Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 25.04.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Na tozi...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 17:59



Da,3 sa turnetata i dosega :

1989g."En concert"
1996/97g."Live a Bercy"
1999/2000g."Mylenium-Tour"

NADQVAM SE,CHE SHTE IMA OSHTE!!!

:)))Opredeleno,nai-izvestna e vyv Franciq;V USA e pochti neizvestna-i v tozi smisyl-v Evropa Mylene Farmer e po-izvestna !Za malkok da propusna-z Russia e dosta izvestna(mojebi,zashtoto e imala koncert tam,a i zashtoto ima edin klip,sniman tam(ako ne gresha-Desenchantee)!V net-a ima dosta ruski Mylene Farmer-FAN klubove!Samo za sravnenie,ima samo (!) EDIN nemski takyv!?!No pyk,za smetka na tova,e mnoooogo dobre napraven(mnogo informaciq,nai-veche-statii ot spisaniq i dr.)!Ima fenova i v Belgiq;))),pak,mislq,che 1 fan klub-no na tqh im e prosteno;)))-nali sa samo 10miliona!Za Angliq,priznavam,che sym v pylno nevedenie ,no edva li e mnooooogo izvestna,t.k. Mylene uporito otkazva da pee na drug ezik,osven FRENSKI!!!

A za Bylgariq-napravo nqmam dumi!!!Kato spomena pred nqkoi "Mylene Farmer",reakciqta e Unemqvane(za mig),posledvano ot smryshtvane na vejdite-i sled malko mislene-idva vyprosyt:"KOI PYK E TOQ?!!"
Mai ot tova mojesh da si napravish izvod,kolko e izvestna Mylene Farmer v Bylgariq!!
Ne znam...sigurno tova se dylji na fakta,che do BG ne stigat nikakvi novini za neq,nito knigi,dori i povecheto i CD-ta!TOTALNA LIPSA NA INFORMACIQ!
A pyk i sigurno,zashtoto,malko sa pesnite i,koito stavat kato stil za diskoteki i klubove...
Kakvo pyk tolkova-koito ne q poznava i slusha-samo toi GUBI!!!



Тема Re: Na tozi...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано05.07.04 23:38



Значи, правилно си знам, че са й 3 турнетата

Американците са ми ясни - при тях Милен Фармер няма никакъв шанс Преди две години бях в САЩ, и се сблъсках с толкова ниска музикална култура, че не можеш да си представиш!!! Слушат си само и единствено техните си изпълнители (и то най-вече рап и р&б), и за никоква чужда музика не щат и да чуят

Честно казано, ме очудва (приятно), че е известна във Русия Но, не знаех, че клипа на "Desenchantee" е снеман в Русия Та, като стана дума за Русия, знаеит лр какво забелязах в клипа на "Optimistique-moi" - че колата, която преминава в покрай нея в края на клипа (след като изчезва от цирка), всъшност е "Волга" Да не би и този клип да е сниман в Русия???

За Белгия е логично да е известна, защото там се говори и френски - езикът, на който пее Милен

А за България - в сходна ситуация съм попадал и аз - като спомена на някой за Милен Фармер, най обичайната реакция е замисляне, после физиономия на очудване, и след това въпросът - "Кой е тоя???" А на мен ми става едновременно много смешно, заради липсата на музикална култура, но и супер гадно, че дори не са чували за нея Ама какво да ги правиш - в днешно време музиката е толкова изродена, и навсякъде цари такова бездарие, че най-стойностните изпълнители в повечено случай остават незабелязани и пренебрегвани.

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Na tozi...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 12:40



Sorry za obyrkvaneto,koeto vnesoh otnosno Desenchantee!Naistina-ne e zasnet v Rusiq,a v Ungariq!Optimistique-moi pyk e v Praga;a Tristana(vypreki,che presyzdava vremeto na Ruskata Revoliuciq;)) e zasnet vyv Franciq.



Тема Лоши новини...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано06.07.04 18:46



Преди малко ходих до Френския културен център, и ми казаха, че в момента не дават дават дискове под наем Казаха ми, че по принцип, всяка година, от юни до септември не дават дискове. Но, септември ще има!!! Но, ми казаха ми, че имат албуми на Милен фармер Така че, трябва да почакаме до септември!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Na tozi...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано06.07.04 18:51



Да - така вече ми се изясниха нещата за "Desenchantee" - винаги съм се чудил, защо повечето имена, накрая на клипа не са фревски!!! А всъщност, било защото е сниман в Унгария.

Обаче, на мен, много ме харесва това, че Милен упорито отказва да пее на английски - така е най-добре - да прави това, което й харесва!!!
Всъщност, мислиш ли, че Милен щеше да е по-популярна из Европа, ако правеше същата музика, но на английски???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Лоши новини...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 20:47



Jalko,che chak septemvri shte davat diskove!No,vse pak,hubavo,che pone imat nqkakvi !Na men nai-veche mi trqbvat albumi s remixi(drugite i pesni gi imam na mp3).
A imat li video-kaseti ili DVD-ta??



Тема Re: Na tozi...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 21:11



"Обаче, на мен, много ме харесва това, че Милен упорито отказва да пее на английски - така е най-добре - да прави това, което й харесва!!!"

I az sym na syshtoto mnenie
!!!
Az mnogo poveche uvajavam i haresvam izpylniteli,koito peqt na sobstveniq si ezik,a ne tezi,koito samo i samo da za vlqzat v klasaciite,propqvat na angliiski,nadqvaiki se da dostignat do shiroka auditoriq!!

Chestno kazano,trudno mi e da si predstavq pesnite na Mylene v izpylnenie na an gliiski!moje bi,zashtoto za men frenskiqt e nai-krasiviqt ezik ot vsichki!!!Vse pak-ne znam-veroqtno bi imala dosta po-mnogobroina publika(dori i v USA-zaradi angliiskiq),no trqbva da se ima predvid i tova,che dori i na angliiski,tekstovete i pak shte ostanat NERAZBRANI ot mnogo hora(zaradi samite chuvstva i nastroeniq na Mylene,na koito te sa nositel;))!



Тема Re: Лоши новини...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано07.07.04 14:19



И аз нямам песните от албума с ремиксите И из Нет-а май никъде ги няма (поне аз не съм ги намирал). Но, на мен и другита албуми ми трябват, за да си ги презапиша на CDта, защото качеството е по-добро от това на mp3-ките

А иначе, аз имам само едно DVD - то е с 16 клипа - има ги всички от албума "Innamoramento", както и доста дриге - "California", "XXL", "L'instant X", "Sans Logique", "Beyond my Control"... доса са!
А ти имаш ли някакви видео-касети или DVDта???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Na tozi...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано07.07.04 14:20



И на мен ми е много трудно да си представя как биха звучали песните на Милен, на английски - просто гласът й е перфектен за фвенски говор, и доре не мога и да си представя как ще звучи на английски Много права си и затова, че френският език най-красивият - и аз така мисля Просто е много музикален език!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Vsyshtnost...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано08.07.04 18:49



...Mylene ima 1-2 pesni na angliiski:naprimer "My soul is slashed",koqto syshto mnogo mi haresva!

Mejdudrugoto,dnes izgledah povecheto pesni ot Mylenium Tour i se setih,che sym propusnala da spomena v edin ot minalite mi postingi,edno mnooooogo liubimo moe Live-izpylnenie(ot Mylenium Tour)-Medley -prosto nqmam dumi,s koito da izkaja chuvstvata,koito predizvikva v men!




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.