Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:25 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Йога
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Най Обикновен Човек! СПЕЦИАЛНО!!нови [re: Brahman_]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано12.01.07 14:07



Да продължим малко.


Така е Имаго е най - обикновен човек. Но е научил доста, направил е доста така както и Аюс. Колко други българи са направили толкова за разпространение на йога философията, (пък и не само на йога) в България?

При това на този обикновен човек с такава известност, и с такъв а вторитет МУ СТИСКА!!! ЗАБЕЛЕЖИ!! НА ТОЗИ ЧОВЕК МУ СТИСКА да отиде във форумите и да говори, да изказва мнение, да спори, да разпространява знание.

Защо мислиш че го прави това? Защо мислиш че му стиска? Задай си въпроса?

Помисли си твоя Пепси стиска ли му да каже две думи тук във форума? Ще го направят на тюрлюгювеч за 5 минути. Ще си изгуби всичката святост, ще си изгуби всичкото обаяние. Ще бъде разсъблечен до дупка и ще му се види нищожното скелетче. Затова той предпочита да се крие. Така както предпочитат да се крият и другите Мушмороци.

Да си видял някъде Прем Рават да се покаже на форум? Не му стиска на горикят. Няма начин да видиш и Сай Баба, или Нирмала Деви.

Ще ги разпердушината веднага. Защото тяхното знание, тяхното просветление и техните постижения са кръгла нула. Крият се и мушморочат. Ако се появят дори за два дена, няма да остане нито един последовател около тях. Ще изгубят и милионите си, и хората си и всичко. Ще трябва да започват от самото начало.

А на Имаго му стиска. Но той е най обикновен човек. И като Имаго има и много други. Световно известни учени, пандити, учители, гурувци, на които им стиска въпреки своята известност, въпреки своя авторитет, да излезнат на форумите.

Точно тук ти правиш голяма грешка, и не виждаш това което е ОЧЕВИДНО. Хвалиш един мушморок и дори смееш и да обиждаш НАЙ ОБИКНОВЕНИТЕ ХОРА!

Погледни в интернет, на кой му стиска и на кой не. От там ще разбереш кой е мушморок и кой не. Ако не можеш да ти дам един списък от поне 1000 "най обикновени хора"! В него няма да намериш Пепси и пепсита!



ПП Покани Пепси да дойде тук във форума, нали той е многознайко, и нали мисли доброто на другите. Нека да дойде да сподели своите знания, умения с нас НАЙ ОБИКНОВЕНИТЕ ХОРА Ако не друго той дължи това от будистко състрадание към своего невежий брата Молим Пепси ела тук за една седмица само, дай ни знание на нас невежите НАЙ ОБИКНОВЕНИ ХОРА

Или той е толкова зает в момента, работи в други светове и на други планети



Тема Re: Много много съжалявам че се подведох с теб...нови [re: Brahman_]  
Автор Лилa (ведра)
Публикувано12.01.07 14:12



Брахман, дори не мога да изчета всичко, което си написал


постоянно се спъвам на простаци, дребнави душички, кучета и колко още много епитети...

ние-вие, аз-ти, знаещи-незнаещи, велики-дребнави ... това май трябваше отдавна да сме го минали, не си ли съгласен?

но, Онзи сигурно си знае работата - след цялата тази чистка на авгиевите обори, барем станем по-чисти


привет


ОМ ШАНТИ ШАНТИ ШАНТИ.......



Тема Привет :):)нови [re: Лилa]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано12.01.07 14:14



Радвам се че отсяваш с Будхи негативното и не допускаш да замърсяваш с него сърцето си





Тема Re: Титикша и задкулесните игринови [re: Brahman_]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано12.01.07 14:55



Цитирал си ме като юзър, ползващ много никове?!

Много нагло е това безпочвено обвинение от неуравновесен амбициозен тип, който клонира никове и пуска некролози на другите юзъри!
P.S.
отговарям ти толкова късно, защото по принцип избягвам да чета глупости и многослови празни приказки, но случайно открих, че си ме споменал!


Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: :)))нови [re: diwa_orhideq]  
Автор titiksha_ (Narayana das)
Публикувано12.01.07 15:27





ОМ НАМО НАРАЯНАЯ - Мантрата на Двапара Юга ;)

Тема Re: Разочароване от Титикша :)нови [re: Drona]  
Автор Darth_Vader (killer)
Публикувано12.01.07 17:05



В отговор на:

Голямо очарование цари в клуба .....



Kлубът си е страхотно очарователен и с разочарованите!


Който не е с мен, е против мен!

Тема Пепси молим те-от името на най обикновените хора!нови [re: Brahman_]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано14.01.07 18:34



Хей Тити,
Предполагам, че водиш усилени преговори с негово светейшество Пепси Кола да го убедиш да дойде за месец поне тук в този сайт да просвети нас Обикновените Хора. Ние имаме голяма нужда от неговата мъдрост, знание, от неговите невероятни способности да просветлява хората, да им дава светлина в живота, да ги насочва мъдро към духовните висоти на себепознанието.



