Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано10.10.03 00:11



Абе късничко е,да ти кажа...след 15-16 години е късничко.Иначе предимствата са огромни.Във всяко отношение.Аз самия не съм обрязан.Но баща ми и дядо ми са.Много практично нещо е това.Жалко,че не е особено популярно у нас-практикуват го главно мохамеданите и то не всички.
Чувствителноста на главичката ще намалее с времето-за това не се притеснявай.Това общо взето помага и да издържаш повече по време на секс,но то е малко относително.
Огромното предимство е в хигиената.
Един недостатък има само-внимавай с какво си переш дрехите,защото по нашите пазари се продават фантастични ментета и алергичните реакции са нещо нормално.



Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор Dream Weave (shadow)
Публикувано10.10.03 03:21



I mene me rqzaha bqh na 7 godinki moita operaciq beshe 2 chasa i polovina,ama govorim za slepvane na glavichkata s kojata,imam 16 sheva,no az bqh pod pulna upoika!!! Che e po higienichno verno e! kato ti svikne glavata nqma da e tolkova chustvitelna,daje shte e dosta bezchusvena koeto ot edna strana e dobre zashtoto svurshvash dosta po-bavno,no puk ot druga strana po-trudno go budish ako ne e stanal :) svikva se!!! pri mene gadnoto beshe sled operaciqta kato doideshe vreme da pikaia mi se reveshe,trqbvashe da si go topia v nekuv lilav raztvor vseki den :((( da ti kaja sega sum na 21 nqma belezi ot shevove osven na dve mesta na ednoto kudeto sa surali malko poveche koja tam prosto e kato babunka ma ne si lichi pri erekciq samo v normalno sustoianie,vtoria belego obache e ot iglata iavno zashtoto kojata mi e zarasnala s malka dupchica ot dvete srani:( no i tq ne si lichi pri erekciq :) verno e che ima dve gunki vtorata sled glavata e dosta osezaema,na teb da ne ti puka obache zashtoto sega ti e po-relefen :))) az nqmam baza za sruvnenie shtoto vse obrqzan sum si ebal :))) ot nachaloto se zduhvah i me beshe sram da se sublicham gol v sublekanq,ama vsichko s vremeto si :))) e i pruviq put s momiche se izlojih i si pomislih che doktorite sa vinovni :)) ama ne e prosto sum se pritesnil :))) vsichko koeto ti e kazal doktora e verno i ot sestrata sushto
obache edin suvet ot mene nosi predimno sateneni bokserki,a ne takiva obiknovenni!!! satenenite predizvikvat po malko turkane!!! i izbqgvai slipove!!!

GOD is Dead - Nitzshe ; Nitzshe is Dead GOD ; Nitzshe is GOD - Dead


Тема Re: Rqzanнови [re: DR. Gonzo]  
Автор Jenie_ (непознат)
Публикувано10.10.03 04:45



Dobre si napravil, che si se reznal. Ne e kasno, no poveche boli, shte iztraesh. Naistina chuvstvitelnostta namaliava, no pak jenite shte sa po-dovolni. Ako imash postoianno gaje shte vidish shte e po-zadovolena.
A i e po-krasiv obraizania ...
V USA go praviat pochti vednaga sled rajdaneto, i na vsichki, koito pojelaiat. A to nejelaeshti niama, osven ako izrichno ne kajesh che ne iskash.
Ako za v badeshte imate momcheta, napravete go dokato sa malki za da ne gi boli tolkova.



Тема Re: Rqzanнови [re: Grace]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано10.10.03 12:02



Ебати не знаех че има такива техники дето важат само за необриазан кур?!?!?!?
Може ли да споделиш някоя такава?
Щото то ако има техники дето не могат да се прилагат на обриазан значи ще има техники дето пък не могат да се прилагат на малък или голям, на тънък или дебел, на крив или на прав и т.н.
Сия за хигиената дето твърдиш че който си е хигиеничен нема проблеми не е вярно, има места от където проникват бактерии точно между срастването на кожичката и главата, там съществува кухина къде не се проветрява, не влизат хигиенизиращи средства и е благоприатна среда за развитие на какво ли не.
Факта че е по хигиенично да си обрязан е научно доказан и утвърден не само в америка ами и в европа. Това е като операциата от апендецит в развитие страни, правят я за 1 минута два или три дни след като си се родил.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Rqzanнови [re: Ascona83]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано10.10.03 18:17



