Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: ади бенови [re: TpaнcПeниcAдилapec]  
Автор wiski (с лед)
Публикувано28.07.09 21:40



ше ми го поразтриеш ли ,гей юлий?





Тема Re: Кога изневеряменови [re: fauvito]  
Автор GG. (Amoroso)
Публикувано28.07.09 21:45



Е то аз гледам и не вярвам, пак сте сплели пипала в мое отсъствие и сте омачкали каймата в нощовите.


Изневяра е онова, което правя против себе си, не против друг. Ей, сто умни глАви да не го знаете...срам!!!



Като искам да се еба със 10 кура цяла нощ, защо не?на кого изневерявам?

Като искам да съм вярна на мъжа си, защо не? кой страда?

Като искам да съм свободен електрон и да си чукам който искам на момент и на прищявка, защо не? на кого изневерявам?


Изобщо не се замислям на кого изневерявам, щом съм вярна на себе си и на нуждите си.


Понеже не крия нито себе си, нито нуждите и личността си, и понеже ясно се заявявам като присъствие и необходимости, та не мисля, че лъжа или мамя когото и да било относно желанията, потребностите и вкусовете си. Оттам нанататъка, ако му е сладко, да се занимава с мен и желанията, потребностите и вкусовете ми.

Тоест, ако си наясно със себе си, ако си в хармония със себе си, ти ще бъдеш и с другите около теб.


За каКВО ИЗПИСАХТЕ ТОЛКО МАСТИЛО И РАЗБИХТЕ ТОЛКО КЛАВИАТУРИ?



Тема Re: Кога изневеряменови [re: GG.]  
Автор wiski (с лед)
Публикувано28.07.09 21:48



аре,кат станеш свободен електрон-обади се!....





Тема Re: Кога изневеряменови [re: wiski]  
Автор GG. (Amoroso)
Публикувано28.07.09 21:54



Ебало си е мамата, отдавна се каня да направя списък мераклии, дето не ги е огряло, щото тея, дето ги огрява, се на пръсти броят и списък от една настояща бройка ми се види ненужно хабене на мастило



Иначе, ако ще се ебем, кажи си поне телефона и дай явка бе ятак!



Тема ама как си вярвашнови [re: GG.]  
Автор caн (звук)
Публикувано28.07.09 21:55



Тоест, ако си наясно със себе си, ако си в хармония със себе си, ти ще бъдеш и с другите около теб.
иначе другото хубаво казано, ама е добре да се огледаш преди се почувстваш тоооооолкоз свободен електорн.
А идва ли ти на ум и ти да се занимаеш понякога с желанията, потребностите и вкусовете на другия ?



Тема Re: ади бенови [re: wiski]  
Автор caн (звук)
Публикувано28.07.09 22:00



не позна!
терто - третични полови белези





Тема Re: ама как си вярвашнови [re: caн]  
Автор GG. (Amoroso)
Публикувано28.07.09 22:02



Дам и при мен остават само хора, дето не си пречим взаимно.


Пенкилер ти предлагам, ти се заяждаш.


Ебаси, ако не учредя фонд на мой ник, няма да оценят откритието ми. Ако Нобел не беше оставил пари в специален фонд, кой щеше да знае, че е открил барута ли беше, цимента ли беше? Но всички искат парите му???





Тема Re: Кога изневеряменови [re: Jolee]  
Автор Coнaтa (Ниенор)
Публикувано28.07.09 22:06



Това в същността си е вярно, но не и винаги на практика. Много често се случва, независимо от страстта, да не напускаш партньора си поради една или друга причина. Човек си мисли, че лесно би сменил едното с друго, ако му се представи добра алтернатива, но не е така. В един момент просто разбираш, че няма смисъл и че всичко е едно и също.

А по повод изневярата, за мен това е прекалено губещо енергия и сили преживяване, че да му се отдава човек с лека ръка, мисля, че би си струвало, само ако наистина е ВАЖНО, ако просто няма друг начин - за теб лично. За мен например "простият" секс не ми е достатъчна причина, би ме измързяло страшно да се тровя за нещо подобно.

Мързел проклети, както се казва.

...And never again will my letters start
sadly, or in the depths of winter...


Тема Re: ама как си вярвашнови [re: GG.]  
Автор TpaнcПeниcAдилapec (ентусиаст)
Публикувано28.07.09 22:13



Аха, врузка тип "суквартиранти"
Само че разнополови.
Ще споделиш ли колко е траяла най-дългата ти връзка?

А може и да е тип "домашен любимец(и)"



разклати преди употреба

Редактирано от TpaнcПeниcAдилapec на 28.07.09 22:17.



Тема Re: ади бенови [re: caн]  
Автор wiski (с лед)
Публикувано28.07.09 22:13



зна4и средния ми пръст?айде бе...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.