Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Аз пък ще ръфам!нови [re: Karea]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано25.02.09 13:52



Не...

Но при равни други условия ....ако да кажем тази седмица е сексил с две различни мадами ...и с двете му е харесало ....

...ще му се секси втори път повече с тази, която НЕ му е звъннала



Мъжете обичат ...мистерията ...дистанцията ...ребуса ...да им се вдига адреналина ...да завладяват ....

Ох ...опасна си Карео ...Опасна си ...изтощи ме ...отивам да ям шоколад



Тема Re: Аз пък ще ръфам!нови [re: Jolee]  
Автор Karea ()
Публикувано25.02.09 13:54



Свободна си.



Но после се върни за 30 лицеви опори!



Тема Re: Аз пък ще ръфам!нови [re: Jolee]  
Автор $Roxana$ (Libertarian)
Публикувано25.02.09 14:02



Няма такова нещо.


Аз ги отнасям като куцо пиле домат.

Пред две мадами, печели по-ебливата и по-интелигентната. ВЕрвай ми, проверена тактика. Не за два дни, за цял живот.


Тука кат огледам, играете си на игрички за два дни време. Аз не си играя с такива дреболии, не слагам времеви и други ограничения.


Нито спазвам правила. Правя си мои правила, и играя колкото ми е кеф. Който не иска, излиза от играта, ма после му е скучно с всяка друга.


Няма мъж, който да не е минал през живота ми, и да не реве и съжалява, че вече не е с мен.


Скучно и пепеляво е да играеш по глупави еснафски правила. Някой бил казал...дрън-дрън!






Робът се бори за свобода, свободният - за съвършенство.


Тема Re: Аз пък щенови [re: Karea]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.02.09 14:17



И аз.

Е, българският ми е първият. Поправям те: оценявам се казва, това оцЕням не знам кой го измисли, иде ми да го убия!

Люпя семки на седмото небе.

Тема Re: Аз пък щенови [re: paзбиpaм]  
Автор Karea ()
Публикувано25.02.09 14:20



Добре.

това оцЕням не знам кой го измисли

На бас, че АВе знае!



Между другото, едно време се казваше именен ден, рожденен ден. Нищо чудно, ако оценям е станало правилно, докато си говорим.

Редактирано от Karea на 25.02.09 14:24.



Тема Re: Аз пък щенови [re: Karea]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано25.02.09 14:21



Френски владееш ли?
Да ми говориш тихичко на френски?



I Could Eat a Peach for Hours

Тема Re: Аз пък щенови [re: paзбиpaм]  
Автор Фoтoн (opoznavasht se)
Публикувано25.02.09 14:28



Накара ме да търся и да не намеря оценявам




Как го спрягаш това?

Засега отложи убийството


Редактирано от Фoтoн на 25.02.09 14:29.



Тема Re: Очакваниянови [re: Slona_sf]  
Автор dalya_night (())
Публикувано25.02.09 14:29



като четох темата само не разбрах: да речем, че той трябва да се обади и не се обади както сме се разбрали , от това какво следва , че нещо съм загубила , че той е спечелил , или обратното? или като как?!


друго също ми направи впечатление: какво, ако жената му се обади?едно входящо повикване коя дупка ще му напълни , и ако от един телефон някой измъква гръбнак, за да се "възвиси" над другия-егати му и хората....

Общо взето ако мъжът и жената седнат да играят канадска резултатите са ясни. А ако седнат да се надхитрят , ясно е чия ще е накрая победата , ама това е пирова победа заради пропиляното време и енергии....



Тема Зависи.нови [re: XищниK]  
Автор Karea ()
Публикувано25.02.09 14:29



Quelle est la taille du ton zizi?





Тема Re: Зависи.нови [re: Karea]  
Автор DarkSide (of the moon)
Публикувано25.02.09 14:33



терминът zizi се използва в детската градина






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.