Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 27.04.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Nqkoi da e...нови  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано30.05.04 23:34



...4uval za Mylene Farmer(pevica)?
ako si slu6al ne6to ot neq ili si gledal nein videoklip-pi6i,kakvo misli6...



Тема Re: Разбира се...нови [re: Mylenia]  
Автор bright ()
Публикувано31.05.04 01:37



... тя не е толкова безизвестна. Не съм гледала много нейни клипове, но обожавам "Rever"... примерно.




Тема Re: Разбира се...нови [re: bright]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 13:27



Radvam se,4e namiram nqkoi,koito da q poznava !!!
Moite vpe4atleniq sa,4e MF e po4ti napylno neizvestna v BG.naprimer ot moite priqteli i poznati nikoi ne q slu6a,pove4eto 4uvat za pyrvi pyt imeto i ot men.No az ne se i opitvam,nito pyk imam jelanie da gi "zaribqvam" s muisikata i,za6toto te nqma da q razberat...
Ako iska6,pi6i mi na mylenia@abv.bg




Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано31.05.04 14:47



E как!!! Естествено че аз съмя чувал! И при това си я слушам много често, защото много ме кефи!!! Особено последният й албум - Innamoramento!!! И старите й нещо са супер! Например, "California"...
А клиповете й съща са много впечатлителни!



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 15:03



Tova e taka!Az li4no sym pristrastena kym neq q slu6am i gledam non-stop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tq e nai-velikata izpylnitelka za vsi4ki vremena!!!



Тема Re: Разбира се...нови [re: Mylenia]  
Автор Haчko (главобол - бол)
Публикувано31.05.04 18:44



Аз също съм я чувал, имам два-три нейни албума с тенденция да стават повече И да знаеш, никак не е неизвестна в България тя





Тема Re: Разбира се...нови [re: Haчko]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 22:34



Az imam vsi4kite i pesni(na mp3-ki),Mylenium Tour,kakto i vsi4ki videoklipove,koito se namirat po bg tyrsa4kite;)))!!!samo se 4udq,za6to gi nqma ka4eni po-starite i koncerti:(...mnogo iskam da si gi imam vsi4kite;)))
a ti za6to si na mnenie,4e Mylene ima publika tuk(v BG)?spored men e logi4na neinata nepopulqrnost tuk,t.k. nali znae6-tq syvsem ne e ot zvezdite,koito 4esto se pokazvat s interviuta po spisaniqta ili po TV-to,taka 4e za neq bi moglo da se razbere ne6to,samo ako 4ovek si napravi truda da potyrsi informaciq v Net-a.A,za syjalenie,dori i tam tq e dosta ograni4ena9nai-ve4e ot gledna to4ka na novinite:-(((.Osven tova e golqma rqdkost nqkoi nein klip da byde izly4en po tv-to(a po bg-televiziite i duma ne moje da stava!)



Тема Rever-...нови [re: bright]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано31.05.04 22:39



...za videoklipa ili za izpylnenieto ot Mylenium Tour govori6?poneje az ne sym gledala videoklipa-nikyde ne moga da go namerq



Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано31.05.04 23:36



Велика е, наистина!!!



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Разбира се...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано31.05.04 23:41



Наистина е рядкоси да пуснат неин клип по телевизиите. Но, по ММ преди 2 седмици имаше по ULTRA предаване за началото на кариерата й! Много ме изкефи!!! Но, наистина инфото за нея, дори и в Нет-а е оскъдно



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Разбира се...нови [re: Mylenia]  
Автор Haчko (главобол - бол)
Публикувано01.06.04 00:50



Разсмя ме! Как можа да кажеш, че е непопулярна, след като за миналата година тя е в десетката в Европа за най-големи приходи? Знаеш ли какви пари е взела от турнето? Самият аз останах смаян, като научих колко популярна е всъщност в целия свят!





Тема Re: Разбира се...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 00:52



Jalko,4e nqmam MM!!!Mnogo bih se zaradvala na tova predavane
Me4tata mi e da byda na nein koncert!!!(i to nai-otpred)!govori se,4e v kraq na 2004(dekemvri) 6te ima novo turne,na koeto 6te izpylni syvsem novi pesni,po- razli4ni ot dosega6nite i.nadqvam se naistina da se systoi bi bilo strahotno!!!no paralelno s tova vyrvqt sluhovete,4e tovq moje i da e poslednoto i turne,i izob6to krai na karierata i......................................................................................................................................................................................................................................................................



Тема Re: Reverнови [re: Mylenia]  
Автор bright ()
Публикувано01.06.04 01:17



Преди всичко става дума за песента. Инак и аз не съм гледала клип към нея, освен като изпълнение от концерт.



Тема Re: Разбира се...нови [re: Haчko]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 01:25



Tq poprincip vsqka godina pe4eli PYRVO mqsto po prihodi vyv Franciq.e,moje bi,s izkliu4enie na poslednata,ako ne me lyje pametta-slu6ah po RFI,4e nai-prodavani sa bili Pascal Obispo(kogoto sy6to uvajavam) i edna pevica,4ieto ime v momenta ne se se6tam.
Mylene e izvestna v mnogo strani,no ne sred "mnojestvoto" ot hora,a v po-ograni4en kryg.na EDINSTVENIQ i nemski FAN-site,samite germanci pi6at,4e v Germaniq vsi4ko,svyrzano s neq,e dosta ograni4eno.a 6to se otnasq do klipovete i-te sa neprstanno obekt na cenzura,koeto namiram za jestoko kym nas-neinata publika,no nai-ve4e kym samata Mylene Framer,t.k. klipovete i sa izraz na neinite 4uvstva i emocii,a kakvo po-nespravedlivo ot tova,da zabrani6 na nqkogo da izrazqva sebe si???



Тема Re: Reverнови [re: bright]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 01:29



a ti,mejdudrugoto,razbira6 li frenski?ima6 li ideq,za kakvo Mylene Farmer pee v pesnite si?



Тема "Gorgino"...нови [re: Mylenia]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 01:35



...e do tozi moment igralen edinstveniqt film s u4astieto na MF(estestveno v glavnata rolq),no za syjalenie,neposredstveno sled nespolu4livoto mu puskane,toi e otkupen ot Mylene i sega ne moje da byde gledan nikyde,a bih go izgledala s udovolstvie



Тема Re: Изобщо...нови [re: Mylenia]  
Автор bright ()
Публикувано01.06.04 01:39



... не разбирам френски, но в Нет-а намерих преводи на нейни песни на английски, а с това вече се справям.



Тема Re: Разбира се...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано01.06.04 10:00



Малко е гадно това, че нямаш ММ. Защото аз май само там съм хващал клипове на Милен Фармер, извън някое предаване. Именно там съм гледал клиповете на "Optimistique-moi", "Libertine" и "Desenchantee". По MTV или другите музикални изобщо не съм хващал нещо нейно. А иначе, предаването за нея беше много интересно - доста неща научих от там!

Скоро тя ще издава ли някакъв нов албум??? Защото казваш, че ще изпълнява нови песни...



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Изобщо...нови [re: bright]  
Авторmylenia (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 16:31



Az ob6to-vzeto znam frenski i tova me radva,poneje ina4e nqma6e d arazbiram dumite i



Тема Re: Разбира се...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 16:45



Predi nqkolko meseca izleze albumyt "Remixes",koito si e samo remixi na starite pesni.az ot nego imam 1-2 ili 3 pesni(estestveno mnogo mi haresvat)!
Da!!!bi trqbvalo da stane okolo dekemvri 2004-i predstoq6tiqt koncert(nadqvam se sluhovete za nego da ne sa lyjlivi) 6te promotira pesnite otr albuma .



Тема Re: Разбира се...нови [re: Mylenia]  
АвторMadLover (Нерегистриран)
Публикувано04.06.04 11:13



Чувал съм за албума с ремиксите, ама в никой музикален магазин го няма. А и из Нет-а го няма никъде.

И аз силно се надявам на направи турне края на годината. Много хубаво бе било. А знае ли се нещо за предстоящият й албум??? Имам пред вид това, как ще звучи (м музикално отношение). Много ми е интересно какво ще сътвори, но със сигерност ще е нещо страхотно!!!



Тема Re: Разбира се...нови [re: MadLover]  
Автор Haчko (главобол - бол)
Публикувано04.06.04 19:47



Албума с ремиксите съм го виждал на Централна гара в София - в оня ми ти мръсен подлез Обаче сега се сещам, че там има големи промени, така че няма смисъл да ти обяснявам къде точно. А лошото е, че и аз не си го взех
Но пак ще го намеря, няма начин. Само трябва да реша





Тема Re: Разбира се...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано05.06.04 19:56



Mai skoro syvsem 6te otka4aaaaaa...Poslednite 1-2 dni sym dosta podtisnata,za6toto popadnah v net-a na nova,no za smetka na tova obezsyr4ava6ta informaciq!!! za koncerta-planiran bil za septemvri 2005!!!za album ni6to ne se uto4nqva6e,no e logo4no tozi koncert da pokaje novi pesni,nali taka?!lsedovatelno,ne moje i bez nov album...
ne6to novo-dano vse pak da ne e pylna izmislica-za 2006g. e planiran nqkakyv igralen film na Mylene Farmer i Laurent Boutaunat



Тема Re: Разбира се...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано08.06.04 08:54



Това не е изобщо приятно... Но е логично, че щом има намерение да прави турне, трябва да направи нов албум. Все пак трябва да пее нещо ново там. Така че, ако това за 2006 е вярно, до 1 година трябва вече да си е изкарала албума



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано08.06.04 23:43



Днес по ММ имаше нещо като предаване за Милен Фармер - беше по Coffee Brake - пуснаха 5 нейни клипа!!!



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 18:13



V takiva momenti me e qd,4e nqmam MM!!!



Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано10.06.04 19:22



А, да - ти и педи каза, че я нямаш. Наистина не е приятно, защото там от време на време пускат по нещо за Милен Фармер. А по MTV или по другите музикарни телевизии въртят ли я??? Питам, понеже другите аз много не ги гледам, защото нямм много време.



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 20:26



Za syjalenie,po MTV i drugite podobni,ne q puskat,a v slu4ai,4e go napravqt-to 6te e nqkoi ot "po-bezobidnite" i klipove(dokolkoto Mylene ima takiva !).Mislq,4e tova e taka nai-ve4e zaradi cenzurata.Naprimer klipyt na "Je te rends ton amour" e zabranen za izly4vane vednaga sled puskaneto mu(zaradi tova,koeto pokazva!!!),pri koeto e postaveno uslovie na Mylene Farmer da go "prefasonira",no tq tvyrdo otkazva i go izdava na videokaseta .



Тема Je te rends ton amourнови [re: Mylenia]  
Автор armydreamer (scorpion)
Публикувано10.06.04 20:40



Това е един от най-лЮбимите ми клипове . А песента е най-силната на Милен Фармер, според мен.

the Good Book is missing some pages


Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано10.06.04 22:11



Да - клипа на "Je te rends ton amour" и на мен ми е любимия!!! Страхотен е!!! Но, аз не знаех, че е забранен за излъчване по телевизиите. Като се замисля, зо пръв път го гледах, като си купих DVD с клиповете й, а не по телевизията.
Та, може и да е така - сигурно заради цензурата, клиповете й не ги въртят по MTV. Абезобидните й клипове, които е малко по-вероятно да ги пуснат (ако въобще са безобидни), се броят на пръсти...
Аз просто такива клипове като нейните просто не съм гледал!!! Наистина е велика!!!





I go round and round just like a circle...

Тема Re: Je te rends ton amourнови [re: armydreamer]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано11.06.04 13:14



Klipyt e mnogo KRASIV,vypreki,4e presyzdava ne6to LO6O.no az mai ne moga da kaja koi mi e liubim klip ili pesen,t.k. vsi4kite sa mnogo vpe4atlqva6ti!!!kolkoto pove4e gi gledam,vmesto da mi omryzvat,klipovete na Mylene Farmer vse pove4e me "vyvli4at" v sebe si i gi preotkrivam nanovo



Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано11.06.04 13:23



"Аз просто такива клипове като нейните просто не съм гледал!!! Наистина е велика!!!"

Mnogo si prav!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tq e EDINSTVENA i NEPOVTORIMA!!!



Тема DVD-to...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано11.06.04 15:09



...na nego ima li nqkakvi bonusni klipove ili ne6to drugo?



Тема Re: DVD-to...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано11.06.04 17:37



Не - няма бонуси. То е пиратско (като си го купувах преди година и нещо, все още нямаше откъде да се намери оригинално DVD на Милен, въпреки че ми се искаше да е оригинално) - има голяма част от клиповете й - всички от албума "Innamoramento", както й постарите -"Deecechantee", "California", "Je t'aim melancholie"... и доста други. Около 10 клипа са.



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано11.06.04 17:43



Просто е страхотна.
Но, мен ако питаш, това, че не я въртят много по телевизиите си има и своите добри страни, защото, ако беше от тея изпълнители, дето постоянно ги въртят, тя щеше да се комерсиализира, и щеше да престане да прави тея уникални клипове. Така че, мен ако питаш, си е добре да продължава така да си твори за феновете



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано16.06.04 12:56



Da.i az se kefq,4e ne e kato Britney Spears i drugite podobni!!!i,4e musikata i klipovete i sa unikalni dosta raztyrsva6ti
a tova za komersializaciqta e drug vypros-tq kontrolira mnogo striktno razprostranenieto i prodajbata na vsi4ko,svyrzano s neq-"da ne bi nqkoi da pripe4eli ne6to na nein gryb"-i mnogo pravilno!



Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано17.06.04 22:40



Ами да - тя раста е много различна. Тя е много тад всичките там резни Бритни, Бейонсе, Джамелия и тем подобни "таланти" (нарочно е в кавички), които мене лечно ме нервират. Всичките са все едни и същи лигави и ходят натруфени като коледни елхи!!! А и клиповете им са едни такива супер елементарни и лишени от какъвто и да било смисъл. Но, за жалост, точно такова се харесва на масовата аудитория, и затова MTV е такава трагедия (поне според мен, де). А виж на Милен клиповете какви са - ти са адски въздействащии страшо хубаво направени! Но, трудно се възприемат от повечето хора...
А и за музиката й - нищо общо няма с цялата бълвоч, която произвеждат всичките там супер модерни изпълнители. Много над тях е!



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано18.06.04 19:20



!!!
a ti slu4aino da si vijdal da prodavat nqkyde biografiq ili druga kniga za Mylene?az sym tyrsila v nqkolko ot nai golemite knijarnici,oba4e nikyde nqmat ni6to za neq!tova,4e ne vnasqt takivq knigi e mnogo jalko,t.k. v posledno vreme sa napisani nqkolko knigi za neq(i kato pevica,i kato li4nost),koito mnogo bih se radvala da pro4eta-no,kakto izglejda,mogat da bydat kupeni samo v Zapadna Evropa...Hubavoto e,4e lqtoto 6te imam pyt natam-taka 4e-6te se poogledam za ne6to interesno!!



Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано18.06.04 21:23



Ами, не съм. То, по принцип такива книги в България изобщо не могат да се намерят. Търсил съм, например за Мадона ама няма никъде в София. Но, по принцип, и в чужбина намирането на такива книги е малко трудно, защото те не са масови, а се купуват главно от феновете на дадения изпълнител. Но, все пак, ако пътуваш някъде в чужбина (най-вече във Фронцея), имаш шанс да намериш нещо за Милен
А тя всъщност, колко книги има??? Аз само за една се сещам.



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано19.06.04 11:53



Da,tq samata e napisala(pone zasega ) samo edna kniga-"Lisa-Loup et le conteur",no az govorq i za biografi4nite knigi na Mylene,napisani ot razli4ni avtori(Philippe Seguy,Caroline Bee,D.Marguet i dr.),v koito sigurno pi6e interesni ne6ta!



Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано19.06.04 21:22



Да - аз съм чувал точно за тази, която тя си я е писала - "Lisa-Loup et le conteur". А явно и други хора са писали за нея! Но, за жалост, не съм попадал дори и на "Lisa-Loup et le conteur" Тя, каква всъщност е тази книга??? Аз специално за нея не съм чувал много неща, и затова доре не знам какво представлява



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано19.06.04 23:25



Knijkata e "detska" kniga za vyzrastni,taka da se kaje;)-tipi4no v stila na Mylene.az sym 4ela v net-a razni reziumeta i kritiki,no smqtam sledva6tite dni da pro4eta i samata kniga-vidqh,4e q ima prevedena na nemski v net-a!
ta v neq,malko po detski(za6toto samite geroi sa takiva) sa predstveni problemite,koito vylnuvat i vinagi sa vulnuvali Mylene-samotata,skukata,smyrtta,no ne lipsva i veselo nastroenieSigurna sym,4e kazva mnogo ne6ta!



Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: Mylenia]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано19.06.04 23:28



Zabravih sy6to da spomena,4e knijkata e pylna s iliustracii,i to risuvani ot samata Mylene Farmer



Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано19.06.04 23:40



Това трябва да е нещо мното интересно!!! Е аз ще се поинтересувам по-сериозно от тази книга... А да знаеш, дали я има някъде из нет-а, преведена на английски (френски знам много малко, а немски - изобщо не)!!!



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано20.06.04 01:39



Ne,nqma q na angliiski prevedena.a nemskiqt prevod,dokolkoto znam e napraven specialno za nemskiq fan-site na Mylene.a 4etoh nqkyde iz net-a,4e samata kniga nqma da byde prevevejdana na drugi ezici-t.e.-moje da se 4ete samo na frenski...



Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано21.06.04 08:58



Това е много жалко Защото аз немски е знам изобщо. А ще ми кажеш ли, къде я има поне на френски, зажото все пак разбирам малко на френски. Баща ми знае френски доста добре, и съм сигуран, че ще разбера книгата.



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 10:22



Pretyrsih dosta saitove,no nikyde ne namerih knigata na frenski-no tova e obqsnimo,t.k. vyv Francia tq moje da byde kupena po-lesno otkolkoto v drugite strani(naprimer Germania).Na poso4eniq sait moje6 pone da pro4ete6 malko kritika za knijkata (na frenski e).

http://univers.mylene-farmer.com/lisaloup/lisaloup.htm



Тема Lisa-loup...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано21.06.04 23:53



Много съм ти благодарен, че ми я намери Още утре взимам рецника и започвам да я чета! Много ми е интересно какво е писала!
А тези рисунки, които са там, на сайта, са рисувани от самата Милен, нали???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Lisa-loup...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 00:24



Da,neini sa si!ami,priqtno 4etene ti pojelavam -mejdudrugoto 6te ti e po-lesno da polzva6 frensko-bylgarskiq re4nik na Gaberoff,koito moje6 da si svali6 ot free.evro.net(ot meniuto "programi").mnogo e lesen za polzvane:natiska6 s desniq buton na mi6kata "copy" vyrhu nepoznatata duma i prevoda i izka4a sam(ot predvaritelno otvoreniq re4nik).



Тема Re: Lisa-loup...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано22.06.04 08:45



Мерси
Ще си сваля речника - със сигурност ще ми е по-удобно с такъв. Същия речник го имам на PCто ми в бългяро-английски вариант, и много чести си го ползвом. Сега и френския ще си го сваля

А да знаеш от къде в София могат да се намерят нейни оригинално CDТа??? Аз само в един магазин съм виждал 1-2 нейни албума, и това е

----------------



I go round and round just like a circle...

Редактирано от MadLover на 22.06.04 08:46.



Тема CD...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 15:52



...ami,vednaga si priznavam-ne sym tyrsila izob6to neini CD-ta(vsi4ko mi e Mp3),a i ne sym osobeno ubedena,4e vsi4kite i albumi gi ima v BG(osobeno pyk originalni!!!);a ti za6to tolkova dyrji6 da sa takiva?
moje da proverq v nqkoi musikalen magazin,samo,4e v momenta izob6to ne mi idva na um kyde e ostanal takyv

HUBAVOTO e,4e CD-ta i DVD-ta(a moje bi i video) na Mylene Farmer mogat da se vzemat ot.....

..............Frenkiq Kulturen Institut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az li4no,moje bi drugata sedmica,kato se poosvobodq ot u-6te,6te mina ottam da vidq,kakvo to4no imat!



Тема Re: CD...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано22.06.04 22:15



Аз само на едно място с София знам че има нейни оригинални CDта и DVDта. В магазина "Music Zone".
А аз по принцип си падам по оригиналните CDта, но не мога да кажа защо Просто ме кефи си колекционирам оригинални. Например, на Мадона имам поне 40
А Френския културен институт е от площад Славейков, като се тръгне към Народния театър, и е от ляво, нали??? По продължението на Солунска. Нали е там???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: CD...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано22.06.04 23:41



Da,tam e Fr.kultur. i-t.
kyde se namira "Music Zone"?



Тема Re: CD...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано23.06.04 00:17



Music Zone скоро го направиха - намира се по бул. Левски на една пресечка от Турското посолство, в посока към Софийския университет. Много е хубав магазина - доставят дори и сингли. А и там е на щандове, и сам можеш да си разглеждаш дисковете

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: CD...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 20:41



Do gradinkata Kristal ima edin musik. magazin-"Meloman",kydeto si porychvash diskovete ot chujbina i mislq,che izlizat okolo 50lv.



Тема Re: CD...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано25.06.04 10:00



Да - знам го тоя магазин - поръчвал съм си разни неща от там По 40лв. са там CDтата, или поне толкова беше преди 2 години...

А ти успя ли да отидеш до Френския културен институт? Аз вчера мислих да мина, ама така и не ми остана време. А там какви нейни CDта има???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: CD...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано25.06.04 14:50



Prez Frenskiq k.i-t shte moga da mina chak kym sredata na sledvashtata sedmica,t.k. vse oshte ne sa prikliuchili izpitvaniqta mi v u-shte...
A za CD-tata,koito gi imat tam ne moga,bez da sym proverila,nishto da ti kaja.Nadqvam se,che imat,ako ne vsichkite,pone povecheto!



Тема Re: CD...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано25.06.04 20:14



И аз ще с опитам да мина нругата седмица, ама изобщ не знам дали ще ми остане време - аз понеже съм канкдидат-студент, и и всеки ден съм по уроци, и не знам дали ще мога. Който от нас мин от там първи, ще каже какво има

А аз всъщност не разбрах - нод наем ли се взимат от там, или се продават???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: CD...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано26.06.04 13:39



"Който от нас мин от там първи, ще каже какво има"-O.K.!

Vzimat se pod naem.No ima i edna malka knijarnica vytre,kydeto se prodavat knigi-moje i nqkakvi CD-ta da ima,no(ako izobshto ima) te sigurno sa na nqkakvi po-klasicheski frenski pevci

.Vse pak i tam shte pogledna!
A ti probval li si da si porychash CD na Mylene Farmer ot "Meloman"?



Тема Re: CD...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано26.06.04 13:41



A,ako ne e taina,kakvo shte kandidatstvash ?
DRugata godina i az shte byda v tvoeto polojenie!



Тема Re: CD...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано26.06.04 19:03



Там в нкижарницата съм влизал преди една година, ама нямаше CDта на Милен Фармер Имаше само на по-стари фленски певци и класическа музика.
От "Меломан" само веднъ си поръчах един сингъл на Мадона (тогава още не внасяха сингли в България). Струваше май около 25лв. А иначе албумите са около 40лв. Пристигат за 3-4 седмици

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: CD...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано26.06.04 19:04



Ще кандидатствам с математика и английски. В три университета ще кандидатствам, и ми се събират 6 изпита (щяха да са 7, ада два се застъпрат). И затва, сего пада голямо учене... Днес ми беше единственият свободен ден от 2 седмици, и той ми мина в попълване на документи... Другата година, и ти ще минеш през същото - ще видиш как е

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: CD...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано26.06.04 23:46




Da,matematikata e ujasna!!!-i az shte kandidatstvam s neq ,i s risuvane.
Jelaq ti mnogo,mnogo uspeh na izpitite !!!



Тема Re: CD...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано27.06.04 16:23



Да, гадна е, но няма какво да се прави - вече съм се ахванал с нея. Ама в нея, хубавото е, че всичко е логика, и няма зубрене наизуст
А всъщност, ти къде учиш???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема ;)))V...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано27.06.04 18:08



...Nemskata g-qA ti?

