Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 08.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема "Не ми пука как изглеждам!"  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано28.08.08 10:33



Много често напоследък я чувам тази реплика.Какво имам предвид ли?Факта,че се сблъсквам с много жени,които се обличат меко казано-грозно.Не се съобразяват с фигурата си,възраста и някои други особености на телата и лицата си.Виждала съм жени на средна възраст с почти перфектни тела,но грозно и кичозно облечени.И обратното-жени с недотам "изваяни" фигури да се обличат така,сякаш дадена дреха е точно за тях ушита.На мен лично никак не ми приятно да видя възкръгличка дама с късички блузка и пола,които може и да са модни,но е грозно как изпод тях "надничат" тресящи се "сланинки".Също така не ми е приятен и стила тип"папагал"-неподходящо съчетани цветово дрехи,обувки,грим и прическа.Случвало ми се е да звънна на вратата на непознати хора и да ми отвори домакинята облечена в мазен пеньоар и прическа тип "дърпана котка".Винаги съм се питала,защо всички се оправдават с нямане на време или измислят купища други причини.Не казвам,че навсякъде трябва да сме облечени едва ли не като манекени,но и не мога да приема някакси,че вида тип "парцалеса" е допустим. Имам познати,които съвсем спокойно си казват:Не ми пука как изглеждам,нали аз си се харесвам?

Да,ама-не.Според мен няма да е зле да се "погледнат" през очите на естетиката,защото вида на една жена подходящо облечена(зависи къде се намира) говори за нейния манталитет,възпитание и много други неща.





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано28.08.08 11:23



Поддръжката на добрия външен вид, особено при жените, изисква определени усилия. Ако липсва мъж, за когото да се старят, много жени се отпускат, защото просто е по-лесно. Често това се случва и при дългогодишен брак.
Коментарът ми е, че не е хубаво човек да се поддава на мързела. Винаги е по-приятно да се общува с поддържан, свеж и спретнат човек.



Тема Ето това ми е много страннонови [re: Бepeзka!]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано28.08.08 11:46



Ако липсва мъж, за когото да се старят, много жени се отпускат, защото просто е по-лесно.


Преди време живеех с едно момиче (тя сега е в началото на 30_те). Веднъж тя ми гледа краката и каzва "Хм, zащо си бръснеш краката, като нямаш приятел)



Сега тя е омъжена и има малко дете. Виждаме се рядко, zащото живее в съседния малък град, но когато се видим, не съм zабеляzала да е неподдържана. Добре че е така А може би да се е иzдокарала zаради мен


Но наистина го има тоzи феномен....сигурно е мърzела, както каzваш или пък кой zнае какво......от годините и хормоните, zнам ли...

by himbeer


Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: Бepeзka!]  
Автор ДPaka ()
Публикувано28.08.08 12:03



Виждала съм да се поотпускат и жени получили изведнъж високо признание...т.е. някакво самозабравяне - и така и така съм номер 1.
А също така жени със занижено чувство за себеуважение.



Тема Ами и аз така казвам....нови [re: morska valna]  
Автор Cвeтлo yтpo/Mpaчнa нoщ (двулика)
Публикувано28.08.08 12:06



"Не ми пука как изглеждам".., но винаги подбирам цветовете да си отиват.... , както и да отиват горе-долу на фигурата ми, за да няма такива изцепки.... и винаги си реша косата...

Друг е въприсът, че ако тормозиш съседите си рано сутрин, като им звънкаш по звънците - няма защо да ги критикуваш, че стават рошави.. и са облечени по халат ... Мен лично сутрин никой не може да ме накара да се облека- обичам вкъщи да ми е удобно и да си седя с розовя халат пред компютъра... :) (с него изглеждам страхотно естествено , защото розово ми отива).. и ако някой ми звънка- има да го псувам да ум, докато търча по халат да му отварям.. или... докато си навличам с мрънкане домашните дрехи....

-------



Тема Re: Ето това ми е много страннонови [re: himbeer]  
Автор ДPaka ()
Публикувано28.08.08 12:18



Но наистина го има тоzи феномен....сигурно е мърzела, както каzваш или пък кой zнае какво......от годините и хормоните, zнам ли...


