Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 18.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Дядо,нови [re: DyadOmraz]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.11.15 09:32



прочетох, но не мога да нося отговорност за това, което съм разбрала.





Тема Лиске,нови [re: alisalisa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.11.15 09:33



не случайно съм завършила химия - веднага надушвам вредното.





Тема Re: Бре, ще пукна от потрес!нови [re: PYTnik]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано10.11.15 09:39



Тъкмо това си мислех за теб...как голям потенциал като твоя се насочва към дребнавите неща???????

Умишлено. Наглед дребните неща винаги са фактор, ако бъдат подценени или изтървани от контрол.

Как ти, с това което притежаваш, до сега не си разбрала, че всичко свято докоснато от Човека се превръща в лайна!
Колко килограма лайна годишно произвеждаш лично ти?

Исках да ти кажа, че това което забелязвам е мобилизиране на целият ти интелектуален потенциал към оплюване на всичко и всеки различен от твоите ограничени представи...
Оценка от производител на лайна: виж горния цитат.

Може би пък въпреки интелектуалният ти потенциал, да те тормози ешерихия коли...де да знам от какво е твоето
Питай енбебето, тя е спец по паразитите и виртуалната им диагностика.
Ако я хванеш на кеф, ще ти предостави пълните медицински изследвания, проведени лично от нея, за всеки потребител и паразитиращите живинки, които го тормозят.





Тема Re: Дзен поговорканови [re: Lucky Eva]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано10.11.15 09:52



За да си свободен не трябва нито да се примиряваш, нито да се надяваш. Просто трябва да си свободен от тези зависимости.

Ти откъде знаеш, при положение, че последната ти реална и практична тема беше посветена изцяло на собствените ти зависимости. Оная за клиента сваляч имам предвид.



Тема Re: Лиске,нови [re: nbb]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано10.11.15 09:55



Тая химия, която си учила, е първо ниво в сравнение с моето химично образование.
Ич не ми я пробутвай за оправдание.


На ниво 10 клас си и там ще си останеш.



Тема Re: Да разлаем кучетата!нови [re: alisalisa]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано10.11.15 09:58



Аз изцяло на теб се надявах, защото усетих зле прикрит професионализъм. Затова и предложих мероприятието. Дерзай! Аз съм зад теб.

И мани го путника, на него само ангели, архангели и нощни пеперуди му пърхат из главата.



Тема Лиске,нови [re: alisalisa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.11.15 10:00



щом казваш.





Тема Re: Лиске,нови [re: alisalisa]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано10.11.15 10:07



Много е гот когато две жени си мерят пишките.



Тема Добре де,нови [re: DyadOmraz]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.11.15 10:46



как да направим Лиса щастлива освен по този начин, който тя си знае - да стъпче някого, за да изпъкне ? Ти си мъж, кажи какво да направим.





Тема Re: Да разлаем кучетата!нови [re: DyadOmraz]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано10.11.15 11:00



професионалната дисциплина "говорим си за секс" я практикуват други дирски звезди. за мен е безсмислено на този етап.

едно време, преди да родя, ми беше мистично интересно как се отглеждат бебета, особено в сферата укротяване, хранене, смяна на пелени. после родих и станах спец в обгрижването на бебета. и сега практикувам с роднински, когато е необходимо. и съвети давам, когато е необходимо. но, лаф да става, щото някому се е приискало да си дрънкаме за смяна на памперси, например, не ме влече.

заиграването с хуйчета на приказки същото като необятната тема за бебешките дупета и отделителна система - безпричинно я отварят само пристрастените към празни думи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.