Mnogo!!! mi se gleda klipa na "Je te rends ton amour",no ne znam zashto-ot vchera ne shte da trygne kato horata-samo zvuk bez kartina -taka e i s drugite klipove ot "Mylene Farmer 1990-1999"(tova e neshto kato filmche-vyrvqt si edin sled drug)!

Mejdudrugoto,vchera vidqh v net-a,che e izlqzla nova kniga,posvetena na Mylene!ne znam,dali v neq se govori za neq-po-skoro ne .no tq e napisana ot predishniq i priqtel,kogoto tq e izritala predi izvestno vreme-pisatelqt Marc Levy(sega Mylene Farmer e s drug, s kogoto se zapoznala okolo syzdavaneto na klipa na "C'est une belle journee").Mnogo iskam da q procheta-kazvat,che bila strahotna!



Тема "Ou es-tu?"...нови [re: Mylenia]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано27.06.04 18:47



Na tozi adres mojesh da prochetesh v obshti linii,za kakvo stava duma v knigata .Jalko,che vsyshnost vytre ne se govori za Mylene-no vypreki tova-sigurno si struva da se prochete!

http://www.blogg.org/blog.php/Effet_Papillon/1035/



Тема Re: "Ou es-tu?"...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано27.06.04 21:39



Май наистина си заслужава да бъде прочетена Изглежда е нещо интересно!

Това с клиповете е много нприятно. Да не би да ти се е прецакала нещо видео-картата?

А тебе, кой клип на Милен най те кефи??? На мен, любимият ми е "Je te rends ton amour" - просто е велик!!!
--------------------
А иначе, аз уча в 127. СОУ - блиго е до пл. Славейков. Това е езикозо училище, а аз съм в английска паралелка. Всъщност, аз вече само по документи се водя, че уча там, защото нали съм 12ти клас, и свърших училишето.
Значи, си от немската. А с немски език няма ли да кандидатстваш? Или само с рисувание и математика???

Сетих се да те питам нещо - познаваш ли една Еси - тя също учи в Немската, и е 11ти клас? Питам, защото можете да се окаже, че сте съученички

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: "Ou es-tu?"...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано27.06.04 22:29



Po-veroqtno e neshto s kodecite da se e precakalo,no moje i da ne e tova,t.k. vsichkite mi drugi klipove vyrvqt.

"А тебе, кой клип на Милен най те кефи???"-i na men,oshte vchera mi hrumna da te pitam tova!
AZ OBOJAVAM VSICHKITE I KLIPOVE(OT TEZI,KOITO SYM GLEDALA)!!!no imam osobeno vlechenie kym "Je te rends ton amour",moje bi poneje e ...tolkova ...otkroven,ne mislish li?Kakto Mylene beshe kazala v edno interviu:"VSICHKO SE KRIE V CINIZMA" .
Az sym strashno vliubena i v LIVE-izpylneniqta i ot Mylenium Tour!!!mnogo sa vpechatliqvashti i nepovtorimi,razlichni ot vsichko ostanalo-a i pochti nqma moment,kogato da ne izbuchva v sylzi-tolkova e trogatelno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nali znaesh,che Mylene Farmer sama si izmislq horeografiqta kym pesnite-ne proumqvam kak e vyzmojno v edin edinstven chovek da e sysredotochen tolkova mnogo i neizcherpaem talant!!!i fantaziq(vypreki,che tq samata tvyrdi,che q nqma,no tuk ne i vqrvam,prosto,zashtoto tvorchestvoto i govori drugo...)
Tq e dosta stranna-i tova e edna ot prichinite da e tolkova interesna-nqkoi otnosheniq(a moje bi i vyv vsqko edno otnoshenie?!)-pylna zagadka!
Znaesh li,naprimer,Mylene tvyrdi,che nqma spomeni ot detstvoto si...ili ne iska da si spomnq?!



Тема Re: "Ou es-tu?"...нови [re: Mylenia]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано27.06.04 22:35



A za kandidatstvaneto:matem.+risuvane-arhitektura,no diplomata mi za vladeene na nemski "Sprachdiplom" shte mi e nujna za kandidatstvane v Germaniq.

A "Esi" pone v tozi vid nishto ne mi govori(sys sigurnost ne e ot moq klas;)))! )



Тема Re: "Ou es-tu?"...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано28.06.04 08:53



Всъщност, наистина, може би нещо с кодеците да е проблема, щом другите ти клипове работят.
Да - наистина, всичките й клипове са страхотни. Много ме кефи това, че повечено са направени като филми - аз не се сещам някой друг да е правил нещо подобно Виждам, че май и на теб "Je te rends ton amour"ти е доста любим. Но, аз съм забелязал, че повечето хора, които са го гледали, изобщо не го харесват - всички, на които съм го пускал винаги се отвращават (дори се възмущават) от сцените с кръвта Ама те явно, само повърхностно гледат нещата...

Да - и аз така знам - че сама си измисля хореографията на лайфовете. Невероятна е!
А Mylenium Tour е просто велико!!! Почти цялото го имам, и страшно много ми харесва. Особено изпълнението на "Innamoramento"! Тя прави всичко със стахотно чувство!

Наистина е много странна - а аз точно такива хора много уважавам! Затова, аз като се замисля, почти всички изпълнители и групи, които слушам (те изобщо не са много, де), са все някакви такива особени. Но, за жалост, са малко тези изпълнители - но Милен е точно такава - странна
Но това, че не си спомня детството си, ни го знаех. Звучи много странно... но може би, просто не иска да си спомня...

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: "Ou es-tu?"...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано28.06.04 08:55



Ясно - значи архитектурата те влече А там в Немската гимназия, след издаването на такава диплома, без изпит ли се кандидатства в чужбина? А всъщност, кой втори език учиш в училище???

Еси е една луда фенка на Мадона, и ходи малко като метълка. Нищо де - явно, просто е в друг клас

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема ;)))))))))))))нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 17:26



Ako mi kajesh istinskoto ime na Esi,moje bi shte me ulesnish v tova da razber koq e!

Vtoriqt mi ezik e angliiski-no naposledyk osobeno,syvsem sym go zanemarila .Az sym v paralelka "Sprachdiplom";sled uspeshnoto vzimane(nadqvam se!!!) na izpita po namski drugata godina,se poluchava diploma "Spachdiplom 2.Stuffe", s koqto koqto se osvobojdavash ot polagane na izpit za vladeene na nemski,ako shte kandidatstvash v Germaniq.i taka te priemat po uspeha ot diplomata za sredno obrazovanie.NO-nepriqtnata podrobnst za arhitekturata e,che navsqkyde se kandidatstva s izpiti-matematika+risuvane
!!!oshte po-loshoto e,che v nemskite u-shta uchat matem.po po-druga programa-syotvetno i izpityt shte e na razlichen material;a i po risuvane e veroqtno,da se iziskvat po-razlichni neshta ot tyka.Trqbva mnogo dobre da se osvedomq za tezi neshta!



Тема Re: Klipovete:)))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано28.06.04 19:55



Някои от тези неща не и знаех - ти доста ме светна Да - личи си, че е посещавала театрални курсове - личи й артистичността!

Но, това, че не е завършила нищо музикално, изобщо не й пречи да си прави такава музика! то, всъщност, повечето от най-талантливите изпълнители са самоуки!

А ти кои нейни клипове не можеш да намериш???

Аз ат вчера още исках да ти питам, каквао мислиш за Kate Ryan - сигурно се сещаш коя е - тази, която прави кавъри на "Libertine" и на "Deesechantee"

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ;)))))))))))))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано28.06.04 19:55



Истинското й име е Веселина Знаеш ли я???

То пък в мойто залухаво училище абсолютно никакви такива неща няма Само получих някаква най-обикновена диплома, и нидо друго.

А ти хубаво ли рисуваш??? А изпита по рисуване в каксво се състои??? Винаги ми е била любопитно да знам как става изпитването по рисуване

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Klipovete:)))нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 15:12



Tova e spisykyt s videoklipovete,koito imam.Ako imash nqkoi,koito az nqmam-napishi koi e !

Anci soit-je
California
Comme j'ai mal
Desenchantee
Libertine
L'nstant X
Maman a tort
Optimistique-moi
Sans contrefacon
Sans logique
Je t'aime melancolie
Souviens-toi du jour
Tristana
Les mots
Que mon coeur lache
XXL
Innamoramento(no samiqt klip sydyrja i momenti ot live-izpylnenieto)
Je te rends ton amour
Plus grandir

*Tova sa samo videoklipovete-bez live pesni ot Myl.Tour



Тема Kate Ryan:hm...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 17:25



Amiii,momicheto ne pee zle,no ne e nishto izkliuchitelno !tq e prosto poredniqt produkt;kato govorim za neq,ne moga da ustoq i na izkushenieto da spomena Alizee...e,kakvo pyk-ponqkoga e zabavna !setih se neshto-v Paris ima edno kafene na ime "L'Alizee"-ne sym sigurna "koi na kogo"?
ta,za Kate-imam nai-izvestnite i pesni(samo nqkolko!)+3klipa(Desenchantee i 2 koncertni)-slusham q dosta rqdko!A ti??



Тема Re: Klipovete:)))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано29.06.04 19:23



Ти имаш повече клипове от мен Но, се сещам за един клип, който ти го нямаш - "L'amе-stram-gram". Аз го имам на DVDто! Може и други, които нямаш, аз да имам, ама в момента не мога д с сетя...
А иначе, и на мен "Innamoramento" ми е във версията с концертните кадри.

----------------



I go round and round just like a circle...

Редактирано от MadLover на 29.06.04 19:32.



Тема Re: Kate Ryan:hm...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано29.06.04 19:27



Честно казано, и не мен ми допадат повече оригиналните верси на Милен, ама аз Кейт я уважавам заради това, че тя е причината, доста хор да се позантересуват от тровчеството на Милен Иначе, и Кейт се е постарала да ги направи готини - не мога да отрека! А наистина ли "Desenchantee" на Kate Ryan има клип??? Аз не съм го гледал
На мен пък, Ализе ми харесва - особено песента, която се казва като това парижко кафене - "L'Alizee". Но и другите й песни са готини - личи си влиянието на майка й
Сега се сетих да те питам - как се казва последната песен от албума "Innamoramento"??? На мен понеже ми е на компютъра този албум, и тази песен няма име, а ми харесва страшно много Това е песента, в воято първите две минути е има само леки цигулки, и Милем повтаря с много бавно пеене "innamoramento.. innamoramento...", и накрая забършва доста бързо с нещо като част от "Libertine". Сещаш ли се?

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Kate Ryan:hm...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 20:57



Poslednata pesen ot albuma e "Mylenium" i e instrumentalna.Mnogo e zavladqvashta !!!
Protiv Alisee nqmam absoliutno nishto protiv-kakto kazah e zabavna-samo che OBIKNOVENA-kakto mnozinstvoto ot pevicite i tq,izleze li pred publika(ili na videoklipovete),si pokazva nai-krasivata usmivka,na koqto e sposobna,i se dyrji taka,che da se haresa na horata.A az osobeno mnogo cenq v Mylene Farmer tova,che neinata musika e otrajenie na neq samata i v neq,tq vlaga vsichkite si emocii i prejivqvaniq !!
Kate Ryan ima klip na Desenchantee(svali si go ot free.evro.net ),koito e sniman v botanicheskata gradina v Briuxel i az zatova si gledkam ponqkoga,poneje Briuxel mi e liubimiqt grad(zaedno s Paris)!!!
Ot pesnite na Alizee,koito imam,nai-mnogo haresvam Lolita,Mon marquis,Veni Vedi Vici i L'alizee.
Ako sym te razbrala pravilno,ti mai iskash da izkarash......Mylene i Alizee......maika i dyshterq ??



Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: Mylenia]  
Авторerиптoлor (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 20:59



като аксел ред




Тема Re: Klipovete:)))нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 21:10



Sorry-propusnala sym L'ame-stram-gram!mnoooooooogo go obicham!!!mnogo si obicham i edno neino LIVE-izpylnenie,koeto sym pochti 100% sigurna,che nqmash-"C'est une belle journee" [smeq se-tam Mylene prilicha syvsem na momiche-mnogo e jiznena i energichna(tova e super!!!).ti imash li ideq na kolko godini e??



Тема Re: Kate Ryan:hm...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано29.06.04 23:39



А - да - сега се сетих, че верно така се казваше Просто е страхотна песента!!!
Като казах "майка", имах пред вид в преносния смисъл на думата Знам, че Ализе не й е дори роднина, но просто имам чувството, че Ализе леко се опитва да я копира (в музикално отношение). Но не че успява, де - още има да си учи! Аз обаче, на Ализе не съм й слушал "Veni Vedi Vici" - да не е кавър на песента на Highland??? Ще си я намеря!
Трябва да си го сваля клипа на версията на Desenchantee на Кейт Ряйън - Аз съм чувал, че Брюксел е страшно хубав град. Винаги съм искал да отида там... Ти била ли си там?

Между другото, аз и днес не успях да мина през Френския културен център, въпреки, че се бях наканил. Просто не ми остана никакво време след урока. Но, утре сигурно ще мина!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Klipovete:)))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано29.06.04 23:50



Не - нямам го изпълнението на "C'est une belle journee" То от Mylennium Tour ли е, или е от нещо друго??? Има ли го в Нет-а някъде?

Е, аз си я знам, че е на 42 години (родена е септември 1961). Ама ако не го знаех това, никога не бих й дал 42 тодини - изглежда, поне с 10 години по-млада от колкото е всъщност

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Klipovete:)))нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 02:04



Tozi klip na "C'est une belle journee" ne e ot MYL.TOUR,a ot uchasite v nakakvo frensko musikalno predavane pred publika-samo che samiqt klip ne e s osobeno dobro kachestvo !V tyrachkata na "DATA.BG" shte go namerish pod imeto "BELLE LIVE".

Az syshto i znam godinkite -tq e mnogo krasiva i s osobeno izlychvane,no ne nqkoi po-skoroshni snimki malko pochvat da i lichat...Imai vse pak predvid,che Mylenium Tour beshe predi 4.5g. a az,kato gledah nqkoi klipove ot nego,oshte predi da i znam godinite,mi zaprilich na 25-30,ama maximum 35g.,predstavi si!



Тема Ami,da:)))...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 02:19



...estestveno!Mylene Farmer nqma deca-pone zasega-vypreki,che Madonna,nz kolko rodi vtoroto si??

"но просто имам чувството, че Ализе леко се опитва да я копира (в музикално отношение)"Amiiiii-istinata e,che Mylene pishe textovete na Alizee(estestveno Alizee si kazva predpochitaniqta i mnenieto;)),a pyk Laurent Boutaunat-musikata!
Za Veni Vedi Vici shte se poraztyrsq i shte ti kaja-no az lichno se symnqvam,che e kavyr.
V Bruxel bqh minaloto lqto i bqh bezkraino udivena ot nego!Napravo e neopisuem i velichestven sys svoite tesni,no visoki stari,stari kyshtichki!!!no ima i novo stroitelstvo-ot tipa na EU parlamenta-grandomansko,lyskavo i krasivo!Vsichko tam e super;Mylene Farmer e imala tam 1-2 koncerta predi nqkolko godini:)))



Тема Kakvo...нови [re: Mylenia]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 02:35



mislish za tanciorite i??te sa obshto 8-povecheto sa myje.Liubimkata mi e Valerie-s tymno chervenata,vyrzana na opashka kosa na Mylenium Tour-ima mnogo gyvkavo tqlo i tancuva strahotno!ot myjete,mnogo mi haresva Christophe(usmihnatiqt,s sitno kydravata kosa),zaradi izlychvaneto mu;) toi asistira na Mylene za syzdavaneto na horeografiqta na nqkoi ot pesnite na Mylenium Tour.Vsichkite sa VYRHYT



Тема Re: Ami,da:)))...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано30.06.04 08:51



Никога не е късно да си роди дете. Мадона роди второто си на 41 или 42 (не съм съвсем сигурен), гака че, и Милен ощи може
Значи, Милен и Laurent Boutaunat правят песните на Ализе - ето от къде идвала приликата Трябва да си я намеря тази песен - "Veni Vedi Vici".
Баща ми пътува от време на време да Брюксел, и винаги ми разказва как е там, и на мен ми се струва, че това е наистина страхотен град! Аз по снимки съм го гледал, и наистина и архитектурата е много интересна И парламента го знам (по снимки, де), много е красива сградата, ама баща ми ми разправяше, че местните жители там изобщо не го харесвали, защото бил прекалено голям...

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Kakvo...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано30.06.04 08:51



На мен, танцьорите на Милен също са ми направили много добро впечатление Особено тази, с черветана коса на опашка - Валери (току що от теб научих името й) - тя винаги ме е впечатлявала много! Страшно пластична е!!!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Klipovete:)))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано30.06.04 08:53



Мерси, само че, по-късно ще успея да си го смъкна изпълнението на "C'est une belle journee" , защото в момента Data.bg "обработва заявките на други потребители" След малко пак ще пробвам
Е, все пак, няма как Милен да не старее поне малко Все пак е жена на 42г. а това си е сериозна възраст. Но, въпреки това, дори и на съвсем новите й снимки, ако не й знаех възрастта, никога не бих казал, че е на над 40 - изглежда си като на 30

А ти от колко време слушаш Милен Фармер???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Ami,da:)))...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 14:44



EU parlamentyt e naistina ogromen-az dori nadniknah prez styklenite mu steni i vytre imashe(na partera) edno gramadno,prostorno i svetlo foaie v mnogo eleganten i predstavitelen stil!!!

Ta da si doidem na Mylene Farmer ...Vyprosyt pri neq e ne tolkova vyv vyzmoujnostta da rodi dete,kolkoto v jelanieto i da go napravi.V po-stari neini interviuta osobeno,tq spodelq straha si ot maichinstvoto i izobshto ot cqlata tazi otgovornost;no v posledno vreme se sluchvalo ponqkoga da misli za dete...Vse pak-nishto ne se znae...
Mejdudrugoto,Mylene veche si ima edno dete,za koeto se griji-edno 12-godishno momiche na ime "Clemence".Tq e dyshterq na pochinaliq prez 1996g. brat na Mylene i dokolokoto zanam,Mylene,poneje iska da i osiguri dobro obrazovanie i vyzpitanie,q e pratila v nqkakuv pansion(a i za da q pazi daleche ot publichnostta)...



Тема Re: Klipovete:)))нови [re: MadLover]  
АвторMyleniq (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 14:51



I na men ponqkoga mi se sluchva Data.bg da mi izliza s dosadnite si syobshteniq-no az(poneje nikak ne obicham da chakam;)) zapochvam da klikvam vyrhu butona "tyrsi",dokato ne mi prieme zaqvkata-a tova stava v povecheto sluchai za okolo 5-10s.



Тема Amiiiii,nai-napred...нови [re: MadLover]  
АвторMyleniq (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 19:01



...shte zapochna s malkopredistoriq!
Za 1-vi pyt slushah i sledah Mylene Farmer prez 2001g.(ako ne gresha-predi okolo 3.5g.),po MCM v klipa i sys Seal " Les mots".Oshte ot pyrvoto chuvane,pesenta mi se stori mnogo nejna i krasiva-i estestveno zapomnih i koi q pee !!!nali toku-shto beshe izlqzyl tozi klip i po MCM go pusjaha chesto-taka che,kogato go hvaneh,vinagi mnogo mu se kefeh!obache,sled izvestno vreme,popadnah(pak po MCM) i na klipa i "pardonne-moi",koito e cherno bql i na nego Mylene e s edni beli leshti za ochi-i gleda mnogo vmaniacheno prez cqloto vreme,koeto ne mi haresa nikak(imam predvid belite lechti!).taka che,kogato pusneha tazi pesen(a tq sega mi e ot nai-liubimite !-no nikyde ne moga da namerq klipa!),vednaga smenqh kanala...
I taka-syvsem zabravih za Mylene Farmer



Тема Re: Amiiiii,nai-napred...нови [re: Myleniq]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 19:28



Ops,pusnah minaliq posting,predi da sym dovyrshila!
Ta PROSVETLENIETO Mylene Farmer me spoletq otnovo(no veche s pylna sila i,nadqvam se,ZAVINAGI!!!) chak v kraq na minaloto lqto-avgust 2003g.!I to,taka da se kaje-chrez brat mi,koito proqvi otnqkyde interes kym neq i zapochna da svqlq ot net-a neini mp3-ki i klipove;)
Toi,v nachaloto,prekarvashe dosta vreme pred kompiutyra,gledaiki klipovete i.I az,minavaiki pokrai nego,nqmashe kak da ne pogledna kym monitora ,oabche,pochti bez da se zaslushvam v samata pesen!Kolkoto i da mi e nepriqtno sega da go priznaq-pevicata(oshte predi toi da mi kaje imeto i) mi zaprilicha na prekaleno excentrichna,stranna i napravo-NALUDNICHAVA(da znaesh-umiram ot sram,za togavashnite si misli otnosno Mylene!) i dori(!)-poneje toi q gledashe naistina chesto(!)-zapochnah da mu se podigravam !
No minaha 1-2sedmici taka(tam nqkyde toi mi kaza,che tova e Mylene Farmer i az se setih za "Les mots",koeto v izvest5na stepen me umilostivi ).I taka,veroqtno zaradi izniknaliq v men spomen za tazi pesen,dori zapochnah i az da se zaglejdam i zaslushvam(!) v pesnite i!

I mnoooogo SKORO i AZ padnah v KAPANA I-no tova e edin PRIQTEN KAPAN i az nqmam NISHTO protiv da SYM VYTRE!!!

Razkaji za teb i neq!



Тема Re: Klipovete:)))нови [re: Myleniq]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано30.06.04 22:00



Вече започнах де си го свалям Само че, ще си го сваля на "етапи", защото все още съм на телефонен интернет, и баща ми няма да е много очароват от сметката а телефона Утре - други ден, ще съм и го свалил!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Amiiiii,nai-napred...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано30.06.04 22:35



Значи, тебе те е светнал брат ти
При мен е малко по-друго, макар че, историите ни имат доста сходни моменти. Аз съм й много голям фен от началото на миналата година. Но, и аз преди това, като съм й хващар разни клипове, изобщо не я харесвах - изглеждаше ми много особена, и някаква такава смахната с тоя нейния особен поглед. Но изобщо не се заслушвах в музиката й. И така, до началото на 2003, когато вече се говореше активно за предстоящият албум на Мадона (а аз на нея съм й голям фен). Та, тогава инаме един слух (който така и не се разчу много), че Мадона щала да записва песен с Милен Фармер. Та, аз се сетих за Милен Фармер, която дотогава ми беше доста неприятна, и си помислих, че щом Мадона иска да записва дует с нея, значи наистина е добра. И така, започнах да си свалям нейни песни - свалих си "Optimistique-moi", "L'amour naissant", "XXL"... в началото ми е виждаше странна, но постепенно започнах за разбирам за каква страхона музика става дума И от отгава я харесвам страшно много - свалих си страшно много нейни песни, купих си DVD с клипове... И така, досега изобщо не ми е омръзвала, и постоянно си я слушам

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Ami,da:)))...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано30.06.04 22:35



Да - наистин нещата при нея допира най-вече до желанието да поеме такава отговорност - майчинството. То, и аз самият като си представя, че след 7-8 години бих могъл да имам семейство, винаги много ме е плашело отглещдането на детето. росто е много отговорно
Досега аз не знаех, че тя се грижи да дъщерята на починалия й брат. Сега чак розбирам за това!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Klipovete:)))нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 11:17



Mojesh da otidesh v nqkoi internet klub,da si go svalish tam(v Matricata naprimer e strashno byrza vryzkata;)) i da si go kachsh na disk.A pyk i v Matricata pyrvite 7 min. sa bezplatni ,taka che,ako se vmestish v tqh,shte ti izleze syvsem bez pari!