Искам да ти кажа,че за една уважаваща себе си жена годините и хормоните само действат стимулиращо, защото и без това природните дадености са намалели

, така че трябва да им се помогне.
Желанието да искаш да изглеждаш добре, според мен е неподвластно на външни влияния, ако ти е останала поне малко любов към себе си...другото наистина е мързел и оправдания.



Тема Re: Ами и аз така казвам....нови [re: Cвeтлo yтpo/Mpaчнa н]  
Автор ДPaka ()
Публикувано28.08.08 12:27



Въпросът не е в халата...
Когато държиш на визията си ти подбираш дрехите независимо за къде става въпрос - за работа,екскурзия,селски туризъм или в къщи.
Да,като поостареят някои дрехи,но са удобни ги оставям за в къщи,или за на село, но никога не си оставям дрехи с които вече не изглеждам достатъчно добре

. Колкото до халатчетата и пижамките...ами просто не бих си купила артикули,с които не изглеждам поне сладка



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор esti ()
Публикувано28.08.08 12:54



Според мен няма да е зле да се "погледнат" през очите на естетиката

Ами те това правят - гледат през очите, но на собствената си естетика.
Въпрос на вкус и усещане.
Преди години една позната се беше облякла с лилава блуза, зелена пола и червени обувки.
Когато и казахме, че не изглежда добре, тя съвсем простичко и естествено ни заяви" "Вие нямате вкус".


Та така...



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор sweety! (young lady)
Публикувано28.08.08 13:09



остави това....ама освен, че собствената им естетика я няма и хигиената е нулева...отврат..какво им става на хората та спряха да се къпят...нямам думи просто

да не говорим за това що е то парфюм/тоалетна вода и има ли то почва у нас?!

Всичко е суета!

Тема водатанови [re: sweety!]  
Автор Cтaниcлaв! (Stasi)
Публикувано28.08.08 13:34



пари струва



Е, не толкова, колкото един добър парфюм или тоалетна вода, но все пак..

Иначе да, "хигиена нулева, все едно си бил с Албена Вулева"



Тема Re: Ами и аз така казвам....нови [re: Cвeтлo yтpo/Mpaчнa н]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано28.08.08 14:57



Друг е въприсът, че ако тормозиш съседите си рано сутрин, като им звънкаш по звънците - няма защо да ги критикуваш, че стават рошави.. и са облечени по халат ... Мен лично сутрин никой не може да ме накара да се облека- обичам вкъщи да ми е удобно и да си седя с розовя халат пред компютъра... :) (с него изглеждам страхотно естествено , защото розово ми отива).. и ако някой ми звънка- има да го псувам да ум, докато търча по халат да му отварям.. или... докато си навличам с мрънкане домашните дрехи....





Никога не звъня на когото и да било по никое време и нямам претенции дали ще се покаже по халат или по бански.

Аз също си ходя в къщи с удобни дрехи,но замърсят ли се не продължавам да ги нося,а ги пускам в коша за пране.Достатъчно е само да се изпотя малко и при първа възможност сменям дрехата.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: Бepeзka!]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано28.08.08 15:02



Съгласна съм,че подръжката на външния вид изисква определени усилия,но според мен,ако човек има изградени навици за това то усилията са по-скоро част от ежедневието.





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: esti]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано28.08.08 15:04



"Вие нямате вкус".




Това пък е следващата реплика,която може да се чуе!



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: sweety!]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано28.08.08 15:08



Имам колежка,която май се къпе само с парфюми или тоалетни води

.Съчетанието пък "ухаещ" на кръчма и парфюм е също толкова отвратително!



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор aquarius_ (новак)
Публикувано28.08.08 16:57



"... говори за нейния манталитет,възпитание и много други неща"
Ами точно така :) Както характерът, постъпките, думите, заниманията и т.н. говорят за човека, то по същия начин говорят и дрехите. Аз пък съм против някой да прави за себе си нещо неестествено, което не му идва отвътре. Не предпочитам някой да ме заблуждава за манталитет, възпитание и вкус, обличайки се добре (по моя вкус), но в разрез със себе си. Та нали това ни отличава? Иначе какво - една хубава обвивка и вътре - нищо, което може да ни заинтересува. Нека всеки се ръководи от собствения си вкус и разбирания, това ще ни помогне от един поглед да си направим съответните изводи за човека.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано28.08.08 17:00



