Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 20.04.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: СТАНИ БОГАТ НЕ Е ТОВА КОЕТО ВСИЧКИ ВИЕ ВИЖДАТЕ !!!нови [re: imah jelanie]  
Автор lezginka (непознат )
Публикувано06.02.08 15:46



Много е прав потребителя. Точно така е. Щракнете тук, за да си отдъхнете от всички тези простотии http://masterstb.com/index.php





Тема Re: СТАНИ БОГАТ НЕ Е ТОВА КОЕТО ВСИЧКИ ВИЕ ВИЖДАТЕ !!!нови [re: imah jelanie]  
АвторTedika (Нерегистриран)
Публикувано12.02.08 09:01



Искам да споделя нещо за студиото където снимат Стани Богат. Бях там когато вуйчо ми Миро спечели Биг Брадър .В онова студио наистина снимат много предавания , и наистина сградата беше една саборетина , но според мен не винаги там има такива хора за каквито споменахте ....на мен всички хора ми се сториха супер готини, Ники Кънчев е нормален човек с чуство за хумор и лично на мен не ми бе6е не комфортно там ....напротив , беше ми толкова приятно , можех да общувам с доста интересни хора ....а за "кафето" , всъщност това се води лавка и никой от "висшестоящите "не ходеше там ....по време на рекламите и почивките Ники си говореше с нас за всякакви нешта не свурзани с предаването ...бешемного забавно ,а хората които са недоволни от обстановката явно са свикнали на по приятни условия , но азвинаги съм слагала приятната компания пред приятната обстановка.



Тема Re: СТАНИ БОГАТ НЕ Е ТОВА КОЕТО ВСИЧКИ ВИЕ ВИЖДАТЕ !!!нови [re: Tedika]  
Авторcapo (Нерегистриран)
Публикувано14.02.08 21:11



Сега снимат в Овча Купел,а не в Киноцентъра.



Тема Re: СТАНИ БОГАТ НЕ Е ТОВА КОЕТО ВСИЧКИ ВИЕ ВИЖДАТЕнови [re: capo]  
АвторBeнци (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 18:26



И как е там? Някой да има впечатления вече? Същата помия ли е?



Тема Re: СТАНИ БОГАТ НЕ Е ТОВА КОЕТО ВСИЧКИ ВИЕ ВИЖДАТЕнови [re: aни]  
Авторбeбe (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 20:00



Много просто никой не си върши работата! Ти за 10 лв. какво ще направиш? БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ Е МРЪСНАТА ДУМА В ТАЗИ ФИРМА!!!
ТОВА Е ИНФО ЗА ДАНАЧНИТЕ, НО И ТЕ СА СИ ......Е........ТАКА Е ДОКАТО ХОРАТА УМИРАТ ТЕ ПРАВЯТ ПАЧКИ ТОВА Е РЕАЛНОСТТА!
НЕ СЕ ЗАБЛУЖДАВАЙТЕ ДРАГИ ЗРИТЕЛИ!
МЕЖДУ ДРУГОТО СЛУЖИТЕЛ ОТ ТАЗИ ФИРМА СЕ РАЗБОЛЯ И ОТИДЕ НА МЯСТОТО НА ХОРАТА, КОИТО СЕ НУЖДАЯТ.....ПОЗНАЙТЕ КАКВО СТАНА, ПЪЛНО БЕЗРАЗЛИЧИЕ ОТ СТРАНА НА ШЕФОВЕТЕ С ГОЛЕМИ ИМЕНА САМО ПОМОЩ ОТ ХОРАТА КОИТО РАБОТЯТ И ВЗИМАТ ТЕЗИ 10ЛВ.
ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ





Тема Re: СТАНИ БОГАТ НЕ Е ТОВА КОЕТО ВСИЧКИ ВИЕ ВИЖДАТЕнови [re: imah jelanie]  
Автор Бpyrилдa (непознат)
Публикувано24.03.08 17:03



Един приятел игра преди около две години. Спечели 3000 лв. (или каквато беше тогава втората сигурна сума). Пък и "спечели" е силно казано. Както знаем, предаването се снима предварително, та на него му казаха, че парите ще получи едва когато предаването бъде излъчено. Хубаво, но до сега все още не е и естествено и за него награда няма. Явно е добре поне че е от София, та не е плащал и за път.



Тема Re: СТАНИ БОГАТ НЕ Е ТОВА КОЕТО ВСИЧКИ ВИЕ ВИЖДАТЕнови [re: imah jelanie]  
Авторkakasvraka (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 23:48



Много отдавна съм разбрала,че "Стани богат" е пълна лъжа.Не може такива като Пеньо и тризначките,умствени инвалиди,да стигнат до въпроси за 10-20 000лв. при нормална игра.Примерите са много,просто от тризначките онемях.Освен това,когато стартира играта от януари,се виждаше,че хората в студиото са с палтата си.Един участник беше по риза,а за "следващото" предаване си беше облякъл пуловерче отгоре.Нещата се виждат с просто око.Колкото до "Сделка или не",почти от самото начало се разбираше,че някои хора си бъркат по дупките.Сега вече нагло не се крият: "кой -кум,кой-сват,кой-на булката брат!".



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: zaki]  
Авторigrala (Нерегистриран)
Публикувано29.09.08 19:11



az sam igarala v sdelka ili ne.moga da vi kaja, 4e men me vzeha samo za6toto izglejdam dobre s edin kasting.vqrno e 4e kutiite se naglasqt po igra4ite,no psiholog nqma ili pone nqma intervuta. spe4elih 5 hilqdi kato bankera mi pomogna daje.i si vzeh parite.bykvalno mi se obadiha i me pitaha.taka 4e ne vsi4ko e izmam



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: goldy]  
Авторpi4a (Нерегистриран)
Публикувано27.11.08 19:19



verno li e taka va parodia



Тема Re: СТАНИ БОГАТ НЕ Е ТОВА КОЕТО ВСИЧКИ ВИЕ ВИЖДАТЕ !!!нови [re: goldy]  
Автор pitbul_ (непознат )
Публикувано02.02.09 23:52



не евярно изпратих 345есемеса и за сега ништо но има време до 2000 есемеса






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.