Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 25.04.24 
Автомобили
   >> VW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: madfet]  
Автор56789O (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 08:30



А бе галфон!!!!
Кой си ти да му казваш къде да пише или да не пише?

Оди да пасеш светулки в Коми, бе калашмат!



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: 56789O]  
Авторskif4O (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 13:45



Предлагам да се спре с отговорите на обди в този пост
Стига сме се дразнили с разни кмплексари с Опели.
До сега не сам видял Голфажия да се заяжса пръв с Опелджия.



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: 56789O]  
АвторBekтpa (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 13:55



А ти некадърния любовник ли си ,че говориш от негово име?
Ходете на семейна консултация двамата и не се правете на разбирачи по теми които са на светлинни години от вас!
Не чувствате ли ,че ставате вече смешни с вашата полова неудовлетвореност,която води след себе си и до акне,придавайки ви доста неугледен вид,меко казано грозен.Тези външни недостатъци се мъчите да ги компенсирате,като се правите на умни.За съжаление обаче напъните се оказват неуспешни.Както се пееше в песентта:"Може да си грозен ,но за сметка на това си тъп".
Природата не е еднакво справедлива към всички,но не нужно да го показвате и натрапвате.
Между другото ще бъде хубаво да пишиш с един ник,а не да ги сменяш.Познавам го това състояние от трудовете на Фройд за раздвоението на личноста и нашето второ аз.Състоянието ти е сериозно и би било чудесно да се обърнеш към специалист.
Извинявам се на участниците в този клуб и форум,че от известно време не пишем по темата,но съгласете се с мен,че е по-добре да окажем помощ на нуждаещите се,отколкото да им обръщаме гръб.



Тема Сравни Вектрата с Пасата ?нови [re: Bekтpa]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано20.10.05 14:40



Нали са в един клас ,или се лъжа ?



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: Bekтpa]  
Авторmadfet (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 18:42



трябва да ти призная нещо много съм тъп,[izchervqvam se защото още споря с теб.винаги си пиша с моя ник.а колегата който казва какъв съм аз да ти казвам каде да пишеш да прочете малко по-напред.мисля ти само доброто затова отиди на лекар (психиатър)



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: madfet]  
АвторBekтpa (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 20:30



НА МНОГО НИСКО НИВО СИ МОЙ ЧОВЕК!
АКО ИМАШ ПОНЕ НАПКА САМОУВАЖЕНИЕ ВЗЕМИ СЕ ПОУГРАМОТИ МАЛКО.С ТОЗИ ПРАВОПИС И НЕСМИСЛЕНИ ИЗРАЗИ НЕ ЧУВСТВАШ ЛИ ,ЧЕ Е МАЛКО СМЕШНО ДА КАЗВАШ КОЙ КЪДЕ ДА ХОДИ.1-ВО СИ НЕОБРАЗОВАН,2-РО НЯМЯШ МНОГО ИНТЕЛЕКТ И 3-ТО ОТ КОЛИ НИЩО НЕ РАЗБИРАШ.ИМА ЛИ СМИСЪЛ ДА ПРОДЪЛЖАВАМ?
УСЕТИ ЛИ КАК САМ СЕ ИЗДАДЕ ЗА РАЗЛИЧНИТЕ НИКОВЕ?НЕ СЪМ ИМАЛ НИКОГО ПРЕДВИД И САМО ЧАКАХ КОЙ ЩЕ СЕ ОБАДИ ПЪРВИ, ЗА ДА МЕ ОПРОВЕРГАВА И ДА СЕ ОПРАВДАВА...СЕЩАШ СЕ НАЛИ,ЗА ПРИКАЗКАТА:ГУЗЕН,НЕГОНЕН БЯГА.
МНОГО СИ ЕЛЕМЕНТАРЕН И ПРОЗРАЧЕН ТРЯБВА ДА ТИ КАЖА.
АКО ВСЕ ПАК ИМАШ ДА КАЖЕШ НЕЩО ПО ТЕМАТА И ДА ГО ОБОСНОВЕШ С ФАКТИ МОЛЯ ЗАПОВЯДАЙ,НО ДА СИ ЧЕШЕМ КЛАВИАТУРИТЕ ЗА ГЛУПОСТИ НЯМА СМИСЪЛ



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: Bekтpa]  
Авторmadfet (Нерегистриран)
Публикувано21.10.05 20:51



Много си нервен бе човек отивай на лекар веднага.кажи на хората защо не се хвалиш в клуба на опел а пишеш глупости тук ти не ми оговори на нито един мой въпрос,и защо WV са по-скъпи на старо от опел една и съща година един клас кола (ако рабираш въпроса) в Germany.a за моята интелигентно не бери грижа ще си остана тъп(нали ти го казах вече)



Тема модже ли и аз да си кажа мнениетонови [re: madfet]  
Автор marchan (непознат )
Публикувано22.10.05 21:44



Първо да се знае че не заставам на ничия страна VW/Opel.Значи на база на впечатления от коли на авери,познати на баща ми и роднини имам следното заключение:Опел Кадет-пълен боклук;Голф 2 3,50 по шестобалната;Голф3-ко не му харесватеколата си е супер ама ми се вижда скъпа за това което получаваш;Опел Вектра-колата си е много добре като изключим ръждата,но мисля че не е невъзможно да се преборим с неяот нея имам впечатления само като много здрава кола(двигател,трансмисия,окачване)по-спецялно 2,0i 115 магарета;Братчеда ся кара Венто ЦЛ 1,8mi 93-та-абе не е лоша ама...и почнаха да и гният веждите-а боята е хубава не е някоя изгоряла и наебана;Астрите също не са лоши-може би 4,5 от 6.Като зключение бих казъл че да поддържаш опел е много по-евтино от фолцваген(мение на собственици на фолцвагени с които имах обща работа-бяха нещо като мои клиенти)шп-отношение на техническата здравина не мисля че опелите отстъпват на фолцвагена,а и още нещо-ако имах пари за нова кола категорично бих избрал Пасата пред Вектра,Пежо407,Лагуна2 или пък Мазда6



Тема Re: модже ли и аз да си кажа мнениетонови [re: marchan]  
Авторmadfet (Нерегистриран)
Публикувано23.10.05 21:27



Може разбира се ].Най-после едно неотрално мнение в този форум.това шиле влашко с вектрата започна да ме дразне с неговите глупости затова мисля да не му отговарям повече.



Тема Re: модже ли и аз да си кажа мнениетонови [re: marchan]  
Автор888 (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 09:30



Ръкоплескания за ..... фолЦваген.
Малко остава да кажеш, че е вагина !!!
Я кажи в кое село си общуваш с клиентите?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.