Сетих за един много силен фактор - депресията. Изпадне ли човек в такова състояние не му живее, да не говорим за поддържане не външния вид. Това също може да е причина да изглежда една жена зле.
Или пък следродовия период - ако няма помощ отникъде в гледането на бебето е ужасно, просто адски изтощително постоянно да не си доспиваш и няма как да изглеждаш добре.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор tyrpelivka (непознат)
Публикувано28.08.08 17:05



Наистина понякога положението е много зле, обаче не може да не се съгласите с мен, че не всеки има вкус или пък знае нещо за модата, и това как да ские недостатъците си. А има и много такива които като се пгледнат в огледалото си мислят, че им отива всичко което сложат, но разбира се винаги до тях имат по някой недоброжелател който им казва " манииии това ти седи супер "а в същото време изглежда като бухенвалски манекен.
А просто има и такива, които са със самочувствие до небесата и не ги интересува общественото мнение, даже колкото повече я обсъждат , толкова по- добре за нея значи е събудила интерес без значение дали е хубав или лош.
Но има и друга страна на нещата говоря специално за пълните дами, знаете ли колко е трудно да намериш свястна дреха която да ти е по мярка и да изгляждаш добре , понякога това даже е почти невъзможно.


Но разбира се това не означава да се обличаш като 15 годишно 45 гилограмово момиче.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано28.08.08 17:06



Снощи в кварталното кафе имаше една дама на съседната маса, от чийто силен парфюм мъжът ми се задушаваше и му ставаше лошо. Той е много чувствителен към миризми. Та тази жена не беше първа младост. Това го казвам, защото с годините обонянието отслабва и възрастните хора не усещат, че миришат лошо или че са прекалили с парфюмирането. Моята майка също от известно време започна да предпочита по-тежки аромати. Сто пъти съм й казвала, че не ми харесват парфюмите й, ама тя не ме слуша - явно се доверява на собствените си усещания.



Тема Re: Ами и аз така казвам....нови [re: morska valna]  
Автор Cвeтлo yтpo/Mpaчнa нoщ (двулика)
Публикувано28.08.08 17:29



Мани - миналото лято идваха едни, дето ни слагаха електромерите извън къщи... и звъняха ли звъняха.. да им отварям- да им нося вода.. мотаха се из целия двор.., и се мотаха с дни, докато ми взеха спокойствието...

А това - съседите (ние сме къща-близнак) взеха да си оправят стълбището и трещяха поне до 23 часа.. като се започне от 8.. (седмици наред)... А след това малкия племенник се приучи да натиска звънеца , като иска нещо и ме тормозеше на всеки час... Съседчетата пък се научиха да го търсят по същия начин.... Направо не знам.. сигурно нещо лошо съм направо, та ми се отмъщава по такъв начин...

Не можеш да седнешда правиш каквото и да било- без да се развъни някой.... нито да четеш, нито да спиш, нито да ядеш...

Добре, че свърши...

-------

Редактирано от Cвeтлo yтpo/Mpaчнa нoщ на 28.08.08 17:31.



Тема Re: Ето това ми е много страннонови [re: himbeer]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано28.08.08 18:54



и аз не я разбирам тая твоята позната

то бръсненето е май само за когато нямаш приятел .... след употреба за гледка може и да става но за пипане на крак не

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: aquarius_]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.08.08 01:12



Аз никъде не писах в постинга си,че трябва непременно да се съобразяваме с модните тенденции и да ги следим.За мен лично модна е тази дреха,която ми стои добре,съчетана цветово с обувки,чанта и грим.За това,че жените е добре да се отличваме една от друга не мога да отрека.По този начин могат да се избегнат доста неща.В блока ни живее жена,която се облича в типично тинейджърски дрехи,но съм ставала свидетел как този и начин на обличане предизвиква одумки на висок глас.Да не казвам,че грима и е все едно мацнала от всичко по малко по лицето си.Дори начина и на говорене е тип "жаргонен",което пък сякаш "налива" масло в огъня.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: Бepeзka!]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.08.08 01:16



Оооо,депресията си личи не само по дрехите.Много често тя е изписана сякаш и на лицето.Имам приятелка,която след едно нещастие с години се съвземаше и не бих могла да кажа докъде се е съвзела.Само тя си знае

.



