Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:39 26.04.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Klipovete:)))нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 21:10



Sorry-propusnala sym L'ame-stram-gram!mnoooooooogo go obicham!!!mnogo si obicham i edno neino LIVE-izpylnenie,koeto sym pochti 100% sigurna,che nqmash-"C'est une belle journee" [smeq se-tam Mylene prilicha syvsem na momiche-mnogo e jiznena i energichna(tova e super!!!).ti imash li ideq na kolko godini e??



Тема Re: Kate Ryan:hm...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано29.06.04 23:39



А - да - сега се сетих, че верно така се казваше Просто е страхотна песента!!!
Като казах "майка", имах пред вид в преносния смисъл на думата Знам, че Ализе не й е дори роднина, но просто имам чувството, че Ализе леко се опитва да я копира (в музикално отношение). Но не че успява, де - още има да си учи! Аз обаче, на Ализе не съм й слушал "Veni Vedi Vici" - да не е кавър на песента на Highland??? Ще си я намеря!
Трябва да си го сваля клипа на версията на Desenchantee на Кейт Ряйън - Аз съм чувал, че Брюксел е страшно хубав град. Винаги съм искал да отида там... Ти била ли си там?

Между другото, аз и днес не успях да мина през Френския културен център, въпреки, че се бях наканил. Просто не ми остана никакво време след урока. Но, утре сигурно ще мина!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Klipovete:)))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано29.06.04 23:50



Не - нямам го изпълнението на "C'est une belle journee" То от Mylennium Tour ли е, или е от нещо друго??? Има ли го в Нет-а някъде?

Е, аз си я знам, че е на 42 години (родена е септември 1961). Ама ако не го знаех това, никога не бих й дал 42 тодини - изглежда, поне с 10 години по-млада от колкото е всъщност

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Klipovete:)))нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 02:04



Tozi klip na "C'est une belle journee" ne e ot MYL.TOUR,a ot uchasite v nakakvo frensko musikalno predavane pred publika-samo che samiqt klip ne e s osobeno dobro kachestvo !V tyrachkata na "DATA.BG" shte go namerish pod imeto "BELLE LIVE".

Az syshto i znam godinkite -tq e mnogo krasiva i s osobeno izlychvane,no ne nqkoi po-skoroshni snimki malko pochvat da i lichat...Imai vse pak predvid,che Mylenium Tour beshe predi 4.5g. a az,kato gledah nqkoi klipove ot nego,oshte predi da i znam godinite,mi zaprilich na 25-30,ama maximum 35g.,predstavi si!



Тема Ami,da:)))...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 02:19



...estestveno!Mylene Farmer nqma deca-pone zasega-vypreki,che Madonna,nz kolko rodi vtoroto si??

"но просто имам чувството, че Ализе леко се опитва да я копира (в музикално отношение)"Amiiiii-istinata e,che Mylene pishe textovete na Alizee(estestveno Alizee si kazva predpochitaniqta i mnenieto;)),a pyk Laurent Boutaunat-musikata!
Za Veni Vedi Vici shte se poraztyrsq i shte ti kaja-no az lichno se symnqvam,che e kavyr.
V Bruxel bqh minaloto lqto i bqh bezkraino udivena ot nego!Napravo e neopisuem i velichestven sys svoite tesni,no visoki stari,stari kyshtichki!!!no ima i novo stroitelstvo-ot tipa na EU parlamenta-grandomansko,lyskavo i krasivo!Vsichko tam e super;Mylene Farmer e imala tam 1-2 koncerta predi nqkolko godini:)))



Тема Kakvo...нови [re: Mylenia]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 02:35



mislish za tanciorite i??te sa obshto 8-povecheto sa myje.Liubimkata mi e Valerie-s tymno chervenata,vyrzana na opashka kosa na Mylenium Tour-ima mnogo gyvkavo tqlo i tancuva strahotno!ot myjete,mnogo mi haresva Christophe(usmihnatiqt,s sitno kydravata kosa),zaradi izlychvaneto mu;) toi asistira na Mylene za syzdavaneto na horeografiqta na nqkoi ot pesnite na Mylenium Tour.Vsichkite sa VYRHYT



Тема Re: Ami,da:)))...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано30.06.04 08:51



Никога не е късно да си роди дете. Мадона роди второто си на 41 или 42 (не съм съвсем сигурен), гака че, и Милен ощи може
Значи, Милен и Laurent Boutaunat правят песните на Ализе - ето от къде идвала приликата Трябва да си я намеря тази песен - "Veni Vedi Vici".
Баща ми пътува от време на време да Брюксел, и винаги ми разказва как е там, и на мен ми се струва, че това е наистина страхотен град! Аз по снимки съм го гледал, и наистина и архитектурата е много интересна И парламента го знам (по снимки, де), много е красива сградата, ама баща ми ми разправяше, че местните жители там изобщо не го харесвали, защото бил прекалено голям...

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Kakvo...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано30.06.04 08:51



На мен, танцьорите на Милен също са ми направили много добро впечатление Особено тази, с черветана коса на опашка - Валери (току що от теб научих името й) - тя винаги ме е впечатлявала много! Страшно пластична е!!!

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Klipovete:)))нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано30.06.04 08:53



Мерси, само че, по-късно ще успея да си го смъкна изпълнението на "C'est une belle journee" , защото в момента Data.bg "обработва заявките на други потребители" След малко пак ще пробвам
Е, все пак, няма как Милен да не старее поне малко Все пак е жена на 42г. а това си е сериозна възраст. Но, въпреки това, дори и на съвсем новите й снимки, ако не й знаех възрастта, никога не бих казал, че е на над 40 - изглежда си като на 30

А ти от колко време слушаш Милен Фармер???

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Ami,da:)))...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 14:44



EU parlamentyt e naistina ogromen-az dori nadniknah prez styklenite mu steni i vytre imashe(na partera) edno gramadno,prostorno i svetlo foaie v mnogo eleganten i predstavitelen stil!!!

Ta da si doidem na Mylene Farmer ...Vyprosyt pri neq e ne tolkova vyv vyzmoujnostta da rodi dete,kolkoto v jelanieto i da go napravi.V po-stari neini interviuta osobeno,tq spodelq straha si ot maichinstvoto i izobshto ot cqlata tazi otgovornost;no v posledno vreme se sluchvalo ponqkoga da misli za dete...Vse pak-nishto ne se znae...
Mejdudrugoto,Mylene veche si ima edno dete,za koeto se griji-edno 12-godishno momiche na ime "Clemence".Tq e dyshterq na pochinaliq prez 1996g. brat na Mylene i dokolokoto zanam,Mylene,poneje iska da i osiguri dobro obrazovanie i vyzpitanie,q e pratila v nqkakuv pansion(a i za da q pazi daleche ot publichnostta)...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.