Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 30.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ей, Вивател, оправете си входните VoIP-точки,нови  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.10.07 21:08



преди да ми се фукате що за велик оператор сте.

Значи получавам обаждане от 0877837917, вдигам, връзка нъц.
След 30 сек. пак от този номер и пак връзка нъц.
След 3-4 мин. получавам от 086.... и се оказва, че звъни щерка ми от Амстердам и от английската си T-mobile карта. И се чуди защо 2 пъти й затварям.
Та, Вива, ако още не сте разбрали - 80% от роуминга минава през ИНет...научете го и си оправете входните точки, че да не стряскате хората



Тема Re: Ей, Вивател, оправете си входните VoIP-точки,нови [re: Cтepн™]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано25.10.07 21:35



Вината вероятно е в вашия телевизор в Т-мобиле

И на мен всеки ден ми звънят от чужбина и виждам истинския номер. И за обратно обаждане вива е за предпочитане пред Глобул, при Мтел не знам как е, и не ми и трябва да знам))



Тема Re: Ей, Вивател, оправете си входните VoIP-точки,нови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.10.07 21:53



Интересно, и на мен почти всеки ден ми звънят от чужбина...от много европейски страни, но МАХ в 50% виждам истинския номер, иначе - вх. точка, която в 90% от случаите е на МТел, по-рядко Глобулска и проблеми няма...затова и не съм повдигал въпроса досега. Но днес нацелих Вивателска и ето.

И, ще ме извиняваш, но виждам истинския номер си е откровена лъжа...просто около мен също получават постоянно чужбински повиквания, от наши карти в роуминг или от чужди, както е в моя случай и %-та с истинския номер е около 50...няма как да ме убедиш, че си великото изключение

. Просто някъде четох наскоро, че 80% от международния трафик в Европа минава през ВоИП.



Тема Re: Ей, Вивател, оправете си входните VoIP-точки,нови [re: Cтepн™]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано25.10.07 21:56



Ако искаш вярвай, звънят ми от МТС Русия и винаги е 100% реалния номер)



Тема Re: Ей, Вивател, оправете си входните VoIP-точки,нови [re: DTMF]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.10.07 22:24



Ъ, Русия, аз говоря за Европа.
Впрочем ми звъняха от същата Т-мобайлска карта от Казахстан...няколко пъти...ни веднъж не дойде от нейния номер, а винаги от унгарски мобилни номера...бях много учуден...дей е Алмати, дей я Унгарията...да беше от Китайски ВоИП щях да разбера...Китай е на 50-100 км. оттам, ама Унгария...



Все пак в мен си остава кофтито чувство, чв Вивателските вх. точки преебават връзката...не като вх. точки на другите два оператора. И при непридвидимостта на ВоИП-а...де да знам, че и занапред няма да нацелват Вивателски вх. точки...нали уж са евтин оператор, току виж станали предпочитани...и ще трябва да ми звънят, а и аз да звъня по няколко пъти...и къде остава евтинийката? Англичаните знаят къде.

Редактирано от Cтepн™ на 25.10.07 22:28.



Тема Re: Ей, Вивател, оправете си входните VoIP-точки,нови [re: Cтepн™]  
Автор Kurti_vleze (перде)
Публикувано25.10.07 22:42



Ох,на батко,остроумната ми тя!
Знаех си,че ще прихванеш нещо от общуването с ония дъртаци от БАН.
Е,верно че и виаграта помогна,ама те са на възраст все пак





Тема Това е новина - Cтepн минал на Вивателнови [re: Cтepн™]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано25.10.07 22:45



Браво!





Тема Не били компютри, а компотинови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.10.07 22:56



Май в момента си на повече ракии и от мен



Значи получавам обаждане от 0877837917 - по тази логика съм абонат на поне две дузини оператори...баси пича съм станал



Тема Re: Ей, Вивател, оправете си входните VoIP-точки,нови [re: Cтepн™]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано26.10.07 00:26



При изходящи обаждания и проблеми търсиш твоя оператор да си провери нещата.



"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: Ей, Вивател, оправете си входните VoIP-точки, [re: KlD]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.10.07 19:16



Значи да пратя мейл до T-mobile GB да не ползват вх. точки на Вивател, а на можещите оператори.
Айде, тука ще попсуваме и все тая, но английските им абонати да ги караш да звънят 2-3 пъти барем намерят вх. точка с 088 или 089...они не са свикнали така



Макар, че изходящото е от Холандия, демек в роуминг...кой знае холандския оператор къде е засилил обаждането




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.