Тема За съжаление.........нови [re: tyrpelivka]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.08.08 01:25



знам,колко трудно се намират дрехи за по-пълничките дами.Дъщеря ми е с наднормено тегло,а е само на 24 години.Като малка много боледуваше и почти не се хранеше.След време "израстна" така да се каже боледуванията и изведнъж прояде,ама тъй,че само за няколко години направи тегло 80 кг,при ръст 164 см.Как ли не се опитвах да я убедя да намали храната,а тя ми отвръщаше,че ми се свиди...........

!



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано29.08.08 06:59



За съжаление Вълничке, всичко това, което описваш го забелязвам предимно при девойчетата и младите жени.

(без пенсоара на баклавички дее, него скава Богу не съм го мяркала скоро) Във диапазона 40+ няма чак толкова аномалии. И точно това ми е чудното - нали тея 40+ са именно майките на карикатурите движещи се по улиците?



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано29.08.08 09:41



Наде, и какво като са майки на карикатурите? Ти най-добре трябва да знаеш, че последното мнение, което ще вземат предвид тийнеждърите е това на родителите.
Синът ми носи обица - не мен това изобщо не ми харесва, но детето поиска и си сложи. Преди време си правеше един стърчащ петльов гребен в средата на главата - и това не ми харесва и съм му го казвала, но той сам спря да си го прави, когато му омръзна.
Та така - не се интересува изобщо от мнението ми що се касае до външността.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано29.08.08 09:51



ами наистина говори. Правиш си изводи и това е. Като не са ти приятни не ги гледай. И мен не ме кефят папагалените безвкусици, ама щом на носещите им харесва да си ходят така, за тях си е.
Но за вкъщи мисля, че човек може да си живее спокойно с раздърпани и грозни дрехи и да се отпусне да мисли за по-приятни или по-неотложни неща от външния си вид.




Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: Бepeзka!]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано29.08.08 10:41



Ама това с обицата и петльовия гребен някакси не е грозно, особено, ако е изпипано добре. И в къщи пяни и гелове се купуват всяка седмица. Дори се набутвам аз да му го купувам на средното, защото съм сигурна, че съм го всела от читав магазин за козметика, а не от сергия.
Ама дрехите все още аз им ги купувам, и въпреки, че сме заедно с тях, и те избират, все пак налагам моите виждания. Дори ако си облекат нещо неподходящо като комбинация, и им кажа - бе сложи нещо друго, не се вързват нещата така - поогледат се, поогледат се, па се съгласяват с мен. Това имах предвид, иначе тийн-модата може да бъде и приятна гледка. Дори на тях им прави впечатление, и се смеят, някоя по-едричка тяхна съученичка кат се сложи в дрешка с ниска талия и къса блузка.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор ***^ (непознат)
Публикувано29.08.08 10:47



Ей, ама това българският манталитет е страшна работа!
"този и начин на обличане предизвиква одумки на висок глас" - ами когато махленските клюкарки си нямат друга работа, ще предизвиква. Дали пък не е от завист? Само в България неизвестно защо се счита, че възрастните жени трябва да ходят в черно, с прави поли и ако може да вържат и по една забрадка, "общественото мнение" ще е удовлетворено и няма да има "одумки".

И аз имам съседка - на около 70, но поддържана и запазена жена. Още работи и изглежда и се държи като 30 години по-млада. Е точно всеки ден, минавайки покрай групичката скучаещи баби, заели наблюдателна позиция около входа, чувам как и дъвчат кокалите. Ама как можело на тази възраст да се облича в бяло, ама как можело на 70 години да ходи на токчета и да се гримира. Ами може - отива и и изглежда доста по-добре от много 20-годишни, които тресат голи пъпове върху три ката сланини. Аз лично бих искала, когато остарея, да приличам на нея, а не на "правилните" одумващи я баби. Пък нека ме одумват.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: ***^]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано29.08.08 10:57



Ама нали ние точно за това говорим - нищо против 70-годишната добре поддържана жена. Смешното са точно пъповете върху 3-те ката сланини.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: ***^]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано29.08.08 11:37



Фу, къде пък видя, че одобряваме одумващите баби??? Морска вълна изобщо нямаше предвид толерирането на черните забрадки!



