Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:03 26.04.24 
ТВ предавания
   >> Стани богат
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: СТАНИ БОГАТ НЕ Е ТОВА КОЕТО ВСИЧКИ ВИЕ ВИЖДАТЕнови [re: Viper X]  
Автор Pyтep (В трети живот)
Публикувано14.02.06 15:38



Декември месец един от клуб фантастика и фентази , си прибра 10 хилки. Странно но не съм го чул да се оплаква от публиката , а също така знае кога се използват главни и кога малки букви. Явно това е от значение.



Тема ДО РУТЕР !нови [re: Pyтep]  
АвторHEЛETA (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 16:01



ЯВНО ТВОЯТ ПРИЯТЕЛ Е ИМАЛ КЪСМЕТ И СПОРЕД ТЕБ ЗНАНИЯ - ЗАЩО ТОГАВА НЕ ПОИСКА СЪВЕТ ЗА ТОВА КАК СЕ ИЗРАЗЯВА ЧОВЕК И ПО КАКЪВ НАЧИН ПОКАЗВА ЕМОЦИИТЕ СИ.
МНОГО СИ ПРАВ ,ЧЕ ИМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ ЩЕ СЕ ПИШЕ С МАЛКИ ИЛИ ГОЛЕМИ БУКВИ - АЗ ИСКАМ БУКВАЛНО ДА ПРЕСЪЗДАМ УСЕЩАНИЯТА СИ ,АКО ИМАХ ВЪЗМОЖНОСТ ЩЯХ ДА ИЗПОЛЗВАМ ОЩЕ ПО ГОЛЕМИ БУКВИ , ДОРИ И ТРАНСПЕРАНТ БИХ КАЧИЛА - НО НЯМАМ ТАЗИ ВЪЗМОЖНОСТ

ХУБАВО Е ,ЧЕ ПОКАЗВАШ "ИНТЕЛЕКТ" ,НО ЩЕ Е ОЩЕ ПО - ХУБАВО АКО БЪДЕШ СЕБЕ СИ И СЕ ИЗРАЗЯВАШ БЕЗ ПОМОЩНИ ЛОГА , КЛИШЕТА И СНИМКИ ОТ ИНТЕРНЕТ.
ЯВНО FREEMAN , BARNIE ,HL @ BLACK MESA СА ТВОИ ИДОЛИ - ЯВНО МНОГО ПОУКА И СМИСЪЛ СИ ИЗВАДИЛ ОТ ИЗРАЗА - "МРИ В КОФИТЕ ОТ КОИТО СИ СЕ ПРЪКНАЛА" .


смешник - с тези букви добре ли е ?



Тема Re: СТАНИ БОГАТ НЕ Е ТОВА КОЕТО ВСИЧКИ ВИЕ ВИЖДАТЕ !!!нови [re: djssss]  
Авторdeykata (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 15:53



Не съм бил в студиото и не мога да кажа как е там, обаче има нещо гнило в това предаване. Около новогодишните празници имаше реклами за участие на различни поколения в играта, като в тях се казвеше, че могат да играят бащи и дъщери. Разреших на дъщеря ми да пусне няколко sms - а от иначе лимитирания си телефон. След известно време ни се обадиха, че можем да участваме. Последва друго обаждане, с което ни обясниха надълго и на нашироко, че в рекламата се имат в предвид само внуци и баби или дядовци. Доката течеше този разговор, по телевизията отново мина рекламата, в която са споменати и бащи и дъщери. Даже я записах, за да си докажа, че не е моя грешката. Както и да е, постигнахме споразумение, че ще играя с дъщеря си. Беше ни каза сборен пункт и часове за снимките. На следващия отидох на работа и си пуснах 2 дни отпуск, за да мога да участвам в снимките(не без лошия поглед на шефа ми), дъщеря ми се похвалила в училище, че ще играе в "стани богат". На следващия ден ми се обадиха, че не ни допускат, защото в рекламата не се е имало в предвид участие на бащи и дъщери. Питайте ме аз какви неприятности понесох в работата, а това не е нищо в сравнение с подигравките, които отнесе дъщеря ми в училище. Като компенсация ми обещаха, че ще ми се обадят през април, защото тогава имало игра с деца и така дъщеря ми да може да участва. Е, питам аз, колко човека са прецакани от анонса за бащи и деца и за какви пари става дума?
P.S. В определен етап им зададох по телефона и тоя въпрос, а те великодушно ми предложиха да ми върнат парите!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: СТАНИ БОГАТ НЕ Е ТОВА КОЕТО ВСИЧКИ ВИЕ ВИЖДАТЕ !!!нови [re: imah jelanie]  
Авторцъ (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 01:21



духай мръсна курво
всичко това е лъжа



Тема Re: СТАНИ БОГАТ НЕ Е ТОВА КОЕТО ВСИЧКИ ВИЕ ВИЖДАТЕ !!!нови [re: цъ]  
АвторHEЛETA (Нерегистриран)
Публикувано22.09.06 20:07



Много си оригинален мушморок - тези думи са за майка ти ......за съжаление - щом те е научила на тях , значи много и харесват.
Писна ми от прошляци и тотално изпростели недоразвити пубери - хайде ходи блъскай .................



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: goldy]  
АвторCдeлka или He (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 12:42



Драга,Goldy!Преди да публикуваш грешни мнения се информирай по-обстойно.Това,което си написала е абсолютна Лъжа!!!Защото,ако си била в студиото,както твърдиш,че си очевидец,как си разбрала къде слагат кутиите,камо ли някой да влезе там??Никой от участниците не знае,камо ли ти???КОлкото до психоложката Емилия,ако работи в Нова Тв,мислиш ли,че в ефир ще кажат,че тя е психолог?Емилия е психолог,но никога не е работила и няма да работи за Нова Тв.Жалко е,че има завистливи и неосведомени хора като теб,които пускат такава невярна информация!

И с какво Емилия е препитвала участниците?Че ми е много интересно?И защо да го прави?



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: goldy]  
Авторanymous (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 12:50



Az imam snimka i na dvete:D



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: anymous]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 19:01



Пускай снимчиците!!!!!



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: Диди]  
Авторsdelka ili ne (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 10:16



как?



Тема Re: "SDELKA ILI NE"-GOLIAMATA IZMAMAнови [re: goldy]  
Авторnadince (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 11:09



qko e






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.