Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Изцепканови [re: Brahman_]  
Автор Wasserbundlei*Ustenheim (combine coming)
Публикувано11.01.07 10:30



Брахмане, засрами се бе, поне зарад годините си!

В една друга тема казах, че ти си обигран манипулатор, който играе мръсно.
Забележи, че само ти обиждаш, ние с Титикша не сме обидили никого, но ти непрекъснато редиш обиди се стремиш да опетниш я Хуанджи, я Титикша, я мен.
Не се ли виждаш ти какви ги вършиш, пък смееш да сравняваш действията си с тези на друг.

Ние не лаем заради Хуанджи, а знаем че само той има морал и трезв разсъдък с който да държи юздите на буйни жребци като теб, които тъпчат тревата, на която има ясна и отчетлива табелка "НЕ ТЪПЧЕТЕ ТРЕВАТА!"


Хайде без позорни речи от твоя страна вече, достатъчно се опозори и в моите очи и в тези на останалите от клуба.


evolve if you can!



Тема очарование от Титикша :)нови [re: Xaнa.]  
Автор Wasserbundlei*Ustenheim (combine coming)
Публикувано11.01.07 10:51



Съгласен! Само дето не познавам децата му.



evolve if you can!


Тема Никога не си бил в този клубнови [re: BrandofAmber]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано11.01.07 11:23



Никога не си бил в този клуб, идваш от време на време дори не четеш какво е писано, а само пишеш измислици за да се заяждаш!!

BrandofAmber писа:
Умение да се превръщат златни яйца - да се превръщат в какво?

Къде съм писал за ПРЕВРЪЩАНЕ? Дори не четеш внимателно. При това водя диалог с теб. А какво четеш когато не говори човек с теб? Въобще не четеш нищо. Няма смисъл да се води такъв диалог с човек който води монолог или сам се пита и сам си отговаря.

Както и да е, ако беше идвал тук по редовно в клуба и беше следил за какво ствава дума, щеше да разбереш какво съм писал. Питай някой от редовните членове тук и той ще ти обясни

Затова и модератора не трябва да ти дава право да гласуваш изобщо. Ти не принадлежиш на този клуб



Тема Изцепка ама на Хуанджи - ПОДМОЛНОСТнови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано11.01.07 11:44



Хуанджи писа:
И кои са тези кученца?

Ами погледни след себе си, и погледни пред себе си.



Ето сега например веднага след твоя постинг е твоето верно куче

Wasserbundlei*Ustenheim

Което джавка не с един а три четери ника Един господ знае колко са? Само ако стана модератор може би ще мога да разбера истинската бройка

Говорил съм и съм писал с него все едно със два различни хора. Той е знаел отлично това. По случайност разбрах че това е един и същ човек. И тогава той изпя истината и каза най нахално че ВСИЧКИ ЗНАЕЛИ че това е един и същ човек. Едва когато го хванаха. Бай Оро също го вземаше за двама различни хора. Това ти е много добре известно но ти си мълча, въпреки че беше модератор по това време. Защото така ти е по удобно на теб. Защото той ти върши мръсната работа, да ругае и обижда вместо теб. И след това се измъква подло под твоето прикритие. Дразни хората, те реагират и след това ти се намесваш и започваш да се пишеш за голям моралист и пазител на реда. Света вода ненапита.

Много си плосък и прозрачен. Пускаш виртуалните си кучате да джавкат вместо теб, да ругаят и обижда вместо теб и след това въдворяваш ред?

И разбира се си посочил въпросните личности за СЪМОДЕРАТОРИ.

В същност Титикша не е куче. Той е добро момче. Неговият проблем е че е заблуден от теб, и ти го използваш за своите цели. Аз съм сигурен че той съжалява за това че се намесва в подобен спор изобщо. Не вярвам това да е негова идея. Просто ти го ръчкаш зад завесата да се обажда и да те защитава. Караш го да ДЖАВКА когато това не му е в природата. Мислиш ли че ако не беше ТИ, Титикша би отишал да плюе против ИМАГО? Няма такова нещо. Титикша знае как да уважава. Просто е заблуден от теб. Затова пиша тези неща тук за него, за да се усети какво си направил с него.

Но положението с Wasserbundlei*Ustenheim е съвсем различно, той си е кученце което джавка, и ти върши много добра работа. Затова е от дясната ти страна. Той ще джавка с хиляда ника, а ти ще си вършиш модераторската работа

Такъв ти е плана де, дали ще стане ще видим



Тема Re: Изцепка ама на Хуанджи - ПОДМОЛНОСТнови [re: Brahman_]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано11.01.07 12:00



Значи бъдещите ми колеги са ми кученца, така ли да го разбирам?
Ами да си кажат те. Коментара го оставям на тях.

Някой друг да набедиш за кученце?

В гласуването няма хора с два ника.



Тема Re: Изцепка ама на Хуанджи - ПОДМОЛНОСТнови [re: huanji]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано11.01.07 12:20



Хуанджи писа:
Значи бъдещите ми колеги са ми кученца, така ли да го разбирам?
Ами да си кажат те. Коментара го оставям на тях.

Някой друг да набедиш за кученце?

В гласуването няма хора с два ника.


