Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 14.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: bggal]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.08.08 21:40



Чак пък..............

!За кога е щастливото събитие при теб?



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.08.08 21:44



Еми аз до колкото знам те голи ходят в БГ, камоли на някои да му пука как е облечен и дали е сьчетал цветовете, пьк и с такава конкуренция предполагам е нормално и за лелките да се чувстват едва ли не избутани от пазара и да ходят като папагали



15ти Октомври



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: sweety!]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.08.08 21:46



Ми и аз не го разбирам, но проблема не е в хората ми в боилерите им





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.08.08 21:47



А като добавиш и цигари става муцка





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.08.08 21:50



А да, това пьк ми е любимо някоя лелка да ми каже "мацка" или нещо и направо падам





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: ***^]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано29.08.08 21:51



Абе щом не е трьгнала и тя с гол пьп е окей





Тема Така ли?нови [re: morska valna]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано29.08.08 22:02



и никоя среда не би ми повлияла да го променя.

Значи ще ходиш еднакво облечена, ако се движиш днес сред банкери, а утре сред спасители на плажа. Добре



Carpe diem! Volente deo!



Тема Re: Така ли?нови [re: mirror_]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано29.08.08 22:30



Добре разбрах какво имаш предвид.Надявам се и ти да ме разбереш,аз пък какво съм имала предвид още когато съм пускала темата си!





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор abradabra ()
Публикувано30.08.08 14:54



А защо хората трябва да се съобразяват именно с твоя вкус? Все пак живеем в 21 век- педалите се женят, негър ще става президент на щатите ... през ум няма да ми мине да ме интересува кой какво мисли за облеклото ми и дали според него ми отива. Както и наистина не забелязвам много много с какво са облечени хората и недостатъците по телата им

Тези неща са чисто субективни и е глупаво да си въобразяваш, че всеки одобрява и твоя начин на обличане - може да не ти харесват глезените например или носа, и да си мислят- "Абе, тая що така си показва тоя нос и не си скрие глезените". Недостатъците в твоите очи хората могат да ги имат за достойнство.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!" [re: tyrpelivka]  
Автор abradabra ()
Публикувано30.08.08 14:57



Абе какви карикатури - ако визията и пълнотата е определение за карикатура, то този човек е вътрешна карикатура - липсва му въображение и ментална гъвкавост

както и каквато и да е било дълбочина. Споко - хората сме красиви именно защото сме индивидуални и не робуваме /поне не би трябвало/ на шаблони. Аз пък се кефя на хора облечени ярко и различно и такива, които се харесват себе си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.