Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:10 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Кога изневеряменови [re: DarkSide]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано28.07.09 15:02



Лично аз също смятам, че са взаимноизключващи се - както виждам, и ти мислиш същото. Но хората са различни и се държат всякак.



Тема Re: Наистина ли?нови [re: Лилит]  
Автор Karea ()
Публикувано28.07.09 15:14



ОК, но това е само един начин, а не много.



По въпроса за лицемерието също няма да се разберем. Няма нищо по-лицемерно от това да се правиш на кротко агънце, за да може някой да те харесва заради това което НЕ си.
Обратното - да си открит - може да е нехуманно и какво ли не, но лицемерно не е.



Тема Re: Кога изневеряменови [re: Лилит]  
Автор Demon. (мистичен)
Публикувано28.07.09 15:16



Мне, не ги преиначавам, може би ги пресилвам. Обаче то е защото придаваш на такава несигурност някакво централно и задължително място във всяка връзка... като заради нея било полезно да се изневерява.

А според мене състоянието на сигурност/несигурност следва да има абсолютно третостепенно значение за една връзка, в която имаш двама души, които могат един без друг, но искат да са заедно.



Тема Re: Кога изневеряменови [re: Лилит]  
Автор fauvito (непознат )
Публикувано28.07.09 15:19



Безкрайно ти благодаря за мнението. Когато те чета, каквито и притеснения да имам, отпадат. Всичко ми се струва възможно, оправдано и хубаво

Да не говорим, и че съм напълно съгласна с теб. Особено в тая част, че изневярата е полезна за връзката :))



Тема Re: Наистина ли?нови [re: Лилит]  
Автор Demon. (мистичен)
Публикувано28.07.09 15:21



Смисъла на това да си казвате всичко не е да си прочистваш съвестта когато всичко свърши. Смисъла е, че ако някой ти е завъртял главата и тя все още се върти, това неминуемо се отразява на постоянния ти партньор и е редно да го обсъдите както е редно да обсъдите всичко друго което ви засяга заедно.



Тема Re: Кога изневеряменови [re: fauvito]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано28.07.09 15:21



Сладък



...колкото на мен са ми "изневерявали" толкова толумби не си изял в живота си
...и първи и втори том - "Пет правила как да оцелеем след изневярата му"....съм ги писала аз
Сега в момента пиша "Ползата от това да ти изневеряват"
Щот има и ползи от това да си бил "жертва" на "изневяра"...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Кога изневеряменови [re: Лилит]  
Автор Opassionata (внимание, пес!)
Публикувано28.07.09 15:24



Ясно!
Аз тази попара я ядох вече.
Сега съм на съвсем друг акъл...гласувам за гоненицата с елементи на ловуване, лека неяснота по отношение на верността и по-закачливо поведение, щото това "завинаги" е страшно душещо



(по принцип съм затиснала идеалиста в себе си с една пухена възглавница и само като се опита да надигне нос го затискам, нежно, но непоклатимо)



Тема Re: Според мен,нови [re: Ti4inka]  
Автор Demon. (мистичен)
Публикувано28.07.09 15:35



Това е добро мнение, само че когато партньора ти е съгласен, че това което раздаваш е "излишък" и той не може да го употреби по-добре!





Тема Re: Според мен,нови [re: Demon.]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано28.07.09 15:53



Що си изтри питанката ве ?

Точно щях да ти копирам нещо ....

Деноме …като заначало ще ти дам някой друг щрих…

След разгромителният крах на егото …човек като се осефери му светват някои неща :

-Егото му не е в пряка зависимост от това кой на кого го е отпрал…/извинете ме за езика/

-Падат му пясъчните замъци и представи за свръх партньора дето само в него гледа и за него мисли

-Със това автоматично отпада и задължението ти да си свръх партньор и да гледаш само в него …един вид получаваш карт-бланш / коз/ ако някога ти се прииска да се излющиш някъде …то да нямаш грам угризения и да не те чопли чувство за вина

-Падат ти голяма част от задръжките в общуването с отсрещната страна /вече можеш да му кажеш, че му миришат чорапите без грам да се притесняваш, че „Милото” ще се засегне…/

-В бъдещи връзки си в пъти по-адекватен.

-Ставаш една доза по-независим.Даже в някои случаи много независим…разбирай …ако искаш да си биеш камшика …щот тази връзка и теб нещо те е тормозила …то какъв по-добър повод от това, че някой си бил кръшнал / даже всички ще те подкрепят и ще ти помогнат /

-Вече нищо в човешките реакции и взаимоотношения не ти е чуждо. Изнавярата изкарва навън – креативност, творчество ….циркови умения …и много други добри и не толкова добри човешки черти …

-Изнавярата може да сближи двама индивида …и да ги направи по-ефективна двойка от преди изневярата ….тук вече …си проличават характерови качества за които може човек никога преди това / или никога въобще/ да не забележи в половинката …

Мога още купиша глупости да изпиша …но научих едно ….ако имаш сили да преодолееш нещо такова …да намериш и извлечеш положителното в него …то

„Светът е твой …”

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Редактирано от Jolee на 28.07.09 15:56.



Тема Re: Според мен,нови [re: Jolee]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано28.07.09 16:04



Целувка по помъдрялото ти /още повече/ челце!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.