Всеки има право да се облича както си иска, стига да не реши да тръгне гол.
Въпросът е как го възприемат околните - като не му пука как изглежда (ако изглежда зле и смешно), просто ще получи и съответното отношение от нормалните (ако мога така да се изразя) хора. Няма да се ползва с уважение такъв човек.



Тема Аз имам друго мнениенови [re: morska valna]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано29.08.08 11:59



Чуството за естетика или го имаш, или го нямаш. Вродено е.
Ако го нямаш, вариантът е да ползваш услугите на стилисти, иначе си подвластен на масовият стил.

вида на една жена подходящо облечена(зависи къде се намира) говори за нейния манталитет,възпитание и много други неща.

Абсолютно не съм съгласна, че облеклото говори за манталитета и възпитанието. Говори само за средата в която се движи съответният човек. Тя единствена може да окаже влияние върху начина на обличане.

Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: Аз имам друго мнениенови [re: mirror_]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано29.08.08 12:32



А средата, в която си избрал да се движиш, за какво говори?
"Покажи ми, кои са ти приятелите, за да ти кажа какъв си"........



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор tyrpelivka (непознат)
Публикувано29.08.08 14:38



Добер съгласна съм за това което казвате , с изключение на това че по улиците вървят карикатури. Аз например винаги съм била 50 килограма обаче след една катастрофа станах 80 е и сега да не се показвам по улиците защото някой ще каже че съм карикатура. Да съгласна съм че трябва да казваме на децата си да не прекаляват с храната. А какво да правят "карикатурите " които не са такива заради лакомията си.
Съжалявам че съм агресивна но наистина ме обиди това с "карикатурите".





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: tyrpelivka]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано29.08.08 14:48



Аз отново ще защитя вълничката, защото ми се струва, че не си разбрала същността на думите й.
Тя няма против пълните хора. Карикатура ще е ако пълно момиче се пусне с къса пола и гол пъп примерно. Или по клин и прилепващ потник. Говорим, че не е хубаво да се подчертават недостатъците на тялото. Това е.
В никакъв случай пълните хора не са карикатури само защото са пълни. Не изопачавайте думите й.



Тема Мммне...нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано29.08.08 19:02



Не винаги си избираш средата сам. Може да ти се наложи да я смениш дори няколко пъти през животът си, защото местоработата, местоживеенето или ученето ти го налагат. Това имах предвид.

Компанията и приятелите са друг момент. Тяното влияние върху стилът ни според мен е само в ранните ни години.
Както и да е...Нали все пак, не избираш приятелите си по дрехите?

Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: tyrpelivka]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.08.08 21:08



Виж,за мен пълнотата не е порок или някакво проклятие.Никак не ми беше приятно да посоча за пример собствената си дъщеря,но го направих,за да покажа,че съм запозната с това.Също така никъде не съм написала,че пълните жени трябва да се изолират някъде.Не съм и аз,която ще дава съвети на тези жени какво да правят.В предишни теми съм казвала,че най-добрата ми приятелка е по-голяма от мен не само възрастово,но и на килограми.Докато аз варирам между 50/55 кг,то тя е около 120 кг,но това не и пречи да се облича добре.Никога не я видях облечена неподходящо.Въпреки пълнотата си умее да си подбира дрехите.





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: ***^]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.08.08 21:23



Оооо,кварталните баби са уникум.Но аз нямах предвид техните одумки.Моята свекърва(лека и пръст) почина на 64 г,но аз я запомних с нейните костюмчета-сако и пола,които обожаваше да носи.Имаше няколко в различни цветове и подходящи ризи или блузи към тях.Обувката с ток не слизаше от крака и.А белия цвят винаги е бил моден без значение на пол и възраст.





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.08.08 21:33



Айде...ти пьк цяла Бьлгария погроми

ако трябва да сьдим всяка кака по улицата...

Моля ти се, не е само до това на коя сланинките и излизат и сьчетаването на цветовете, ми какво за другите кадето си мислят, че знаят как да се обличат, а ходят като някои......................



