Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 26.05.24 
Автомобили
   >> VW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: ББ]  
АвторMx3 (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 22:31



Да си кажа и аз мнението:
Първата ми кола беше голф 2 ГТД 1991, 1.6 турбо интеркулер, карах го много и само на ръчна, след година мотора свърши, почна да гори много масло и търбото замина,окачването също си отиде,беше изгнил, единственото хубаво- беше икономичен, и много вървеше :).Моторите тд са им зле чистия дизел бива
Втората ми кола беше Ауди 80 1,8 моно, от купето возията и здравината на окачването нямам оплаквания, мотора е слаб, тромав, неикономичен,само там ремонти, а като го взех беше добре,гумички,клапани,повдигвачи съм правил.
Третата голф 3(не се отказвам от марката, заблудн фен съм), ужас за година и половина и 30000 км. смених всичко по окачването,амортесиори,изгни повече от опел, крика ми влезе в прага,гарнитура на клавата,всички гарнета,и още имаше за правене но се отказах.
Служебен 1 пасат 2 87 1.6 карб. годин мотор. нищо друго по колата не е направено като хората, същите ремонти като на 3-ката, окачване, ламарини.радиатор. и други.
Служебен 2 пасат 2 89 1.6Д, няколко пати нова предница,сегменти,глава,спирачки, един + много икономичен.
Служебен 3 вектра 89 1.6 моно каре,бенз помпа,и нищо скъпо, много ръчка, бифшо такси на 290000 жилото на км се е било скъсамо, колата от смяна до смяна не пипаше маслото.
Няма да хваля и да критикувам, опитвам се да съм полезен, лично аз нямам добри впечатения от VW но пък съм карал се старички, мои познати също не са очаровани но си ги карат, вършат работа и има много турски части за без пари. Аз лично си намерих кола за моя стил на каране, няма да правя реклама не е от нито една от 2-те марки, но е убийствено здрава особено мотора държи яко на ръчка, което не мога да кажа за нито един vw:)
Хайде съз здраве, надявам се никой да не се засегне, все пак най-големия + на голфа е че го има навсякаде и всеки маистор ти го ремонтира набързо



Тема Кво дърво?нови [re: Bekтpa]  
Автор22/7 (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 10:32



Направо си е храсталак!



Тема Re: Кво дърво?нови [re: 22/7]  
Автор22/7 (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 00:17



Kat na majka ti nebrusnatata shunda mirizliva li?



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: Bekтpa]  
Авторbutaloto (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 11:29



точно така!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.