Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Наистина ли?нови [re: Demon.]  
Автор Karea ()
Публикувано29.07.09 14:14



Toчно така. За съвестта, ако я има, се мисли предварително, а не при свършен факт.

Колкото до посочената от теб причини, тя е важна, но е само една от три основни. Опитвала съм да обясня и друг път предимствата да бъдеш честен и открит, но 90 от 100 смятат това за извратено.





Тема Re: Точно това,нови [re: paзбиpaм]  
Автор Karea ()
Публикувано29.07.09 14:17



После се поздравявам, че не съм имала глупостта, водена от желанието да съм честна и искрена...



Редактирано от Karea на 29.07.09 14:18.



Тема Re: точнонови [re: DarkSide]  
Автор vehemence (гореща)
Публикувано29.07.09 16:33



всяко много сигурно нещо в един момент се проваля - любов, работа, приятелство - от опит говоря

така че спрях вече да си мисля, че нещо каквото и да е то ми е прекалено сигурно, защото не искам после да се разочаровам

Няма път към щастието. Щастието е самият път.

Редактирано от vehemence на 29.07.09 16:37.



Тема Re: Точно това,нови [re: Karea]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано29.07.09 17:57



Смей се ти, смей! Хич даже не е смешно то.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Кога изневеряменови [re: dalya_night]  
Автор Coнaтa (Ниенор)
Публикувано29.07.09 19:00




Нещо такова за мен, но едва ли е общовалидно.

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: Кога изневеряменови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Лaмa ()
Публикувано30.07.09 11:31



Мислиш ли, че когато двойката по дефиниция е моногамна трябва да се различава между изневяра в афект и планирана изневяра и за първата да има смекчаващи вината обстоятелства? Аз не съм сигурна за становището си по въпроса... чудя се дали е нужно да имам готово становище в случай е се наложи де...



Тема Re: Кога изневеряменови [re: Лилит]  
Автор Лaмa ()
Публикувано30.07.09 11:36



изневярата се дефинира по чисто географски признак: ако примерно са отдалечени от брачния креват на повече от сто километра, значи не е изневяра

това е супер странно

според моята дефиниция де... и ритъма на модерния мобилен свят. Мислих, мислих, не можах да открия логика.

Но съм напълно съгласна, че е въпрос на рамкови условия и трудна за генерализиране



Тема Re: като ти сложи гпс-микрочип и в онаа работанови [re: Karea]  
Автор Лaмa ()
Публикувано30.07.09 11:39



много популярно схващане, че ако не свършиш, не е изневяра

И това за първи път го чувам, макар и толкоз популярно... егати какво си измислят хората, да замажат лайното.



Тема Re: изневяратанови [re: dymo]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (ентусиаст)
Публикувано30.07.09 11:51



Добре казано.
Чоек не се отдалечава от другия защото са му причинили нещо,
а защото той е причинил нещо на другия.
Ако изневеря, най-вероятно няма да ме хванат.
Но това ще е началото на края защото аз ще си го знам.

разклати преди употреба


Тема Re: Кога изневеряменови [re: Лилит]  
Автор Лaмa ()
Публикувано30.07.09 12:10



демонстративната вярност (един вид "вечно твоя съм!) влиза в "пакета" на прекалената сигурност и води до бавна ерозия на интереса на партньора ти, понякога даже не много бавна

Може и това да е, на мен ми се струва обаче, че просто прекалената демонстративност във връзката говори за гнило ядро. Ако си вярна, си си вярна, идва ти отвътре и е нещо естествено и лежерно. Това "вечно твоя ще съм" звучи като "абе всъщност с удоволствие бих си го сложила с този, с онзи и с братчед му, но виж за тебе как се жертвам и не го правя". Трябва ли да има напън за вярност, просто е излишна въобще идеята за нея. Както и за всичко останало вероятно






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.