Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:55 13.05.24 
Култура и изкуство
   >> Музика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Na tozi...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано04.07.04 22:12



Да - наистина стакива въпроси са мног трудни, кат става дума за Милен Фармер Но, просто ми е интересно

И на мен "Je te rends ton amour" май ми е любимия Може да е доста брутален (всички, на които съм го пускал, се отвращават), ама е страшно красив!!! Също така, много ми харесва и "L'ame-stram-gram" - много ми харесва сюжета! Също така, много харесвам и "Sans logique", "California, "Desenchante"...

А от лайфовете й, аз съм гледал много малко - само съм гледал Mylennium Tour, и то не свсем всички изпълнения от там А от другите й турнета, съм гледал сао разни откъслячни изпълнения. Така че, за живите й изпълнения, не мога да си кажа кои са ми фаворитите, но вс пак, от тези, които съм гледал, са може би "Innamoramento", "Optimistique-moi" и "Desenchsntee"!!!

"Plus grandir" трябва непременно да си го намеря, щом е с кадри от първото й турне, защото, както споменах вече, от него имам само 1 изпълнение

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Link...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано04.07.04 22:14



Меси за сайта Знаеш ли от колко време й търся преводите на песните!!! И освен това, всички са на едно място!!!

Доста хубав CD Player си си избрала! И моя е Panasonic, и съм много доволен от него! Но, моя е доста по-елементарен (чете само audio-CDта), защото е от преди 3-4 години, а тогава тея с MP3-ките бяха доста скъпи. Но, си е много издръжлив, и не е мръднал (да знаеш само как е хвърчал)!!! Но, като се развали, непременно ще си купя такъв, който има и за MP3ки
Тоя, който си си избрала е много добър, кто му гледам характеристиките! А щом има и зарядно за батерии, значи наистина е много добър Ама, те съветвам, да си вземеш поне два чивта акомулаторни батерии, за да си имаш все пак резервни, като ти свършат едните

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Everybody's Foolнови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано04.07.04 22:15



"My Immortal" е страхотна песен!!! А и клипа е много хубав! Но, на тях всичките им клипове (които съм гледал), винаги ми харесват, затото са много въздействащи!!! Особено тоя кам "Everybody's Fool" - там е показано как Ейми (така се казва вокалистката им) е страшно подтисната от разните глупости. Има подигравателни кадри с тея всичките кичозни рап и r&b клипове. После я показва в един асансьор, как някакви блондинки и се подиграват... Паосле тя се пробва да се самоубие във ваната (но не го прави), и накрая клипа завършва на покрива на някаква висока сграда, и имаш чувството, че всеки момент би се хвърлила от там!!! Страхотен клип!!!

А клипа едва ли го има още в Нет-а защото е много нов, а и май не го въртят много Май се сещам кое лайф изпълнение си намерила - има едно доста гадно

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Na tozi...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 22:27



Koe e tova 'edno" izpylnenie,koeto imash ot pyrvoto i turne???Ot kyde moga da si go svalq???????

Kato se izkliuchi klipyt na "Plus grandir",az nikyde iz net-a ne sym uspqla da namerq klipove na Mylene ot predishnite i 2 koncerta !!!!Ti gledal li si nqkoi ot tqh??



Тема Re: Everybody's Foolнови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 22:31



"Май се сещам кое лайф изпълнение си намерила - има едно доста гадно"
Da-onova ot "Rock am Ring"!Grimarana(naprava NADRASKANA;)) e UJASNO,pyk i mnogo se dere



Тема Re: Link...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано04.07.04 22:38



"Ама, те съветвам, да си вземеш поне два чивта акомулаторни батерии, за да си имаш все пак резервни, като ти свършат едните"

Che zashto shte svyrshvat
,sled kato se zarejdat,sled kato se iztoshtqt???Nali tova im e prednaznachenieto-da mogat da se izpolzvat dosta dylgo,predi da se izhabqt napylno?!



Тема Re: Link...нови [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано05.07.04 11:44



Исках да кажа, че ако пътуването е дълго (а то явно ще е такова) възможно е батериите ти да се изтощят, а в самолета (или автобуса) няма куде да си ги заредиш. Просто е по-добре да имаш един резервен чивт батерии, които всъщност, може и да са най-обикновени

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Na tozi... [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано05.07.04 11:53



Не, аз не го имам, а съм го гледал. Беше миналата година - в някакъв сайт го бяха пуснали да се гледа on-line, ама не можеше да се сваля Само че сега не се сещам на кой сайт беше. Дори не зна на коя песен беше, защото тогава беше още в началото на фенството ми, и ги нямах всичките й песни

Всщност, миле е правила 3 турнета досега, нали???

Сега се сетих да те питам нещо - имаш ли предтава дали Милен е известна, други държави освен Фронция? В България много малко хора я знаят, така че, не може да се каже, че е тук тя е известна

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Everybody's Fool [re: Mylenia]  
Автор MadLover (Madonna warrior)
Публикувано05.07.04 11:54



Да - това наистина беше голямо оливане Определено могат и много по-добре

----------------



I go round and round just like a circle...

Тема Re: Link...нови [re: MadLover]  
АвторMylenia (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 16:34



Merci mnogo za informaciqta!




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.