Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 21.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Аз пък ще ръфам!нови [re: Aйшa]  
Автор thebeliever (старо куче)
Публикувано25.02.09 11:24



и аз се радвам да ви чета, ама пусто пак в драченето се намесих)
Целувки на всички

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Аз пък ще ръфам!нови [re: paзбиpaм]  
Автор Karea ()
Публикувано25.02.09 11:26



Извинявай, но не си представям как може един мъж да минава за мъж, само защото е проявил геройството да се обади по телефона, а ако жената го направи, то той автоматично става путка. Няма други мъжки прояви на тоя свят. Ако е така, наистина не е смешно!





Тема Re: Продължавам да ръфам!нови [re: Karea]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.02.09 11:26



Пак ли да повтарям? Няма етикет, освен мой, вътрешен, който може да бъде доста гъвкав.

След този секс, заради който сме достатъчно взаимно близки. Няма никакво "право", след като аз си го давам това "право". Ще ме ецаш ли още?

Люпя семки на седмото небе.

Тема Re: Аз пък ще ръфам!нови [re: Aйшa]  
Автор Karea ()
Публикувано25.02.09 11:28



Точно за състоял се секс говорим през цялото време.



Тема Re: Аз пък ще ръфам!нови [re: Karea]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.02.09 11:29



Изобщо не е така, ама ти днес си ужасно заядлива, ряпа такава!

Ръфай, няма да ти обръщам внимание, щото ти явно се кефиш.

Люпя семки на седмото небе.

Тема Re: Продължавам да ръфам!нови [re: paзбиpaм]  
Автор Karea ()
Публикувано25.02.09 11:29



Ама съм шматка! Джоли исках да питам. Тя говореше за етикет.





Тема Re: Аз пък ще ръфам!нови [re: paзбиpaм]  
Автор Karea ()
Публикувано25.02.09 11:31



Не е така, разбира се! Айша го твърди, а ти се съгласи с нея.





Тема Re: Аз пък ще ръфам!нови [re: Karea]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.02.09 11:38



Е, Айша просто се е изразила по-крайно и цветно, което е характерно за нея, а ти се хващаш за думата, буквалистке!



Люпя семки на седмото небе.

Тема Re: Аз пък ще ръфам!нови [re: paзбиpaм]  
Автор Karea ()
Публикувано25.02.09 11:44



Ами за думата ще се хвана, много ясно, след като не мога да я хвана за косите.

Ще ми обижда мъжете! Да обижда мен. За моите дълбоки разсъждения по темата си отговарям аз единствено.

И аз се изразих крайно, но ти само на мен се обиди!

(фръц)



Тема Re: Аз пък ще ръфам!нови [re: paзбиpaм]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано25.02.09 11:49



Бе, то е елементарно и ясно. Някой (независимо мъж или жена) не смее да се обади поради 2 причини- защото не му харесва другия или защото не смее , за да не му откажат (подозира, че не го харесват). Винаги е по-удобно да се скриеш зад "етикета" , за да не рискуваш да откриеш, че си неодобрен. А ясно, че смелостта за обирането на тоя евентуален негатив, се очаква да е у мъжете. Но това ми се струва , че е уместно да е повече след неконсумираните срещи. А след секс е странно и жената да се държи, сякаш още са в периода на ухажване и би могла по-лесно, пренебрежително да не забележи, че всъщност, връзка няма. Както казваше един приятел: бе, държи се така, все едно не правим секс ( за колежка)

И не способстват ли такива жени(мъже), които правят секс, а после сакън, не биха звъннали, да се утвърждава принципа: е..ш и фръляш, ово е стандарт?


Редактирано от Фoтoн на 25.02.09 11:51.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.