Тема Re: Amiiiii,nai-napred...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 11:41



Az lichno niyde ne sym vidqla da se spomenava dori za planiran duet Mylene Farmer/Madonna.Inache v net-a moje da sreshtnat kakvi li ne spekulacii i "sluhove" za predstoqshti dueti ...Mylene nqma pochti nikakvi dueti,s izkliuchenie na Regrets(s Jean-Louis Murat),Les mots(sys Seal),La poupee qui fait non(s Cheb Khaled-(!)-samo koncerten zapis)...ami...mislq,che tova sa !

A puk i Mylene,kakto tq sama si kazva,e mnogo egocentrichna,i ne i e mnogo po vkusa,da deli vnimanieto na publikata i slavata s nqkoi drug !No,spored men,taka e po-dobre,zashtoto,ako praveshe poveche dueti,shteshe moje bi da zaprilicha na ostnalite pevici,koito na nikakvi predlojeniq ne mogat da kajat:"NE! "




Тема Re: Amiiiii,nai-napred...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано01.07.04 22:54



Да - то това беше някакъв абсолютно измислен слух Съмнявям се доре, че Милен и Мадона изобщо са разбрали в какво са били забъркани...
Но, наистина дует между двете е доста трудно осъществимо нещо - защото и двете са доста егоцентрични, и едва ли беха си разделили песен Защото, тя, и Мадона, има само два дуета за нод 20 години творчество.
Но, и аз много не харесвам дуетите, точно поради тази причина, че с тях някак си им се губи индивидуалността на музиката им. Но, мен ако питаш, дует между Мадона и Милен би било нещо страхотно... Защото горе-долу има доста допирни точки в музиката им
Но, аз много се кефя на такива по-асоциални изпълнители (а точно такава е и Милен Фармир) - които не се кооперират с други колеги, и не се влияят от това, което се слуша масово, а си правят такова, каквото тях ги кефи Точно това са истински музиканти!!!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Klipovete:)))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано01.07.04 22:55



Май точно това ще направя Със сигурност бързо ще се оправя, защото знам къде и какво да търся! А там после мога ли да си я кача на празно CD???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Klipovete:)))нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 23:36



Da.Shtom shte svalqsh-svali si i "Rever"(!)-no tozi,koito e 19.49MB(ot data.bg).Az si go svalih,nadqvaiki se,che e videoklip(ne LIVE),no se okaza LIVE izpylnenie na pesenta,no ne ot Mylene,a ot nqkakvi liubiteli,sred koito i Alizee !Zabaven e!

Ti mina li prez Fr.Institut?



Тема Malko mi e...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 23:44



...trudno da si predstavq syvmestno izpylnenie na Mylene i Madonna,no sys sigurnost bi mi bilo interesno da go vidq!!!

Koi sa 2-ta dueta na Madonna??

Tova za "asocialnite izpylniteli" mnogo mi haresa !!!I az sym na mnenie,che musikata ne trqbva da se razvodnqva...no vypreki tova,smesvaneto dori na syvsem razlichni stilove vodi do zabelejitelni rezultati!Zavisi si ot izpylnitelq!



Тема A ti,нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано01.07.04 23:47



imash li namereniq,nqkoi den da otidesh na koncert na Mylene ili nachii drug?(ne govorq za BG izpylniteli;))



Тема Re: Klipovete:)))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано02.07.04 15:06



И аз видях, че на дата.бг има някакъв видео-файл на Милен Фармер, който се казва "Rever", но се очудих, защото до колкото знам, песента няма клип. Но, явно е нещо интерено! И нео ще си го сваля!!!

Чувствам се доста глупаво, защото отдавна съ си казал, че трябва да отида до Френския институт, ама все не ми стига времето, или просто нямам път натам Но, Обещавам, че до 3-4 дена ще отида (тоя път, обаче, наистина ще стане).

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Malko mi e...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано02.07.04 15:18



Аз пък, пога да си представя какво би било съвмесното изпълнение между двете - представям си, че ще звучи като "Je te rends ton amour", но ще има повече електроника или акустични китари. Със сигурнаст ако се съгласят а се съберат, биха направили нещо ствахотно!!!

Ами и аз по принцип не се кефя на даден стил музика - и аз харесвам разни такива смесени неща, които не приличат на нищо, правено преди. Както и музиката на Милен Фармер, изобщо не можеш да я оприличиш на нещо друто, или да я вкараш в някакви стилови граници!!! Ех, да имаше повече такива изпълнители...

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A ti,нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано02.07.04 15:25



Би било страхотно изживяване концерта на Милен Фармер! Но, както най-често става, най-свястните почти винаги подминават България в турнетата си. Иначе, бих отишал в чужбина на концерт, но, проблема е, че едно такова нещо се организира изключително трудно. Например, преди няколко месеца, се бях навил да ходя на концерт на Мадона в Лондон или в Париж, ама пропадна, защото, първо, че не можах ад се организирам, да си купя билет, и второ - едно такова пътуване е доста скъпо Но, ако е за някой който страшно много харесвам, като Мадона, Милен Фармер или Бьорк, опреелено си заслужава

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Reverнови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 19:03



Ama v data.bg ima i Rever ot Mylenium Tour,i tozi,za koito az ti govorq.



Тема Re: A ti,нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 19:20



Az,v nqkoi ot nai-pyrvite mi postingi,bqh pisala za,napravo "JESTOKATA" "shegichka" ,na koqto bqh popadnala v net-a,che Mylene shtqla da ima koncert v kraq na 2004g.I si bqh kazala,che shte napravq vsichko za da otida,i bqh mnogo,mnogo shtastliva-a nakraq se okaza,che "eventualno!" shte ima turne v kraq na 2005g.!!!Nadqvam se da ima!!!(i da moga da otida!!!;))



Тема Na menнови [re: MadLover]  
АвторMylene (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 19:43



i Mylene mi e dostatychna!!!
("Ех, да имаше повече такива изпълнители...")

Az slusham dosta raznoobrazna musika-no Mylene mi e ,taka da se kaje,"nai-blizka do syrceto"(i dushata)!



Тема Re: Reverнови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано02.07.04 23:18



E аз и двете ги нямам, така че, ще си сваля любителската версия и това от Mylennium Tour

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Rever ot...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано02.07.04 23:21



...Mylenium Tour e mnogo veliko izpylnenie-sam shte se ubedish v tova!



Тема Re: Na menнови [re: Mylene]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано02.07.04 23:47



Хубаво е, че поне все още има такива изпълнители! Права си, като се замисля, че на нас (феновете), това ни е достатъчно, защото все пак имаме база за сравниние - разните там комерсиални глупости, и можем да отличим наистина стойностните теща Но, моя вкус е много особен - слушам много малко изпълнители, от тотално различни стилове (без чалга, естествено), но ги слушам много, и съм им верен фен Изобщо не ме интересува какво емодерно - слушам си това, което ми е най-близко!!!
Не знам, ама по мое мнение, сувременната музика много започна да се изрожда. 90% от песните, които в момевна са хитове са направо трагедия (по мое мнение е така). Ти какво мислиш?

P. S.: Беше ме попитала преди 2 поста, кои са двата дуета на Мадона, но просто забравих да ти отговоря - дутите й са с Бритни Спиърс (Me Against the Music) и с Рики Мартин (Be Careful). Не бих казал, обаче, че Бритни и Рики Мартин са ми много на сърце. Но, в песента на Бритни тя участва само като гост, и затова не е в стилистиката на Мадона, но песента с Рики Мартин е съвместна, и затова е направено изцяло от музикантите на Мадона

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A ti,нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано02.07.04 23:47



Ами да - в Нет-а на какви ли не глупости можеш да попаднеш - аз затова напоследък много не вярвам на непотвърдени новини от Интернет, защото често се оказват, че нещата са доста изменени, а понякога дори напълно измислени Ама като нещо е хубаво, както турнето на Милан Фармер, някак си, просто ти се иска да го приемеш за истина
А можеш ли да ми кажеш, горе-долу, в кои държави, Милен е правила концертите си в Mylennium Tour?

А имаш ли представа, дали скоро Милен ще издаде нов албул??? Защоно от 5 години не е правила пови песни, и вече според мен е време

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Na men...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 00:37



...mi haresvat pesni ot nai-razlichni stilove musika i dori takiva ot nai-novata i nashumqla musika sa sred tqh,no povecheto ot tqh mi omryzvat syshto tolkova byrzo,kolkoto i sa mi haresali.E,ima razbira se i mnogo ,koito si gi slusham redovno,bez da sa mi omryznali.Obshto-vzeto,zavisi ot nastroenieto-no Mylene Farmer e moje bi edinstvenata,koeto mi "ponasq;)" na vsqko nastroenie! Moje bi,zashtoto tq samata e takava:ednovremenno i euforichna,i melanholichna...

Daaaaaaaa-povecheto "hitove?!?" v momenta(pyk i ne samo sega) sa absoliutni bylbochi-no te i zatova sa "hitove",zashtoto sa tolkova elementarni i povyrhnostni,che horata masovo im se kefqt-no vsichko tova,razbira se,"ot de do pladne" ,poneje pesenta ne sydyrja nishto po-dylboko,za koeto da se hvanesh...
Vypros na vkus e,kakvo slusha chovek-vseki da slusha tova,koeto na nego mu haresva,zashtoto "hobost na sila ne stava"-XA-XA -golqm filosof stanah!!!



Тема "Me Against the Music"нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 00:51



dori si go bqh svalila(videoklipa) i dosta mu se kefeh !toku-shto si smyknah i "Be Careful"(ne bqh chuvala za neq predi)-ne zvuci zle!Vypreki,che Ricky ne go priemam mnogo naseriozno ).Az na Madonna mnogo i haresvam "Hollywood" i "Love profusion"!!!
A pyk Britney nikak ne me vylnuva poprincip,no ot vreme na vreme pravi neshto,koeto privlicha vnimanieto mi,pone za malko -naprimer:Toxic i Everytime(Hi-Bass Remix).A ot klipa na Everytime mi haresva osobeno mnogo momentite s vanata-mnimoto udavqne.



Тема Na tozi...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 01:10



site:
http://www.mylenefarmeriscalled.net/myleniumtour.html

mojesh da vidish informaciq za koncertite na Mylene v nai-golemi podrobnosti-na koi dati v koi gradove e bila,kakto i drugi liubopitni neshta,kato naprimer,stoinostta na koncertite i dr.(kakto za Mylenium Tour,taka i za predishnite dva:))

Ami da-opredeleno veche i e vreme za nov album!!!I pak da si doidem na "sluhovete"(poneje okolo Mylene nqma nishto sigurno)-ta sluhovete sa za nov album,ako veche ne me lyje pametta(ot tolkova mnogo sluhove ),za kraq na........2005g.!Mnogo iskam da i chuq(i vidq)novi pesni-kakvi li shte sa??NAPRAVO<IZGARQM OT NETYRPENIE !!!



Тема Re: Na men...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано03.07.04 17:31



Много си рава, че музиката на Милен е подходяща за всякакво настроение Точно това съчетание на равни части меланхолия и еуфоричност, я прави такава!

Точно така - стават хитове възможно най-елементарните и лесносмилаеми неща А стойностните песни мноо рядко стават масови хитове! А също така, много ме нервят и клиповете им - всичките са едни такива шарени и есечяшки като циганска сватба! И освен това са еднакви - няма никаква креативност!!! Направо ми се повдига това Но поне Evanescence осъзнават цялата тая работа - ако си им гледала пследния клип (който, естствено, не го въртят често), ще видиш, че там се подиграват точно на целия тоя кич!!!
Но, явно хората имат нужда от по-елементарни и простовати неща - елементарен аранжимент (направен на някоя супер елементарна музикална програма, която може да се закупи от Славейков за 15 лв.), безсмислен текст (съчинен за има-няма 5 минути), и най-важното - веселяшки клип, лишен от всякакъв смисъл, и биз каквото и да е послание

Но, наред с цялата тая помия, за щастие, има и наистин стоностни неща, които се правят не само за пари!

Малко се поотплеснах в размисли, но поне си казах какво мисля

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: "Me Against the Music"нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано03.07.04 17:32



Клипа с Бритни и мене много е кефи - особено кадрите с Мадона
Ами да - "Be Careful" не е от никой албум на Мадона - но, ако не се лъжа, съм чувал, че я има в някакъв албум на Рики Мартин. Но, както чуваш, Мадона не е оставила много на Рики Мартин да "твори" - песента е направено изцяло от нейните музиканти.
Честно казано, новите песни на Бритни наистина са хубави - научи се и тя да прави музика! Много се кефя на Everytime и Toxic!!! Но, старите й песни не са ми много по вкуса Но, последния й клип на Everytime е страхотен! И на мен много ми харесва момента с удавянето във ваната

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Na tozi...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано03.07.04 17:33



Мерси - аз точно тоя сайт го търсех - преди време бях попаднал на него, ама сегя пак исках да го разгледам, ама не се сетих как го бях открил.

Чак в края на 2005?! Ако е вярно, това не е никак риятно Много време се мина от Innamoramento, а тя нищо ново не прави Надявам се да е (както се казва) затишие пред буря Със сигурност новият й абрум ще е нещо страхотно!

А имаш ли представа, дали ще продължи да работи със същите музиканти, с които по принцип си работи???

А ти, всъщност, имаш ли любима песен на Милен???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Na tozi...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 20:11



Ami-ne vijdam,zashto sega da si smenq musikantite,sled kato veche tolkova godini raboti s tezi i pravqt neveroqtna musika!!!

"А ти, всъщност, имаш ли любима песен на Милен???"
Bi sledval otgovor:"NO COMMENT"-nali znaesh,che vsichko,izlqzlo ot dushata,a v posledstvie i ot ustata na Mylene,go cenq osobeno visoko!!! Tova naistina e taka-no vse pak-za da dam nqkakyv po-konkreten otgovor na vyprosa ti-oh,ne znam !No,mpje bi ,nai-chesto slusham:Pardonne-moi,Beyond my control,Dernier sourir,Desenchantee,L'ame-stram-gram,Innamoramento,Souviens-toi du jour,L'autre, Pourvue qu'elle soient douces,Optimistique-moi,Sans contrefacon, Regrets,California,Je voudrais tant que tu comprennes-koqto,ako ne gresha,e edinstvenata pesen(osven "Maman a tort"),koqto ne e pisana ot Mylene,a ot G.Pirault,musika-Francis Lai.No i pasva idealno,syshto kato Maman a tort i vsichkite i ostanali pesni!
A ti-imash li si predpochitaniq kym nqkoi opredelena pesen??



Тема Link...нови [re: Mylenia]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 20:34



...http://www.isazone.com/mylene/songs/jevoud.shtml-tuk ima prevod na
"Je voudrais tant que tu comprennes" na angliiski.

Tova,za koeto shte te pitam e syvsem izvyn temata-no nqkyde,v nqkoi ot tvoite postingi,ako ne gresha,ti pishesh,che si slushash poulicata vsqkakvi tvoi liubimi izpylniteli ,ot koeto zakliuchih,che imash CD Player ili CD/Mp3 Plater,ili gresha??
Ta poneje az iskam da si kupq CD/MP3 Player-isakam da se posyvetvam s teb(kato chovek,koito mnooogo slusha;))Ta-ako imash-nai-veche me interesuva prodyljitelnostta na jivot na bateriite-gore-dolu,kolko e dostatychno kato chasove,ako iskam da slusham mnooooogo!



Тема Kak se kazvaнови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 20:50



posledniqt klip na Evanescence???Imashe edna tqhna pesen,ako ne se lyja:"Bring me to life" ,koato mnogo mi haresvashe9i oshte mi haresva!!!)-Tq ima li klip?



Тема Re: Na tozi...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано04.07.04 09:20



Да - тези музикатни, с които работи наистина са много добри! Няма защо да ги сменя! Те правят невероятни аранжименти, а аз винаги съм много претенциозен към аранжиментите - просто не понасям разни аматьорси направени песни!

Ами, и аз бих казал, че всичките рпесни на Милен ми харесват страшно много, но все пак, си имам любими
Мисля, че най любимите ми са "Je te rends ton amour" (доста е марчна песента, и ми харесва невероятно много), "L'ame-stram-gram" (винагиоставя в мен едно тавова странно, леко тъжно настроение) "Mylennium" (тая песен е величествена!!!), "Desenchantee", "Regrets", "California", "Optimistique-moi", "Sans logique"... но ще престана да изброявам, защото има риск да изброя всичко Но, в общи линии, тези са ми най-любимите!

А за клиповете какво ще кажеш - имаш ли любим???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Kak se kazvaнови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано04.07.04 09:21



"Bring me to life" им е пред-пред-последния клип След това направиха един страхотен черно-бяк клип към "My Immortal", а преди по-малко от месец, излизи последния им клип, към "Everybody's Fool" - клипа е супер мрачен (естествено) и там е иронизирана псевдо-модата, воято в момента властва! Особено много ме кефи момента в асансьора!!!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Link...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано04.07.04 09:21



Мерси - това ще ми е много полезно А да знаеш дали има някакви други сайтова с преводи на песни на Милен английски, защото аз с френския съм много зле

Да - имам CD Player - познала си Май го бях споменал това в темата "Музиката за мен"
Аз си го купих преди около 3 години, и сега се чуда как допреди това съм го нямал
Батериите издържат по около 9 - 10 дена, но това е с моето темпо на слушане - а аз слушам непрекъснато, когато излизам някъде навън И за да не си купувам всяка седмица батерии, аз си купих акомулаторни батерии - тези, които се зареждат и се използват многократно - скъпи са, но поне ги купуваш веднъж, и повече пари не даваш за батерии, а пък си слушаш колкото си искаш

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Link...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 12:30



http://www.rumohor.com/Mylene/enSongList.html-Tova e nai-dobriqt Mylene Farmer site,koito sym namerila-tuk sa pochti vsichkite i pesni,i to v prevod na nqkolko ezika!

A az sym si haresala edin CD/Mp3 Player Panasonic,koito mojesh da vidish na tozi link:http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=2_45&products_id=7467.Nai-veche me privleche tova,che jivotyt na bateriite e mnogo dylyg-Mp3-48h !A pyk ima i vgradeno zarqdno za bateriite.Loshoto mu e samo,che na displeq se vijda samo nomeryt na pesnite,bez imenata,koeto e malko kofti .No pyk drugite mu tehnicheski harakteristiki,spored men,sa dosta dobri-ti kak mislish??Ima nqkoi playeri,chiito jivot na bateriite e samo 4h-tova znachi li,che,kato mine tova vreme,shte spre da pleiva i shte trqbva nanovo da se zarejda???
Az iskam da si go kupq,nai-veche,zaradi edno pytuvane do.............Franciq v kraq na meseca,kydeto shte mi e neobhodima golqma izdyrjlivost na bateriite,t.k.,pone po vreme na pytuvaneto,mi se shte da slusham NON-STOP(bez zarejdane)!



Тема Re: Kak se kazvaнови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 12:51



My Immortal mnooogo mi haresa!Syshto i klipa na Bring me to life-osobeno momentyt,kydeto vokalistkata(ne i znam imeto;)) se dyrji za rycete na onzi s dynkite,i otchaqno se opitva da se izkachi do prozoreca!
A na Everybody's fool namerih samo koncertno izpylnenie,koeto ne mi haresa osobeno ...



Тема Re: Na tozi...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 13:19



Opredeleno si padash po trudnite vyprosi;)))!Az predlagam da gi razdelim na VIDEOKLIPOVE i LIVE-izpylneniq-mai taka shte e pone MALKO po-lesno!!!
Ot videoklipovete opredeleno mnogo si obicham Je te rends ton amour:))),da ne propusna California,L'ame-stram-gram,Optimistique-moi,Innamoramento,Souviens-toi du jour:)))

Ot LIVE-izpylneniqta:DEsenshantee!!!,Dernier sourir,Optimistique-moi,Souviens-toi du jour,Innamoramento,Rever,L'ame-stam-gram,Je n'ai pas le temps de vivre,Regrets,California,Il n'y pas d'ailleur,Mylenium !!!Amiiii-az mai izredih pochti vsichki pesni ot Mylenium Tour-no pone se opitah da gi podredq,po "otnositelniq" mi red na haresvane;)))

!!!!!!!!!!!!!!!!!dokato pisheh tozi posting,si svalih klipa na "Plus grandir"(ot free.evro.net) i stashno mnogo se iznenadah(priqtno!!!),kato vidqh,che vsyshnost e sgloben ot kokncertni izpylneniq(mislq,che ot pyrvoto i turnee )!
Zadyljitelno trqbva da si go svalish!!!



Тема Re: DVD-to...нови [re: MadLover]  
АвторHolly_Molly (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 17:37



niakoi 6te me svetne li za kakuv stil muzika govorim



Тема Re: DVD-to...нови [re: Holly_Molly]  
АвторMyleniq (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 18:46



Stil "Mylene Farmer"!
No,ako trqbva da sme po-tochni:
French Pop, Club/Dance, Euro-Dance, Euro-Pop



Тема Re: Na tozi...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано04.07.04 22:12



Да - наистина стакива въпроси са мног трудни, кат става дума за Милен Фармер Но, просто ми е интересно

И на мен "Je te rends ton amour" май ми е любимия Може да е доста брутален (всички, на които съм го пускал, се отвращават), ама е страшно красив!!! Също така, много ми харесва и "L'ame-stram-gram" - много ми харесва сюжета! Също така, много харесвам и "Sans logique", "California, "Desenchante"...

А от лайфовете й, аз съм гледал много малко - само съм гледал Mylennium Tour, и то не свсем всички изпълнения от там А от другите й турнета, съм гледал сао разни откъслячни изпълнения. Така че, за живите й изпълнения, не мога да си кажа кои са ми фаворитите, но вс пак, от тези, които съм гледал, са може би "Innamoramento", "Optimistique-moi" и "Desenchsntee"!!!

"Plus grandir" трябва непременно да си го намеря, щом е с кадри от първото й турне, защото, както споменах вече, от него имам само 1 изпълнение

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Link...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано04.07.04 22:14



Меси за сайта Знаеш ли от колко време й търся преводите на песните!!! И освен това, всички са на едно място!!!

Доста хубав CD Player си си избрала! И моя е Panasonic, и съм много доволен от него! Но, моя е доста по-елементарен (чете само audio-CDта), защото е от преди 3-4 години, а тогава тея с MP3-ките бяха доста скъпи. Но, си е много издръжлив, и не е мръднал (да знаеш само как е хвърчал)!!! Но, като се развали, непременно ще си купя такъв, който има и за MP3ки
Тоя, който си си избрала е много добър, кто му гледам характеристиките! А щом има и зарядно за батерии, значи наистина е много добър Ама, те съветвам, да си вземеш поне два чивта акомулаторни батерии, за да си имаш все пак резервни, като ти свършат едните

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Everybody's Foolнови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано04.07.04 22:15



"My Immortal" е страхотна песен!!! А и клипа е много хубав! Но, на тях всичките им клипове (които съм гледал), винаги ми харесват, затото са много въздействащи!!! Особено тоя кам "Everybody's Fool" - там е показано как Ейми (така се казва вокалистката им) е страшно подтисната от разните глупости. Има подигравателни кадри с тея всичките кичозни рап и r&b клипове. После я показва в един асансьор, как някакви блондинки и се подиграват... Паосле тя се пробва да се самоубие във ваната (но не го прави), и накрая клипа завършва на покрива на някаква висока сграда, и имаш чувството, че всеки момент би се хвърлила от там!!! Страхотен клип!!!

А клипа едва ли го има още в Нет-а защото е много нов, а и май не го въртят много Май се сещам кое лайф изпълнение си намерила - има едно доста гадно

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Na tozi...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 22:27



Koe e tova 'edno" izpylnenie,koeto imash ot pyrvoto i turne???Ot kyde moga da si go svalq???????

Kato se izkliuchi klipyt na "Plus grandir",az nikyde iz net-a ne sym uspqla da namerq klipove na Mylene ot predishnite i 2 koncerta !!!!Ti gledal li si nqkoi ot tqh??