Vij sega, kato te gledam kolko si ubeden v dumite si, se chudq dali ima smisul da ti otgovarqm.
Ama vse pak, da si kaja i moiata pozicia:
Jalko,che ne vijdash razlikata mejdu obrqzan i neobrqzan, zashtoto si muj vse pak, a tova, che ne sa ti prilojili vsichki vuzmojni tehniki, koito az sum izmislila, si e problem na gadjeto ti, no nqkoi jeni taka i nqma da gi izmislqt nikoga.
Razbira se, che ima razlika mejdu maluk i golqm, tunuk i debel i t.n. i razbira se, che ne vsichko e prilojimo za vsichki. Taka e i s obrqzanite i neobrqzanite. Tova, koeto imam az predvid ne stava na obrqzan, zashtoto v erekcia kojata po celia chlen e maksimalno opunata i ne moje da se napravi. Ne mi se obqsnqva takova neshto s dumi, no efekta ot nego e bil vinagi mnogo vuzdeistvasht
A za higienata, pri tezi muje, na koito az poznavam vsqka gunka po tqloto, ne sum zabelqzala da ima mqsto, koeto da ne moje da se poddurja vinagi chisto i ako si zdrav, nqma kak da se razviva kakvo li ne
A puk za amerikancite sum dosta skeptichna, kato gledash samo kak se izrodi naciata im, zatlusteli i obezformeni oshte ot deca, zaradi genetichno izmenenite im hrani i kakvi li ne "novosti", ta trudno shte im povqrvam, che e po-hubavo da si obrqzan. Tq prirodata si znae rabotata, ako trqbva, shte otpadne tazi koja v evoluciata


Share your passion.


Тема Re: Rqzanнови [re: Grace]  
Автор Иryaнa (вдъхновена)
Публикувано10.10.03 18:44



То ако слушам какво се говори тука ще излезе, че всеки американец след като се роди веднага го обрязват и всеки европеец като се роди веднага му правят операция от апандесит. ГЛУПОСТИ!
Не вярвам някоя майка да подложи детето си на излишна хирурги4еска намеса и то свързана с отваряне на коремната кухина просто едва ли не профилактично.
И след като американците се обрязват "по инерция" как не могат да се обръснат под мишниците "по интерция"? Другото хигиена, ами това???



Тема Re: Rqzanнови [re: Grace]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано10.10.03 21:18



Мдааааа, разбирам, не че се заяждам, ама техиниките които ти си мислиш че си измислиа и приложила за пръв път можа да са приложени и от други преди дори да подозираш че може да има такива техиники, да не говорим че на обрязан или не може да се приложат, въпреки твоите съмнения!!!
Пак казвам че не искам да се заяждам с теб ама защо си мислиш че това дето правиш в леглото си го измислила ти и само ти го прилагаш? Нима си единствената жена на земята с фантазиа?
Смело мога да твърдя че познавам поне една жена дето е измислила някой работи за които ти едва ли подозираш че може да се приложи на мъжки полов орган, бил той обрязан или не!!!
Също така съдейки по твойта самоувереност мога спокойно да кажа че едва ли правиш разлика между малък и голям, дебел и прочие членове!!!
Самохвалството какво си измислила и какво си приложила не са пристойни на жена която твърди че има опит в секса!!!
Многооо не обичам самохвалствата ше знаеш!!!
Велики мацки като теб под път и над път за по 30 кинта, а и фантазиа имат да знаеш!!!
И по неже не съм много вещ в секса и добре че е форума та да прочета къде да го вкарам като ми се отдаде случай, искам да кажа че разликата между обрязан и необрязан е една, а именно стойка фантомас!!!
Това е когато тя захапва главичката и си нахлузва кожичката на главата като става като фанотмас, което, разбира се може да се постигне само ако сте обрязан!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Rqzanнови [re: Иryaнa]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано10.10.03 21:25



ЕЕЕЕЕЕЕЕ Влечуго, едва ли си на ясно с новите безкръвни опеарации извършвани от робот, като например апендицит!!!
Ние сме поне 150 години назад от сърбия и поне 300 от Германия, не че не уважавам България ама ако мога да си запаля паспората и да съм кандаски турист в БГ няма да мисля и 0,00000000000001 секунда!!!!
Факта че в българия не са разпространени ражданията във вода говори достатъчни за дъжавата ни!!!
Моето дете ще се роди във вода, а ако се питате защо не бих ви обяснил, има достатъчно научен материал по въпроса!!!
Моля дами, които не са много на ясно за какво говория да не отговарят!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Жени знаетел и как то чно се ражда?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Rqzanнови [re: Ascona83]  
Автор Elefteria (свободна)
Публикувано10.10.03 22:53



Виж сега-излишно нападаш дамите от клуба!Ние сме още на първата брачна нощ,а ти стигна до раждането.Да те светна-под вода,над вода-раждането не е мъжка работа и когато това ми се случи-ще искам моят мил да се напива кротко с приятели,вместо да се тупне на пода до мене.А за технологиите си прав-ние сме много назад и това няма да се промени.А ти вместо да кастриш клубарките-по-добре да им се радваш-защото много малко българки са такива-прями,нежни,можещи и още по-важното-искащи да могат!

Не разбирам чуждите мнения,но ги приемам


Тема Re: Rqzanнови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор DR. Gonzo (непознат)
Публикувано10.10.03 23:35



Prednia den predi men se beshe obrqzal chovek na 60 godishna vuzrast.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.