Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 26.05.24 
Автомобили
   >> VW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: madfet]  
АвторББ (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 21:11



В аутобилд глупако съм го чел. За съжаление нямат интернет адрес за да го прочетеш. Списанието е от края на миналата година. Върви в някой библиотека и ще прочетеш статията. Баща ми кара Опел и имам много ясна представа какво представляват тея коли. А ти сигурно си с колело щото не ми каза какво караш. Като се замисля обаче и колело сигурно ти е противопоказано да караш. Аман от дебили и олигофрени като теб които нищо не разбират обаче се правят на всезнайковци.



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: ББ]  
Авторmadfet (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 23:07



пак си изпускаш нервите не е добре за здравето ти.щом пиша в този клуб мисля че е ясно че карам VW. и не пиша по другите клубове да се заяждам или обиждам като теб.



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: madfet]  
АвторББ (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 20:28



ти ако имаш Фолксваген аз съм космонафт...



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: ББ]  
Авторmadfet (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 22:07



виждам вече ти идва малко мозък в главата но не си космонавт защото нямаш 20 милиона долара, но аз си карам каручката (Jetta) и пари не ти искам да ми вярваш.като не можеш да спориш въобще не се захващай с тази работа.а и още нещо научи се да пишеш... не че се заяждам



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: madfet]  
АвторББ (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 22:23



Какво да се науча, да пиша ли? Ама мноооого си тъп. Я си погледни по-добре постовете бе педал и виж колко правописни грешки имаш. Бахти мангала смотан, не се научил да пише, че и акъл дава. Имал Джета, ха,ха,ха. Нещастник. Я по-добре си карай колелото и не се прави на разбиращ.
Само щи кажа една поговорка и спирам да се занимавам с кретени като теб:
"там където двама си мерят хуйовете не си показвай гъза". В момента гъза ти е оголен и не се учудвай ако усетиш топъл дъх във врата и като се наведеш да видиш още един чифт ташаци да се мандахерцат.
Айде подмивай се и си лягай, че утре работа те чака....



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: ББ]  
Авторmadfet (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 20:22



подмих се сега какво ще правим космонаффффте?



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: ББ]  
Авторmadfet (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 20:30



нищо не усетих с тази малка пишка хубавецо? ти не можеш да спориш затова обиждаш.не ти е мястото тука.



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: madfet]  
АвторББ (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 21:20



Я се скрий бе ПЕДАЛ!!!!
Пишката не ми е малка, гъза ти е голям. Наистина в тоя ЗАДНИК и космически кораб да влезе пак ще викаш, че е малък.
Айде върви пак се подмивай, че тоя път цяла тумба: черни, миризливи, пъпчиви и гадни цигани те чакат да те ебът. Дано поне на свирките да си по-добър, макар че се съмнявам.
То от тебе и чеп за зеле не става щом смяташ голфа за кола



Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: Bekтpa]  
Авторeasyrider (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 20:16



vij sa vektra,ni6to li4no,ama sum karal opel,imah golf1 - 1.6 karburator.razni opel4eta ot toq klas vob6te ne mogat i da se pokajat ot dupkite si...sega imam golf 2 1.8 monoinjekciq,90kon4eta,dam qko drusat i edinicata i dvoikata,ama i dvete mi sa s sportno oka4vane.1cata har4e6e 10 gradsko i 6 izvun.2kata mi har4i 0t 8 d0 12 gradsko,zavisi v kakuv rejim q karam.izvun gradsko mi dava razhod 6.3. do momenta ne mi e dala nikakuv problem,karam q ot polovin godina.opela vse ne6to ne mu be6e nared,tro6e6e oka4vane i drusa6e pove4e ot golfa,pak kazvam toi e sus sportno oka4vane,normalno oka4vane ne drusa 4ak tolkova ako si karal sportno.taka 4e Golf e The Best!





Тема Re: Още ли карате Фолксваген Голф?нови [re: easyrider]  
АвторGogol (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 09:51








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.