Тема Re: Everybody's Foolнови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 22:31



"Май се сещам кое лайф изпълнение си намерила - има едно доста гадно"
Da-onova ot "Rock am Ring"!Grimarana(naprava NADRASKANA;)) e UJASNO,pyk i mnogo se dere



Тема Re: Link...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 22:38



"Ама, те съветвам, да си вземеш поне два чивта акомулаторни батерии, за да си имаш все пак резервни, като ти свършат едните"

Che zashto shte svyrshvat
,sled kato se zarejdat,sled kato se iztoshtqt???Nali tova im e prednaznachenieto-da mogat da se izpolzvat dosta dylgo,predi da se izhabqt napylno?!



Тема Re: Link...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано05.07.04 11:44



Исках да кажа, че ако пътуването е дълго (а то явно ще е такова) възможно е батериите ти да се изтощят, а в самолета (или автобуса) няма куде да си ги заредиш. Просто е по-добре да имаш един резервен чивт батерии, които всъщност, може и да са най-обикновени

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Na tozi...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано05.07.04 11:53



Не, аз не го имам, а съм го гледал. Беше миналата година - в някакъв сайт го бяха пуснали да се гледа on-line, ама не можеше да се сваля Само че сега не се сещам на кой сайт беше. Дори не зна на коя песен беше, защото тогава беше още в началото на фенството ми, и ги нямах всичките й песни

Всщност, миле е правила 3 турнета досега, нали???

Сега се сетих да те питам нещо - имаш ли предтава дали Милен е известна, други държави освен Фронция? В България много малко хора я знаят, така че, не може да се каже, че е тук тя е известна

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Everybody's Foolнови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано05.07.04 11:54



Да - това наистина беше голямо оливане Определено могат и много по-добре

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Link...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 16:34



Merci mnogo za informaciqta!



Тема Re: Na tozi...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 17:59



Da,3 sa turnetata i dosega :

1989g."En concert"
1996/97g."Live a Bercy"
1999/2000g."Mylenium-Tour"

NADQVAM SE,CHE SHTE IMA OSHTE!!!

:)))Opredeleno,nai-izvestna e vyv Franciq;V USA e pochti neizvestna-i v tozi smisyl-v Evropa Mylene Farmer e po-izvestna !Za malkok da propusna-z Russia e dosta izvestna(mojebi,zashtoto e imala koncert tam,a i zashtoto ima edin klip,sniman tam(ako ne gresha-Desenchantee)!V net-a ima dosta ruski Mylene Farmer-FAN klubove!Samo za sravnenie,ima samo (!) EDIN nemski takyv!?!No pyk,za smetka na tova,e mnoooogo dobre napraven(mnogo informaciq,nai-veche-statii ot spisaniq i dr.)!Ima fenova i v Belgiq;))),pak,mislq,che 1 fan klub-no na tqh im e prosteno;)))-nali sa samo 10miliona!Za Angliq,priznavam,che sym v pylno nevedenie ,no edva li e mnooooogo izvestna,t.k. Mylene uporito otkazva da pee na drug ezik,osven FRENSKI!!!

A za Bylgariq-napravo nqmam dumi!!!Kato spomena pred nqkoi "Mylene Farmer",reakciqta e Unemqvane(za mig),posledvano ot smryshtvane na vejdite-i sled malko mislene-idva vyprosyt:"KOI PYK E TOQ?!!"
Mai ot tova mojesh da si napravish izvod,kolko e izvestna Mylene Farmer v Bylgariq!!
Ne znam...sigurno tova se dylji na fakta,che do BG ne stigat nikakvi novini za neq,nito knigi,dori i povecheto i CD-ta!TOTALNA LIPSA NA INFORMACIQ!
A pyk i sigurno,zashtoto,malko sa pesnite i,koito stavat kato stil za diskoteki i klubove...
Kakvo pyk tolkova-koito ne q poznava i slusha-samo toi GUBI!!!



Тема Re: Na tozi...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано05.07.04 23:38



Значи, правилно си знам, че са й 3 турнетата

Американците са ми ясни - при тях Милен Фармер няма никакъв шанс Преди две години бях в САЩ, и се сблъсках с толкова ниска музикална култура, че не можеш да си представиш!!! Слушат си само и единствено техните си изпълнители (и то най-вече рап и р&б), и за никоква чужда музика не щат и да чуят

Честно казано, ме очудва (приятно), че е известна във Русия Но, не знаех, че клипа на "Desenchantee" е снеман в Русия Та, като стана дума за Русия, знаеит лр какво забелязах в клипа на "Optimistique-moi" - че колата, която преминава в покрай нея в края на клипа (след като изчезва от цирка), всъшност е "Волга" Да не би и този клип да е сниман в Русия???

За Белгия е логично да е известна, защото там се говори и френски - езикът, на който пее Милен

А за България - в сходна ситуация съм попадал и аз - като спомена на някой за Милен Фармер, най обичайната реакция е замисляне, после физиономия на очудване, и след това въпросът - "Кой е тоя???" А на мен ми става едновременно много смешно, заради липсата на музикална култура, но и супер гадно, че дори не са чували за нея Ама какво да ги правиш - в днешно време музиката е толкова изродена, и навсякъде цари такова бездарие, че най-стойностните изпълнители в повечено случай остават незабелязани и пренебрегвани.

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Na tozi...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 12:40



Sorry za obyrkvaneto,koeto vnesoh otnosno Desenchantee!Naistina-ne e zasnet v Rusiq,a v Ungariq!Optimistique-moi pyk e v Praga;a Tristana(vypreki,che presyzdava vremeto na Ruskata Revoliuciq;)) e zasnet vyv Franciq.



Тема Лоши новини...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано06.07.04 18:46



Преди малко ходих до Френския културен център, и ми казаха, че в момента не дават дават дискове под наем Казаха ми, че по принцип, всяка година, от юни до септември не дават дискове. Но, септември ще има!!! Но, ми казаха ми, че имат албуми на Милен фармер Така че, трябва да почакаме до септември!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Na tozi...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано06.07.04 18:51



Да - така вече ми се изясниха нещата за "Desenchantee" - винаги съм се чудил, защо повечето имена, накрая на клипа не са фревски!!! А всъщност, било защото е сниман в Унгария.

Обаче, на мен, много ме харесва това, че Милен упорито отказва да пее на английски - така е най-добре - да прави това, което й харесва!!!
Всъщност, мислиш ли, че Милен щеше да е по-популярна из Европа, ако правеше същата музика, но на английски???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Лоши новини...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 20:47



Jalko,che chak septemvri shte davat diskove!No,vse pak,hubavo,che pone imat nqkakvi !Na men nai-veche mi trqbvat albumi s remixi(drugite i pesni gi imam na mp3).
A imat li video-kaseti ili DVD-ta??



Тема Re: Na tozi...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 21:11



"Обаче, на мен, много ме харесва това, че Милен упорито отказва да пее на английски - така е най-добре - да прави това, което й харесва!!!"

I az sym na syshtoto mnenie
!!!
Az mnogo poveche uvajavam i haresvam izpylniteli,koito peqt na sobstveniq si ezik,a ne tezi,koito samo i samo da za vlqzat v klasaciite,propqvat na angliiski,nadqvaiki se da dostignat do shiroka auditoriq!!

Chestno kazano,trudno mi e da si predstavq pesnite na Mylene v izpylnenie na an gliiski!moje bi,zashtoto za men frenskiqt e nai-krasiviqt ezik ot vsichki!!!Vse pak-ne znam-veroqtno bi imala dosta po-mnogobroina publika(dori i v USA-zaradi angliiskiq),no trqbva da se ima predvid i tova,che dori i na angliiski,tekstovete i pak shte ostanat NERAZBRANI ot mnogo hora(zaradi samite chuvstva i nastroeniq na Mylene,na koito te sa nositel;))!



Тема Re: Лоши новини...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано07.07.04 14:19



И аз нямам песните от албума с ремиксите И из Нет-а май никъде ги няма (поне аз не съм ги намирал). Но, на мен и другита албуми ми трябват, за да си ги презапиша на CDта, защото качеството е по-добро от това на mp3-ките

А иначе, аз имам само едно DVD - то е с 16 клипа - има ги всички от албума "Innamoramento", както и доста дриге - "California", "XXL", "L'instant X", "Sans Logique", "Beyond my Control"... доса са!
А ти имаш ли някакви видео-касети или DVDта???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Na tozi...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано07.07.04 14:20



И на мен ми е много трудно да си представя как биха звучали песните на Милен, на английски - просто гласът й е перфектен за фвенски говор, и доре не мога и да си представя как ще звучи на английски Много права си и затова, че френският език най-красивият - и аз така мисля Просто е много музикален език!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Vsyshtnost...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано08.07.04 18:49



...Mylene ima 1-2 pesni na angliiski:naprimer "My soul is slashed",koqto syshto mnogo mi haresva!

Mejdudrugoto,dnes izgledah povecheto pesni ot Mylenium Tour i se setih,che sym propusnala da spomena v edin ot minalite mi postingi,edno mnooooogo liubimo moe Live-izpylnenie(ot Mylenium Tour)-Medley -prosto nqmam dumi,s koito da izkaja chuvstvata,koito predizvikva v men!



Тема Re: Vsyshtnost...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано09.07.04 14:30



А - да - просто ги пропуснах! Грешката е моя А също така, и в "Beyond My Control" не всичко е на френски

Аз не съм слушал тази песен - "Medlley" - ше ми кажеш ли от той албум е, за да си я дръпна???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Нещо итересно...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано09.07.04 14:43



Виж на този адрес - това е биаграфията на Катрин (тя е певица):


Виж коя й е любимата изпълнителка

По тоя повод, се сещам да те питам, има л много фенове на Милен Фармер, сред другите изпълнители??? Имаш ли придсава, кои са по-известните й фенове?

----------------


I go round and round just like a circle...

Тема Re: Vsyshtnost...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано09.07.04 16:12



Beyond my control mnoooooogo q obichqm;angliiskoto v neq e samo myjkiqt glas,pripqvasht:"It's beyond my control"l;))).
Malko zaemki(i to mnogo na mqto slojeni) ima v California .Ima edna pesen na Mylene,"We'll never die",v koqto syshto se pee malko na angkiiski.

Medley ot Mylenium Tоur i vkliuchva chasti ot pesnite:Sans contrefacon,Libertine,Pourvu qu'elle soient douces i Maman a tort-sigurna sym,che kato si go svalish,nqma da mojesh da se tkysnesh ot tova izpylnenie-tuk mnogo se nablqga na tanciorite i te sa na po-preden plan otkolkoto v povecheto ot drugite pesni ot Mylenium Tour;a i Mylene dosta se razvihrq!!!!
Drypnisi Medley ot data.bg



Тема Re: Нещо итересно...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано09.07.04 17:00



Hmmm....Pyrviqt,koito mi idva na um e...Sir Elton John -dori gi imam dvamata-pregyrnati na edna snimka,nakoqto obshto-vzeto,Elton John e s poveche grim(nai-veche) pudra ot Mylene -zashtoto tq e syvsem bez grim!
Sigurna sym,che ima i mnogo drugi izpylniteli,koito i se vyzhishtavat i q cenqt visoko,no tazi informaciq e dosta slojna za namirane v net-a,no shtew potyrsq neshto po vyprosa!
Sega se seshtam-imashe edin Mylene Farmer-site,nakoito bqha izbroeni mnogo(ama naistina mnogo) i pevci,i dr. izvestni lichnosti ot tozi biznes,no ne samo imena,a koi kakvo misli za neq!!!!zaslujava si da potyrsq tozi sait-ima kakvo da se prochete na nego!

Aa ti otkyde q iznameri Katrin?Az ne bqh chyvala za neq



Тема Re: Vsyshtnost...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано10.07.04 08:45



Е, да - Милен има в няколко песни разни неща на английски, но, това при нея не е стратегия за завладяване на музикалния пазар в европа, а просто леко отклонение

Трябва да си я намеря тази песен - Medley. Можеш лш да ми дадеш линк за нея???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Нещо итересно...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано10.07.04 08:46



Да - за Елтън Джон знам, че й е фен - сещам се за снимката, на оято съ прегърнати - именно тая снимка ме накара да не го мразя, защото все пак й е фан - а аз уважавам феновете на тези, на които е аз съм фен

Да - такава информация много трудно се намира - а аз страшно много обичам да мнения на едни изпълнители за други (в www.madonna.hit.bg съм направил дори такава секция за изказвания на други изпълнители за Мадона, и всички неща там са намирани случайно)

Ако намериш тоя сайт, с изказванията за Милен Фармер, ще съм ти много благодарен - както казах, такива нещо винаги са ми били интересни

А колото до Котрин, тя наистина не е много известна, ама мене ме кефи!!! Аз си я знам още от преди година и половина, когато направи първия си клип А освен това, брат ми е направил анимацията на началната страница на сайта (естествено, аз му го уредих)!!!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Нещо итересно...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано10.07.04 11:42



Ti poznavash li lichno Katrin?
Stranicata i naistina si q biva!



Тема Re: Нещо итересно...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано10.07.04 19:38



Не - за жалост е я познавам - познавам само тоя, който й прави сайта, а той е доста близък с Катрин!!! И затова замислям а я итам чрез него някои неща за Мадна (за да си попълня секция "мнения" на сайта) и за Милен Фармер - защото знам, че е фенка и на двете

А намери ли сайта с мненията за Милен???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Нещо итересно...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано10.07.04 21:15



Dosta dylgo tyrsih,no ne popadnah na tazi stranica-trudno e da q namerq,t.k. Mylene Farmer-saitovete sa mnogo;no shte tyrsq otnovo!



Тема Re: !!!!Nov SINGLE:))))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано13.07.04 23:42



Сори, че малко се позагубих, ама имах изпити, и нямах никакво време за Интернет

Много е хубава песента на Милен Фармер!!! Страшно много ми харесва!!! Въпреки че тя участва само в част от песента, това на мен ми дава надежди, че скоро мога да очаквам нови неща от нея, та дори и албум
А имаш ли представа дали "You" ще има клип??? Аз много искам да има, а ако бъде в класическата за Милен стилистика, ще се израдвам максимално!!!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: !!!!Nov SINGLE:))))нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 11:37



Kak ti minaha izpitite??

Pesenta e napravo strahotna,vypreki,che mnenieto na golqma chast ot fenovete e,che e "izdynka",t.k. lipsva dylbochina.I zatova edva li shte ima klip na "You" -poneje si e syvsem klubna pesen.
Az q slushah tazi pesen mnoooogo pyti,obache(nadqvam se da e samo vremenno!) vchera vryzkata mi s Radio.Blog(kydeto moje da se chue pesenta) ne se osyshtestvqva i tq izobshto ne trygva !... A nqma kak po drug nachin da q slusham,t.k. q nqma nikyde za svalqne ot net-a;"You" e razdadena vyv Franciq samo na promo-disk na radiqta,poneje e syvsem nova.Az iskah da si q zapisha ot tova radio na mp3-ka,obache nqmam predstava kak tochno stava...Nadqvam se,che Radio.Blog otnovo shte q pusne!

Nov album na Mylene se ochakva(v zavisimost ot iztochnika na infoto;)) v kraq na 2004 ili prez 2005g.,sled koeto predstoi i turne!!



Тема Re: !!!!Nov SINGLE:))))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано14.07.04 17:03



От тези двата изпита съм доволен от себе си. Но, въпроса е, че това са само първите два, и ми остават още 5. А утре и други ден пак съм на изпити...

И на мен много ми харесва "You" Но, явно повечето фенове на Милен много не я харесва, защото е е в типичния за нея стил. Но, все пак, Милен участва май само като гост-вокалистка, а иначе, песента си е композирана и аранжирана от групата, а не от музикантите на Милен. Но, въпреки това, аз силно се надявам да й направят клип!!!

Според мен, в ай-скор време песента ще се появи по повечето mpe-сайтове, ама явно сега я няма никъде, защото и аз търсих много, ама я няма.

Ами, щов има тякива слухове, за нов албуп в края на годината, или в началото на другата, това много ме радва!!!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: !!!!Nov SINGLE:))))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано17.07.04 08:42



Най-накрая изпитите ми приключиха - е, поне за тая седмица, да другата седмича имам още два, а по-другата - още един. Но поне сега имам четири дни почивка

Да - хубаво ще е клипа (ако все пак направят такъв) да е нещо като "California"!!! Много ще подхожда!

А имаш ли представа дали пак в сайта на това радио ще пуснат пак песента??? Защото май още я няманикъде

Все забравям да те питам за песента "Mylennium" - това, което там се пее означава ли нещо???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: !!!!Nov SINGLE:))))нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 12:53



Dapesenta oshte nikyde q nqma i sigurno skoro nqma da se poqvi.

A Radio.Blog,spored men,e na tozi princip-puska ti 1-2 dni opredelena pesen,no posle spira,i ako ti e haresalo,trqbva da si go instalirash-a na men mi se vidq malko slojno i oshte ne sym si go instalirala.No trqbva zadyljitelno da go napravq,zashtoto tam ima osven stari pesni na Mylene,syshto taka i nqkolko novi remixa,koito mnogo iskam da chuq!!!!

V "Mylenium" ne se pee nishto osven dumata "innamoramento"(Mylene),koeto oznachava,prevedeno ot italianski,neshto kato vechen,bezsmyrten(shte proverq tochno kakvo i shte ti kaja;)).Ima i edin myjki glas,koito syshto pee edno slovosuchetanie ot 1-2 dumi,koito obache ne razbiram i ne sym izobshto sigurna,che znachat neshto.





Тема Re: !!!!Nov SINGLE:))))нови [re: Mylenia]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано17.07.04 13:09



Ops...znachenieto na "innoramento" ot italianski e vsyshnost "vliubvam se":)))-mnogo prosto:"in amor"! A onova znachenie,ot minaliq mi posting,go napisah bez mnogo da se zamislq-neznam zashto mi e ostanalo taka v glavata...

Kato potyrsih lyrics na "Mylenium",mi izliza samo tozi text(dori ne pishe dumata"innamoramento"):
"Mylenium...ab lib" ??





Тема Re: !!!!Nov SINGLE:))))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано18.07.04 22:07



Аз пък, винаги съм си мислил, че "Innamoramento" означава "завинаги", или неко такова. Звучи ми като "Immortal", т. е. "безсмъртие" - спиред мен, и ти от това си се подвела, първия път като ми каза, че е точно това. А то било нещо съвсем друго Никога не бих могъл да редположа, че е "влюбвам се"
А това по-бързото пеене в "Mylennium" - към края на песента, май наистина не означава нищо На мен само ми се чува думата "avec", което значе "със" на френски, но нио повече не разбирам. Не че знам много френски, де
А как става инсталирането на radio.blog??? Защото аз много бих искал заради "You" да си го инсталирам, за да се опитам после да я кача песента на mp3, за да си я слушам винаги Ама не знам как изобщо как може да стани гова
А там какво друго на Милен има???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: !!!!Nov SINGLE:))))нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано19.07.04 09:55



V Radio.Blog ima slednite pesni:

(6624) [-64d] Mylene Farmer - Vertige
(3642) [-64d] Mylene Farmer - C\'est une belle journee
(3642) [-64d] Mylene Farmer - Innamoramento
(3642) [-64d] Mylene Farmer - Rever
(5036) [-75d] Mylene Farmer - Innamoramento
(3288) [-85d] Mylene Farmer - L\'histoire d\'une fee, c\'est...
(3316) [-85d] Mylene Farmer - L\'histoire d\'une fee, c\'est...
(3288) [-88d] Mylene Farmer - Comme j\'ai mal
(3316) [-88d] Mylene Farmer - Comme j\'ai mal
(2573) [-104d] Mylene Farmer - Rever
(2573) [-104d] Mylene Farmer - Regrets
(3478) [-118d] Mylene Farmer - Souviens-toi du jour
(3384) [-119d] Mylene Farmer - Souviens-toi du jour
(4264) [-122d] Mylene Farmer - A quoi je sers
(zanuh) [-135d] Mylene Farmer - Optimistique-moi
(486) [-142d] Mylene Farmer - BO Ame Stram Gram
(920) [-142d] Mylene Farmer - BO Ame Stram Gram
(zanuh) [-179d] Mylene Farmer - Regrets
(zanuh) [-179d] Mylene Farmer - L\'Amour naissant
(zanuh) [-180d] Mylene Farmer - C\'est une belle journee
(zanuh) [-180d] Mylene Farmer - Jardin de Vienne
(550) [-184d] MYLENE FARMER vs DOUDOU\'S REMIX CLUB - SERAIS TU LA - The Alw...
(1713) [-211d] Optimistique-moi - Mylene Farmer
(2573) [-212d] Mylene Farmer - Chloe
(zanuh) [-216d] Mylene Farmer - Pourvu qu\'elles soient douces
(zanuh) [-216d] Mylene Farmer - Consentement
(arko) [-229d] Mylene Farmer - Libertine (Y-Front remix)
(486) [-237d] Mylene Farmer - Chloe
(920) [-237d] Mylene Farmer - Chloe
(zanuh) [-237d] Mylene Farmer - Sans contrefacon (dance remix)
(zanuh) [-237d] Mylene Farmer - Tristana
(zanuh) [-237d] Mylene Farmer - Dessine-moi un mouton
(zanuh) [-237d] Mylene Farmer - Comme j\'ai mal
(zanuh) [-237d] Mylene Farmer - A quoi je sers
(zanuh) [-237d] Mylene Farmer - Chloe
(486) [-239d] Mylene Farmer - On est tous des imbeciles
(920) [-239d] Mylene Farmer - On est tous des imbeciles
(829) [-243d] Optimistique-moi - Mylene Farmer
(teki) [-245d] Mylene Farmer - Laisse le vent emporter tout
(arko) [-270d] Mylene Farmer - From MAT (1985) to LM (2002) (Soul\'s Megamix)


(arko) [-270d] Mylene Farmer et G. Beart - Frantz
(arko) [-272d] Mylene Farmer - Pas le temps de vivre (Live)
(arko) [-274d] Mylene Farmer - L\'horloge (Live)
(539) [-287d] Mylene Farmer - Pourvu qu\'elle soit douce
(539) [-287d] Mylene Farmer - je te rends ton amour
(539) [-287d] Mylene Farmer - Je T\'aime Melancolie original
(539) [-287d] Mylene Farmer - D?nchant?
(539) [-287d] Mylene Farmer - Ainsi soit je
(539) [-287d] Mylene farmer - Que Mon Coeur L che
(539) [-287d] mylene farmer - C\'est Une Belle Journ?(Ygrek\'s Future Remix)
(319) [-315d] Mylene Farmer et Guy Beart - Frantz
(319) [-315d] Mylene FARMER - L\'histoire d\'une fee test
(HOTCHIC06) [-332d] Mylene Farmer - Comme j\'ai mal

Men ot tozi spisyk me interesuvat remixite,a syshto i duetyt s Guy Beart,"Frantz",koito ne sym chuvala dosega.Drugite pesni gi imam!!

Sorry,che te podvedoh s instalaciqta-vsyshnost radioto moje da se instalira samo na syrvyr-znachi to moje(bi trqbvalo) da se slusha direktno,prosto kato otidesh na negovata stranica i si izberesh pesen-a na men mai ne mi trygva naposledyk,zashtoto net-yt mi e mnooogo baven,no se nadqvam,che skoro pak shte byde na nivo i shte moga da si slusham! I pri teb sigurno ne moje da zaredi pesenta,poneje ne si s kabelen net.

Tova e adresyt na Radio.Blog s spisyka ot pesni na Mylene:

http://www.radioblogclub.com/search/mylene+farmer?search=mylene%20farmer&genre=&action=search&start=0



Тема Re: !!!!Nov SINGLE:))))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано19.07.04 18:25



Списъка им с песни на Милен наистина е впечатляващ!!! Аз май ги имам всичките песни, но ремикси никакви някмам. Много иским поне да ге чуя. Но, и на мен нет-а ми е много бавен, и нищо не мога да чуя и аз. Нищо, де - поне успях няколко пъти да преслушам "You"
Ти успя ли намериш тоя сайт с мнениета да други ипълнители за Милен??? На мен ми е много интересно, имаш ли представа, дали има други изпълнители, които мразят Милен.

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: !!!!Nov SINGLE:))))нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 19:28



Saita s mneniqta za Mylene ne sym go namerila-tyrsih chrez vsqkakvi kombinacii ot dumi,no bez rezultat...

