Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:53 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Кога изневеряменови [re: DarkSide]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано28.07.09 13:11



единици са тези хора които имат достатъчно (енергия) да дават радост и удовлетворение, та да стигне за повече от един човек

Точно така е.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Кога изневеряменови [re: Coнaтa]  
Автор Jolee (Черна с пантера)
Публикувано28.07.09 13:20



Излавяте ме вий да си кажа какво си мисля ...

Мисля си, че ако се стигне до там да влагам страст в някой различен от наличният партьор...чисто и просто ...ще се сбогувам с него и ще се оттдам с пълни сили на новата си страст

Няма да си правя автопарк в двора я....това са хора не ламарини....

Тази измислица с терзания ...игри на криеница ...умуване ...притеснения и подобни ...не е спорт за хора като мене ...

Затова искренно се забавлявам в такива теми ...

На едно лесно и елементарно нещо като избора "Пешо или Гошо" ...се лепват титли "Изневяра" ...то са анатеми ...то са проблеми ...

Накратко...за едната гола страст няма да си наводня или изгоря къщата ...нито ще зачеркна някого, който смятам за скъп ...

Ама аз съм един безчуствен и глуповат мушмурок ...затова ...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Кога изневеряменови [re: paзбиpaм]  
Автор Poшko (куче в чекмедже)
Публикувано28.07.09 13:21



ама ние сме от тях - нъл тъй




по-добре жена кучка - отколкото овца!

Тема Re: Кога изневеряменови [re: Poшko]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано28.07.09 13:31



Познавайки себе си и доколкото съм прочела и видяла от теб - да.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Кога изневеряменови [re: Лилит]  
Автор dalya_night (())
Публикувано28.07.09 13:33



ти ДАЛЯСВАШ


дай та цуна по челото



Тема Re: Кога изневеряменови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано28.07.09 13:45



Аз пък искам да прихвана и от двете ви с Лилито

и ще стана съвършена.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 28.07.09 13:45.



Тема Re: Кога изневеряменови [re: paзбиpaм]  
Автор dalya_night (())
Публикувано28.07.09 13:50



от мен не прихващай ти си го носиш...а Лилето е рядък диамант , всички искаме като нея , дори и аз понякога когато искам да съм бяла и добра , но първо-трудно се получава , и второ-като замечтая да лилясвам влизам и си говорим и така допълвам липсата. Аз нямам нейната светла вяра и същност.

Ако някой ден олилясам онлайн и на живо знам че ще ме надушиш и те заклевам да дойдеш с тоягата и да ме стегнеш , чу ли?



Тема Re: Кога изневеряменови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано28.07.09 13:54





Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Наистина ли?нови [re: Ti4inka]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано28.07.09 14:13



Не, моята философия е друга. Аз просто нито вярвам във верността, нито я смятам за условие за щастливи отношения. Има много начини да съсипеш някого и без да му изневеряваш, както и много начини да му изневериш, без да го нараниш.

Казано другояче - ако отношенията ни почнат да се скапват поради някаква причина, мисълта, че той (въпреки всичко) ми е верен, няма да ме накара да се почувствам по-добре. Нито ще промени факта, че връзката ни умира.

И обратно - ако между нас всичко е наред (всеки да си го разбира както иска), ми е все тая какво прави, когато не ми е пред очите.



Тема Re: Според мен,нови [re: Ti4inka]  
Автор fauvito (непознат )
Публикувано28.07.09 14:23



Харесва ми определението ти, даже много се доближава до моето усещане за нещата.
Но обърнато, излиза, че даваме ли интимността си на някого, значи сме му верни. А скромният ми опит показва, че дори и да даваш цялата си интимност, и то най-искрено, може пак да изневеряваш. Дори може да обичаш другия и пак да му изневеряваш. Стана оббъркано, но темата си е объркана...
Поздрави




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.