Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:49 30.04.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Разочароване от Титикша :)нови  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано10.01.07 14:22



Титикша не очаквах от теб такова нещо. Прояви пълно пристрастие. В клуба има толкова много обиди, подхърляния, подмятания и ти се хвана само за едно единствено да критикуваш, това на Имаго. Нещо което в същност е съвсем нормално казано според мен. Критиката му е точна, и изразява правилно отношение.

Та първо ти се хвана за думите, а не за идеята която той казва! Нима си толкова дребнав?

Второ хора които наистина обиждат и то яко, например Дарт Вейдър срещу Оро. Ти си мълчиш, не обелваш дума! Значи си лицимер!



Това е точната дума нали?



Тема Re: Разочароване от Титикша :)нови [re: Brahman_]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано10.01.07 14:23



Мисля че не си достоен за модератор, бях те предложил но сега си вземам думите назад. Просто не си дорасъл все още, имаш пристрастност към Пепси и това ти разваля целият духовен напредък

До толкова си идентифициран с него, че дори не го забелязваш



Тема Титикша и задкулесните игринови [re: Brahman_]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано10.01.07 14:27



Или може би играш задкулисните игри на Хуанджи заедно с него?

Защото хуанджи пуска тук във форума своите кучета като Дарт Вейдър, да обиждат, да подстрекават, да насъскват, и в същото време той ги защитава, слага им чадър, приема ги крие ги. Позволява им да пишат с по няколко ника, и след това те изчезват. Но му вършат работа, гонят хорат, обиждат ги предизвикват ги и му вършат черната работа





Тема Re: Разочароване от Титикша :)нови [re: Brahman_]  
Автор Wasserbundlei*Ustenheim (combine coming)
Публикувано10.01.07 14:33



Брахмане, влизаш в поговорката присмял се ...... нали....

ти самият постоянно водиш войни с Оро и обиждаш наред, кой където ти падне стига да ти скимне, че вече не заслужава уважението ти.

Така че по-добре си вземи думите против най-добрия измежду нас назад, защото вече съвсем не изглеждаш достойно дори и за махленска клюкарка. Разбери, не те наричам "махленска клюкарка", а просто сравнявам дойстойнстовото ти с това на имагинерна такава, която поне не би петняла нещо съвършено чисто. НО пък те разбирам от друга страна, човек си като всички нас и понякога просто имаш нужда да изпуснеш парата, така или инак обаче, такова нещо не може да се толерира в един морален клуб като нашия.
Прегрупирай се и внимавай в картинката, защото отдавна си набрал много негативни точки, а клубарите ни са хора със съвест, няма да те търпят вечно...


evolve if you can!



Тема Re: Титикша и задкулесните игринови [re: Brahman_]  
Автор Wasserbundlei*Ustenheim (combine coming)
Публикувано10.01.07 14:40



Не те ли е малко срам поне?!

evolve if you can!



Тема Re: покажи минови [re: Brahman_]  
Автор Red.Buddha (непознат)
Публикувано10.01.07 15:04



къде титикша през последните 2 год е пуснал поне 1 тема за йога? - и му виж познанията!
неговото участие в клуба се изчерпва с : "Пепси пак в Софето!"

Редактирано от Red.Buddha на 10.01.07 15:06.



Тема Re: Разочароване от Титикша :)нови [re: Brahman_]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано10.01.07 15:17



Все повече деградираш и все повече се принизяваш. Както казах, дори не си достоен да загубиш! Камо ли да ставаш учител по йога на всички нас...

Титикша има най- високият рейтинг в клуба. Потърси поне един, който го познава на живо, да го оплюе...да видим ще намериш ли. След това говори.





Тема Re: Разочароване от Титикша :)нови [re: Brahman_]  
Автор The White Rider ()
Публикувано10.01.07 15:35



брами, относно завистта, приятелството и достойнството погледни мнението на имаго в съседната тема, ти май не пропускаш да направиш отделна тема с нужната кал вътре за всеки чието име е споменато в някаква светлина, различна от опетняването. пуска някой тема за йога, гуру, свами, че прави еди-какво си и веднага излиза отделна тема с "разобличения" от твоя страна, споменава се случайно нечие име в приятелски разговор и отново се започва, препоръчва някой интересен филм и веднага първата критикарка на клуба успява да извади вода от девет кладенеца, че не струва. остави потребителите тук да помислят сами, да отсеят и всеки да хване своя си влак. на мен лично ми приличаш като спасителите насила, които висят по западните летища и раздават цветя или проповядват края на света.

Never mind, Light happens


Тема Благодаря за честанови [re: Brahman_]  
Автор titiksha_ (Narayana das)
Публикувано11.01.07 00:10



да ми отделиш толкова внимание и то в специална тема.
Аз си имам много трески за дялане и не е изключено понякога да проявявам лицемерие. Но в този конкретен случай не мисля, че реакцията ми е проява на лицемерие.
Именно Imago e известната и бих казал обществена личност(Известен български издател и преводач). Точно негова е претенцията да се обръщаме към него с учтивата форама Вие. Няма лошо разбира се - изисканите и красиви отношения все повече ми харесват. Точно Имаго предложи в един предишен дебат за правилата в клуба да се критикува/оспорва идеята а не личността.
И всичко това очевадно контрастира с изцепката му:

"Дреме ми на оная работа дали неграмотници и заблудени хора ще ме уважават. Тоест хора, на които им липсват не само първите седем, но и следващите 12 години."

Изказване, което в никакъв случай не му прави чест и е в пълен разрез с претенците му и първоначлно очертаната личност. Точно този контраст ме изненада.
Но сега си мисля - добре стана, че ни показа какво се крие под повърхността и ни разкри истинската си природа.

ОМ НАМО НАРАЯНАЯ - Мантрата на Двапара Юга ;)


Тема Re: очарование от Титикша :) [re: Brahman_]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано11.01.07 01:10



Аз пък съм очарована от Титикша. И от жена му. И от децата му. Бог да ги поживи всичките.
Рядко се среща толкова сърдечен, толерантен, справедлив и истинен човек. Атмосферата около него винаги е сияйна. Евала за което.
Много път на йогин трябва да е минал човек за да разнася благост като Титикша.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.