Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Очакваниянови [re: Slona_sf]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано24.02.09 17:55



Като върна лентата назад съм имала по-скоро проблем с това как да разкарам някой си по-елегантно, отколкото, че той не ме е потърсил. Ще ме потърси, ако има желание, ако му е било хубаво с мен, ако иска отново да ме види. Като ли не - няма да ме потърси. Няма какво да се тръшкаме, насила хубост не става.



Тема Re: Очакваниянови [re: caiko]  
Автор Karea ()
Публикувано24.02.09 17:56



Не знам. Да, да се обадиш пръв е жест. И да, мъжете също обичат жестове.





Тема Re: Очакваниянови [re: Karea]  
Автор caiko (Idiot)
Публикувано24.02.09 17:58



това го знам
искам отговори!





Тема Re: Очакваниянови [re: Slona_sf]  
Автор Zaibne (princesa leq)
Публикувано24.02.09 18:16



Честно казано...тези които са били за по един път..самата аз съм искала да си останат така.

По-скоро ми става супер неприятно, когато ме търсят на другия ден...имам някаква непоносимост, не знам.
А ако е нещо, с което преди да си легнем е имало свалка, срещи едно-дурго...тогава вече си е друг въпроса....обаче да ти кажа...не се сещам кой на кого пръв е звънял...по-скоро ще се обидя ако съм звъннала аз първа и отсреща усетя, че нещо не е както би ми се искало да бъде.



Тема Re: Очакваниянови [re: Slona_sf]  
Автор jofretina (jofretina)
Публикувано24.02.09 18:45



като е сгафил телефонно-ами да се постави в ролята на продавача от клипа








Тема Re: Очакваниянови [re: paзбиpaм]  
Автор Karea ()
Публикувано24.02.09 18:59



Да, да. А винаги да чакаш подаяния като някоя пасивна пу..., или като елементарна стока. Баси!

Значи ебал, ебал и после решава, а аз нямам думата. Ами ако ми е загубил номера, бре?

Не само, че съм го правила, онова не знам си кво, но и когато се разделям, понякога казвам "ще ти звънна".



Тема Re: Очакваниянови [re: Slona_sf]  
Автор O!...Melissa (вечно нервна)
Публикувано24.02.09 20:05



аз знаеш, че първо зарибявам и после си лягам. с други думи опцията с маргаритките ще ми дойде/няма да ми дойде не играе роля.

с трети думи - това, което изграждам първоначално е отношение, след което идва секса. В обратен ред не ми се случва

.

Така че, когато вече имаш отношение с някого, почти въпросът не си го задавам



Тема Аз пък ще ръфам!нови [re: Jolee]  
Автор Karea ()
Публикувано24.02.09 20:43



1. По етикет можеш да се обадиш на всеки, който ти е дал доброволно номера си. Единствено трябва да се съобразиш с това, да не го безпокоиш по време на работа или докато спи.
2. Ако един мъж си развали мнението за мен, само защото съм си позволила да му накърня Великото спокойствие и правилата на играта, то значи той е гаден сексист, параноик и вероятно... българин.


3. След първия секс (всъщност много често и преди него) човек спокойно може да си начертае един трендлайн накъде вървят нещата. Ако всичко е ОК и ни е харесало и на двамата, едва ли той ще има нещо против да му се обадя. Ако нещо се е скофтило (или е бил най-обикновен уан найт стенд), просто е все тая и никой не се чувства длъжен да звъни.
4. Обсъжданият случай е част от по-общо явление, а именно изконното право на балканския мъж да обсажда личното пространство на балканската жена, докато тя е длъжна да стои пасивно и да чака. Иначе всяка ще каже, че е равностойна в една връзка. Трътките са й раностойни!
Друг пример, като стана дума за телефонен етикет – в България се смята едва ли не за обичай мъж да поиска номера на жена. По етикет номер не се иска, а се дава (от първия, който иска телефонен контакт) и евентуално се разменят. Да ми искат номера смятам за най-голям гаф при флирт. Значи той решава как ще се развият нещата в тази връзка, кога ще звънне или дали изобщо (разбирай, когато е на кеф и когато жена му няма как да чуе).
5. Защо да не мога да движа нещата, които ме засягат лично?
6. Сетих се за една тема на един клубар (кой беше, бе?) за гаджето му, което му търсело пари за ваучери, за да му се обажда.



Тема Re: Аз пък ще ръфам!нови [re: Karea]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано24.02.09 20:49



мога само да се радвам че когато за последно правих секс все още нямаше телефони





Тема Брей!нови [re: DarkSide]  
Автор Karea ()
Публикувано24.02.09 20:51



А кaкво станa с виртуалния?



Редактирано от Karea на 24.02.09 20:51.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.