Наистина ще бъде чудесно да направим един диалог с него! Нали разбираш какво искам да кажа. Не да пуснеш тук два три цитата от него, а той самият да дойде и да отговаря на въпроси, да дава настъвления, да има ЖИВ ДИАЛОГ с публикака, с най обикновените хора. Или не му стиска май?? Абе мисля че той би трябвало да е по храбър, и да не се срамува толкова от собственото си знание и обаяние. Ще се появи тук за малко, ще каже няколко хубави думи и ще завладее сърцата и почитта на всички във форума.

Ще бъде чудесно да имаме контакт с един "просветлен майстор" от който ще научим мноооого хубави неща Чакаме с нетърпение!!


ПП Кажи направо ако не сме дорасли на нивото да му бъдем ученици, и не сме достойни все още да му целунем краката, да не си губим времето в напразни мечти, че благословението на Пепси ще ни осени в този живот. Ако според него това ще стане в други животи, да не си губим времето в напразно чакане и да се заемем мъжки за работа. Може би за нас обикновените хора е достатъчно само да гледаме снимките на Пепси от твоя сайт и да се молим за опрощение на греховете и да се надяваме че през следващият живот ще се родим с по добра карма и ще заслужим вниманието на Пепси Кола??

Редактирано от Brahman_ на 14.01.07 19:23.



Тема Re: Пепси молим те-от името на най обикновените хора!нови [re: Brahman_]  
Автор BrandofAmber (минаващ)
Публикувано14.01.07 19:10



Не знам дали забелязваш, но така като гледам в момента човека който най-често споменава в клуба Пепси, Нирмала, Махариши и т.н. си ти.

Което като всяка реклама върши доста добра работа, посъбуди ми интереса към Пепси и накрая и аз ще отида да го видя. Щом може да те убеди да пишеш само за него без дори да е стъпвал тук, явно човека има доста силно въздействие, но на тебе каква всъщност ти е целта?

Ясно че не познаваш пепси, обаче защо непрекъснато го бухаш в подсъзнанието на четящите?
Аз лично никога не съм бил против рекламата в клубовете, ама в случая не разбирам с какви мотиви се прави.

П.С. Въпроса не е реторичен, наистина ми е интересно. Със сигурност има някаква причина, но никаква не ми хрумва...

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho


Тема Re: Пепси молим те-от името на най обикновените хора!нови [re: BrandofAmber]  
Автор Brahman_ (:))
Публикувано14.01.07 19:32



Е, ти от скоро четеш това което се води като диалог тук и затова ти са нужни малко повече обяснения.



Пепси специално организира да се празнува рожденият ден на един посредствен илюзионист на име Сай Баба. Освен това се оказа че Пепси е последовател и 10 годишен ученик на световноизвестният КУЛТУРТРЕГЕР и СУПЕРСПОРТИСТ Чинмой.

Та когато човек идва от такова потекло, няма начин да не е ВЕЛИК. Та ти като отидеш там при него, помоли го от мое име, да се включи тук към форума, да направи няколко мили очички на хората, да раздуха мохабетите за своето величие и за величието на своите учители.

Нали разбираш имаме нужда от напътствия, и мъдри указания, тук ние по "простите и най обикновени хора" както се изразява Титикша в сравнение с онези които на са висините на Пепси Кола


ПП
BrandofAmber (минаващ) ПИСА:

П.С. Въпроса не е реторичен, наистина ми е интересно. Със сигурност има някаква причина, но никаква не ми хрумва...

Отговор:
Титикша писа, че се бил разочаровал от някой "обикновени хора" докато според него великите учители като Пепси, можели да вземат ума на човек само с една усмивка дори, която била вечно запечатана на физиономиите им. Та тъй като аз спадам към обикновените хора, би било добре да имам малко жив контакт с такива светли личности като Пепси. Това ще ми помогне да се издигна духовно нали така. Само дето не съм сигурен дали съм заслужил такава чест или все още не съм я заслужил

Редактирано от Brahman_ на 14.01.07 19:51.



Тема Офффф....Бармане, Бармане...:(нови [re: Brahman_]  
Автор ***AГAPTA*** (оммммммммм.....)
Публикувано14.01.07 20:10



Пак говориш преди да мислиш.
Ти срещал ли си на живо Пепси?!Разговарял ли си с него?!
А Титикша?!

Кво да ти кажа...Звучиш ми като радиоточка!

Говориш, говориш, говориш...Байгън, бе.
Намери Пепси, ако толкова те вълнува.Намери Титикша.УСЕТИ излъчването им и тогава говори.
Пепси наставлял, учел хората и незнам кво си...пишеш.Пепси е човек, който ще седи в ъгъла най-скромно и няма гък да ти каже, ако ти не го заговориш.Понял?това е Пепси.Камо ли да поучава.И защо мислиш, че непременно трябва да пише в форумите?!Форума тук ли е най-важното?!Глупости на търкалета.

Титикша също го знам.Това е едно същество, от което се излъчва БЛАГОСТ, най-вече.Също скромен човек.

Ма....какво да ти говоря....С радиоточки не се спори.



.............................


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.