Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:17 01.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Да разлаем кучетата!нови [re: DyadOmraz]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано28.10.15 16:19



на човека ми носят, ама ти какво хващаш от това?



Тема Re: Да разлаем кучетата!нови [re: alisalisa]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано28.10.15 18:14



Търсят себе си, понеже така е по-лесно да се класифицират къде са, защото иначе съвсем се объркват и затова използват някаква математическа скала. За собствена ориентация и прегледност, защото са свикнали да се сравняват по скала. Според мене е това.

Редактирано от Lucky Eva на 28.10.15 18:29.



Тема Re: Да разлаем кучетата!нови [re: Lucky Eva]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано28.10.15 23:14



също като хороскопите. за да разбереш кой си, четеш какво някой е написал за Луна в Риби, например.



Пак по същата причина ли?



Тема Re: Да разлаем кучетата!нови [re: alisalisa]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано28.10.15 23:22



Отначало четеш, учиш, после започваш да усещаш прочетеното и да осмисляш усещанията си и да ги тълкуваш чрез разума си. След като знам какви са проявленията на луна в риби, сега вече тълкувам какво ми носи тя.

Луна в риби е много шашава, губи ти усещането за време, понякога все едно го няма и често ти дава преекспониране на текущи ситуации като сила на възприятие. Добре, че имам квадрат със слънцето, което ме прави малко по-логична, защото иначе ужас.

Имам си и асцендент в дева, който също цикли, та в комбина я вразумяват някакси.

Редактирано от Lucky Eva на 28.10.15 23:23.



Тема Re: Да разлаем кучетата!нови [re: Lucky Eva]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано29.10.15 09:59



луна в риби нищо не ти носи - това е математическа точка, за която някой е съчинил трактати. пък друг някой измислил прецесията и доказал в трактати, че точката, именувана "луна в риби", всъщност е точка, именувана "луна в овен". с други характеристики на точката. отделно, всичките тези съчинения на непознати, дори умрели хора, имат толкова лично отношение към тебе, колкото амебата от локва в Салвадор. Авторите не те познават и не те припознават като такава и онакава. Просто фантазирали и писали. Ти пък търсиш себе си в хорските фантазми.

Защо?
това е акцентът в темата.



Тема Re: Да разлаем кучетата!нови [re: alisalisa]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано29.10.15 17:28



Принципно, всяка теория се основава на сравнения, за да извлечем поука и да сработи нещо спрямо някаква отправна точка. Да кажем медицината - някакви данни се приемат за норма, отклоненията от тях са паталогия и следва лечение, за да се доближим отново до нормата. Математиката - търси се верния отговор на задачата, той или те са решенията, за да сработи нещо. Ако поставиш грешни - системата не работи. С нашите несъвършени мозъци непрекъснато сравняваме и си правим изводи на базата на сравнението. Не сме дорасли да видим цялото, затова ни трябват отправни точки.





Тема Re: Да разлаем кучетата!нови [re: Lucky Eva]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано30.10.15 09:23



Не сме дорасли да видим цялото, затова ни трябват отправни точки.
Демек, не сте си направили труда да проходите и ви трябват патерици.

Гледам ти темата за напористия клиент оттатък и се дивя на радини вълнения и реакции в рутинна професионална ситуация. Ако "отправните ти точки" бяха читави, казус и тема нямаше да има. Каква полза да се оправдаваш с това:
Аз съм близнаци с луна в риби и асцендент дева, щом не си инвестирала в подготовка за справяне с малко по-нестандартни конфликти на интереси там, където си вадиш хляба? В оная тема дори не става дума за черезвичайни обстоятелства, само за възможни и доволно често срещани завръзки в работния процес.



Тема Re: Да разлаем кучетата!нови [re: alisalisa]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано30.10.15 22:24



Просто е по-различно, този не е някакъв човек, с когото мога лесно да се разбера.



Тема Re: Да разлаем кучетата!нови [re: Lucky Eva]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано31.10.15 09:21



този не е някакъв човек, с когото мога лесно да се разбера
Що? Като модел на поведение е често срещан и предвидим. Всеки, който е поизучил моделите, може да реши разбрано проблема.

Ти що не можеш, щом управляваш фирма?



Тема Re: Да разлаем кучетата!нови [re: alisalisa]  
Автор Baldrian ()
Публикувано01.11.15 18:38



Не, не лапам като бонбонки...



Специално за астрологията, дълго време я отричах...Почти на шега отидох да ми направят хороскоп, записвайки си старателно...Идеята ми беше да оборя след време един човек, показвайки ми колко несъстоятелна е.
Оказа се година след това, че са се припокрили нещата- вкл. почти невероятно събитие, независещо от мен по никакъв начин...ама наистина по никакъв, за съжаление...
Тогава започнах да търся логиката...

Горе- долу така давам...

Духовното блондинство удължава физическото брюнество!
Ruja Karamfilova

Редактирано от Baldrian на 01.11.15 18:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.