Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Въобще не е рехаво ситото!нови [re: paзбиpaм]  
Автор Karea ()
Публикувано25.02.09 15:30



Ми и там има разни табута за жените... Друг път ще ти обяснявам. Само ще кажа, че на запад от границата между Ориента и Европа (някои разбират Виена, други Сливница

), никой не би разбрал поставената тема.



Тема Re: Въобще не е рехаво ситото!нови [re: Melany99]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано25.02.09 16:22



Хич не си права и за това сигурно мъжете и не ти се обаждат, и си като повечето жени, и на повечето мъже да ти кажа, хич не им харесва секса с такива жени



Егоистична работа.

I Could Eat a Peach for Hours

Тема Re: Очакваниянови [re: paзбиpaм]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано25.02.09 16:33



айде кажи и за мен айде айде

--



Тема Всъщност...нови [re: XищниK]  
Автор Melany99 ()
Публикувано25.02.09 16:40



ми се обаждат и се намирам в страна, където това е непривично...


И, ти колко дълги връзки си имал?

Колко е продължила най-дългата от тях?



Тема Re: Всъщност...нови [re: Melany99]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано25.02.09 16:41



какво до си говоря с жени мислещи си, че работата им свършва да легнат разкрачени на леглото.......

нема нужда.



I Could Eat a Peach for Hours

Тема Re: Ощенови [re: impulce]  
Автор Cмpaд (непознат )
Публикувано25.02.09 17:27



усмивка е
Със сигурност положителното ти насторение ще призове някой буреносен облак (автора има в предвид изключителната емоционална буря, която най-вероятно седи в мрака и само тебе чака)



Тема Предложение за индианско име: Буревестников!нови [re: Cмpaд]  
Автор impulce (бърбори)
Публикувано25.02.09 19:12



Ще ме прощаваш за тази волност с ника, но реших да ти предложа нещо по - лицеприятно..дет се вика - зеленцето то си свърши на сърмички зимъска, бира тъмна..не зная дали скоро си пил/а - ама студено е за таз напитка с неблагоприятен, бъчвен, остатъчен послевкус, празът..е..той е чужд патент - там да не пипаме, щот благородните особи могат да ни поръчат гилотина...



Та..ако позволите - Буревестников/а - или в тълкувание..."Онзи/онази, който носеше вести за бурята", как ти звучи, м?

Какво да Ви кажа, Буревестников/а..правите констатация за особените периоди..ми..още един, двама така като Вас да са се появили и да са изврачували "да живея в интересни времена"..и как после човек няма да попада в интересни сешъни (не секшъни, да са разберем правичката).
Демек..прав сте - човек не знае - в мрачовата - кой какво му мисли, ма то има разни фатки..примерно..слагаш червен конец под камък, изтанцваш ханшове..и спира да вали и дъга чак излиза!

Недейте с тоз песимизъм за лошото време - то е любовно и сексовно, тук сме доказали тоз факт с множество изследвания теоретични, пък и некои практически!

Дет се вика имайте га в предвид, казаното - демек, подготви си подарък за мен, щот вече съм ти кръстница - а на тях се подарява - я кво хубу име съм ти измислила и как ти тича...хау!


Дъра - бъра...100...чадъра<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от impulce на 25.02.09 19:13.</EM></FONT></P>

Редактирано от impulce на 25.02.09 19:15.



Тема Re: Очакваниянови [re: dalya_night]  
Автор Slona_sf (phd принц)
Публикувано25.02.09 20:37



мен ли питаш?



Общо взето ако мъжът и жената седнат да играят канадска резултатите са ясни. А ако седнат да се надхитрят , ясно е чия ще е накрая победата , ама това е пирова победа заради пропиляното време и енергии....


споделям мнението ти.

Catch me if you can!

Тема Re: Очакваниянови [re: Slona_sf]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано25.02.09 23:19



както вече се каза, въпрос на етикет
аз мисля, че даже да не произлезе връзка от ебането, е въпрос на добро възпитание мъжът да се обади на сутринта, ако не сме заспали заедно, а ако сме, някъде по средата на деня, за да каже две думи, които не го ангажират с нищо за бъдещи планове, но отбелязват изминалата нощ по някакъв начин
ако само за етикет говорим
ако е въпорс на вътрешно усещане, се обажда онази, който изпитва желание да се обади
ако всички се дърпат кой трябва...ами значи не е било писано за повече



Влюбена в теб

Тема Re: Предложение за индианско име: Буревестников!нови [re: impulce]  
Автор Бypaвecтниkoв ()
Публикувано26.02.09 08:57



Ваща мила синпотичка, днес не е кака Кичка.
Импулсивна и в захлас, търга корените праз.
Буравестников завлича, което хич не му прилича.

След като ме прекръсти, трябва да те дарувам с бяла ризка!

Аз като чуя Буравестников и се сещам за Тодор Колев в един много интерсен филм. Чудя се как така уцели?

Ни най-малко песимизъм, всичко е ненадминат реализъм с нодка свобода на действието за участниците.

Винаги съм се чудил кое най- му отива имам в предвид, на предвид, под предвид и тн

Прасето лебед не става.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.