Sigurna sym,che ima mnogo izpylniteli,osobeno pevici(nai-veche francuzoiki),koito ne haresvat Mylene.

1)Tq e nai-izvestnata pevica vyv Franciq -nishto ,che publichnite i izqvi i interviuta ne sa chesti ;Pecheli mnogo pari i e konkurenciq na drugite pevici

2)Samata i excentrichnost i provokativnost(na momenti) suchto veroqtno ne se haresvat na drugite ot bransha

Sigurno ima i drugi prichini,poradi koito drugi izpylniteli da ne q haresvat ili pyk dori da q mrazqt-no nikyde v net-a ne sym vidqla nqkoq izvestna lichnost da se e izrazila "ostro" za neq.No kato se zamislih,pochti ne se seshtam,v tozi biznes nqkoi da si pozvolqva da izrazqva publichno negativnoto si mnenie otnosno nqkoi drug ,zashtoto moje taka da navredi na sobstvenite si interesi...



Тема WOW!!нови [re: Mylenia]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 19:49




Toku-shto si napravih v net-a edin test za syvmestimost s Mylene-fizicheski,emocionalno i intelektualno!Emocionalnata mi syvmestimost s neq e 99%!

Mojesh da si napravish testa na tozi adres!

http://www.celebmatch.com/birthdayform.php?categoryid=2123&celebrity=Mylene+Farmer



Тема Oshte vednyjнови [re: Mylenia]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 20:06



WOW!!...NAMERIH SAITA S MNENIATA!!!!!!!!

http://aquoijesers.free.fr/stars/stars.htm

Samo,che e na frenski-no ti mojesh da si polzvash Translate-opciqta na angliiski!

Ima mnoooogo,mnooooogo mneniq i zapochvam vednaga da gi cheta!Za Madonna veche prochetoh,che ima jelanieto da vidi filma s Mylene "Giorgino",t.k. mnogo haresvala dylbochinata na evropeiskoto kino!



Тема Re: !!!!Nov SINGLE:))))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано22.07.04 19:54



Да - права си, че е логично много певици изпитват завист и женска злоба към Милен. Зяащото тя им е непреодолима конкуренция
А и аз съм сигурен, че много от изпълнителите не я харесват, защото е странна. Защото по принчип странните хора много не ил се вписват в разбиранията. Съдя по това, че повечето хора (да не кажа всички), на които съм им пускал клиповете на Милен, тотално се отвращават от нея - според тях била "перверзна" и "луда" Но, това може би е така, защото повечето хора не са апознати с нейнот творчество - дори и аз самият преди две години изобщо не я харесвах

Иначе в музикалния бизнс, има и такива, соито доста остро критикуват другите. Например, Мадона я мразят стращно много известни изпълнители - да знаеш само какви глупости говорят срещу нея...

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Oshte vednyjнови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано22.07.04 19:51



Мерси за сайта!!!
Наистина има много мнения!!!

Аз бах сигурен, че и Мадона харесва Милен Фармер!!!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: WOW!!нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано22.07.04 19:52



Това непременно ще си го направя

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Hmmm...нови [re: MadLover]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано22.07.04 21:27



Mylene Farmer opredeleno ne se vpisva v granicite na obshtoprietite shvashtaniq za "normalno";)!...kakvoto i da znachi vsyshnost tova...(imam predvid dumata).
A zashto "normalnoto" da e hubavo?

A tova,dali e luda ili ne,ne se znae sys sigurnost,no i da e taka-ludostta e chast ot neq i zatova Tq e Mylene Farmer,a ne nqkoq posredstvena pevica-edna ot mnogoto.Kakto Mylene sama kazva za sebe si:
"Az ne sym ot horata,koito chovek(fenovete) haresva/obicha,a ot tezi,koito nikoga ne zabravq..."


"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: Hmmm...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано23.07.04 17:15



Виждам, че вече си се регистрирала

Аз исках да ажа, че мене много ме ефят такива разни ненормални хора, като Милен

Нистина е възможно Милен да е луда - защото, ако беше наред, едва ли щеше да прави такава вечика музика!!! За да павиш това, което прави Милен, трабва настина да имаш доста по-странно мислене Аз точно такива хова харесвам!!!

Това, което което го е казала - за това, че тя е от тези, които никога не се забравят, много ми хареса наистина си е така

----------------



I go round and round just like a circle...

Редактирано от MadLover на 23.07.04 17:19.



Тема Re: Hmmm...нови [re: MadLover]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано23.07.04 22:24



Aha

В отговор на:

Това, което което го е казала - за това, че тя е от тези, които никога не се забравят, много ми хареса наистина си е така




I na men tova neino izkazvane mnogo mi dopada!Nikoga chovek ne moje da se haresa na vsichki,no e hubavo da byde takyv,che da ne byde zabraven...


"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Live a Bercy'96нови [re: Mylenia]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано24.07.04 16:59



Gledah koncerta na Mylene Live a Bercy!!Strahoten e!!Osobeno mnogo mi haresa izpylnenieto na California,Alice,kakto i Libertine,koqto e v po-bavno tempo ot originala i Mylene q pee mnogo krasivo!Horeografiqta e na mnogo visoko nivo!Mnooogo sym shtastliva,che nai-setne,nqkoi e kachil koncerta na free.evro.net!Zadyljitelno trqbva da go gledash!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: Live a Bercy'96нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано25.07.04 09:47



Неистина ли вече го има!!!

Много ще се изкефя!!! Дай ми линк!!!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Hmmm...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано25.07.04 09:48



Ами да - Милен просто не е от изпълнителите, които се харесват масово, т. е. не е от тези, които всички ги обичт. Но, тя е много странна и особена, и затова е разлечна от всички, и просто като я видят хората, дори и да не я харесват, я запомнат!!!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Live a Bercy'96нови [re: MadLover]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано25.07.04 12:04



Link ne stava,t.k. nqma konkreten adres za Mylene Farmer.

Otivash na free.evro.net,pishesh "Mylene Farmer"(bez da konkretizirash kakyv file tyrsish-video ili audio);koncertyt se namira na 2-rata stranica s pesni na Mylene.Po-slojnoto e,che otdelnite pesni sa razdeleni i sa failov tip "rar".Ta trqbva da si gi svalish vsichkite 12 broq(te sa pod imeto "Live a Bercy") i posle da gi extrakt-vash(tova stava ednokratno za 12-te),za da mojesh da go gledash.
Moje bi shte uspeesh da go svalish dori i s domashniq ti net,t.k. free.evro.net(pone ne men) mi svalq s mnogo visoka skorost
!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: Hmmm...нови [re: MadLover]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано25.07.04 12:09



Da,taka e!!Mnogo sym shtastliva,che q ima !!





"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: Live a Bercy'96нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано26.07.04 08:12



Ако е много голям файла - няма да го валям, а ще изцакам 1 месец, защото тогава вече ще имам кабелен интернет, и ще мога да си свалям всичко

А Какво стана с дискмен-а? Купи ли си го вече???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Hmmm...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано26.07.04 08:14



Наистина е много добре, че Милен я има

А ти познаваш ли много дриге нийни фенове в България??? Защото аз никой, който я харесва, не познавам

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Hmmm...нови [re: MadLover]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано26.07.04 13:04



Za sujalenie ne poznavam pochti nikogo,koito da i e fen .Moite poznati i priqteli izobshto ne znaqt za neq-moje bi,zashtoto te ne znaqt frenski i vsqkakva takava musika ne gi interesuva .Te si padat poveche po "elementarizmite".Brat mi dopredi nqkolko meseca q slushashe ponqkoga,no veche ne-tvyrdi,che Mylene e prevyrtqla i che pesnite i go podtiskali!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: Hmmm...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано27.07.04 17:55



На мен пък, повечено ми познати и приятели знаят за Милен само и единствено от мен самия. Ама лошото е това, че никой не я е запомнил с нещо добро - всички се отвращават от нея Но то музиката в момента е толкова пропаднала, и такива свирепи бози ктават хитове, че е нормално най-талантливите изпълнители да остават незачелязани.
Е, това, че Милен си е леко превъртяна си е така - но, ако тя беше съвсем наред, едва ли щеше да прави такава музика

Аз те питах в предишния пост, ама ти май не си ми го прочела - ти купи ли си вече дискмена, който си беше харесала?

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема A az ti...нови [re: MadLover]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано27.07.04 21:55



...otgovorih oshte v minaliq mi post na vyprosa za cd/mp3 player-a,no ti mai ne si go prochel;)))hi-hi!
Ta oshte vednyj:-))),kupih si go-mnogo e sladurski!!!!Osven tova si kupih i rechrgable baterii,koito mogat da se prezarejdat 1000 pyti(!)!!Moje da postna snimka na playera,no ne moga da razbera kak tochno trqbva da stane tova,ot "instrukciite" v "Vyprosi"...Dokolkoto razbiram ot tqh,trqbva da e neshto podobno: [image]...(mqstoto,kydeto se namira snimkata-v sluchaq,nqkoq papka ot moq PC)... [/image]-no ne stava!Ti,v edin ot pyrvite si postingi,beshe pomestil edna snimka ot klipa Je te rends ton amour;)qvno si naqsno kak stava!Ako i az razbera pravilniq nachin,moga da postna nqkolko stop-kadyra ot koncerta Live a Bercy!


Imash li si nqkoq liubima fraza ot Myleninite textove?

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: A az ti...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано29.07.04 23:25



Явно нещо съм пропуснал това с дискмена, ама ти си ми го обяснила в този пост Ще видиш солко е приятно с дискмен - аз поне винаги като изликам, съм си с дискмена си
Ами, за да поставиш снимка в пост-а си, трябва тази снимка, която искаш да я качиш, да е някъде в интернет, иначе, ако е от PCто ти, специалмо в тоя форум ме тава да се качат, за жалост. А и тезr снимки, от клипа на "Je te rend ton amour", ги видях в един сайт, и от там им взех адреса. А, иначе, има много сайтове, на които ногат да се качват снимки и други файлове!!! така че, ко успееш да качиш на някой сай, снимки от Live a Bercy, ще съм ти много благодарен.
За някоя моя много любима фраза от песните на Милен, в момента не мога да посоча, сащото трябва доста да си помисля по този въпрост - при такива страхотни текстове, е много трудно да се избере най-хубавия Ами ти, имаш ли любима фраза на Милен???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A az ti... [re: MadLover]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано30.07.04 00:33



"любима фраза на Милен"-vseki zvuk ili mylchanie(),koito izlizat ot ustata i!!!

Mnogo mi haresva:

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."
Zatova sym si go izbrala za signatura!
Ot pesenta "Dernier Sourir" e.Namiram osobeno izpylneni s bolka i tragizym,no syshtevremenno i mnogo krasota,i pozslednite dva stiha ot syshtata pesen:
"Ton souvenir ne cessera jamais
De remuer la couteau dans mon plaie"


v prevod:

"Spomenyt/misylta za teb nqma da prestane nikoga
Da dviji noja v moqta rana"...;)))


"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: A az ti...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано31.07.04 00:16



Много си права, като казваш, че всеки звук и мълчание, излизащи от устата на Милен са уникални!!! Но тези фрази, които си изброила (от сигнатурата ти и другата) и на мен са ми много любими!!! А аз бих добавил и "Je te rends ton amour..." - просто го казка по някакъв наистина страхотен начин!!!

Само да те попитам - в колко филма е играла Милен??? Аз до сего не съм й гледал нито един филм

P. S.: Аз утре заминавам на море - ще ходя в Созопол!!! Така че, няма да мога да пиша във клуба в близките 5 дни - връщам се в сряда!!!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A az ti...нови [re: MadLover]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано07.08.04 20:00



Kak beshe na moreto;-]]

Da,naistina ima neshto osobeno v tezi dumi:"Je te rends ton amour"("Bryshtam ti liubovta ti")!Moje bi,zashtoto,taka izrecheni,zvuchat kato che li stava duma za neshto materialno

Mylene dosega e uchastvala samo v edin film-"Giorgino"(1994g.),estestveno v glavnata rolq .No t.k. filmyt ne e ocenen dobre,toi e sprqn ot kinata(mislq,che e izlychvan samo vyv Franciq).Togava Laurent Bautonnat,koito e scenarist,rejisior i producent na filma,si otkupuva obratno avtorskite prava ot razprostramitelite i filmyt ne e izlychvan poveche...
Az mnogo iskam da go gledam!!


"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: A az ti...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано07.08.04 22:09



Здрасти!!!
Много готино си изкарах на морето, но за жалост, беше много кратко Аз досега не бях ходил в Созопол, и бях много резервиран за южното черноморие - мислех си, че ще е тъпо, но се оказа че е страхотно!!! Супер си изкарах!

Да - някак си, самото изговаряне на "Je te rends ton amour" звучи много особено, някак си, като някакво проклинане, или нещо такова!

А всъщност, каква е причината, поради която "Giorgino" е спрян? Много ми се иска да го видя тоя филм, защото съм сигурен, че Милен и като актриса е перфектна, като съда от клиповете й! Значи затова в онова изказване за Милен, Мадона казва, колко много иска да глида "Giorgino" - сега ми се поизясниха нещата
А всъщност, никъде ли го няма филма из Нет-а???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A az ti...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано08.08.04 23:40



Nali ti kazah,zashto "Giorgino" e sprqn;)-t.k. spored kriticite e bil "pylen proval".
Za syjalenie filmyt ne moje da se nameri nikyde iz net-a,poneje Laurent Boutonnat,negoviqt syzdatel,e otkupil pravata vyrhu nego i zatova filmyt nito e izlychvan poveche,nito e razprostranqvan po kakyvto i da e nachin:(
No,ako ne gresha,bqh chela v nqkakyv forum(nemski),che imalo malyk broi videokaseti s tozi film i dori edno momche pisheshe,che go e gledal...
Slojih ti edin link(dolu) kym edna kartinka-scena ot "Giorgino"








Тема Re: A az ti...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано10.08.04 08:33



И само защото филмът бил "пълан провал", е спрян от кината? И значе всъщност, по никакъв начин не може да бъде намерен този филм никъде Много неприятно.
А ти имаш ли представа за сюжета на филма - какво става там, кога се развива действието и т. н.

Значи, все пак, го има на няколко видео-касети. Това сигурно са някакви промо-касети или нещо такова. И все пак, ако е истина, силно се надявам, някой от притежателите им, да благоволи да го качи в нет-а!
Много ми се пробуди интересакъм този филм

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A az ti...нови [re: MadLover]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано10.08.04 22:44



"И само защото филмът бил "пълан провал", е спрян от кината?"

Sled kato producentyt si e otkupil obratno pravata vyrhu filma,nikoi drug nqma pravo da go razprostranqva...

Siujetyt v obshti linii e sledniqt:
Deistvieto se razviva v sredata na 1.Svetovna Voina i opisva romantichnata liubov mejdu mlado,samotno momiche-Catherine(Mylene Farmer) i edin zavyrnal se v rodnoto si mqsto myj,koito tyrsi siracite,za koito se e grijil,no te sa izcheznali...

Snimkite na filma sa bili v Iztochna Evropa sa prodyljili 5 meseca.

Nikoi za syjalenie ne moje da go kachi v net-a ,zashtoto edva li ima bylgarin,koito da go e gledal!A v Zapadna Evropa pochti nqma free-syrvyri,pyk i dori da imashe vyzmojnost,edva li nqkoi shteshe se natiska da kachi filma.Toi.vsyshnost,nikoga ne e bil oficialno izdavan na videokaseta.Dokolkoto razbrah ot edin sait-filmyt e bil ednokratno izlychen po nqkakva TV i imenno togava sa se namerili hora,koito da go prezapishat...




"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."

Редактирано от Mylenia на 10.08.04 22:46.



Тема Re: A az ti...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано11.08.04 09:05



Много гадно са ни прецакали нас - феновете на Милен, като са свалили филма
А всъщност, какво мисли самата Милен за този филм - споделя ли мнението на продуцента, че филмът е провал, или тя го харесва???

Е, да - май наистина няма много free-сайтове в западна Европа, за съжаление. А и до колкото знам, качването на един филм он видео-касета на PC изисква по-специална техника.

А тя сега има ли намерение да участва пак в някой филм?

Според мен, обаче, и като актриса би била много добра!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A az ti...нови [re: MadLover]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано11.08.04 18:26



Ama az nikyde ne sym kazvala,che producentyt namira sobstveniq si film za proval!Kak bi mogyl da misli takova neshto,sled kato scenariqt si e negov,a syshto taka,toi samiqt e rejisior na filma??Filmovata kritika e bila tazi,koqto go e opredelila kato "proval";a moje bi ne e bil razbran ot po-golqmata chast ot publikata...A inache tozi film e oshyshtestvenata mechta,kakto na vyprosniq producent,taka i na Mylene Farmer .Te sa mechtali da go osyshtestvqt okolo 5 godini predi zasnemaneto mu prez 1994g.Mislq,che bqh spomenala v nqkoi ot po-starite mi postingi,che pyrvonachalno,Mylene e iskala da stane aktrisa------>uchila e za takava,no blagodarenie na zapoznanstvoto si s goreposocheniq Laurent Boutonnat,zapochva da pee.
Az chetoh edno interviu s Mylene otnosno filma,sled zavyrshvaneto mu,no predi da e pusnat po ekranite.Zatova ne znam kak tochno e reagirala na neuspeha mu pred publika,no predpolagam,che e bila mnogo razstroena ot nepriemaneto mu(kakto i producentyt).Tq kazva,che toi e bil napravo obseben ot cqlata rabota okolo praveneto na filma...Ta Mylene haresva polqta si,inache ne bi igrala.
Tq e poluchavala sled tova i drugi predlojeniq za uchastie(ot drugi producenti),no ne e priela nito edno,t.k. ne bili podhodqshti za neq.Mylene ne se otkazala ot vlechenieto si kym kinoto i pone kakto sym chela v net-a,se ochakva nein nov film v nachaloto na 2006g.,no za nego nishto ne se znae...

Imenno liubovta na Mylene i Laurent kym kinoto e edna ot prichinite za neobiknovenite klipove,koito pravqt!Nprimer Libertine i Tristana sa kato edni kysi filmi!!


"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: A az ti...нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано13.08.04 08:33



Да - вече окончателно ми се изясниха нещата около този филм - наистина не е логично продуцента на собствения си филм, да си го определи като пълен провал, е затова толкова бях очудан. Но, явно критиката е била прекалено жестока
Не - не знаех, че Милен е искала да бъде актриса. Но, влечението й към киното много ясно си личи в клиповете й - винаги имат някакво действие и сюжет! И затова си мисля, че тя и като актриса би била много добра!
А всъщност, Милен има ли някакво музикално образование?
Щом Милен толкова много е искала да участва във филм, и след това този фил се е провалил, наистина трябва да е била много разстроена
Дано се окаже истина, че през 2006 ще участва във филм! Наистина много ми се иска, да я видя и като актриса!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A az ti...нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано13.08.04 18:46



Nov nickname,a?

Mylene nqma nikakvo musikalno obrazovanie...Znam,che moje da sviri na saxofon
!
I az mnogo iskam da q gledam vyv film !Sigurno i tazi rolq shte byde tragichna i mngostradalna;]

Predi da zapochnat snimkite na Giorgino,Mylene e posetila nqkolko pyti kliniki za dushevno-bolni,za da nabliudava povedenieto im(poneje neinata geroinqvyv filma syshto moje da se opredeli kato stranna,tainstvena i dori luda).Mylene priznava,che e bila ocharovana ot decata-autisti v edna takava klinika...Tq kazva,che obicha ludostta...


"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: erиптoлor]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано14.08.04 02:21



...

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: A az ti...нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано14.08.04 09:11



Да - вече съм MadMaster - просто MadLover започна да ми омръзва Новия никнейм си го измислих от една песен на Nightwish - "Wishmaster"

И аз така знам - Милен няма музикално образование. Но, именно изпълнителите, които нямат някакво по0специално образование, са най-талантливите, защото техния талант е самороден както е и Мадона - тя също няма никакво музикално образование

Честно казано, и аз си редставям Милен в някаква трагична или страдалческа роля. Този имидж много й отива!

"Tq kazva,che obicha ludostta..." - тя наистина е много странна, дори може би малко откачена, и затова сигурно казва, че обича лудостта Страшно много ми харесва в нея това, че има нещо ненормално в самата тея - като се започне от творчеството - такава музика не би могла да бъде създадена от нормален човек; после - невероятните й клипове, изпълнени с насилие и кръв"; а също така - нейната външност - има някакъм много особен поглед

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A az ti...нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано14.08.04 13:26



Sega,kato zagovorihme za ludostta,shte te otkrehna po tozi vypros otnosno Mylene.Tq stiga dosta po-dalech ot tova da e "stranna".Tq samata priznava,che ima nevrozi i psihosi...

"има някакъм много особен поглед"-Nali ti kazah za tova,che,za da se podgotvi po-dobre za rolqta si v "Giorgino",Mylene e hodila v razni kliniki da nabliudava psihichno bolnite;],za da vleze po-dostoverno v obraza na geroinqta si.Ta,v edno interviu,tq kazva,che e mnogo tynka granicata,chovek,koito e vlqzal v rolqta na lud,da vyzprieme tova povedenie na psihichno bolen zavinagi...

Poslednoto izrechenie,v nikakyv sluchi ne iskam da se tylkuva taka,che Mylene e "usvoila" povedenieto si v sledstvie na nabliudeniqta i vyrhu psih. bolni.Tq oshte mnogo ot predi filma,ot iunoshestvoto/mladostta si se opredelq kato stranen i psihicheski nestbilen chovek,izpylnen s fobii i strhove.


Setih se sega da ti kaja oshte neshto za Mylene,koeto syshto moje da se prichisli kym mnogobroinite i strannosti!
Moje bi se seshtash pesenta i "Sans contrefacon(Je suis un garcon)"?V koqto tq pee:"Bez falshifikaciq/izmama,az sym edno momche".Tq naistina(nai-veche v mladostta si) se chuvstva ponqkoga poveche momche,otkolkoto momiche i go e pokazvala!
Osven tova,v nqkoi ot klipovete i-Desenchantee,Libertine i dr. tq nosi myjki drehi i se izjivqva imenno kato momche.


"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: A az ti...нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано14.08.04 18:21



Наистина Милен е много повече от "странна" - сега неистина се обедих Тези нервози, психози, фобии, страхове и т. н. определено не са присъщи на нормалните хора! Наистина досеги все си мислех, че само на мен ми изглежда като луда, ама се оказа, че наистина си е така. Сега още повече дори и от преди започна да ме кефи

Аз до сега много пъти съм се замислял върху превъващениятя й в момче - както е песента "Je suis un garcon", клипа на "Desenchante". Явно не е случайно това нейно превъплащение. Винаги съм й се чудел, дали тя има влечения към жени - просто има нещо мъжко в нея - не мога да обясня какво е, ама така ми се струва.

Ти имаш ли представа, дали Милен е религиозна, или е атеистка??? Защото в клиповете й присъстват доста религиозни символи - например, когато Господ я праща на земята да спасява любовта, погребението в ("Sans logique"), готическата катедрала в "Je te rends ton amour"... сигурно и още има, в момента не се сещам.

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A az ti...нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано15.08.04 13:11



Милен в момента с кой ходи??? Тя всъщност, защо никога не се е женила - говорила ли е нещо по въпроса?

Е, сигурно във всеки има по нещо от другия пол, ама в Милен мъжкото е някак си по-силно изразено от колкото при повечето жени. Просто има някакво такова излъчване - и аз е мога а обясна какво. Но, и ти си права - наистина в нея си личи и жената-дете

Ами да - то си ич, че няма как Милен дя е безразлина към религиите - със сигурнот би трябвало а иа някакво отношение - било то положително или отрицателно
И а така си помислих - че е атеистка. Дори ми прилича на някаква сатанистка, ама едва ли е чак такава

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A az ti...нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано15.08.04 17:15



Nastoqshtiqt priqtel na Mylene e syshto francuzin i se kazva Benoit Di Sabatino.Toi,dokolkoto znam syshto e v tozi biznes-zapoznali sa se po vreme na syzdavaneto na klipa na pesenta "C'est une belle journee"
Mylene nikoga ne se e omyjvala i izglejda nqma podobni namereniq za blizkoto bydeshte.

