Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Аз пък ще ръфам!нови [re: Karea]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано25.02.09 11:49



Раздрипа ми блузката и сега ще ми се види пъпчето

Мноу си страшна
Слушай ся ...има хиляди мъжки прояви ...и да се обади пръв загатва, че има шанс да се прояви мъжки и на по-високо ниво

Хайде мани етикета тогава ...ами самият кеф, че някой ти казва индиректно "Хареса ми !" ей така без задръжки, притеснения...искренно...пръв да си признание ...

Не бих се лишила от това удоволствие

Щот аз ако му звънна първа може от неудобство и отново етикет да ме послъже, че му е харесало ...

Риска от това да те отхвърлят е много голям...и съответно шапка свалям на мъжете, че с охота го поемат




Тема Re: Аз пък ще ръфам!нови [re: Karea]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.02.09 11:50



И аз се изразих крайно, но ти само на мен се обиди!

Не съм ти се обидила, просто с нея съм много по-съгласна. Аз съм перде, бе, за какви обиди говорим тук?


Днес ти е палаво, снощи какво прави?

Люпя семки на седмото небе.

Тема offнови [re: paзбиpaм]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано25.02.09 11:53



Аз съм перде, бе, за какви обиди говорим тук?

Сори за офф-а на ръфането, ама какво означава това "перде"? Преносен смисъл ли има?



Тема Re: Аз пък ще ръфам!нови [re: paзбиpaм]  
Автор Karea ()
Публикувано25.02.09 12:08



Палаво ми е винаги, когато се заговори за етикет, правила... бла, бла... Оценям спонтанността и искреността в хората. В частност у мъжа ценя и достатъчното самочувствие, което да предпази системата му от срив, когато наруша изконното му право да бъде "мъж" (разбирай телефонист, щото такъв е настоящият пример, а иначе има безброй други не чак толкова абсурдни)...



Не ви разбирам гледната точка. Разбрах, обаче, че има и доста мъже, които смятат като вас по въпроса кой, кога... включително и слона с изначално сексистката си тема, в която дори не благоволи да сложи и опция жената да звънне (едва ли би му хрумнало), така че за мен остава някой екземпляр от специалната необръщащавниманиенаподобнадребнавост порода. И възможността да поръфам!






Тема Re: Аз пък ще ръфам!нови [re: Jolee]  
Автор Karea ()
Публикувано25.02.09 12:20



...ами самият кеф, че някой ти казва индиректно "Хареса ми !" ей така без задръжки, притеснения...искренно...пръв да си признание ...

Да, ама нали по етикет той трябва да се обади, независимо дали му е харесало или не?



А защо ти е да питаш дали му е харесало?

Аз действително не разбирам. Досега си мислех, че обаждането на другия ден е за поздрав, а не за потвърждение на качеството на секса. И как още снощи не сте усетили дали ви е харесало, че е нужно това да се уточнява на другия ден?





Тема Re: offнови [re: DarkSide]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.02.09 12:48



Да, в смисъл на непукист. Аз не за всичко съм така, а бих желала.



Люпя семки на седмото небе.

Тема Аз пък щенови [re: Karea]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.02.09 12:51



си върна!



Оценям Ти нали беше за правопис и правоговор, или не помня добре? Ей това, "модерното"като го чуя и ...

Люпя семки на седмото небе.

Тема Re: Аз пък ще ръфам!нови [re: Karea]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано25.02.09 12:53



Чакай ся ....я се върни най-горе и виж какво казвам..."ще звъни само ако му е харесало" ...ако не е ....тогава дискретността и мълчанието са си в нормите на нещата ...

и не го питам дали му е харесало ....а то се подразбира ...щот никой не иска "още" ....ако му е било кофти....



Тема Re: Аз пък щенови [re: paзбиpaм]  
Автор Karea ()
Публикувано25.02.09 13:34



Можеше поне да ме поправиш, след като очевидно не знам правилната дума. И не забравяй, че владея 5 езика, като българският ми не е между първите два!





Тема Re: Аз пък ще ръфам!нови [re: Jolee]  
Автор Karea ()
Публикувано25.02.09 13:38



Хм, а ако на него му е харесало, а ти му звъннеш първа, това достатъчно сериозна причина ли е да те отреже?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.