Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 18.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: За меннови [re: nbb]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано08.11.15 23:31



по-нагоре в класацията





Тема Re: За меннови [re: PYTnik]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано08.11.15 23:37



Знае, че всичко което е неразбираемо за нея е писано от надрусан алкохолик или някой луд!

Ааааа, не всичко. Квантовите физици не са дрогирани или луди, сакън!
Останалите си плачат за лечение, разбира се.





Тема Бре, ще пукна от потрес!нови [re: alisalisa]  
Автор alisalisa (лиса)
Публикувано09.11.15 09:29



и няма начин да не се изприкажа по повода.

Попаднах, начи, благодарение на хабибито, на следния пълен абсурд. В Дира:



Българската православна църква почита днес паметта на Свети Архангел Михаил. Църковният празник е наричан от народа Архангеловден.

Денят на Свети Архангел Михаил - военачалник на цялото небесно войнство от ангели и архангели, е вторият по значимост след Димитровден есенен празник на Българската православна църква. Светецът символизира тържеството на доброто, светлината и справедливостта. В църковната иконография е изобразен с копие в ръка, тъпчещ с краката си дявола.


Ся. Не знам кой неподписал се малоумник е сътворил тази чекия - очеизвадно бъкел не разбира, писал на час и на лев за заплата. Дори не си направил труда мааалко да попроучи материята, за която сътворил новина за стинки.

Дотук добре. Продаваме сушено кравешко лайно като мумия на извънземно, пък който се върже. Невероятно, но факт - вързват се! И парцалът се продава и рекламира.

Наистина умът ми не го побира това явление. Толкова духовен мистицизъм и окултизъм просто не съм в състояние да понеса.



Тема Хи-хи,нови [re: alisalisa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано09.11.15 14:28



значи отново успях да те разлая ?





Тема Re: Да разлаем кучетата!нови [re: alisalisa]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано09.11.15 14:39



Аз пък викам да разлаем хуйчетата.



Тема Re: Дзен поговорканови [re: PYTnik]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано09.11.15 14:44



Значи аз съм МНОГО УМЕН!!!

Никога не съм чел "Алиса...". Гледал съм част от едно от филмчетата с такова заглавие, но помня единствено "OOOOOOFFF WITH HER HEAD!!!!!".

А този цитат съм го извадил преди няколко години от собствената си глава, ум, опит и просветление едно към едно.

"Всъщност само ако се лишиш от последната си надежда, ще можеш да станеш истински свободна. Нищо няма да те държи повече, ще ти е все едно и най-сетне ще получиш възможност да си съсредоточиш мислите върху това, което трябва да правиш, а не върху това какво ще стане сега."

Мой доволен"





Тема Re: Дзен поговорканови [re: DyadOmraz]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано09.11.15 20:21



"Всъщност само ако се лишиш от последната си надежда, ще можеш да станеш истински свободна."

Наистина мъдро.





Тема Re: Дзен поговорканови [re: Lucky Eva]  
Автор DyadOmraz (ветеран)
Публикувано09.11.15 21:10



Ето това, което бях написал аз:

Надеждата
18 август 2011
„Надеждата крепи човека”. Едва ли има някой, който сериозно или на шега, да не е изричал това клише.
„А дали е така?” – ще попитам като Васко Кеца навремето. Не мисля.
Надеждата е онази кофа ледена вода, която съживява припадналия от болка нещастник, за да продължи да усеща мъченията.
Тя е тази, която не го оставя да стане от ролетката на живота, когато всички шансове са отдавна изгубени.
Пак тя го възпира да тръгне по нова пътека, когато напълно се е изгубил в джунглата на живота.
Надеждата е плаващият пясък, който с всеки опит за измъкване ни поглъща все по-дълбоко и по-дълбоко.
Оставете Надеждата, тази Фата Моргана в житейската пустиня!
Прегърнете Примирението.
То е, което ще спре болката завинаги.
То ще ви помогне да преглътнете поражението и да потърсите нов път.
То ще ви даде търпение спокойно да дочакате края на представлението, много след като то вече е престанало да ви интересува.



Тема Re: Бре, ще пукна от потрес!нови [re: alisalisa]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано09.11.15 21:45



Тъкмо това си мислех за теб...как голям потенциал като твоя се насочва към дребнавите неща???????

Как ти, с това което притежаваш, до сега не си разбрала, че всичко свято докоснато от Човека се превръща в лайна!
"Българската православна църква"???????

И какво? Откри топлата вода ли???????

Пък и какво знаеш ти за цялото небесно войнство от ангели и архангели, та и ги наплю заедно с "Българската православна църква....

Исках да ти кажа, че това което забелязвам е мобилизиране на целият ти интелектуален потенциал към оплюване на всичко и всеки различен от твоите ограничени представи...

Сега се чудя като каза, че си знаеща, дали си вярваш че наистина си знаеща и от това го вършиш?

Ако е така, това е голяма простотия, честно...

Да беше мъж щях да зная, ама ти жена...ибъ ли му мамата какво ти става!!!!

Може би пък въпреки интелектуалният ти потенциал, да те тормози ешерихия коли...де да знам от какво е твоето



Нарочно, това е по яко от алкохолик, надявам се да ти хареса такъв стил на диалог!!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Дзен поговорканови [re: DyadOmraz]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано09.11.15 22:08



За да си свободен не трябва нито да се примиряваш, нито да се надяваш. Просто трябва да си свободен от тези зависимости. Примирението е безволие, но то се подчинява на това, че не искаш да налагаш волята си, за да постигнеш нещо, а не че се чувстваш свободен, точно напротив, тягостно ти е от безволието, но нямаш сили или не искаш да предприемеш нещо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.