Тема Re: Аз имам друго мнениенови [re: mirror_]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.08.08 21:33



В предишен постинг по тази тема бях написала,че човек сам си изгражда навиците.Аз не претендирам,че стила ми на носене би се харесал на всички,но пък и никой не ме е учил как да се обличам.Сама съм се опитвала да си иградя един вид собствен стил на обличане и никоя среда не би ми повлияла да го променя.





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: Бepeзka!]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.08.08 21:35



Аз пьк чесно казано даже когато сьм била без мьж до себе си сьм се поддьржала много повече отколкото ако сьм с мьж, не че ако сьм не се поддьржам, но това не е критерия, да кажеш, че жената се грижи за вьншният вид на мьжлето й по ще го разбера





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: bggal]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.08.08 21:40



Чак пък..............

!За кога е щастливото събитие при теб?



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.08.08 21:44



Еми аз до колкото знам те голи ходят в БГ, камоли на някои да му пука как е облечен и дали е сьчетал цветовете, пьк и с такава конкуренция предполагам е нормално и за лелките да се чувстват едва ли не избутани от пазара и да ходят като папагали



15ти Октомври



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: sweety!]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.08.08 21:46



Ми и аз не го разбирам, но проблема не е в хората ми в боилерите им





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.08.08 21:47



А като добавиш и цигари става муцка





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.08.08 21:50



А да, това пьк ми е любимо някоя лелка да ми каже "мацка" или нещо и направо падам





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: ***^]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.08.08 21:51



Абе щом не е трьгнала и тя с гол пьп е окей





Тема Така ли?нови [re: morska valna]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано29.08.08 22:02



и никоя среда не би ми повлияла да го променя.

Значи ще ходиш еднакво облечена, ако се движиш днес сред банкери, а утре сред спасители на плажа. Добре



Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: Така ли?нови [re: mirror_]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.08.08 22:30



Добре разбрах какво имаш предвид.Надявам се и ти да ме разбереш,аз пък какво съм имала предвид още когато съм пускала темата си!





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор abradabra ()
Публикувано30.08.08 14:54



А защо хората трябва да се съобразяват именно с твоя вкус? Все пак живеем в 21 век- педалите се женят, негър ще става президент на щатите ... през ум няма да ми мине да ме интересува кой какво мисли за облеклото ми и дали според него ми отива. Както и наистина не забелязвам много много с какво са облечени хората и недостатъците по телата им

Тези неща са чисто субективни и е глупаво да си въобразяваш, че всеки одобрява и твоя начин на обличане - може да не ти харесват глезените например или носа, и да си мислят- "Абе, тая що така си показва тоя нос и не си скрие глезените". Недостатъците в твоите очи хората могат да ги имат за достойнство.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: tyrpelivka]  
Автор abradabra ()
Публикувано30.08.08 14:57



Абе какви карикатури - ако визията и пълнотата е определение за карикатура, то този човек е вътрешна карикатура - липсва му въображение и ментална гъвкавост

както и каквато и да е било дълбочина. Споко - хората сме красиви именно защото сме индивидуални и не робуваме /поне не би трябвало/ на шаблони. Аз пък се кефя на хора облечени ярко и различно и такива, които се харесват себе си.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: Бepeзka!]  
Автор abradabra ()
Публикувано30.08.08 14:59



а ако на мен слабите хора не ми харесват и смятам, че е грозно да се показват слаби криви крака, или плоски дупета. Всичко свързано с визия е субективно .Това, което за теб е грозно за друг е красиво.

Аз харесвам дебелички жени с гол пъп и обица на пъпа- приятно ми е да ги гледам.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: abradabra]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано31.08.08 22:33



Колкото и да е субективно, все пак не е точно така. Нека си спомним, че Иван Вазов е смятал точно грозотата за най-голям недъг.
Макар, че на теб може повече да ти харесват кривите зъби, например, все пак еталон за красота са правилните и бели зъби, а не кривите и изгнилите.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор kъcмeт (непознатa....)
Публикувано01.09.08 11:54



Според мен лъжат, че не им пука. Просто е значително по-лесно да си угодят на мързела и ниското самочувствие и самооценка.
Имам една позната, която е 80 кила, и всеки път като се засечем някъде ми подмята, че съм слаба и нямам големи цици......като че ли килата ми са й някак важни. Едва ли не трябва да й се извиня, че изглеждам прилично.
Жените, които са скарани с приятния външен вид са обикновено и доста злобнички и харесват да подмятат забележки за тези, които смятат за по-готини от тях. Бе, да идат да се чипнат по-добре и да се пооблекат прилично, вместо да гледат в паницата-фейса и задника- на останалите. Аман от жени с ниско самочувствие!





