Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 31.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Ами и аз така казвам....нови [re: Cвeтлo yтpo/Mpaчнa н]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано28.08.08 14:57



Друг е въприсът, че ако тормозиш съседите си рано сутрин, като им звънкаш по звънците - няма защо да ги критикуваш, че стават рошави.. и са облечени по халат ... Мен лично сутрин никой не може да ме накара да се облека- обичам вкъщи да ми е удобно и да си седя с розовя халат пред компютъра... :) (с него изглеждам страхотно естествено , защото розово ми отива).. и ако някой ми звънка- има да го псувам да ум, докато търча по халат да му отварям.. или... докато си навличам с мрънкане домашните дрехи....





Никога не звъня на когото и да било по никое време и нямам претенции дали ще се покаже по халат или по бански.

Аз също си ходя в къщи с удобни дрехи,но замърсят ли се не продължавам да ги нося,а ги пускам в коша за пране.Достатъчно е само да се изпотя малко и при първа възможност сменям дрехата.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: Бepeзka!]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано28.08.08 15:02



Съгласна съм,че подръжката на външния вид изисква определени усилия,но според мен,ако човек има изградени навици за това то усилията са по-скоро част от ежедневието.





Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: esti]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано28.08.08 15:04



"Вие нямате вкус".




Това пък е следващата реплика,която може да се чуе!



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: sweety!]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано28.08.08 15:08



Имам колежка,която май се къпе само с парфюми или тоалетни води

.Съчетанието пък "ухаещ" на кръчма и парфюм е също толкова отвратително!



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор aquarius_ (новак)
Публикувано28.08.08 16:57



"... говори за нейния манталитет,възпитание и много други неща"
Ами точно така :) Както характерът, постъпките, думите, заниманията и т.н. говорят за човека, то по същия начин говорят и дрехите. Аз пък съм против някой да прави за себе си нещо неестествено, което не му идва отвътре. Не предпочитам някой да ме заблуждава за манталитет, възпитание и вкус, обличайки се добре (по моя вкус), но в разрез със себе си. Та нали това ни отличава? Иначе какво - една хубава обвивка и вътре - нищо, което може да ни заинтересува. Нека всеки се ръководи от собствения си вкус и разбирания, това ще ни помогне от един поглед да си направим съответните изводи за човека.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано28.08.08 17:00



Сетих за един много силен фактор - депресията. Изпадне ли човек в такова състояние не му живее, да не говорим за поддържане не външния вид. Това също може да е причина да изглежда една жена зле.
Или пък следродовия период - ако няма помощ отникъде в гледането на бебето е ужасно, просто адски изтощително постоянно да не си доспиваш и няма как да изглеждаш добре.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор tyrpelivka (непознат)
Публикувано28.08.08 17:05



Наистина понякога положението е много зле, обаче не може да не се съгласите с мен, че не всеки има вкус или пък знае нещо за модата, и това как да ские недостатъците си. А има и много такива които като се пгледнат в огледалото си мислят, че им отива всичко което сложат, но разбира се винаги до тях имат по някой недоброжелател който им казва " манииии това ти седи супер "а в същото време изглежда като бухенвалски манекен.
А просто има и такива, които са със самочувствие до небесата и не ги интересува общественото мнение, даже колкото повече я обсъждат , толкова по- добре за нея значи е събудила интерес без значение дали е хубав или лош.
Но има и друга страна на нещата говоря специално за пълните дами, знаете ли колко е трудно да намериш свястна дреха която да ти е по мярка и да изгляждаш добре , понякога това даже е почти невъзможно.


Но разбира се това не означава да се обличаш като 15 годишно 45 гилограмово момиче.



Тема Re: "Не ми пука как изглеждам!"нови [re: morska valna]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано28.08.08 17:06



Снощи в кварталното кафе имаше една дама на съседната маса, от чийто силен парфюм мъжът ми се задушаваше и му ставаше лошо. Той е много чувствителен към миризми. Та тази жена не беше първа младост. Това го казвам, защото с годините обонянието отслабва и възрастните хора не усещат, че миришат лошо или че са прекалили с парфюмирането. Моята майка също от известно време започна да предпочита по-тежки аромати. Сто пъти съм й казвала, че не ми харесват парфюмите й, ама тя не ме слуша - явно се доверява на собствените си усещания.



Тема Re: Ами и аз така казвам....нови [re: morska valna]  
Автор Cвeтлo yтpo/Mpaчнa нoщ (двулика)
Публикувано28.08.08 17:29



Мани - миналото лято идваха едни, дето ни слагаха електромерите извън къщи... и звъняха ли звъняха.. да им отварям- да им нося вода.. мотаха се из целия двор.., и се мотаха с дни, докато ми взеха спокойствието...

А това - съседите (ние сме къща-близнак) взеха да си оправят стълбището и трещяха поне до 23 часа.. като се започне от 8.. (седмици наред)... А след това малкия племенник се приучи да натиска звънеца , като иска нещо и ме тормозеше на всеки час... Съседчетата пък се научиха да го търсят по същия начин.... Направо не знам.. сигурно нещо лошо съм направо, та ми се отмъщава по такъв начин...

Не можеш да седнешда правиш каквото и да било- без да се развъни някой.... нито да четеш, нито да спиш, нито да ядеш...

Добре, че свърши...

-------

Редактирано от Cвeтлo yтpo/Mpaчнa нoщ на 28.08.08 17:31.



Тема Re: Ето това ми е много странно [re: himbeer]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано28.08.08 18:54



и аз не я разбирам тая твоята позната

то бръсненето е май само за когато нямаш приятел .... след употреба за гледка може и да става но за пипане на крак не

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.