Разбира се и Дарт Вейдър е от същата компания



Между другото ТИ си този който ги пави на кученца. И те са толкова наивни че не се усещат в какво унизително положение си ги довел Да лаят вместо теб. Едно време ти скърцаше със зъби и се изложи доста, та спря дори да пишеш цели 6 месеца Сега вече си нахитрял

Хвана за балами няколко човека да ругаят вместо теб, за да може ти да си стоиш чист и непокътнат. Те един ден ще се усетят какво си направил с тях, и ще ги е срам за това че са се оставили в ръцете ти да ги манипулираш



Тема Re: Изцепка ама на Хуанджи - ПОДМОЛНОСТнови [re: Brahman_]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано11.01.07 12:23



Специално за Титикша, той не от кученцата ти. Той просто се заблуди момчето и се изпусна да започне да се ругае със хора които са достони за уважение в България. И хора които той сам никога не би посмял да говори по такъв начин. И затова мисля че Титикш ще си мълчи и повече няма да повдига този въпрос, защото той разбра че се изложи много.

Ти обаче не го разбра, и няма и да разбереш





Тема Re: Изцепка ама на Хуанджи - ПОДМОЛНОСТнови [re: Brahman_]  
Автор Wasserbundlei*Ustenheim (combine coming)
Публикувано11.01.07 12:38



имам много профили в дира.
всеки от тях служи на определена моя цел, която повярвай ми няма нищо общо с теб или клуб Йога, а късае само и единствено мен.
Винаги съм гласувал честно само с Васер или Куурхаген.
СМЕНИХ Куурхаген с Васер, щото на Оро не му понасяше Мат Райзър от сигна ми, а после и Бауи.
така че моля те брамине, преди да ме обвиняваш нещо ме попитай честно в лицето, а не играй подли номера, макар че знам че ги обожаваш.

"Джавкам" срещту теб, защото си подъл престъпник на всички морални закони, които аз спазвам и искам да бъдат спазвани.
Не съм куче на Хуанджи, просто защото не съм куче. Но е вярно че съм му лоялен приятел и съратник.

И още нещо, имай доблестта да влезеш в спор или разговор с мен, защото инак изглеждаш фанатичен и необоснован - всеки може да подхвърли мръсен чорап в торбата на някого и после да вика - Я го гледайте тоя мирише! - Вонята обаче ще е заразила първо теб, защото в теб са мръсните чорапи!

Сфана ли ми метафората?!?


evolve if you can!



Тема Re: Изцепка ама на Хуанджи - ПОДМОЛНОСТнови [re: Brahman_]  
Автор Wasserbundlei*Ustenheim (combine coming)
Публикувано11.01.07 12:45



О брамине, напук на любовта ми към теб, трябва да ти кажа, че още не си разбрал какво е да ругая и да псувам, сега се държа прилично, защото отстоявам кауза за прилично държане на форумците в клуба. Кажи ми ти защо плюваш така по всички ни и особено по тези, които не искат да мътиш своеволно водата в клуба, власт ли искаш, НА ВСЯКА ЦЕНА да си модератор лично на клуба?
Признай си го! Властта че човешко желание, няма лошо в него.


П.С. Авторитета няма никакво значение, както казах и Христос да е, ако е лош Христос, ще е просто зловреден еврейски пропагандатор.
Аз уважавам Имаго, но човека насреща ми не е ли достоен да бъде наречен човек, никакви титили дадени от човешката суета не могат да го върнат в сърцето ми.
И не мисли, че Титикша е против Имаго или таи лоши чуства към него, Титикша е хуманист и обича хората, затова безпардонното поведение от когото и да било го наранява.
ТИ обаче изглежда си равнодушен към всички прояви на лошо поведение, а самият ти го проявяваш, защо? Кажи ми защо? Наистина се чудя?
На всяка цена ли искаш да командваш тук? Толкова много ли искаш, че ни очерняш всички доедин?????
МОля отговори ми!


evolve if you can!



Тема Re: Изцепка ама на Хуанджи - ПОДМОЛНОСТнови [re: Wasserbundlei*Ustenh]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано11.01.07 12:47



Wasserbundlei*Ustenheim писа:

СМЕНИХ Куурхаген с Васер, щото на Оро не му понасяше Мат Райзър от сигна ми, а после и Бауи.
така че моля те брамине, преди да ме обвиняваш нещо ме попитай честно в лицето, а не играй подли номера, макар че знам че ги обожаваш.

"Джавкам" срещту теб, защото си подъл престъпник на всички морални закони, които аз спазвам и искам да бъдат спазвани.
Не съм куче на Хуанджи, просто защото не съм куче. Но е вярно че съм му лоялен приятел и съратник.


Хехе точно това е проблемът ти. Джавкаш против всички които не са на страната на Хуанджи. И след това си сменях никовете

Благодаря че сам потвърждаваш това което аз казвам.

Че не си куче, не си, то е ясно, но така се държи, Хуанджи така те е възпитал. Не се ли усещаш че по този начин му вършиш мръсната работа? Той преди скърцаше със зъби, биеше се, перчише се, не му издържаха нервите. Разбра че се изложи, и нали си е хитричък намере му цаката. Направи те теб да му служиш за кученце.

Ами спри се, спри да джавкаш за Хуанджи, спри да му въриш работата. Ето преди пет минути само започна да лаеш против Ред Буда, без дори да прочетеш постинга. Изложи се съвсем. Защото постинга не беше против Хуанджи и против вашата групичка изобщо. Ама съвсем се изложи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.