Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:56 26.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: aquarius_]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.08.08 01:12



Аз никъде не писах в постинга си,че трябва непременно да се съобразяваме с модните тенденции и да ги следим.За мен лично модна е тази дреха,която ми стои добре,съчетана цветово с обувки,чанта и грим.За това,че жените е добре да се отличваме една от друга не мога да отрека.По този начин могат да се избегнат доста неща.В блока ни живее жена,която се облича в типично тинейджърски дрехи,но съм ставала свидетел как този и начин на обличане предизвиква одумки на висок глас.Да не казвам,че грима и е все едно мацнала от всичко по малко по лицето си.Дори начина и на говорене е тип "жаргонен",което пък сякаш "налива" масло в огъня.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: Бepeзka!]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.08.08 01:16



Оооо,депресията си личи не само по дрехите.Много често тя е изписана сякаш и на лицето.Имам приятелка,която след едно нещастие с години се съвземаше и не бих могла да кажа докъде се е съвзела.Само тя си знае

.



Тема За съжаление.........нови [re: tyrpelivka]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.08.08 01:25



знам,колко трудно се намират дрехи за по-пълничките дами.Дъщеря ми е с наднормено тегло,а е само на 24 години.Като малка много боледуваше и почти не се хранеше.След време "израстна" така да се каже боледуванията и изведнъж прояде,ама тъй,че само за няколко години направи тегло 80 кг,при ръст 164 см.Как ли не се опитвах да я убедя да намали храната,а тя ми отвръщаше,че ми се свиди...........

!



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано29.08.08 06:59



За съжаление Вълничке, всичко това, което описваш го забелязвам предимно при девойчетата и младите жени.

(без пенсоара на баклавички дее, него скава Богу не съм го мяркала скоро) Във диапазона 40+ няма чак толкова аномалии. И точно това ми е чудното - нали тея 40+ са именно майките на карикатурите движещи се по улиците?



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано29.08.08 09:41



Наде, и какво като са майки на карикатурите? Ти най-добре трябва да знаеш, че последното мнение, което ще вземат предвид тийнеждърите е това на родителите.
Синът ми носи обица - не мен това изобщо не ми харесва, но детето поиска и си сложи. Преди време си правеше един стърчащ петльов гребен в средата на главата - и това не ми харесва и съм му го казвала, но той сам спря да си го прави, когато му омръзна.
Та така - не се интересува изобщо от мнението ми що се касае до външността.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано29.08.08 09:51



ами наистина говори. Правиш си изводи и това е. Като не са ти приятни не ги гледай. И мен не ме кефят папагалените безвкусици, ама щом на носещите им харесва да си ходят така, за тях си е.
Но за вкъщи мисля, че човек може да си живее спокойно с раздърпани и грозни дрехи и да се отпусне да мисли за по-приятни или по-неотложни неща от външния си вид.




Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: Бepeзka!]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано29.08.08 10:41



Ама това с обицата и петльовия гребен някакси не е грозно, особено, ако е изпипано добре. И в къщи пяни и гелове се купуват всяка седмица. Дори се набутвам аз да му го купувам на средното, защото съм сигурна, че съм го всела от читав магазин за козметика, а не от сергия.
Ама дрехите все още аз им ги купувам, и въпреки, че сме заедно с тях, и те избират, все пак налагам моите виждания. Дори ако си облекат нещо неподходящо като комбинация, и им кажа - бе сложи нещо друго, не се вързват нещата така - поогледат се, поогледат се, па се съгласяват с мен. Това имах предвид, иначе тийн-модата може да бъде и приятна гледка. Дори на тях им прави впечатление, и се смеят, някоя по-едричка тяхна съученичка кат се сложи в дрешка с ниска талия и къса блузка.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор ***^ (непознат)
Публикувано29.08.08 10:47



Ей, ама това българският манталитет е страшна работа!
"този и начин на обличане предизвиква одумки на висок глас" - ами когато махленските клюкарки си нямат друга работа, ще предизвиква. Дали пък не е от завист? Само в България неизвестно защо се счита, че възрастните жени трябва да ходят в черно, с прави поли и ако може да вържат и по една забрадка, "общественото мнение" ще е удовлетворено и няма да има "одумки".

И аз имам съседка - на около 70, но поддържана и запазена жена. Още работи и изглежда и се държи като 30 години по-млада. Е точно всеки ден, минавайки покрай групичката скучаещи баби, заели наблюдателна позиция около входа, чувам как и дъвчат кокалите. Ама как можело на тази възраст да се облича в бяло, ама как можело на 70 години да ходи на токчета и да се гримира. Ами може - отива и и изглежда доста по-добре от много 20-годишни, които тресат голи пъпове върху три ката сланини. Аз лично бих искала, когато остарея, да приличам на нея, а не на "правилните" одумващи я баби. Пък нека ме одумват.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: ***^]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано29.08.08 10:57



Ама нали ние точно за това говорим - нищо против 70-годишната добре поддържана жена. Смешното са точно пъповете върху 3-те ката сланини.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!" [re: ***^]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано29.08.08 11:37



Фу, къде пък видя, че одобряваме одумващите баби??? Морска вълна изобщо нямаше предвид толерирането на черните забрадки!



Всеки има право да се облича както си иска, стига да не реши да тръгне гол.
Въпросът е как го възприемат околните - като не му пука как изглежда (ако изглежда зле и смешно), просто ще получи и съответното отношение от нормалните (ако мога така да се изразя) хора. Няма да се ползва с уважение такъв човек.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.