Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 26.05.24 
Автомобили
   >> VW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема eto fakti!нови [re: madfet]  
Авторe18nvr (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 12:04



Spored men celiqt tozi spor e tapa rabota. Az kato cqlo uvajavam wsichki nemski koli (bez ford). Wse pak az imam Vectra 1.8 ot 1988 godina i moga da spodelq slednoto:

okachwaneto oshte si e originalnoto, smenil sam samo edna bialetka.
motora - skoro mu merih kompresiqta i dade 12 bara, pri 13 zawodski.

Mislq, che tova pokazwa, che e zdrava kola.

Za VW ne moga da kaja sashto nishto losho, zashtoto i te sa dosta nadejdni koli, moje bi motorite im malko otstapwat na opelskite po ikonomichnost i po tova, che VW sa sklonni da gorqt malko masalce i da im trakat podwigachite.
No pak VW ima edin plus - ne gnie (ili pone Golf 2, zashtoto imam poznati s Golf 3 i Vento, koito sashto kato men weche si tarsqt wejdi;)).

Taka che spored men i dvete marki si imat plusowe i minusi i rabotata e na kantar:) Izbora e nai-weche prodiktuvan ot dizaina.

P.S. pri tezi tolkowa stari koli nai-wajno e kak e gledana kolata dosega, wsichko si zawisi ot sastoqnieto!:)



Тема Re: eto fakti!нови [re: e18nvr]  
Авторdsl (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 00:38



Човеко, евала. Ти си първия спбственик на Опел който не скача директно на бургия. Аз съм с Голф, обаче това не ми пречи да съм на твойто мнение :"Taka che spored men i dvete marki si imat plusowe i minusi i rabotata e na kantar:)"
Всеки да си кара това което го кефи. Ние се кефим на VW-тата, вие на Опелите. И да се свърши тая вражда между клубовете.
Наздраве



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: aaa]  
АвторHoll (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 19:38



Понеже Опел имат хубави двигатели защо Астрите имат серии 1.7 TDI двигатели на ISUZU. Защо дадоха дупе на японците ? Аз имам такава астра и съм доволен, ама двигателя беше на опел незнам..



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: Holl]  
АвторББ (Нерегистриран)
Публикувано06.11.05 16:16



Прятел,от последното ти изречение нищо не се разбире. Какво искаш да кажеш не е ясно.
Мижду впрочем ти ако имаше такава Астра щеше да знаеш , че Опел нямат двигател TDI, нито пък двигателя на Исузу е TDI.
По твоята логика защо Ягуар дават дупе на Форд и слагат фордови двигатели,защо Хонда слагаха дизелови двигатели на Ровър,защо точно този 1,7 ТДС както е точното означение на Исузу мотора се монтира и на Мазди?
Когато ти ми отговориш ще ти кажа защо Астрите слагат двигател на Исузу.
Този мотор се слага 91-98г. Всички останали дизели са на Опел. Няма да ти казвам, че най-икономичния дизел монтиран на автомобил серийно производство е на Опел(миналата година),дизелът с най-голямото КПД е също на Опел: от 1900 кб.см дизелов двигател инженерите на Опел са изтискали около 240 к.с. (по памет). Ами досега никой не го е правил това и в книгата на Гинес са записани тези постижения. ФВ не знам дали може да се похвали с нещо подобно.



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: ББ]  
Авторmadfet (Нерегистриран)
Публикувано07.11.05 18:46



Момчета вие май сте сбъркали форума тук не си говорим за опел.а за това инженерно чудо на опел се крие системата "комон рейл" на пежо-ситроен.а и паметта много ти изневерява Opel Vectra 1.9 CDTI е 110 kw(150 конски сили) a за Гинес ще проверя но едвали е така.абе вие с опелите сте големи фантазьори,онзи германица с вектрата едва не изкара че Адам Опел е измислил автомобила а ти едва ли не че и дизеловия мотор.а човека просто е правил шевни машини,после колела и чак след това коли аааа и то какви (ШИРПОТРЕБА) за дизелите на WV или по-скоро на AUDI питай някой който разбира да ти обясни какви са щом не знаеш.



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: madfet]  
АвторББ (Нерегистриран)
Публикувано07.11.05 19:26



Виж какво, изобщо нямам намерение да споря с теб. Четох преди това мненията ти и ми стана ясно колко ти е багажа. Прочети хубаво какво съм написал и тогава си давай мнението! Някъде да съм написал ,че 240к.с. от 1900 кб.см. дизел на Опел се произвежда серийно? Инженерите са го постигнали тоя резултат в лабораторни условия, но все още е доста скъпо да се въведе серийно. Точно пък ти не ми говори за Ауди и то особено за дизел, защото от 3 години карам точно това.



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: ББ]  
Авторmadfet (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 19:01



а аз още по-малко , но поне не си ги измисляй и не пиши във форума глупости. а за мойте писания кажи къде лъжа и не си прави изводи за моя "багаж",имам доста познати работят в сервизи така че си имам представа за какво става дума.и да ми сравняваш дизела а ауди с опел просто няма смисъл. и успех на инженерите на опел може да направят и ракета скоро... с нафта



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: madfet]  
АвторББ (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 19:51



Ама ти си бил голямо дърво бе. Бахти тапанаря. Ти изобщо можеш ли да четеш и да не би случайно да си от ромски произход че си толкова зле. Имал много познати дето работели в сервизи и това означава че и ти разбираш???? ХА ХА ХА, нещастник. Я ми покажи къде съм сравнявал опел с ауди бе глупак? Я кажи кое по-точно съм си измислил и каква глупост съм написал, защото твоите постове са пълни с глупости. То от глупак друго не може да се очаква. Я кажи ти изобщо кола имаш ли или само си чувал от познатите си какво ти разправят? Ами те като те гледат колко ти е мозъка могат да ти разправят всякви неща и ти тука да се правиш на голям разбирач.



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: ББ]  
Авторmadfet (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 18:40



ти освен да обиждаш хората друго можеш ли да правиш? не хубаво да си изпускаш нервите,това е признак на лошо възпитание и затова че сам прав.(пред фактите и Боговете мълчат) да съм писал че разбирам от коли?покажи ми къде си чел че опел са направели мотор 1.9 дизел 240 коня или да смятам че си ги измисляш.нали караш ауди дизел и го знаеш какво е що не се качиш и на опел същата година и ще разбереш за какво ти говоря.няма смисъл да те обиждам просто по-умния отстъпва това е.айде със здраве



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: madfet]  
Авторmadfet (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 20:40



пич не ми давай линк за най-добрия дизел на опел аз вече видях къде си го прочел в една нова книжка за деца(за 3-та група) дерзай в тази посока




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.