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор Enduring_Knight v2_33 (Не си САМ!!! :))
Публикувано01.09.08 17:53



"Не ми пука как изглеждам!"

Така си прикриват невежеството и мързела.



Но винаги ще има каймак, мляко и 'овкусена водичка'.

И ако искаш да предизвикаш третА световна... най-подходящо е да откровеничиш с простолюдкА как да стане Дама.

Всичко е въпрос на личен избор (ЛИ) и ти не си тази която ще им го отнеме...





Безумно Влюбен в Призрачка!

Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: Бepeзka!]  
Автор Enduring_Knight v2_33 (Не си САМ!!! :))
Публикувано01.09.08 18:20



Изпадал съм в лоши настроения и даже в депресии...

но съм се поддържал чист и спретнат.

Виж, съшо така ми се е случвало да се позанемаря... но от мързел е било.

Е, незнам много за след родовия период, но знам че не се препоръчва второ дете да има докато първото не навърши поне 1-2 години.

Та този период е много труден за всяка една майка, но едва ли е първопричината за немарливост към тялото и околните хора.



http://www.imgshare.eu/t/Enduring/teddy_f3237.jpg Безумно Влюбен в Призрачка!

Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: Enduring_Knight v2_3]  
Автор BlackAngel88 (непознат)
Публикувано02.09.08 00:58



abe nqkoi ne obra6tat vnimanie na vun6niq si vid i ne podbirat drehite spored figurata si ,a kupuvat samo za6toto e moderno ,kato tva lqto na moda e zeleno i jylto na nqkoi im otiva ,no na nqkoi prili4at vse edno sa 'prepikani v rokenite'





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: BlackAngel88]  
Автор Enduring_Knight v2_33 (Не си САМ!!! :))
Публикувано02.09.08 06:48



Тук вече се преплитат горделивост, егоизъм и т.н.

Но общо взето затова, че един човек не може сам да се организира в облеклото си, работата си и т.н. води до това да има ръководители (началници) и лидери. Да има и милионери...



Влюбен в Призрачка!

Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: Enduring_Knight v2_3]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано02.09.08 11:29



И аз се чудя защо се кахъри Вълничката

Благодарение на такива писюрлани, изпъкваме, ние, елегантните жени

Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано02.09.08 13:59



Нали знаеш лафа "Не стреляйте по пианиста, той толкова си може"? Малцина хора успяват да изглеждат перфектно и обиновено зад тях стоят армии от стилисти, много различни от милата нашенка Халваджиян. "Изглеждането добре" зависи от много неща - от личен вкус, от природни дадености, от парични възможности и не на последно място - от познания кога как да се облечеш. Защото последното е именно познания - етикет и дрес код на съответното мероприятие и място.
Тъй че всеки от нас е правил изцепки със сигурност - едни повече, други по-малко. И мен ми прави впечатление, когато някой не е облечен по мой вкус, но в крайна сметка светът затова е шарен - защото хората са различни. И да, вкъщи си ходя с ученическите джинси и фланелки, макар и твърде отдавна да съм завършила, ама се чувствам удобно. Според мен вкъщи човек трябва да се чувства преди всичко удобно, дори и това да означава да се нося като бухал в главата.

La donna e mobile


Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор Charleston (хулиганка)
Публикувано03.09.08 11:14



вида на една жена подходящо облечена(зависи къде се намира) говори за нейния манталитет,възпитание и много други неща.



именно!

Е, не може всички да умни, красиви и естети!
Свят шарен и хора разни - и кичозни и стилни

Бъди щастлива ако си от втората половина и не се "вълнувай" от чуждите парцали





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: Фиш]  
Автор Enduring_Knight v2_33 (Не си САМ!!! :))
Публикувано03.09.08 22:31



Вълнува се Вълничката... нъл е ВълничкА!



Влюбен в Призрачка!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.