Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:09 23.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: !Roxana!]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано29.09.10 11:48



Незнам дали темата е пусната сериозно, или с цел да се избъзикаш с клубарите.Но аз ще отговоря сериозно. Не си заслужава за 1-2 вечери ебане (колкото и да е качествено) да се жертва сериозна връзка.



Тема Онянови [re: !Roxana!]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано29.09.10 21:05



70-годишния дъртак спря да го вдига ли вече?





Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано30.09.10 01:18



Няма начин да изневеря, без партнера да разбере, ма и да не разбере, аз не бих стигнала дотам.

Първо, нема начин да липсвам от къщи за дни, за да джиткам по света и у нас.
Второ, и да го направя веднъж и той да не разбере, как ще го направя втори път, а втори път ще има, забраненото е много сладко.

Трето, същата картинка ще бъде и при него, на бас




И той има деца, и аз. От партнер мое да се скриеш, от деца не мое ВЕРВАЙ МИ


И със, и без ирония, не го виждам. И в единия случай, и в другия, ми поне да изберем по-малкото зло.


Да бъдем философи и да почетем една погребана история с весело мълчание


Той вероятно ще си намери други мераклийки, вЕрвай ми. Лично аз не се съмнявам, че не му липсват. Не е опрял до мене, както се вижда.


Както се вижда, и аз не съм опряла до него. Дай да погледнем от към веселата страна и да забравим една стара история по мекия и добрия начин







Ако се замислиш, и Оскар Уайлд, или който и да е, една единствена крачка го дели от извършването на престъпление, и тази единствена крачка се нарича морал. Нали се сещаш, къде отиваме без морал, и ако ще съм ТОЯ тип егоист, къде му отива на човечеца семейството, а моето?


Та, на единия морал се крепи света, колкото и да не му се вярва на Уайлд и не тебе с тази оратория



Тема Ха,нови [re: !Roxana!]  
Автор jamie (добре познат)
Публикувано30.09.10 21:14



краят на света идва по-рано!
Роксана да говори за морал





Тема Re: Един много тъп вАпрос:нови [re: Дoбpe,дe!]  
Автор !Roxana! (Libertarian)
Публикувано01.10.10 00:35



Добре де, ти ако беше на мое место, какво щеше да направиш?


Опитай си да си представиш и ми кажи после тука как ще постъпиш. То, разбира се, нема да е същото...но поне опитай






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.