Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 24.04.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: "Ou es-tu?"...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано28.06.04 08:55



Ясно - значи архитектурата те влече А там в Немската гимназия, след издаването на такава диплома, без изпит ли се кандидатства в чужбина? А всъщност, кой втори език учиш в училище???

Еси е една луда фенка на Мадона, и ходи малко като метълка. Нищо де - явно, просто е в друг клас

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема ;)))))))))))))нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 17:26



Ako mi kajesh istinskoto ime na Esi,moje bi shte me ulesnish v tova da razber koq e!

Vtoriqt mi ezik e angliiski-no naposledyk osobeno,syvsem sym go zanemarila .Az sym v paralelka "Sprachdiplom";sled uspeshnoto vzimane(nadqvam se!!!) na izpita po namski drugata godina,se poluchava diploma "Spachdiplom 2.Stuffe", s koqto koqto se osvobojdavash ot polagane na izpit za vladeene na nemski,ako shte kandidatstvash v Germaniq.i taka te priemat po uspeha ot diplomata za sredno obrazovanie.NO-nepriqtnata podrobnst za arhitekturata e,che navsqkyde se kandidatstva s izpiti-matematika+risuvane
!!!oshte po-loshoto e,che v nemskite u-shta uchat matem.po po-druga programa-syotvetno i izpityt shte e na razlichen material;a i po risuvane e veroqtno,da se iziskvat po-razlichni neshta ot tyka.Trqbva mnogo dobre da se osvedomq za tezi neshta!



Тема Re: Klipovete:)))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано28.06.04 19:55



Някои от тези неща не и знаех - ти доста ме светна Да - личи си, че е посещавала театрални курсове - личи й артистичността!

Но, това, че не е завършила нищо музикално, изобщо не й пречи да си прави такава музика! то, всъщност, повечето от най-талантливите изпълнители са самоуки!

А ти кои нейни клипове не можеш да намериш???

Аз ат вчера още исках да ти питам, каквао мислиш за Kate Ryan - сигурно се сещаш коя е - тази, която прави кавъри на "Libertine" и на "Deesechantee"

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: ;)))))))))))))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано28.06.04 19:55



Истинското й име е Веселина Знаеш ли я???

То пък в мойто залухаво училище абсолютно никакви такива неща няма Само получих някаква най-обикновена диплома, и нидо друго.

А ти хубаво ли рисуваш??? А изпита по рисуване в каксво се състои??? Винаги ми е била любопитно да знам как става изпитването по рисуване

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Klipovete:)))нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 15:12



Tova e spisykyt s videoklipovete,koito imam.Ako imash nqkoi,koito az nqmam-napishi koi e !

Anci soit-je
California
Comme j'ai mal
Desenchantee
Libertine
L'nstant X
Maman a tort
Optimistique-moi
Sans contrefacon
Sans logique
Je t'aime melancolie
Souviens-toi du jour
Tristana
Les mots
Que mon coeur lache
XXL
Innamoramento(no samiqt klip sydyrja i momenti ot live-izpylnenieto)
Je te rends ton amour
Plus grandir

*Tova sa samo videoklipovete-bez live pesni ot Myl.Tour



Тема Kate Ryan:hm...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 17:25



Amiii,momicheto ne pee zle,no ne e nishto izkliuchitelno !tq e prosto poredniqt produkt;kato govorim za neq,ne moga da ustoq i na izkushenieto da spomena Alizee...e,kakvo pyk-ponqkoga e zabavna !setih se neshto-v Paris ima edno kafene na ime "L'Alizee"-ne sym sigurna "koi na kogo"?
ta,za Kate-imam nai-izvestnite i pesni(samo nqkolko!)+3klipa(Desenchantee i 2 koncertni)-slusham q dosta rqdko!A ti??



Тема Re: Klipovete:)))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано29.06.04 19:23



Ти имаш повече клипове от мен Но, се сещам за един клип, който ти го нямаш - "L'amе-stram-gram". Аз го имам на DVDто! Може и други, които нямаш, аз да имам, ама в момента не мога д с сетя...
А иначе, и на мен "Innamoramento" ми е във версията с концертните кадри.

----------------



I go round and round just like a circle...

Редактирано от MadLover на 29.06.04 19:32.



Тема Re: Kate Ryan:hm...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано29.06.04 19:27



Честно казано, и не мен ми допадат повече оригиналните верси на Милен, ама аз Кейт я уважавам заради това, че тя е причината, доста хор да се позантересуват от тровчеството на Милен Иначе, и Кейт се е постарала да ги направи готини - не мога да отрека! А наистина ли "Desenchantee" на Kate Ryan има клип??? Аз не съм го гледал
На мен пък, Ализе ми харесва - особено песента, която се казва като това парижко кафене - "L'Alizee". Но и другите й песни са готини - личи си влиянието на майка й
Сега се сетих да те питам - как се казва последната песен от албума "Innamoramento"??? На мен понеже ми е на компютъра този албум, и тази песен няма име, а ми харесва страшно много Това е песента, в воято първите две минути е има само леки цигулки, и Милем повтаря с много бавно пеене "innamoramento.. innamoramento...", и накрая забършва доста бързо с нещо като част от "Libertine". Сещаш ли се?

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Kate Ryan:hm...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 20:57



Poslednata pesen ot albuma e "Mylenium" i e instrumentalna.Mnogo e zavladqvashta !!!
Protiv Alisee nqmam absoliutno nishto protiv-kakto kazah e zabavna-samo che OBIKNOVENA-kakto mnozinstvoto ot pevicite i tq,izleze li pred publika(ili na videoklipovete),si pokazva nai-krasivata usmivka,na koqto e sposobna,i se dyrji taka,che da se haresa na horata.A az osobeno mnogo cenq v Mylene Farmer tova,che neinata musika e otrajenie na neq samata i v neq,tq vlaga vsichkite si emocii i prejivqvaniq !!
Kate Ryan ima klip na Desenchantee(svali si go ot free.evro.net ),koito e sniman v botanicheskata gradina v Briuxel i az zatova si gledkam ponqkoga,poneje Briuxel mi e liubimiqt grad(zaedno s Paris)!!!
Ot pesnite na Alizee,koito imam,nai-mnogo haresvam Lolita,Mon marquis,Veni Vedi Vici i L'alizee.
Ako sym te razbrala pravilno,ti mai iskash da izkarash......Mylene i Alizee......maika i dyshterq ??



Тема Re: Nqkoi da e...нови [re: Mylenia]  
Авторerиптoлor (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 20:59



като аксел ред





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.