Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:08 30.04.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Това е грозно!!! Грозно е, и е жалко!нови [re: vitaminko]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано07.02.07 23:13



Знам, че ще идваш. Няма да можеш да се отървеш.





Тема Re: Това е грозно!!! Грозно е, и е жалко!нови [re: huanji]  
Автор diwa_orhideq ()
Публикувано07.02.07 23:16



Да, личността е многослойна, затова /поне за сега/ не ходя във 'Вяра' :)

Spirit Horse, ride for me


Тема Re: Това е грозно!!! Грозно е, и е жалко!нови [re: diwa_orhideq]  
Автор valls ()
Публикувано07.02.07 23:19



е не,... ако е за сега няма да си ти.



Тема Re: Това е грозно!!! Грозно е, и е жалко!нови [re: siddha]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано07.02.07 23:28



Критериите за качествени постинги са колкото и хората. Ти искаш в клуба да се пише, това, което на теб ти е достъпно и ти харесва. Но помисли, дали за другите хора, нещата не са по- различни. В този смисъл, ще се учудиш колко цени неща са намерили някои хора, из между несъдържателните за теб постове. И колко безсмислени са били за голямата част, съдържателните за теб постове.

Забележи, ти дори не можеш да си тръгнеш. От половин час пожелаваш, кълнеш, плачеш, че ще си отидеш, опитваш се да вмениш, че клуба ще олисее... Това е твоят образ в огледалото, клубът е огледало в който всеки вижда себе си. Разбира се, ще върнеш, но егото държи да си изиграе драмата. Лошо няма, при всеки е така. Само трябва да се огледаш и да видиш какво всъщност правиш. Никой не те гони, никой не е гонил и Брахман. Има само едно наранено его и нищо повече. И това е закономерно, предвид, непреклнонното му желание да наложи мирогледа си над останалите. Резултата винаги е падане по задник. Още имаш време да си го спестиш...



Тема Re: Това е грозно!!! Грозно е, и е жалко!нови [re: diwa_orhideq]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано07.02.07 23:35



В крайна сметка, всичко опира до малко наранено его. Но като му мине, може да дойде сам и да постне най- новите си разработки. До колкото разбрах, искал е да ги трие, защото се нуждаят от редакция.

Във Вяра няма енергия. Ако на сухоежби можеше да се живее, хората нямаше да готвят...





Тема Re: Това е грозно!!! Грозно е, и е жалко!нови [re: huanji]  
Автор siddha (_siddhartha_)
Публикувано07.02.07 23:46



аз моето его си го храня по други начини, затова и не ми остава много време да вися тука и да се драпаме.
А за огледалот си прав, евентуално повече отколкото предполагаш.



Тема Хехехе бай Оро-съвсем ти е изхвръкнала чивията:):)нови [re: siddha]  
Автор Aлekc (ПроГностик)
Публикувано08.02.07 00:49



Бай Оро толкова ли си закъсал бе човяк До там ли си стигнал че не ти издържат вече нервите на стари години

Виж кво, остави го Прем Креват, и карай там с цигу мигуто. Колкото можеш, тая кръчма малко чалка, в оная малко чалга, карай това за което си учил в пловдивския хххИНСТИТУТ

Но с йога не се занимавай защото ти действа зле. Освен ако решиш да си смениш учителя, и ми станеш ученик. Мисля че не е късно все още и ще те изведа на светло

Иначе както си се оплел в собствените си мисли, твоя цар гуро ум, до толкова се е отплеснал в погрешна посока, та анкети, та глупости, притеснявам се за теб сериозно вече


Той и Яго Сървера беше започнал да ме банва едно време, та гледам и ти сега си се хванал на същото хоро. От един дол дренки сте с него. Та ще ти дам едно предложение. Ти защо не поканиш Яго да дойде да слуша лекциите на Прем Креват, а ти в същото време вземи една по голям формат снимка на дебеланата и протягаш ръце към нея барабар с цигулката. Кой знае кво ще ти стане от това, знайш ли? Може да се оправиш, и да ти мине беса


Редактирано от Brahman_ на 09.04.06 20:33.

Не е необходимо въже, когато хората сами се обвързват.


Тема Re: Хехехе бай Оро-съвсем ти е изхвръкнала чивиятанови [re: Aлekc]  
Автор siddha (_siddhartha_)
Публикувано08.02.07 01:04



?!?!?! нипанимаю ?!?!?



Тема Re: Хехехе бай Оро-съвсем ти е изхвръкнала чивиятанови [re: siddha]  
Автор Aлekc (ПроГностик)
Публикувано08.02.07 01:30



Брахман си позволяваше да се гаври с инакомислещите в клуба.

Вярно е, и други го правеха.

Но тях никой не ги предлагаше за модератор, нито пък те самите имаха подобни амбиции.

А Брахман беше убеден, че именно той е единственият, който има морално право да стане модератор на този клуб.

И беше дълбоко убеден в собствената си неприкосновеност и безнаказаност:

ПП
Между другото за да ме банваш, първо ще трябва да ми се помолиш на мен за разрешение. Без моето съгласие няма да стане хихихи


Редактирано от Brahman_ на 09.04.06 16:50.




Той постави ултиматум на Дир.бг: или ме обявявате за модератор, или ви обявявам война.

Затова и започна системно да се гаври с новия модератор и си изтегли темите от тук.

Затова и не изключвам възможността именно Брахман да стои зад последното оплюване на Модераторите с леко модифицирани постинги писани от самия него.

Не знам за теб, но ако трябва да избирам между Брахман и Дир.бг, аз решително ще избера Дир.бг.

Не е необходимо въже, когато хората сами се обвързват.

Тема Re: Това е грозно!!! Грозно е, и е жалко!нови [re: diwa_orhideq]  
Автор Aлekc (ПроГностик)
Публикувано08.02.07 09:56



Там да не би да ходят само тези, които имат еднослойни личности?!



Не е необходимо въже, когато хората сами се обвързват.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.