Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:39 17.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Ей, Вивател, оправете си входните VoIP-точки,нови [re: Cтepн™]  
Автор O!Sag (Dr. House)
Публикувано28.10.07 15:08



Воипа пак може да предава А-номера, само че мобилния оператор, чиято карта ползват, си има собствено (и с основание) виждане по въпроса за КЛИ-то. Всъщност воип е много гъвкав и универсален протокол.

Проблема ти е в тоя, дето е продал терминиране на оператора, от който е тръгнало обаждането. Вивател няма нищо общо с това.

Пример: ти (е ти точно не можеш де) си купуваш 10 карти с по 500 безплатни минути на месец и излизаш на воипаджийската борса. Веднага се появяват оператори, които правят кънект с тебе. Обаче на тебе ти е бозав нета, сетъпа, и изобщо ти е грешна концепцията, и в резултат 40-50% от повикванията минават нормално. Кой е виновен в случая?

Ето ти отговор на грешно поставения въпрос тип "аз съм клиент и си искам там нещо си" :-)

--



Тема Re: Ей, Вивател, оправете си входните VoIP-точки,нови [re: O!Sag]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано28.10.07 16:35



в резултат 40-50% от повикванията минават нормално.
А защо, когато тези карти са на МТел и Глобул 100% от повикванията минават нормално? И там едва ли тоя, дето е продал терминиране на оператора, от който е тръгнало обаждането, има нещо общо с тях. Обаче е бил достатъчно умен да ползва сигурни оператори.





Тема Re: Ей, Вивател, оправете си входните VoIP-точки, [re: Cтepн™]  
Автор O!Sag (Dr. House)
Публикувано28.10.07 16:47



Откъде да знам защо, вероятно защото тия които са се нагърбили да препродават мтел и глобул са по-добри в това, което правят, а може и да е съвпадение.

Фактът, че повикването от вивателската карта е било осъществено, показва, че проблема не ти е във вивател, а в човека по средата.

Не защитавам вива, но за да сме обективни, трябва да ти кажа че имам тяхна карта отдавна, както и цялата ни фамилия, и ги сцепваме от говорене, до сега никога никакъв проблем е е имало с тях.

--



Тема Re: Ей, Вивател, оправете си входните VoIP-точки, [re: O!Sag]  
Авторonzi (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 17:17



Айде поредният недоразбрал с кого си има работа. Гражданинът от морската столица е решил, че има някакъв "проблем", свързан с Вивател и е заредил плювалника за дни наред. Който се усети зарежда пуканките и гледа сеира.





Тема Re: Ей, Вивател, оправете си входните VoIP-точки, [re: onzi]  
Автор O!Sag (Dr. House)
Публикувано28.10.07 17:23



карай, той е дълбоко компетентен, иска човека.

--



Тема Re: Ей, Вивател, оправете си входните VoIP-точки, [re: O!Sag]  
Автор Kurti_vleze (перде)
Публикувано28.10.07 19:29



Е,тоя път направо я насрахте сладураната.
А аз си мислех,че само мен ме дразни,но явно с "невероятния" си изказ и "брилянтен" ум е успяла да направи впечатление и на други!



Тема Re: Ей, Вивател, оправете си входните VoIP-точки,нови [re: O!Sag]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано28.10.07 20:21



Фактът, че повикването от вивателската карта е било осъществено, показва, че проблема не ти е във вивател, а в човека по средата.

Аха, сега вече разбрах - купувам от производител сирене и то се оказва развалено, на което производителя ми казва "ами някой е донесъл вкиснало мляко, аз какво съм виновен".



Тема Re: Ей, Вивател, оправете си входните VoIP-точки,нови [re: Cтepн™]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано28.10.07 20:29



Наистина вече ставаш за смях.

Спри се.

Не можеш да разбираш от всичко.





Тема Re: Ей, Вивател, оправете си входните VoIP-точки,нови [re: Cтepн™]  
Автор O!Sag (Dr. House)
Публикувано28.10.07 20:32



Не, в магазина някой го е прецакал.
Хайде не се прави на тъп и упорит.

--



Тема Re: Ей, Вивател, оправете си входните VoIP-точки,нови [re: O!Sag]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано28.10.07 20:34



Казах "от производител"...ама кой да чете, друго си е мантросването




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.