Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:34 20.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Аз имам друго мнениенови [re: morska valna]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано29.08.08 11:59



Чуството за естетика или го имаш, или го нямаш. Вродено е.
Ако го нямаш, вариантът е да ползваш услугите на стилисти, иначе си подвластен на масовият стил.

вида на една жена подходящо облечена(зависи къде се намира) говори за нейния манталитет,възпитание и много други неща.

Абсолютно не съм съгласна, че облеклото говори за манталитета и възпитанието. Говори само за средата в която се движи съответният човек. Тя единствена може да окаже влияние върху начина на обличане.

Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: Аз имам друго мнениенови [re: mirror_]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано29.08.08 12:32



А средата, в която си избрал да се движиш, за какво говори?
"Покажи ми, кои са ти приятелите, за да ти кажа какъв си"........



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор tyrpelivka (непознат)
Публикувано29.08.08 14:38



Добер съгласна съм за това което казвате , с изключение на това че по улиците вървят карикатури. Аз например винаги съм била 50 килограма обаче след една катастрофа станах 80 е и сега да не се показвам по улиците защото някой ще каже че съм карикатура. Да съгласна съм че трябва да казваме на децата си да не прекаляват с храната. А какво да правят "карикатурите " които не са такива заради лакомията си.
Съжалявам че съм агресивна но наистина ме обиди това с "карикатурите".





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: tyrpelivka]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано29.08.08 14:48



Аз отново ще защитя вълничката, защото ми се струва, че не си разбрала същността на думите й.
Тя няма против пълните хора. Карикатура ще е ако пълно момиче се пусне с къса пола и гол пъп примерно. Или по клин и прилепващ потник. Говорим, че не е хубаво да се подчертават недостатъците на тялото. Това е.
В никакъв случай пълните хора не са карикатури само защото са пълни. Не изопачавайте думите й.



Тема Мммне...нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано29.08.08 19:02



Не винаги си избираш средата сам. Може да ти се наложи да я смениш дори няколко пъти през животът си, защото местоработата, местоживеенето или ученето ти го налагат. Това имах предвид.

Компанията и приятелите са друг момент. Тяното влияние върху стилът ни според мен е само в ранните ни години.
Както и да е...Нали все пак, не избираш приятелите си по дрехите?

Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: tyrpelivka]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.08.08 21:08



Виж,за мен пълнотата не е порок или някакво проклятие.Никак не ми беше приятно да посоча за пример собствената си дъщеря,но го направих,за да покажа,че съм запозната с това.Също така никъде не съм написала,че пълните жени трябва да се изолират някъде.Не съм и аз,която ще дава съвети на тези жени какво да правят.В предишни теми съм казвала,че най-добрата ми приятелка е по-голяма от мен не само възрастово,но и на килограми.Докато аз варирам между 50/55 кг,то тя е около 120 кг,но това не и пречи да се облича добре.Никога не я видях облечена неподходящо.Въпреки пълнотата си умее да си подбира дрехите.





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: ***^]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.08.08 21:23



Оооо,кварталните баби са уникум.Но аз нямах предвид техните одумки.Моята свекърва(лека и пръст) почина на 64 г,но аз я запомних с нейните костюмчета-сако и пола,които обожаваше да носи.Имаше няколко в различни цветове и подходящи ризи или блузи към тях.Обувката с ток не слизаше от крака и.А белия цвят винаги е бил моден без значение на пол и възраст.





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.08.08 21:33



Айде...ти пьк цяла Бьлгария погроми

ако трябва да сьдим всяка кака по улицата...

Моля ти се, не е само до това на коя сланинките и излизат и сьчетаването на цветовете, ми какво за другите кадето си мислят, че знаят как да се обличат, а ходят като някои......................



Тема Re: Аз имам друго мнениенови [re: mirror_]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.08.08 21:33



В предишен постинг по тази тема бях написала,че човек сам си изгражда навиците.Аз не претендирам,че стила ми на носене би се харесал на всички,но пък и никой не ме е учил как да се обличам.Сама съм се опитвала да си иградя един вид собствен стил на обличане и никоя среда не би ми повлияла да го променя.





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!" [re: Бepeзka!]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.08.08 21:35



Аз пьк чесно казано даже когато сьм била без мьж до себе си сьм се поддьржала много повече отколкото ако сьм с мьж, не че ако сьм не се поддьржам, но това не е критерия, да кажеш, че жената се грижи за вьншният вид на мьжлето й по ще го разбера






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.