Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 25.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: Бepeзka!]  
Автор abradabra ()
Публикувано30.08.08 14:59



а ако на мен слабите хора не ми харесват и смятам, че е грозно да се показват слаби криви крака, или плоски дупета. Всичко свързано с визия е субективно .Това, което за теб е грозно за друг е красиво.

Аз харесвам дебелички жени с гол пъп и обица на пъпа- приятно ми е да ги гледам.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: abradabra]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано31.08.08 22:33



Колкото и да е субективно, все пак не е точно така. Нека си спомним, че Иван Вазов е смятал точно грозотата за най-голям недъг.
Макар, че на теб може повече да ти харесват кривите зъби, например, все пак еталон за красота са правилните и бели зъби, а не кривите и изгнилите.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор kъcмeт (непознатa....)
Публикувано01.09.08 11:54



Според мен лъжат, че не им пука. Просто е значително по-лесно да си угодят на мързела и ниското самочувствие и самооценка.
Имам една позната, която е 80 кила, и всеки път като се засечем някъде ми подмята, че съм слаба и нямам големи цици......като че ли килата ми са й някак важни. Едва ли не трябва да й се извиня, че изглеждам прилично.
Жените, които са скарани с приятния външен вид са обикновено и доста злобнички и харесват да подмятат забележки за тези, които смятат за по-готини от тях. Бе, да идат да се чипнат по-добре и да се пооблекат прилично, вместо да гледат в паницата-фейса и задника- на останалите. Аман от жени с ниско самочувствие!





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор Enduring_Knight v2_33 (Не си САМ!!! :))
Публикувано01.09.08 17:53



"Не ми пука как изглеждам!"

Така си прикриват невежеството и мързела.



Но винаги ще има каймак, мляко и 'овкусена водичка'.

И ако искаш да предизвикаш третА световна... най-подходящо е да откровеничиш с простолюдкА как да стане Дама.

Всичко е въпрос на личен избор (ЛИ) и ти не си тази която ще им го отнеме...





Безумно Влюбен в Призрачка!

Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: Бepeзka!]  
Автор Enduring_Knight v2_33 (Не си САМ!!! :))
Публикувано01.09.08 18:20



Изпадал съм в лоши настроения и даже в депресии...

но съм се поддържал чист и спретнат.

Виж, съшо така ми се е случвало да се позанемаря... но от мързел е било.

Е, незнам много за след родовия период, но знам че не се препоръчва второ дете да има докато първото не навърши поне 1-2 години.

Та този период е много труден за всяка една майка, но едва ли е първопричината за немарливост към тялото и околните хора.



http://www.imgshare.eu/t/Enduring/teddy_f3237.jpg Безумно Влюбен в Призрачка!

Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: Enduring_Knight v2_3]  
Автор BlackAngel88 (непознат)
Публикувано02.09.08 00:58



abe nqkoi ne obra6tat vnimanie na vun6niq si vid i ne podbirat drehite spored figurata si ,a kupuvat samo za6toto e moderno ,kato tva lqto na moda e zeleno i jylto na nqkoi im otiva ,no na nqkoi prili4at vse edno sa 'prepikani v rokenite'





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: BlackAngel88]  
Автор Enduring_Knight v2_33 (Не си САМ!!! :))
Публикувано02.09.08 06:48



Тук вече се преплитат горделивост, егоизъм и т.н.

Но общо взето затова, че един човек не може сам да се организира в облеклото си, работата си и т.н. води до това да има ръководители (началници) и лидери. Да има и милионери...



Влюбен в Призрачка!

Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: Enduring_Knight v2_3]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано02.09.08 11:29



И аз се чудя защо се кахъри Вълничката

Благодарение на такива писюрлани, изпъкваме, ние, елегантните жени

Моят град:
Автор:Mr.Anderson

Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано02.09.08 13:59



Нали знаеш лафа "Не стреляйте по пианиста, той толкова си може"? Малцина хора успяват да изглеждат перфектно и обиновено зад тях стоят армии от стилисти, много различни от милата нашенка Халваджиян. "Изглеждането добре" зависи от много неща - от личен вкус, от природни дадености, от парични възможности и не на последно място - от познания кога как да се облечеш. Защото последното е именно познания - етикет и дрес код на съответното мероприятие и място.
Тъй че всеки от нас е правил изцепки със сигурност - едни повече, други по-малко. И мен ми прави впечатление, когато някой не е облечен по мой вкус, но в крайна сметка светът затова е шарен - защото хората са различни. И да, вкъщи си ходя с ученическите джинси и фланелки, макар и твърде отдавна да съм завършила, ама се чувствам удобно. Според мен вкъщи човек трябва да се чувства преди всичко удобно, дори и това да означава да се нося като бухал в главата.

La donna e mobile


Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!" [re: morska valna]  
Автор Charleston (хулиганка)
Публикувано03.09.08 11:14



вида на една жена подходящо облечена(зависи къде се намира) говори за нейния манталитет,възпитание и много други неща.



именно!

Е, не може всички да умни, красиви и естети!
Свят шарен и хора разни - и кичозни и стилни

Бъди щастлива ако си от втората половина и не се "вълнувай" от чуждите парцали






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.