E,ti pyk chak satanistka q izkara!Stranna kombinaciq-"satanistka-budistka"!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: A az ti...нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано17.08.04 09:56



Честно казано, много ми харесва в Милен Фармер това, че не е като повечето холивудски звезди или певици/певци, които се омъжват и след една година се разделят, и моментално се залепят за първия/първата срещнат(а). Не го разбирам този техния начин на живот. Милен Фармер е някак си, много по-нормална, поне в това отношение.

Е наистина малко преувеличих, като казах, че ми прилича на сатанистка Макар че има нещо сатанинско в нея. Виж - истинска сатанистка е Диаманда Галас (не съм сигурен дали си я чувала) - тя е една испанска оперна певица, която прави сатанински готик. И само да знаеш как изглежда... Нищо общо няма с вида на Милан Фармер

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A az ti...нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано17.08.04 13:38





Pylna GLYPASHTINA e da se jeni chovek,za da se razvede skoro!Kato Britney Spears,koqto se omyji,a na sytrinta anulira braka si,zashtoto maika i ne go odobrqvala!No i tq e mnogo zle,shtom izpylnqva volqta na maika si za podobno lichno neshto,kakvoto e brakyt!


Dnes vecherta zaminavam za France!!!!Tka che 10 dni nqma da pisha;-)


Malko mi e tyjno,che sys zaminavaneto si se razdelqm za malko s klipovete na Mylene Farmer,no pyk vse pak otivam v "gnezdoto na osite"-Paris,kydeto jivee tq,ta tuko-vij q sreshtna na ulicata!!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: A az ti...нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано25.08.04 22:15



Здрасти! Предполатам, че тия дни се прибираш от Франция, ама аз утре сутринта заминавам за Румъния, и се връщам в понеделник
Как беше във Франция??? Предполагам, хубаво си си изкарала!

Искам да и се похваля, че си купих "Innamoramento" на оригинално CD!!! Открили са един нов много голям музикален магазин и там ги има всичките албуми на Милен! Но, май ремиксите ги нямаше - не съм сигурен. Ако имаш време, някой път мини от там - казва се "Orange". Намира се по "Граф Игнатиев" м/у пл. Славейков и пл. Гарибалди. Доста неща има там!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: A az ti...нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано27.08.04 21:03



Zdravei!Vchera se vyrnah ot moeto pytuvane i BG mi se vijda sega oshte po-skuchna i zaspala otpredi!

Mnogo dobre mi mina pochivkata-bqh vyv Viena,Munchen,Salzburg,Reims(Franciq) i nai-dylgo v Paris:)))
Vyv Viena imashe dosta interesni neshta,koito da se vidqt;posetih i Pratera,kydeto se vozih na Vienskoto kolelo!
Munchen e pod vsqkakva kritika-nikakvi zabelejitelnosti ili drugi interesni neshta...samo luxoznite butici privlichat vnimanieto,no i te na sa mnogo tam...
Salzburg e sladko gradche,no e dosta malko i sigurno,ako chovek se zadyrji po-dylgo tam,shte mu omryzne.

A v Paris bqh za vtori pyt i se vliubih v nego oshte poveche !Golqmo hodene padna!
Shte ti kaja samo nai-interenite mesta,kydeto bqh v Paris,inache shte stane mnogo dylyg spisykyt!
Kachih se na Aifelovata kula(na visochina 300m),na vyrha na katedralata Notre Dame,koqto e visoka okolo 80m.Za moe uchudvane,nqmashe asansior i trqbvashe da q izkacha cqlata po edni tesni,strymni,spiralovidni stylbi!Napravo ostanah bez dyh-nikoga mai ne sym izkachvala tolkova mnogo etaji!No pyk si zaslujavashe,zashtoto gledkata beshe strahotna,stoqh gore okolo 1 chas i polovina,i pri tova,slushaiki Mylene Farmer!
Ne propusnah da se kacha i na vyrha na golqmata(novata) arka v moderniq kvartal Defence.Tq e visoka i shiroka 105m i v neq moje da se pobere katedralata Notre Dame.V arkata se namirat skypi ofisi i restorant na posledniq etaj.
Bqh i v Doma na invalidite,kydeto e pogreban Napoleon.Poslednata vecher tam se vozih na korabche po Sena-beshe mnogo priqtno-beshe veche tymno i se vijdaha krasivo osvetenite sgradi po brega!
Mnogo mi haresa dvorecyt Versaille,i osobeno mnogo-gradinite mu.Te sa na tolkova golqma teritoriq,che za da se mine po vsichkite alei,sigurno sa neobhodimi sedmici!
Za men Paris moje da se sravnqva edinstveno s Briuxel,tolkova e neveroqten!


Golqmata arka

Ot vyrha na Aifelivata kula

Ot vyrha na katedralata Notre Dame sys sveteshtata Aifelova Kula

Notre Dame

Chast ot gradinite na dvoreca Versaille

Estestveno,ne sreshtnah Mylene Farmer po ulicata -tq,moje bi,v momenta,izobshto ne e v Paris...No zatova,imah shtastieto da otida do neinata "hralupa",koqto se namira v centyra na grada-v nai-skypiq kvartal!!Tochno pred vhoda ima edna peika,i na neq beshe ostaven edin(ili moje bi dva) buket cvetq!! ...

Chestoto za noviq disk!

Sega se seshtam da te pitam-ti,dokolkoto se seshtam,mai imashe DVD na Mylene?Na nego ima li videoklip na pesenta "Beyond my control"??Az nikoga ne sym go gledala...znam samo,che e bil zabranen za izlychvane po TV-to,zashtoto bil mnogo skandalen...A mnogo iskam da go gledam!

A ti pishi kak e bilo v Rumyniq!Na pochivka ili po rabota si tam?

Do skoro!


"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."

Редактирано от Mylenia на 27.08.04 21:38.



Тема Re: A az ti...нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано30.08.04 20:21



Здрасти!!! Върнах се от Румъния! А всъщност бях там на гости при една братовчедка на баща ми, заедно с брат ми и с баща ми.
Винаги е така - и аз винаги, като се връщам от някя по-развита държава от България, се чувствам много тъпо. Ама понеже сега бях в Румъния, която не е кой знае колко по-напред от нас, си се чувствам сравнително добре.
Виждам, че дзоста добре си си прекарала в Париж (както и на другите места) Снимките ти са много хубави! И на мен страшно много ми се иска да видя париж

А сега да ти разкажа за Букурещ. Честно казано, градът се оказа много по-хубав, отколкото си мислех! Малко е странен, защото там по централните улици има много малко магазини, а повечето сгради са банки. Там почти няма стари постройки - повечето сгради са от края на 80те години.
Но, най-силно ме впечатли двореца на Чеушеско, който сега е парламента им. Това е втората по големина сграда в света след Пенгагона Вътре цялата сграда е уквасена страхонто, като истински дворец. За сградата са използвани хиляди тонове кристал, мрамор, и срашно много скъпи материали.
А от този дворец започва една мтого широка улица, която е направена да бъде с няколко метра по-шерока от Шанз Елизе. Цялата тази улица е със сравниелно нви постройки, от края на 80те, които са в стила на този дворец.
Много ми харесаха и парковете в Букурещ - там има стршно много езера, и в повечето паркове има по езеро, което им придава много приятна атмосфера! В един от тези паркове имаше страхотен етнографски музий, в който имаше трационни къще от различните краища на Румъния.

Също така, бух и до замъка на граф Дракула Мене много ме впечатли, защото досега не бях влизал в истински замък (е, влизал съм, ама като бях на 3 години, и нещо не помня).
Бях и в град Брашов - това е един традиционен немски град - преди няколко века тези райони от централна Румъния (Трансилвания) са били заселени с германци, изатова, всички градове в тази абласт изглежда като тимични немскщи градчета! В същия град, имаше и една катедрала, която ми приличаше а катедралата на "Je te rands ton amour"

Въобще, имаше страшно много интересни неща, които просто а алкова много, че няма да ми стигне цял ден да пиша Но, тези неща, които те казвам, бяха най-впечатляващите!!!


Да - на DVDто го имам клипа на "Beyond my Control". Неистина е много хубав. Но, наистина ли го няма в Нет-а?
Наистина е малко скандален (типично за Милен. Тя там се целума с един, и така заочват да се целуват, че започват да се хапят, започва да тече кръв тсякъде, а паралелно с това, вървят и едни кадри с вълци, зазкъсващи някакво животно. И накрая завъшва с Миле, която гори на кладата! Страхотен клип!!! Непременно трябва да го гледаш!!!

Намерих в нет-а малко снимки от Букурещ, за а придобиеш представа:
Букурещ:




Двореца а Чеушеско (парламента):


Триумфалната арка:


Брашов:



Замъка на Дракула:


----------------


I go round and round just like a circle...

Редактирано от MadMaster на 30.08.04 20:39.



Тема ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано31.08.04 18:48



Ami,izglejda i rumyncite si padat po kolosalnoto stroitelstvo!HUbavo e,che si prekaral zabavno i priqtno tam!

Otnosno klipa na Beyond my control-tyrsila sym go kyde li ne iz BG-free-syrvyrite,no go nqma nikyde...Ti za kolko pari si kupi DVD-to na Mylene?Az syshto bih si go kupila,no nqmam DVD-player.I nai-veche bih si go kupila,t.k. na DVD-tata i ima osven samite klipove,BONUS-klipove,naprimer MAKING na klipovete i nqkoi koncertni izpylneniq,koito gi nqma iz neta.Imam predvid DVD-tata 2-ra i 3-ta chast(ti mai imash 1-va?)

Tazi katedrala ot Rumyniq,spored men e v barokov stil,no otvytre sigurno e oshte po-hubava;-)Az mnogo si padam po goticheskite katedrali-tolkova sa velichestveni,s mnogobroini detaili i ornamenti,kato che li pazqt nqkakva taina...
Naprimer Kiolnskata katedrala:))




"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."

Редактирано от Mylenia на 31.08.04 18:53.



Тема ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано01.09.04 21:04



Да - определено румънците си падат по грандоманските неща

То това мойто DVD е пиратско - на два диска е, и са събрани около 20-30 клипа - има и от най-старите, и от по-новите албуми. Но, за цената не съм сигурен колко беше. По принцип DVDтата са по 20 лв., ама понеже това е двойно, май струваше 40 лв. Не съм много сигурен. Иначе, си го купех от Солунска - като се тръгне от Витошка към Славейков, от дяснйтй стряня има една градинка, където има сергии - та от там си го купих. Но има само клипове на дисковете няма бонус-неща, за жалост

Да - в бароков стил беше катедралата там в Румъния. Беше в стила на катедралата от "Je te rends ton amour", ама тази в Брашов имаше повече орнаменти от вън. Но, за жалост, не влязох, защото имаше някакъв концерт вътре, и не пускаха.
Иначе, и аз много е кефя на готическата архитектура, и най-вече на катедралите В Прага, например, има доста такива постройки - катедрали, дворци, обществени сгради... Наистина са мноо величествени!!! В Париж има ли много такива катедрали?

Сега ми дойде на ум, да те питам, дали само моите впечатления са такива, или наистина си е така - забелязъл съм, че Милен се облича с доста обикновени дрехи. Има ли такова нещо, или не мен само ми се струва? Това е едно от многото неща, които харесвам в нея - не се ръководи от модата

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано02.09.04 20:07



Ne znam,zashto si ostanal s vpechatlenie,che Mylene ne se rykovodi ot modata i,che se oblicha "obiknovenno"?Ot snimki,koito sym vijdala,moga samo da ti kaja,che tq se oblicha mnogo elegantno i stilno ,i v garderoba i edva li ima ne-dizainerski drehi;-))Pyk i kakto tq samata kazva,tq izkliuchitelno mnogo dyrji na drehite i osobeno mnogo na obuvkite! Spored neq,drehite sa mnogo vajni za,t.k. te ne samo,pokazvat kakyv si kato chovek,no i Mylene,noseiki razlichni drehi,si "smenqla" samolichnostta!Oh,tova poslednoto,ne znam dali go kazah syvsem tochno -imam predvid,che tq obicha,oblichaiki neshto,da se vjivqva v nqkakva rolq,da byde drug/razlichen chovek.
A sega za scenichnoto i obleklo!Ami,1-vo,ne se sreshtat chesto(da ne kaja syvsem) izpylnitelite,koito se preoblichat po vreme na koncert prez 2 pesni,nali? I to s kakvi toaleti!!KRASIVI,EXCENTRICHNI i NEPOVTORIMI!!Nqma da preuvelicha,ako kaja dori BEZPRECEDENTNI!
A pyk i kostiumite za koncertite i vinagi sa ot vodeshti dizaineri vyv visshata moda.

Da-v Paris povecheto katedrali i cyrkvi sa v goticheski stil i sa mnogo krasivi:-))Taka e i v cqla Belgiq-tam(osobeno v Briuxel),nakydeto i da poglednesh(e,ako si na visoko),se vijdat takiva hramove.

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано03.09.04 11:39



Да - права си - Милен винаги е обличина много стилно и елегантно. Но според мен, тя не е от изпълнителите, които следват "сляпо" модните тенденции. Според мен, тя не е от тези, които като видя какво сега е модерно, веднага тичат да си го купят На пример, не мога да си представя Милен да си промени цвета на косата, защото например, червеното не е модерно, или още по-малко да се облече в разни крещящи цветове (които май сега са модерни) Така че, явно тя си се облича така, както на нея й харесва, но винаги е стилна

А като стана дума за косата на Милен - всъщост, какъв й е истинския цвят???

И аз така съм чувал от баща ми - че в Брюксел има много готически катедрали и църкви А явно и в Париж и така! Но, то тази архитектура си е доста разпространена в западноевропейските държави. А в България изобщо няма такива сгради. Аз тук сгради в готическа стилистика изобщо не съм виждал

Значеш ли какво забелязах вчера вечерта докато слушах "Je te rends ton amour" - на втория припев има един звук (или по-скоро глас), който звучи като някакво стенание или вик от отвъдното (как пък го измислих). наистиан има нещо такова, и това придава на песента едно доста зловещо звучене!!!

----------------


I go round and round just like a circle...

Редактирано от MadMaster на 03.09.04 11:46.



Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано03.09.04 20:11



Estestveniqt cvqt kosa na Mylene e...kestenqv;-)Boqdisvaneto na kosata i v cherveno e bilo "strategiq" za privlichane na vnimanieto na publikata,da izglejda provokativno...Ako si gledal pyrviq i videoklip-Mamant a tort-tq tam si e s kestenqvata kosa.

Bylgariq,za syjalenie,e lishena ot sgradi s kakvato i da bilo arhitekturna stoinost-az cenq samo cyrkvite,koito naistina sa izkliuchitelno krasivi i bogato ukraseni!

Da,prav si za Je te rends ton amour-spored men e ne tochno glas ot otvydnoto,ami po-skoro nqkakvi zvuci ot ada..?

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано03.09.04 21:44



За голямо мое съжалиние, не съм гледал клипа на "Mamant a tort" Затова и ми е малко трудно да си я представя с кестенява ова. Но, другата седмица ще имам кабелен интернет, и ще си изтегля абсълютно всички клипове на Милен, които ге нямам

Като се замисля си права - наистина в България почти няма сгради с някаква архитектурна стойност, освен църквите, които и аз много харесвам. Като се замисля, освен Народния театър и Министирството на земеделието, няма други сгради, които да са ми направили впечатление с красотата си

Точно такива "скрити" звучи в песните, като "Звуците от ада" в "Je te rends ton amour", на мене много ми допадат!!! Не знам дали си слушала песента на Мадона "Mer Girl" - там, в самото начало на песента (първите няколо секунди преди да започне самата песен), когато си усилиш звука, се чува някаква много зловещо-скърцаща мелодия, която е точно в унисон с песента

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано04.09.04 17:53



Ne sym slushala tazi pesen na Madonna,taka che ne znam kak zvuchi.Kato stana duma za neq-vchera vecherta po Btv mislq,che
beshe,davaha edin film s Madonna-"Opasna igra"-ti gleda li go?Az ne,poneje mi se stori lishen ot siujet(pone prez nqkolkoto minuti,prez koito go gledah;-))
Vsyshtost,imash li predstava v kolko tochno filma uchstva Madonna?Az mai sym gledala samo Evita Peron,dobre si igraeshe rolqta tam

.

Znaesh li kakvo se setih-dokato bqh v Paris,syvsem zabravih da si potyrsq nqkoi knijka za Mylene!Sigurno stana taka,poneje ne vidqh nikakvi knijarnici,osven tezi v Latinskiq kvartal(tam e Sorbinata)-a te sa mnogo bogati na knigi,obachi nai-veche seriozni/nauchni knigi-kato za Sorbonata!Iskam v Paris!!!!


"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано05.09.04 11:41



Съветвам е да си намериш "mer Girl" на Мадона - тя е доста странна песен, но на мен страшно много ми харесва!
Аз пък, едва вчеа сутринта разбрах, че по БТВ са давали "Опасна игра" Не съм го гледал този филм досега, и ми беше много интересно да го видя, но уви - изпуснах го
Ета, виж на този адрес:

- тук ги има всичките филми, в които Мадона е участвала. Между другото, сайтът www.madonna.hit.bg го правя аз - не знам дали знаеш
Но, определено Мадона не я бива много като актриса. Но, "Евита" е върха на актьорската й кариера - там наистина играе много добре!

Много жалко, че не си се сетила в Париж сда си потърсиш някоя книга а Милен. Всъщност, сега се сетих, че бях чуал за ена книжарница, от която можеш да си поручаш да ти доставят някоя книга от чужбина. Ако проявяваш итерес, мога да се поинтересувам.

----------------


I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано05.09.04 17:29



Kakto vijdam,Madonna se e snimala v dosta filmi-19!A ti znaesh li kakva gimnaziq e zavyrshila;sled tova uchila li e neshto?Ti mai beshe pisal,che tq nqma muzikalno obrazovanie?
Da,znam go tvoq Madonna-sait:mnogo e hubav!Kolko vreme ti otne da go napravish?
Az predi izvestno vreme,si bqh naumila da si napravq edin Mylene Framer-sait.Ne sym se otkazala,no sigurno shte trqbva da prochta nqkoq kniga,za da razbera kak tochno stava.

Da,mislq,che povecheto ot po-golemite i bogati knijarnici dostavqt knigi po porychka ot chujbina .

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано06.09.04 10:03



Значи филмите на Мадона са 19! Честно казано, не де бях сещал да ги преброя, и не знех точно колко са
Тя, след гимназията, нищо не е учила - преместила се е от Бей сити в Чикаго, и направо е започнала с неенето Иначе, няма абсолютно никакво музикално образование Но, като гледам това за нея не представлява пречка да прави страхотна музика!
И Милен Фармер няма музикално образование (това от теб го знам), ама както виждаш, и тя прави страхотна музика! Така че, музикалността зависи от конкретния човек - на вякои хора просто им идва от вътре музиката!

Аз сайта на Мадона много бързо го направих - отне ми 2-3 дена, ама в началото (преди 1 година) на нищо не приличаше - беше доста по-аматьорски направен. Програмата, с която га правя е изключиелно елементарна, и затова не ми беше необходима подготовка
Подкрепям идеята ти за страница на Милен! Ако почнеш да правиш, аз мога да ти съдействам

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано06.09.04 21:08



Strashno mnogo se samonavih tiq dni da napravq Mylene-sait!Kaji q tazi programa koq e-moje da q ima na nqkoi syrvyr !
Az sym registrirana v free.bol.bg i,naprimer,moite snimki s linkovete,koito si gledal,bqha kavheni tam.Problemyt e,che tova,koeto kachvam tam,si stoi v edni papki i nqmam nikakva ideq,kakvo da napravq,za da moga da pomestvam materiali pod formata na sait kato tvoq!?!Registrirah i edin poddomain(mai taka se kazvashe)"mylene_farmer.bol.bg",ama mai neshto ne e v red-sled kato SUBMITnah,mi se poqvi nadpis,koito kazvashe,che e uspeshno syzdaden poddomain-yt,no kato izpisha negovoto ime gore v poleto za adresite,mi kazva,che takyv adres ne syshtestvuva...Na e-maila,koito posochih pri registraciqta,ne sym poluchila nikakvo pismo otnosno neq-trqbva li izobshto da ochakvam takova??
Tvoqt sait bezplaten li e?


Dano da si razbral neshto ot gore napisanoto-ne znam dokolko qsna sym bila!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано07.09.04 08:52



Аз са моя сайт ползвам "Dreamweaver MX" - по фрий-сървърите я има, така че ако си я намериш си я дръпни. Много е лесна за използване - на мен ми трябваши точно един ден за да разбира как работи Първо, трябва страниците си да ги направиш на тази програма, и чак след това трябва да си качваш в Нет-а.
Аз те съветвам, да си направиш сайта ти на hit.bg, защото там качването на файловете става най-лесно. Но понеже лимита на hit.bg e 10 MB, врябва да качваш разни по-големи файлове на този, който си регистрирала в bol.bg - аз така правя - сайта ми е на hit.bg, но големите файлове - музиката, клиповете и др са на други сървъри
Имаче, в hit.bg e безплатно!

Аз май не се сетих да ти се похваля, че май ще ходя пак в Румъния през ноември зя един концерт! Казах ли ти или не, че не ми се рови из старите постове???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано07.09.04 12:24



Mnoooogo ti blagodarq za infoto za syzdavaneto na sait i za vsichkite napytstviq!!!!Mnogo sa cenni-nadqvam se da se spravq!

Za hodeneto ti v Rumyniq ne si mi kazval-radvam se!Na koncert na kogo?

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано07.09.04 13:05



Ако нещо имаш затруднения с програмана, сами ми кажи А ти всъщност, събряля ли си достатъчно информация и материали за Милен???

Ами да - от толкова много неща в Румъния изобщо забравих, че почти съм се уредил с ходене на концерт. Концерт на Nightwish!!! Предполагам си и чувала

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано09.09.04 13:28



Sorry,che ti pisha chak sega,no nqmah net.
Estestveno,che gi znam Nightwish-predi nqkolko meseca si bqh svalila vsichkite im klipove,koito namerih v neta-povecheto bqha ot koncerti.Izgledah gi i gi iztrih-ne sa mi syvsem po vkusa.

Tazi programa Dreamweaver si q svalih,namerih i i crack,izliza mi nadpis,che e cracknata uspeshno i posle nishto!Svalih q ot free.evro.net,shte q potyrsq i drugade-dano da stane!

Ami,povecheto ot neshtata,koito sym shela za Mylene sa mi v<---glavata:-)),no ako mi trqbva nqkakva info-znam v koi saitove da tyrsq.
Oshte nqmam syvsem tochna predstava,kakvo tochno shte vkliucha v saita,no znam pochti sys sigurnost kakvo nqma da vkliucha v meniuto:NOVINI(za Mylene)!Tova e neshto kato tema-tabu za povecheto Mylene Farmer-saitove;-))
Poneje vqrna informaciq za neq moje da se nameri chak sled kato neshto naistina se e systoqlo!

Svalih si Dreamweaver,no dosta trudna mi se vijda .



"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."

Редактирано от Mylenia на 09.09.04 18:41.



Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано10.09.04 18:49



Значи, все пак харесваш Nightwish, щом все пак си проявила интерес към клиповете им А ши ми кажеш ли само, стига да и помняш, кои песни имаха клипове (като изключим лайф изпълненията). Защото аз знам само за 4 клипа. Мене, обаче, лайф изпълненията им много ме кефят, защото си личи, че Таря влага страхотни чувства в пеенето си!!!

