Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 22.06.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: Диди]  
Авторfreshkata (Нерегистриран)
Публикувано21.10.09 01:24



Сериозно ли е това? Моля те,предстоят ми снимки,ако не спрат въпросната сделка.Бях точно от 20ч.до 2:30ч и забелязах някои ужасни неща,като идеята,че се снима в басейн.Също така ни предупредиха,че каквото е времето на вън,такова е и вътре.

Искам да кажа,че никакъв психолог не ме е разпитвал.Освен въпросите в сайта:"За какво би похарчил парите...?Хазартна личност ли си?"Много искам да си пробвам късмета(уж).Дано подпишат наи-после договор с някоя от телевизиите,че ми писна да чакам.Чакам вече 7 месеца. Някой,ако знае нещо,да не мълчи,а да казва! [plezq se



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: goldy]  
АвторAvitohol (Нерегистриран)
Публикувано28.12.09 04:51



Това, което пишеш ти го вярвам напълно без въобще да съм бил в студиото и да съм изгледал дори едно предаване. Преди време един мой приятел си направи собствено предаване, което излъчваха за кратко по частни телевизии. Пак беше за печелене на пари, беше изцяло нагласено и никой не печелеше никакви пари там

. Всичките му участници бяха негови приятели и знаеха отговорите предварително, за печалби въобще не говоря. Не знам дали с всички предавания е така, но по принцип тези предавания се режисират както всичко останало по телевизията - за да се гледат, съответно да се вдига рейтинга на телевизията и да се печелят повече пари от рекламно време. Това е. Това важи и за Стани Богат и за повечето предавания от такъв тип....



Тема Re: и аз бях там и аз играхнови [re: A]  
Авторkrasi (Нерегистриран)
Публикувано09.08.10 00:19



отдавна не бях влизал в този клуб. Искам само да защитя тези хора, които работят там. Аз участвах през 2001 година и съм очарован както писах и по-рано. Сега играта вече е съвсем различна и не зная дали си заслужав да се следи. А Ники Кънчев бил много стиснат според персонала. Не съм запознат, но и при други случаи съм чувал същото. Все пак не зная колко му е заплатата. ха-ха-ха.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.