Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Ще има проверка.нови [re: Koпpивeнa мeтлa]  
Автор vencci (ХОРО С КОПИЕ)
Публикувано31.01.06 14:02



Копринке,

Ти каква юридическа риторика притежаваш, освен до болка познатата ни !?!?



Тема Re: БАНОВЕ!нови [re: komita]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано31.01.06 22:39



Наложен е бан на копривена метла, бивш лутом, бивш келка за период от 1 месец, с опция за удължаване на срока на бана.

Наложен е бан на Божомил, още Нимбус, още Рекс за срок от 1 месец с опция за намаляване на срока на бана.

Предупреждава се Ева с бан поради грубо вмешателство във вътрешните работи на клуб История, организиране на заговор спрямо съществуващият строй в чужд за нея клуб и провокации спрямо други участници.



Тема Re: БАНОВЕ!нови [re: komita]  
Автор *Eвa* (усмихната)
Публикувано31.01.06 23:03



Покажи ми един постинг, в който съм нагрубила участник в клуба.
Що се отнася до това, че имам позиция, значи ли, че заради това, че трябва да ме предупреждаваш с бан?
Има толкова други потребители, които открито псуват и обиждат в клуба, включително и мене, защо не предупредиш тях?



Тема Re: БАНОВЕ!нови [re: *Eвa*]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано31.01.06 23:05



Свободна си да се оплачеш в клуб Астрология, в този клуб нямаш думата. Бегай да си правиш хороскопи.



Тема Re: БАНОВЕ!нови [re: komita]  
Автор *Eвa* (усмихната)
Публикувано31.01.06 23:08



Искам да пиша и чета в история, интересува ме историята, също така си участвам и в астрология, защо ме гониш от клуб история, аз съм човек, който се интересува от историята, преча ли ти с нещо?



Тема Re: БАНОВЕ!нови [re: *Eвa*]  
Автор »№*ы{}lЏї©®™ (Тортурач)
Публикувано31.01.06 23:12



Пречиш на всякаква дискусия с постоянните си оплаквания и неуместни предложения.



Тема Re: БАНОВЕ!нови [re: »№*ы{}lЏї©®™]  
Автор *Eвa* (усмихната)
Публикувано31.01.06 23:16



Изобщо не се оплаквам, вече не, беше само в началото. Извинявай, но ти псуваше друг участник точно преди малко, аз никога не съм си позволявала подобни неща. Това е истината, повече няма да дискутирам.



Тема Re: БАНОВЕ!нови [re: *Eвa*]  
Автор »№*ы{}lЏї©®™ (Тортурач)
Публикувано31.01.06 23:30



В отговор на:

Изобщо не се оплаквам, вече не



А какво е?

В отговор на:

Извинявай, но ти псуваше друг участник точно преди малко, аз никога не съм си позволявала подобни неща.



Моите псувни бяха в тона на дискусията за педофилията, отворена от Лил.

В отговор на:

повече няма да дискутирам.



Надявам се, обаче не ми се вярва.



Тема Re: БАНОВЕ!нови [re: *Eвa*]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано31.01.06 23:34



На теб кой ти обясни че вреденето в един клуб е свързано само с псувни? Псуването е най-малкото което вреди на един клуб. Много добре знаеш действията си! Не се прави на света вода ненапита. Кафа от такива като тебе.



Тема Re: fureraнови [re: komita]  
Автор komitaМодератор (непокорен)
Публикувано06.02.06 13:10



furera получава бан за псувня към целия клуб.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.