Значи, си си намерила работещ Dreamweaver. Е, в началото няма как а знаеш кое как тава, но посто трябва да поекспериментираш малко с функциите му, за а разбереш кое за какво служи Инаме, някои тънкости трябва аз да ти ги кажа
Но, като за начало, трябва първо да имаш някаква идея за разположението на мунютата по главната страница, за цветовете, за дизайна... Ти, всъщност, в какви цветове мислиш да го правиш сайта? По мое мнение, най-добре ще стане с някакъв по-тъмен цвят, като тъмно синьо, например. За Милен Фармер, би вървял такъв цвят (поне според мен, де - ти може да имаш друга подобра идея)

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано10.09.04 20:10



Kym Nightwish ne bih kazala,che izpitvam osobeno golqm interes-po-skoro si bqh svalila klipovete im za "obshta kultura".Nе se seshtam da sym gledala tehen studien klip-pone az kogato tyrsih-imashe samo koncertni...

Ne ochakvah da e chak tolkova slojen Dreamsweaver-a!A i otvreme-navreme mi se poqvqvat nqkakvi smahnati nadpisi...
Az da stigna do cvetovete-tova e nai-priqtnata chast !MOje bi bi stoqlo dobre cherno ili pyk bqlo...A moje i dvete!Mislq,che imashe dna kniga za Mylene:"Mylene Farmer-napolovina angel,napolovina dqvol".

Ha-ha!Imam edna malka iznenada za teb!Na bas,che nqma da se setish kakva e!

G I O R G I N O

Vchera vecherta go gledah -mnogo e vpechatlqvasht!Izpylnen e s mnogo tyga,vina i...ludost.
Toi e na angliiski,nqma BG subtitri.Kachastvoto mu e mnogo losho,no gore-dolo se razlichavat otdelnite figuri!Tova poslednoto beshe shega,no kachstvoto naistina e nisko.





"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано11.09.04 23:30



Аз се надявах, че все пак си попаднала на някой студиен клип на Nightwish. Но нищо, де - честно казано, клиповете им не блестят с нищо. Но, на мене лайфовете ми харесват страшно много!

С Dreamweaver-a начинът е само с пробване - поне аз така го разучих - всички функции му изучих

Идеята ти за сайта, да бъде наполовина бял, наполовина черен е много добра! Наистина ще се прави асочиация с ангелското и дяволското у Милен Фармер

GEORGINO ВЕЧЕ ГО ИМА!?!?!? Това е страхотно!!!
Аз от вторник ще имам кабелен интернет, и първата ми работа ще бъде да си го сваля!!! Дори и да е ниско качеството, както ти казваш, пак мтого ще се накефя!!!

Аз сегe се сетих да ти кажа - преди 2-3 дена у една моя братовчедка, чух една песен на онази гадна румънска група - O-Zone, която подозрително много ми заприлича на "Je te rends ton amour" Мелодията на места беше почти същата, както и самия аранщимент. А и освен това, и сатанинските писъци ги имаше Само дето, изпълнението е под всякаква критика - едни гадни фалцети, липса на къквто и да било финес... с една дума - мизерия!!! Много съм възмутен от това!!! Трябва пак да я чуя песента, за да я изслушам по прецизно. Но, и ти е добре да си кажеш мнението, дари наиситна е крадена.

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано12.09.04 13:37



Kak tochno se kazva pesenta na O-Zone??Az si svalich nqkolko,no nito edna ne prilicha na Je te rends ton amour...

Da ti se pohvalq,che imam malyk napredyk s Dreamweaver!Napravih si edna primerna zaglavna stranica:))Osven tova si kachih i Microsoft Front Page,koqto mai e malko po-lesna za izpolzvane,taka che moje i neq da izpolzvam!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано12.09.04 14:35



Няма нужда сама да се изтезаваш, като си сваляш така безразборно песни на o-Zone Аз сега като видях, че си ми отговорила на поста, веднага се сетих, че трябваше да питам как се казва песента. Песента се казва "Oriurde ai fi". Все още не съм я търсил, ама ще се опитам да я намеря, защото искам пак да се уверя, дали е крадено, или просто песента прилича.

Поздравления за Dreamweaver-a! Виждаш ли, че с пробване става А в крайна сметка, на какви цветове се спря? Защото много ми хареса идеята ти със черното и бялото
А тази другата програма Microsoft Front Page не съм я използвал. Тя по-лесна ли ти е?

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано12.09.04 16:37



Chuh "Oriurde ai fi"-spored men nqma nishto obshto s Je te rends ton amour;))
Ako shte si q svalqsh-ima q vyv free.evro.net.

Za cvetovete i cqlostnoto oformlenie shte mislqv procesa na syzdavane na saita,za da vijdam kak se poluchavat neshtata.No,kakto kazah,smqtam da izpolzvam predimno cherno/bqlo.


Sega shte se opitam da razucha Front Page;prez poslednite 2 chasa gledah "Live a Bercy" i po vreme na "Libertine" se setih,che dnes e vsyshnost edin mnogo speciqlen den!ILi po-tochno:ROJDEN DEN!I to ne na koi da e,a na...MYLENE FARMER!!!!Tq stava dnes na 43g.!


"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано13.09.04 08:17



E, значи аз нещо съм се зиблудил, като съм чул песентана O-zone. Но, аз поне, много ясно си спомням, че в един от припевите имаше нещо като виковете в "Je te redns ton amour"... Или греша???

Ти успя ли да разучиш повече нещо по програмите за сайта? Как върви работата

Вчера значи е бил Рожденният ден на Милен Фармер!!! Ами тогава, да ни е честит на патерици рожденният й ден
Обаче, въпреки че е на 43, изобщо годините не й лечат! Изглежда поне с 10 години по-млада!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано13.09.04 19:42



Za krqsycite v pesenta na O-Zone si prav !

Prodyljavam da napredvam v syzdavaneto na saita!!Mnogo sym entusiazirana i mi e strashno priqtno da go pravq!!
Dosega sym napravila edna nachalna stranica,2-ta e s meniuta.Kym kraq sym i na 3-tata,v kqto pisha biografiqta na Mylene,no kakto e trygnalo,shte q prodylja i na 4-tata stranica.

Moje bi vse pak trqbva da imash predvid,che na videoklipovete i koncertite Mylene e dosta po-mlada ot sega.Naprimer Mylenium Tour-a e veche na 5 godini...Ami,vreme e za nov album i nov koncert-tq nali taka q kara-na po 5g.
Vchera,dokato gledah Live a Bercy,si misleh,kolko li e trudno i izmoritelno za neq po vreme na turne-poneje ne se 1 ili 2 koncerta,a po 30-40 v prodyljenie na nqkolko meseca,kato pochivkata e ne poveche ot 1,2,3 dni mejdu otdelnite koncerti .

Edno golqmo BRAVO za Mylene posluchai rojdeniq i den!Dori ima i rima!!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано14.09.04 13:51



Значи, O-Zone са откраднали само виковете, в крайна сметка, така ли?

Явно напредваш със сайта! Много хубаво! Вече регистрира ли сайт в hit.bg?

Е, да - наистина "Mylenium tour" е от преди 5 години, но и тогава, дори и да е била на 38, пак не изглежда на възрастта си.
Права си, че май вече е време за нов албум. Нещо ново да се е разбрало???

Да - тези турнета сигурно са страхонто натоварване за Милен Фармер. И аз понякога се чусо как успяват да издържат. Нали понеже турнето на Мадона приключи преди няколко дена, много ни е странно, че тя, която е на 45 издържа всичко това, при положение, че концертите й бяха един след друг, а само от време на време инаше по един свободен ден!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано14.09.04 20:50



Ami,vsyshtnost az izobshto ne mislq,che O-Zone sa otkradnali ot Pesenta na Mylene kakvoto i da bilo-te 100 na 100 ne sa q i chuvali!

Ne sym se registrirala v hit.bg-tam dokolkoto vidqh e plateno??I brat mi taka mi kaza...No pyk sys saita napredvam!!Dnes napravih stranicata "Filmografiq",kydeto sym pomestila kratko reziume na "Giorgino" +nqkolko kartinki.Naistina e mnogo priqtno i vylnuvashto da pravq neshto takova po moi vkus!!Az prez poslednite nqkolko dni se zagledah v tvoq sait-dosta e prostranen otkym informaciq i kato gledam redovno go obnovqvash
,nai-veche novinite-moqta lipsvashta grafa!

Mylene e mnogo mladolika!Sigurno nqkyde iz pyrvite mi postingi sym spomenala,che pyrvite pyti,kogato gledah klipovete i ot Mylenium Tour,se zapiteh kolko li e na godini-i ubeditelno si otgovorih:"25,maximum 29!" Tq e mnogo podvijna na scenata i prilicha na momiche
!
Nishto novo nqma kato informaciq za nov album,osven starite sluhove,koito go obeshtavat za kraq na godinata.

Madonna pushi li?? Shtoto az znam poprincip,che pevcite si hstedqt glaschetata,a pyk dokolkoto znam Mylene pushi...

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано15.09.04 17:00



Може и да си права, че O-Zone не са чували песента на Милен. Изглаждат прекалено ограничени, за да се кефят на тази величествено музика!

Не - в hit-bg не е плането, ако сайта ти е под 10 MB. Иначе, ако искаш да е по-голям, май става с доплащане. Но, 10 MB са предостатъчно мясно за един приличен сайт

Да - аз много се старая да има много информация на сайта ми! Аз понеже като влизам в някой друг сайт, винаги усещам какво му липсва, и затова имам представа какво да слагам на него

Само че, вчера ми изгоря хорд-диска на компютъра, и естествено, всички неща, които имах на компютъра изчезнаха Много ме е яд за това! Но, ще си изтегля всичко, от което имам нужда, от интернет, защото след няколко дена, вече ще съм на кабелен

Да - в по-предишните постове наистина си бяхме говорили, че Милен изобщо не изглежда като на възрастта си Изглежда поне с десетина години по-млада!

Мадона не пуши Дори миналата година, на наградите на MTV, след като се целуваха с Бритни, тя коментираше, че устата й миришела отвратително на цигари. но, май едно време, Мадона е пушила.

Но, аз не знаех, че и Милен пуши. Това не е много добре. Само се надявам, да не пуши страшно много, защото това ще й прецака гласа.

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано15.09.04 19:31



Dobre,che me svetna za hit.bg -vednaga otkrih pravilnoto mqsto za registriraneto na saita,az predi bqh hodila na drugiq link,kydeto e s abonament!
Prochetoh go i iskam de te pitam za nqkoi otochneniq:

-na mqstoto za opisanie na saita,kakvo tochno trqbva da napisha?S celi izrecheniq,ili samo neshto kato kliuchovi dumi??Tova opisanie shte e vidimo li na saita ili e neobhodimo samo za otkrivaneto mu ot drugite hora v net-a?

-Ako otbeleja,che poddryjkata e samo na bylgarski,tova oznachava li,che saityt e nedostypen za hora izvyn BG?

Mai drugoto e qsno!

Hard diskyt ti e napravil golemi porazii-dano byrzo si vyzstanovish zagubenata informaciq !

Az vchera vecherta bqh na gosti na fen kluba na Madoona i tam nqkoi beshe slojil nqkolko neini paparashki snimki,dokato e pazaruvala v edin butik s dyshtera si.Na edna ot tqh se paparacite,koito snimaha prez vitrinata,bqha syshto v kadyr,a Madonna im se usmihvashe priqtelski otvytre!Izvestnite lichnosti ot neiniq rang nikoi,nikyde ne gi ostavq na spokoistvie-vinagi gi gonqt fotografi i fenove.Sigurno e dosadno i dori na momenti vludqvashto,neprekysnato da te presledvat.No pyk i ot druga strana i nie,fenovete iskame da sme vinagi informirani za profesionalniq,a i lichniq jivot na liubimcite si!

Chtoh i postingite na Damita(mai taka beshe) i Bad_Bobby,koito sa bili v Paris na koncertite na Madonna.Iskreno se radvam za tqh,che nai-setne sa vidqli tqhnata zvezda,no im zavidqh i to hich ne blagorodno,kakto beshe pisal nqkoi drug!!Ama chakaneto predi koncerta si e nechoveshko!Tka e i na koncertite na Mylene-pyrvite senove se iztyrsvali pred zalata 24h. predi tova,za da se uredqt s pyrvite mesta.

Oh!Otplesnah se i za malko da propusna da ti se pohvalq,che veche sym napravila 7 stranici ot moq sait!!Az go pravq mnogo bavno,zashto:pisha 2 dumi i zapochvam da go syzercavam,slagam kartinka i pak syshtoto!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано17.09.04 11:44



Днес трябва да ми оправят вече PCто, и сигурно ше имам и кабелен Интернет. Така че, няма да е много трудно, да си възстнова щетите, защото ще съм на неограничен достъп

Аз понеже сега съм в един компютърен клуб, няма да мога да вляза на дая акаунт в hit.bg, но до колкото си спомням, описанието на сайта се появява, когято го търсиш с някоя търсачка, така че, е по-добре да е нещо като: "Заповядайте в сайта на Милен Фармер. Тук ще намерите... и т. н." Нещо такова трябва да си измислиш

А това за потдръжката в момента не се сещам дали трябва да е но български. Ще видя как е на моя сайт, защото в моя сайт и от чужбина може да се влиза.

Да - видях, че си писала в 3-4 теми във фен-клуба на Мадона

И аз ги видях тези папарашки снимки! Наистина е много гадно това, да не те оставят на спокойствие дори и за малко. Но, едно он нещата, което аз харесвам в Мадона е това, че тя много не се дразни от това - до колкото знам, тя проблеми с папараци никоге не е имала Но, ми е много странно, това, че има БГ изпълнители, които постоянно ревът, че някой ги снимал някъде, и правят веднага проблем от това (визирам Руши, който постоянно реве, че нямал лично време)
Ами, как стоят нещата с Милен? Аз нямам никаква представа тя как приема папараците.

Естествено, че няма как да не им завидиш на тези, които са видели Мадона. И аз им завиждам. Знаеш ли калко много ми се иска и на мен да я видя...

Явно, на концертите на най-големите звезди, когато не е със запазени места, пада голямо блъскане по входовете на залите. Но, според мен, си заслужава да се отиде 24часа по-рано на такова място, защото чакането че бъде възнаградено

Вижвам, че и ти с голям кеф си правиш сайтаРазбирам те - наистина е много приятно да правиш такова нещо за някой, на който си луд фен

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано17.09.04 18:36



Merci za cennite napytstviq za ragistraciqta!!

BG izpylnitelite(99%) nqma izobshto zashto da gi komentirame-te ne sa mishto drugo osven edni psevdo-izpylniteli! V BG po TV obiknoveno se pokazvat nai-bezdarnite ot tqh,a tezi,koito imat nqkakyv talant,ne sa mnogo chesto v TV prosranstvoto(govorq i za aktiori i vyobshte vsqkakvi hora na izkustvoto).

Ami,az vsyshtnost,kato ti pisah,che zavijdam na tezi,koito sa videli Madonna na jivo,imah predvid,che mi se iska i az kato tqh da vidq nqkoi den moqta zvezda-Mylene Farmer! A inache nqmam nishto protiv da vidq i Madonna.

Po otnoshenie na paparazite Mylene e pylna protivopolojnost na Madonna!Tq pazi lichniq si jivot v pylna taina,ne se pokazva chesto na publichni mesta(mnogo ojiveni),dava interviuta vednyj na desetiletie(e,malko presileno ot moq strana),a kogato go pravi-na pone 50% ot vyprosite otgovarq s:"Nqmam otgovor na tozi vypros...","Ne znam...","Mnogo e trudno da vi dam otgovor na tozi (slojen!!) vypros...".Tq ne obicha da govori mnogo za sebe si .Mejdudrugoto,ot neinata zvukozapisna kompaniq imat uslovie kym jurnalistite,koito q interviuirat,sled prikliuchvane na interviuto,Mylene da ima pravo da go prochete i da "zenzurira" kakvoto reshi za neobhodimo!Samite jurnalisti,koito sa imali CHESTTA da i vzimat interviu,opredelqt prigotovleniqta za tova SYBITIE kato cqla CEREMONIQ,RITUAL!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано18.09.04 18:04



Аз пак имам компютър, и вече съм на кабелен Интернет Все още възстановявам щетите а хард диска, но започнах да си свалям и "Georgino"! Вече съм си свалил 60% от първата част на филма Така че, до няколко дена, ще го имам целия!

Само да ти кажа, че буквално преди минути си намерих една песен на Милен, която досега я нямах, и ме изкефи супер много Песента е "Pardonne-moi"!!! Не ми е ясно как досега не съм я чул! Много ми харесват цигулките и камбаните! Направо е страхотна! Тя от кой албум всъщност е???

Ами да - Милен просто е различна от Мадона. Но, ето виж - и Милен си е намерила начин да се справя с тях - чрез внасяне на строг ред! Но, аз както нти казах за Руши, много не дразни, когато почне о разни интервюто да се отлаква колко бил известен и как нямал свободно време А аз самият съм го виждал доста често да се мотае по Витошка, без никой да му обръща каквото и да било внимание. Но, такива са повечето български изпълнители - постояно се надуват! Виж - Ирина Флорин е нещо друго - тя поне отдавна се е утвърдила като ипълнител, и затона е съвсем нормална
Явно наистина и е голямо събитие някой да вземе интервю от Милен с тези строги правила, които е въвела

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано18.09.04 21:00



Mnogo hubavo,che veche si s kabelen i-net!No zashto mislish,che Giorgino shte ti se svali chak sled nqkolko dni?Na men i dvata diska zedno mi se svaliha za okolo 30 min.

Pardonne-moi e ot albuma Les mots(2001g.).I az strashno mnogo q haresvam!!!!

Az dnes se regirtrirah nai-setne v dir-a za saita,no trqbva da chakam 3 dni,za da go aktivirat,ako vsichko e nared.Zavyrshih saita na Mylene i mislq da go puskam,kogato si imam adres!Nqkyde drugata sedmica se nadqvam vsichko da e gotovo!
1 vypros:Za linkovete-trqbva li da gi napravq oshte predi da sym kachila saita ili chak sled tova??Zashtoto az slojih uj nqkakvi linkove oshte kato praveh home-page-a,izlizaha mi nqkakvi prozorci,v koito trqbvashe da posochvam nakyde vodi tozi link i dr.-golqma kasha!


"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано19.09.04 12:03



Ами, на мен ми е малко бавен нет-а - тегля с 60 kb/s. Но, това мен си ме устройва, защото разликата о телефонния до кабелния е огромна А освен това, трябват да се свалят и разни програми, коио изчезнаха след проблемите с хард-диска. На теб как така само за 30 минути ти се е свалил филма С каква скорост теглиш?
Значи, Pardonne-moi е нова!!! Направо е стрехотна! Колкото повече я слушам, толкова повече започва да и харесвам, и даже вече ми стана най-любимата й песен Дори ми харесва повече и от Je te rends ton amour. А от "Les Mots" има и други нови песни, които са записвани към този албум?
Значи, скоро ще е отов българсият сайт на Милен Сигурен съм, че ще се получи много хуваво, защото виждам, че ти доставя, голямо удоволствие да го правиш Аз ще сложа на началната страничца на моя сайт на мадона линк към троя на Милен.
Да - линковете трябва да си ги сложиш още реди да е качен сайта. а там в тоя прозорец, кйто излиза, трабва да е адреса на стпраницата в компютъра ти, към която искаш да е линка

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано19.09.04 13:31





Na tozi adres sa vsichkite albumi na Mylene(bez posledniq-Dance Remixes ot dekemvri 2003).Pesnite sa sortirani spored albuma,ot koito sa,taka che taka nai-lesno shte vidish,ako ne si slushal nqkoq!V data.bg i free.evro.net gi ima vsichkite !

Moqt net ponqkoga e mnogo baven pri otvarqne na stranici,no pyk obiknoveno e strashno byrz pri svalqne .Naprimer,mp3-ki se svalqt momentalno,klipove i filmi syshto v ramkite na 15-30min.Skorostta mi varira,no mnogo neshta se svalqt na otnositelno postoqnna skorost:okolo 1000 kb/s.(i poveche).

Merci za infoto!Mai sega mi se izqsni slganeto na linkove!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано21.09.04 20:49



Сега като гледам тоя списък с песни на Милен, виждам, че има разни песни, които не съм чувал досега. Повечето са от третия диск на Les Mots
Сега си ги намерих на Free.evro.net и си ги тегля Мерси, че ми каза, че ги има там, защото на data.bg ги няма!

Ами а тебе, към кой сървър ти е Интернета??? Или ти си със сателитен??? Защото аз такава скорот май никъде не съм виждал да предлагат сървърите.

Как върви сайта? Сигурно вече е почти готов, нали?

Само да и кажа, че на мен вичи ми започнаха лекциите в университета Днес ми беше първият ден (не броя вчера, ащото тогава беше само откриване)
P. S.: Ти сега си 12ти клас нали?

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано23.09.04 12:29



Ne znam imeto na syrvyra,kym koito sym.Ne sym sus sateliten pri vsichki polojeniq.Tazi skorost,koqto ti pisah(dostigashta do 1000,1000 i malko kb/s) ne vaji za syrfiraneto v neta,a samo za svalqne.A ponqkoga pri otvarqne na stranici mi e tolkova malomoshten,che edvam mi gi otvarq,dori i bylgarski

Da-saityt e gotova obshto-vzeto za kachvane,no ot dir.bg ne sa mi pretili oshte e-mail.A pyk moje bi sym opleskala registraciqta...imam symneniq po-speciqlno za poleto,kydeto iskat da si napishesh URL-to.Az tam pisah mylene-farmer.hit.bg,poneje vidqh,che tvoqt sait e s takova razshirenie,a nali syshto e s registraciq v dir.bg.

I na men mi se shte veche da sym v uni!!Sega sym 12. klas

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано25.09.04 15:36



Значи, не знъеш към кой сървъс си. Нищо де - не е изобщо важно това Но, това че страниците ти е отварят толкова бавно, наиситна е много неприятно. На мен, поне страниците ми се отварят сравнително бързо - по-бързо от тележфонниа Интернет. Ама тегленето ми о мрежата е бавно. Особено през съвота и неделя е голяма трагедия. Но, всеи случай, е много по-добре от телефонниа Интернет, с който бях допреди 2 седмици

Мало е страно това, че все още не си получила e-mail от hit.bg До колкото и спомням, аз ато се регистрирах, веднага получих e-mail-a. На теб, всъщност,проблема ти с регистрацията на сайта ли е, или с регистрацията на твоето потребителско име е проблема??? А, това на моя сато, всъщност не е разширение, а просо съм си регистрирал 2 сайта, които съм ге направил да функционират като един Защото така мога да качвам повече информация, понеже лимита на 1 сайт е 10 МБ

А ти тръга ли вече а някакви уроци??? Ти нали с рисувани ще кандидатстваш?

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано25.09.04 22:48



Sigurno shtom dosega ne sym poluchila mail ot dir-a,sym sbyrkala registraciqta na saita.A ti za kakvo potrbitelsko ime govorish?Ne vijdam drugo mqsto za registrirane na potrebitelsko ime,osven v klubovete,kydeto si imam registraciq...-mai neshto ne sym v chas...

1 vypros:Pri registraciqta na saita,v poleto,kydeto trqbva da si napisha URL-to,kak tochno trqbva da zavyrshva,imam predvid,sled samoto ime na saita,v moq sluchai:
mylene-farmer. ..i natatyka sledva dir.bg,hit.bg ili neshto drugo??

Shte trygvam na uroci po risuvane,no malko po-natatyka.



"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано29.09.04 19:39



Извинявай, че чак сега пиша, ама нямах никакво време от лекциите. но, няма какво да се направи.

Явно, ти нещо си объркала, щом още не са ти пратили писмо. Аз говоря за потребителското име, което трябва да си регистрираш в hit.bg, за да качеш сайт. Като влезеш там, в горния ляв ъгъл на наг-горния ред има "указател | фън | уеб | чат" и ти трябва от та да влезеш в "уеб". И вече там са ти всичките упътвания, как става регистрацията, а под упътванията, е бутона "стани член"
Ако нещо имаш проблеми, питай пак. Няма проблеми, заото и аз с нетърпение очаква да ти видя сайта

Значи, не рисуване ще ходиш. А на математика? Или ти нямаше с математика да кандидатстваш???

Ти искаш да учиш архитектура, нали???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано30.09.04 20:37



Tiku-shto se registrirah v hit.bg,a syshto i sait!Veche trqbva da stane!!{Nadqvam se!}

Ne,na matematika nqma da hodq.Ne znam,mai ne sym ti kazvala,no lqtoto reshih da kandidatstvam moden dizain,a ne arhitektura,nai-veche zashtoto matematikata mnogo mi kuca v posledno vreme,a i ne mi se zanimava s neq(matematikata imam predvid),chestno kazano!Mnogo mi se shte da syzdavam vissha moda ,ili ako ne e chak vissha,da e neshto extravagantno i unikalno,da ne e "za vseki den" !!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано04.10.04 18:02



Значи, вече си готова със сайта!!! Кажи как ше е адреса.

Значи, си се отказала от архитектурата. Но, и това, което казваш - моден дизаин също е нещо ного интересно, особено ао не е за ежедневни дрехи, а ако е нещо по-екстравагантно!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано10.10.04 21:08



Nanovo registrirah saita-nqmam predstava,kakvo se sgreshila:/Ako i tozi pyt nishto ne stane,she pratq mail na tezi ot hit.bg da se razberem nai-nakraq.

A ti veche svalili si Giorgino,Live a Bercy??

Who's that girl?



"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано12.10.04 19:25



Здрасти!!!
Аз още от вчера се опитвам да вляза в тази тема, след кето ти видях съобщението, ама по някаква причина интернета ми беше много бавен, и не можеше да се отвори темата.

Ами, май така ще трябва да стане - ако искаш им прати писмо на тези от hit.bg - може би, те ще могат да ти обяснят как тава по-добре от мен

Ами, аз си го свалих Georgino, ама нещо не можех да го отворя - излизаше само звук без картина. Едва вчера разбрах защо така е танало - брат ми ми каза, че когато се смаля нещо, не трябва да се сваля за толкова дълъг период от време (а аз го свалях на малки части в продължениена две седмици), защото така файлът се прецаквал. Така че, сега пак ще го тегля, но няма да го влача толкова време Само щете мополя, пак да ми дадеш линк, защото трябва много да търся из темата

От къде намери тази рисунка Това е Милен Фармер, нали!!!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано14.10.04 19:40






A Live a Bercy?Gleda li go ili oshte ne si go svalil?

Tova,che Giorgino ne ti trygva,spored men po-skoro se dylgi na nqkakva nesyvmestimost s pleyra,na koito go puskash.Opitai s Winamp ili BS player.

Hmm,znachi se poznava koi e na risunkata!!
S gordost shte ti kaja pod sekret,che e delo na Moq Milost!!


"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано16.10.04 19:38



Току що ми се свали първата част на "Giorgino" но, този път тръгна!!! Обаче, още няма да о гледам, а ще почакам и втората част да се зареди!
Не - все още не съм го гледал чялоо Live a Bercy - ще ми кажеш ли от ъде моа да си го изтегля? Аз, и Mylennium Tour не съм го гледал съвсем цялото, така че, ще съм ти много благодарен, ако ми намериш от къде мога да си го изтегля
Естествено, че ще позная Милен Фармер - няма начин! Значи, ти си я рисувала Ама ти много хубаво рисуваш!!! Имаш ли още рисунки на Милен?

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано17.10.04 12:32



И аз сега поърсих турнетата на Милен из нет-а, ама и аз не открих нещо. Но, поне си намерих Mylenium Tour в аудио формат, което пак е нещо, защото не го бях слушал цялото досега Много се накефих!!! Супер много ме изкефи изпълнениет на "L'ame-stram-gram" - направо е невероятно!

И на мен не ми се отваря bubu.to - не знам какво е станало. Ще пробвам в някой от следващите дни, защото при мен, през почивните дни интернета ми е много бавен.

Току що си свалих "You" и много ме изкефи тази песен Много ти благодаря, че я намери! Супер е!

Ако нарисуваш пак Милен Фармер, пак я качи снимката, за да я видя и а

Може би има някакъв проблем с hit.bg, щом нищо не се получава там Сещам се къде можеш да ппробвеш - в www.cjb.net - до колото знам, там е безплатно, и би трябвало да може да с направиш сайта там. Така че, опитай там

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (L'autre)
Публикувано17.10.04 13:17



Radvam se pone,che si nameril audioto na Mylenium Tour!!
Ot kyde go svali?Az ne sym go sreshtala dosega-samo otdelni pesni.
Prav si-na L'ame-Stram-Gram,osven izpylnenieto na samata pesen,i kostiumite sa mnogo interesni i nepovtorimi,a i horeografiqta e naistina vpechatliqvashta!!
No,kakto znaesh,az nikoga ne moga da izlycha "pesen nomer "-te vsichkite sa tolkova plenitelni i zavladqvashti!

Merci za tozi sait,koito si mi posochil-oshte sega shte probvam da se ragistriram tam.

Osven tova-ne znam,dali si razgledal tozi sait,otkydeto si svali "You",ako ne si,eto ti linka:



Ta tam ima interesni neshta-2-3 pesni na Mylene,izpylnqvani ot neq,a ostanalite sa pak neini,no sa v izpylnenie na "mladi talanti" i syshto e interasno da gi chue chovek!

Opitah da kacha v moqta direktoriq v neta Live a Bercy i Mylenium Tour,no failovete sa mnogo tejki i ne stana.No nakraq uspqh da kacha pone audioto ot Live a Bercy .Po-dolu e linkyt,ot koito da si gi drypnesh.








[url]http://free.bol.bg/vertige//Mylene%20Farmer%20-%20Live%20a%20Bercy-Comme%20j/'ai%20mal-11.mp3[/url]





[url]http://free.bol.bg/vertige//Mylene%20Farmer%20-%20Live%20a%20Bercy-Je%20t/'aime%20melancholie-5.mp3[/url]





[url]http://free.bol.bg/vertige//Mylene%20Farmer%20-%20Live%20a%20Bercy-L/'autre-6.mp3[/url]



[url]http://free.bol.bg/vertige//Mylene%20Farmer%20-%20Live%20a%20Bercy-L/'instant%20X-20%20.mp3[/url]

[url]http://free.bol.bg/vertige//Mylene%20Farmer%20-%20Live%20a%20Bercy-L/'instant%20X-Fin-21.mp3[/url]

[url]http://free.bol.bg/vertige//Mylene%20Farmer%20-%20Live%20a%20Bercy-Mylene%20s/'en%20fout-13.mp3[/url]















Utre shte kacha i audioto na Mylenium Tour.

Vijdam na preview-to,che nqkoi ot linkovete ne sa se udebelili:/No kato natisnesh "copy" vyrhu nqkoi ot tqh,vednaga shte ti se svali pesenta.Vse pak,ako neshto ne stava,mi pishi;))


"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."

Редактирано от Mylenia на 17.10.04 19:46.



Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано18.10.04 16:06



Е, да - намерих си аудиото, което все пак си е нещо Ето, на тои сай има много песни на Милен:

. сега виждам, че и Live at Bercy го имало тука. Но, нищо де - може би записът е от друго място, защото там, месля че, Mylenium Tour не е в оригиналната си версия... което всъщност, е много хубаво

Е, наистина е много трудно, даже невъзможно да ажеш коя ти е любимата песен. То, зависи от настроението в момента

На този сайт наистина има доста интересни неща

Мерси за линковете

----------------


I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (Catin)
Публикувано28.10.04 12:46



Ne znam,kakvo shte prava!!Stana neshto UJASNO!Predi nqkolko meseca(nachaloto na lqtoto),kogato si svalih LIVE a BERCY(videoto),brat mi go zapisa na edin disk.No koncertyt si ostana i na kompiutyra mi.Na rojdeniq den na Mylene,na 12.09,na men i brat mi ni se dogleda Live a Bercy,az neshto se obyrkah i mu kazah,che go nqma veche na kompiutyra i toi go svali nanovo(poneje CD-to s koncerta ne trygvashe).Gledahme go i sled tova az go iztrih,za da ne zaema mqsto.Obache brat mi pyk iztril koncerta,koito az bqh svalila lqtoto!CD-to ne vyrvi...I taka se okazah bez nito edno kopie ot Live a Bercy!!I nqma otkyde da go svalq!Sigurno i ti si razbral,che veche zakrivat free-syrvyrite...Az znaeh,che tova shte stane,no misleh,che shte go napravqt sled 1-2 godini,malko predi da vlezem v ES!Napravo se shokirah ot byrzinata im-sega za vsichko shyte trqbva da se plashta i spored men,naprimer ot po-nepopulqrnite izpylniteli kato Mylene,nqma da ostane i sleda,zashtoto tyrseneto ne e tolkova golqmo i nqma da e izgodno na tozi koito bi go kachil na platen syrvyr...

Napravo shte poludeq!

Pozdravi!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано30.10.04 18:14



Много гадно е сдтанало това с "Live A Bercy" Много съжалявам, че вече го нямаш, защото аз много съм го търсил, но не го намирам.

И аз видях какво е станало с free.evro.net - явно така ще направят и с всички други free-сървъри, което е наистина ужасно, защото, както ти казваш, наистина от по-непопулярните изпълнители, като Милен фармер, няма да остане и следа. Надявам се, че грешиш, защото, ако това стане, ще е много жалко - сегурно, ще стане така, че само най-големие комерсиални простотии ще могат да се намерят, за сметка на някои по-стойностни неща.
Между другото, преди около месец, в предишния брой на списание "Ритъм", имаше интервю с Бьорк, и колкото и да е странно, тя в това интервю напълно подкрепя интернет-ператството!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (Catin)
Публикувано30.10.04 20:00



MadMaster,ti ne mi li poluchi belejkata predi nqkolko dni??V neq ti pisah uspokoitelnata novina,che namerih "Live a Bercy" vyv Free.evro.net!Iztegli si go i ti,che skoro sigurno pak shte izchezne!!

A ti kakvo shte pravish s tvoq Madonna-sait-kato shte iskat da se plashta?Shte go zapazish li?



"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано31.10.04 12:58



Да - получих я, ама няма как да точа от free.evro.net, зщото нали там махнаха търсачката, и няма как да и намеря Ще ми дадеш ли линк?

Май само free-сървърите ще ги направят платени, а hit.bg не е от тези сървъри, на които се качват файлове. А, и освен това, на hit.bg има страшно много сайтове, които хората само са си и направили, така че, би било прекалено нахално ей така просто изведнъж да ги задължат да пращат.

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (Catin)
Публикувано02.11.04 20:34





Az pone kakto znam,cqloto web-prostranstvo shte stane plateno,ne samo free-syrvyrite.Ili po-tochno,moje bi shte imash pravo na 10-15MB za internet-stranica,no ne poveche.
Hi-hi!po tvoqta logoka,ne trqbva da zakrivat i free-syrvyrite!

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор Mylenia (Catin)
Публикувано05.11.04 22:08



Nqma da povqrvash,kakvo namerih!!Opitai da poznaesh!

"En concert'89"!!!!!!!

Dnes pochnah da go svalqm s eMule i do nqkolko dni,ako skorostta e sravnitelno dobra,shte go imam:))))




"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."

Редактирано от Mylenia на 05.11.04 22:13.



Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор Mylenia (Catin)
Публикувано10.11.04 19:58



Toku-shto shetoh,che prez pyrvoto trimesechie na 2005g shte izliza nov album na Mylene:))))Na 17. noemvri trqbva da izleze i noviqt i singyl "Dans ma peau"("V kojata si")!A prez qnuari 2006g shte ima koncerten mesec,samo v Paris i eventualno v Rusiq i dr. nqkolko strani!!Za Paris se predvijdat 20-25 koncertni dati.
Informaciqta e ot frenski sait,no kakto razbrah,e bila potvyrdena ot chovek po frenskata TV France.



"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано14.11.04 22:37



Аз пак съм тук
Имах някакъв проблем с Internet Explorer-а, и не можех да влизам в сайтове, завършващи на .bg, т. е. можех да влизам, ама ми блакиваше компютъра. Ама сега вече всичко се работи както трябва, и аз пак съм тука

Значи, се очаква нов албум!!! Само дано се окаже истина. И значи, на 17ти ноември, т. е. след 3 дена ще излезе нов синъгл!!! Това е страхотно!!! Ама наистина рли е сигурно??? Нямам търпение вече да чуя песента й!!!

Между другото, не че е по темата, ама в петък ходих на шоуто на Слави, за да глеам Ирина Флорин на живо! И бях страшно възхитен от това, че тя пя на живо!!! Изобщо не съм очеквал такова нещо от нея!!!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (Catin)
Публикувано19.11.04 20:21



Oh!I az ot nqkolko dni chak sega uspqvam da vlqza v temata;-)!

Za noviq singyl-ne sym go chula oshte-sigurno go ima samo na promo-disk...No chetoh,che po edna frenska tv,chovek,blizyk do profesionalniq jivot na Mylene,e potvyrdil,che shte ima nov album i dori koncerti v Paris prez qnuari 2006g .Poprincip,spored svedeniqta ot nqkolko frenski saita,noviqt album trqbvashe da izleze do kraq na 2004g,no dnes chetoh,che Mylene e reshila da zabavi izlizaneto mu do fevruari 2005g.Dano naistina izleze nai-setne!

Ot okolo 2 sedmici svalqm s eMule dosta neshta-nai-veche videoklipove i koncerti;90% sa na Mylene.Teglq "En concert'89" i Mylenium Tour ot Moskva!!Toi mi se e svalil veche napolovina.Svalih si edin Megamix,koito vkliuchva pone 7-8 pesni na Mylene-dylug e 12-13min.Osven tova i nqkolko kratki filmcheta(stari i novi),v koito Mylene si vzima porednata nagrada!!-mnogo sa sladki .Tq se dyrji mnogo sramejlivo,hmm..A na pytrvoto i vrychvane na nagrada e mnogo zabavno,zashtoto tq ochebiino,e popiinala i edva se dyrji na krakata si ;zalita i kato cqlo e dosta neadekvatna!

Iskash li da ti gi kacha tezi filmcheta(te sa kratki) v neta,za da si gi svalish i ti?

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано27.11.04 12:11



Тук съм вече И имам добри новини - в един музикален магазин намерих диска с ремексите на Милен Фармер, за който ми каза, че го нямаш! Видях го в "Orange" - по граф Игнатиев, в отсечката между пл. Славейков и пл. Гарибалди! В диска имаше ремикси на песни от последния албум, както и на някои по-стари - ти нали това търсише???
А какво става с новият сингъл Излязъл ли е вече? Ти слушала ли си го?
Ако можеш, ще съм ти много благодарин да ми качештези филмчета, които си ги намерила
Аз знаеш ли каксво установих съвсем скоро - че "C'est Une Belle Journee" имала клип! Преди известно време си го свалих, като си мислех, че е некое живо изпълнение, а то си се оказа цял клип Ти нали го имаш???

Между другото, а ти каа как мина концерта на Nightwish - беше велико!!! Неправо не може да се опише с думи!!! Таря (вокалистката) наистина има страхотен глас на живо!!!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (Catin)
Публикувано27.11.04 15:39



Zdravei!!Az tochno tova shtqh da te pitam-kak e bil koncertyt na Nightwish!Strashno se radvam,che e bilo tolkova veliko,kakto ti kazvash! A toi vsyshnost v koi grad beshe?Kolko gore-dolu beshe bublikata na broi?

Pesnite ot albuma s remixite 2003 na Mylene veche gi imam-povecheto ot tqh gi imam oshte otpredi nqkolko meseca-ima gi v edin ruski sait,samo che ot nego moje da se tegli samo po edna pesen na den.A pyk 5-6 pesni,koito me myrzeshe da gi svalqm ot tam,gi izteglih ot drugo mqsto .Ti imash li gi?Moga da ti sloja link,ako iskash.na men vsichkite mnogo mi haresvat,zashtoto mnogo dobre e sychetano peeneto s klubnata muzika!

Ne,oshte ne sym slushala noviq singyl,poneje nikyde go nqma v netaTova e oblojkata mu,vidqh q v nemskiq fen-sait na Mylene;))



Ami da!C'est une belle journee ima klip-animacionen...v stila,v koito Mylene risuva:))Tq beshe iliustrirala vsichkite kartinki v neinata kniga "Lisa-Loup et le compteur"!Az imam i edno jivo izpylnenie na tazi pesen-tam tq e s neinite 2 tanciorki-mnogo e dinamichen i jizneradosten !

Kachih ti videoto(to e 2-3 minuti) ot razdavaneto na NRJ-nagradite za 2002g.Slagam ti linka,pishi dali shte ti se otvori...na men ne shte,neznaino zashto .Tuk Mylene e otnovo malko svenliva i mnogo krasiva(kakto vinagi!!!!).Moje da se kaje,che se dyrji POCHTI ADEKVATNO:)),za razlika ot pyrvoto i vrychvane na nagrada,kydeto ochevidno e prekalila s pitietata...I nego shte ti go kacha,ako tozi link raboti;))



Za malko da zabravq da ti kaja!Mylenium Tour (Moskovskiq),koito svalqm bavno i slavno s eMule,veche se svalil na 510 MB(celiqt mu razmer e 696 MB)-taka che oshte malko ostava.

P.S.:Kakto se vijda na kartinkata na noviq singyl,toi se kazva "Dans ma peau",koeto na bg e "V moqta koja"

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано27.11.04 19:22



Коцертът беше в Букурещ, където бях и аз. Там живее братовчедката на баща ми, и аз бях при нея! А залата казваше Sala Palatului тя е в центъра на града. В нея има 4000 места, а билетите бяха разпродадени преди повече от месец преди концерта! Така че, залата беше абсолютон пълна! Никога не бях виждал толкова много фенове на любимата си група, събрани на едно място Може да се досетиш, че никой не си седеше на седалката! Всички бяха прави, аз аз отидох доста напред Ето снимки, ама от някакъв ру концерт, но пак от това турне (от концерта в Букурещ не мога да намеря все още снемки), за да придобиеш представа какво представлява концерта:






Значи, го имаш албума. Можеш ли да ми дадеш линкове към песните? Със сигурност са много готини, защото съм забелязал, че музиката на Миле много добре се адаптира към клубната музика, или по-скоро, Милен работи с много добри ремиксатори

Всъщност, новият сингъл Dans ma peau (вищдам по картинката, че така се азва) излязъл ли е официално вече в някои държави?

И на мен нео ни ме си отваря клипчето от наградите Да ни бе да не се е качил целият файл???

А "Mylenium Tour" от колко файла се състои? Или всъщност, е един цул видео-фаил?

P. S.: Вече намери ли си клиа на "Beyond my Control"???

----------------


I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
Автор Mylenia (Catin)
Публикувано27.11.04 20:48



Tova e linkyt kym remixite na Mylene:



Sigurna sym,che e bilo golqm kupon na koncerta na Nightwish,kato gledam snimkite!

Da,po "programa" oficiqlnoto puskane za prodajba na "Dans ma peau" trqbvashe da e na 17. noemvri vyv Franciq,a i moje bi malko po-kysno v Belgiq,Germaniq...Nadqvam se vse pak,che nqma vsichki tezi prikazki za nov album i koncerti da se okajat porednata izmislica...

Sega nanovo probvah da kacha filmchetata s Mylene v moqta direktoriq,no tozi pyt dori ne shtqha da se kachat tam-moje bi v momenta mi e mnogo baven netyt..?...
A nagrajdavaneto i ot 2002g.,kym koeto ti bqh slojila link,ne znam kakvo mu stana :Svalih go(sled kato go bqh kachila v moqta dir.) za da vidq dali vyrvi-samo zvukyt mu vyrveshe i to ne vsishki pyti kogato go puskah...a pyk uj si beshe cqlo,zashtoto beshe tochno tolkova MB(2,10),kolkoto e naistina...pylna misteriq...

Mylenium Tour-yt si e edin file Beyond my control syshto go svalqm s eMule,no mi ostavat oshte 10-11MB-mnogo rqdko se vkliuchva tozi klip da se svalq(podredila sym edna dosta dylga kolonka ot klipove za svalqne)A pyk,moje bi znaesh,che skorostta,s koqto tegli eMule e meko kazano "leniva";))

"Si c'est ton souhait
Je peux t'accompagner..."


Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано28.11.04 16:09



Да - точно това CD видях в този магазан Веднага ще си ги сваля! Много ти благодаря за линка!

Аз досега, въпреки че съм ходил и по други концерти, никога не съм се кефил толкова, колкото се кефих на Nightwish!!! Но, нали все пак, това е любимата ми група

Като глудам, този път нещата са за този нов сингъл на Милен са по-сериозни, и според мен, си е истина. Може просто да е отложила издаването на сингъла - поне аз се надявам да е така. Наистина ще е много гадно, ако е поредвата измислица.

Ти колко такива филмчета на Милен Фармер имаш???

Кажи ми ти през каква програмя свяльш всички тези неща? Какво представлява eMule??? Прави ми впечатление, от твоите думи, че там има много неща

Аз забравих в предишния пост да те питам, дали Милен има други рисунки, освен тези в книжката???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ....нови [re: MadMaster]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано28.11.04 19:22



Nishto ne sym chela za singyla-che e otlojen,no pyk moje naistina da e,zashtoto chetoh,che Mylene reshila da otloji datata za puskane na noviq i album za pyrvoto trimesechie na 2005g,a e bilo predvideno da se razprostrani za prodajba prez dekemvri 2004.

eMule e programa,s koqto mojesh da svalqsh failove(vsqkakvi) ot chujbina.I poradi tazi prichina ima neveroqtno mnogo neshta!Samo che skorostta e desetki i dori stotici pyti po-niska pri svalqne,otkolkoto tazi pri bg syrvyrite-tova e i nai-golemiqt nedostatyk...no pyk si zaslujava chakaneto.Mojesh da si q drupnesh ot fen.bg naprimer.

Ami Mylene sigurno ima dosta risunchici neino tvorenie,koito obache sa si za neino lichno polzvane,t.e. ne se publikuvat nikyde;))Chetoh predi vreme,che obicha da si risuva s himikalka,za da si pochine po vreme na rabota.

Imam svaleni 4 filmcheta za Mylene-2 s nagrajdavane,edno predvane s neino uchastie,kakto i edno,koeto e neshto kato TV anons za filma Giorgino.No poslednite 2 sa dosta golemi po razmer(44,3MB i 31MB).E,imam edna priqtna iznenada -nadqvam se da nqma falove-setih se,che moga da ti pratq 2 -te kratki filmcheta po e-maila:))Pishi dali si gi poluchil i dali se otvarqt




Тема Re: ....нови [re: Mylenia]  
Автор MadMaster (Madonna warrior)
Публикувано09.12.04 09:36



Здрасти Пак съм тук!

Щом Милен е отложила албума, логично е и сингълът да излизи малко по-късно. Защото, по принцип, албумите излизат непосредствено след някой сингъл - поне аз съм забелязал, че повечето изпълнители правят така

А имаш ли представа, къде ан друго място може да я има тази програма - eMule, защото на мен не ми се отваря този сайт, който ти споменаваш - fen.bg

Милен наистина е правя - рисуването е доста азтоварващо. Когато ми е скучна някоя лекция в университета, или пък когато съм прекалено изморен, за да я слушам, започвам просто да си драскам азни работи по тетрадката...
Също така, много обичам да прерисувам разни обложки на дискове, които са с рисунки. Например, любимото ми "произведение" за прерисуване е момичето от обложката на "Century Child" на Nightwish

На e-mail-a нищо не съм получил, по простата причина, че ми е претъпкан Затова, се опитай да ми ги пратиш на madmaster_86@yahoo.com - онзи ден си го направих, защото другата ми поща е претъпкана с писма

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Mackenzieнови [re: Mylenia]  
АвторCorbin (Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 10:52



http://40f4939856d0a2de4c1a9aced86685d8-t.nbajgi.org <a href="http://40f4939856d0a2de4c1a9aced86685d8-h.nbajgi.org">40f4939856d0a2de4c1a9aced86685d8</a>

[u]http://40f4939856d0a2de4c1a9aced86685d8-b3.nbajgi.org[/u] b4cf0500ad83f50d682dcb1aaa1cd77f



Тема answerнови [re: Mylenia]  
АвторBRlANACarroll (Нерегистриран)
Публикувано20.12.11 04:29



freelance writer




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.