Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:38 01.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Разкажете за градчето-призрак Трояново.нови [re: ploalb]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано05.04.08 07:09



Питай каквото те интересува. Ако не знаеш какво е то, пали колата и отиди сам, разходката е доста интересна.






Тема Re: Разкажете за градчето-призрак Трояново.нови [re: Bgpunk]  
Автор ploalb (непознат )
Публикувано05.04.08 23:10



Много искам пак да отида там, но съм на 16 години и няма как да запаля колата

.Искам да попитамq на първо време, в колко часа е автобуса от Гита до Чирпан и в колко пристига в Гита от Чирпан, ако имате информация.Питам, защото една от основните пречки да не отида втори път в бабиното ми село е именно транспорта.Ако знаете нещо повече за транспорта, ще съм Ви благодарен да ме осведомите, защото ще е от полза на мен и баба ми най-вече.Търсих навсякаде информация за транспорта до селото, но не намерих :(



Тема Re: Разкажете за градчето-призрак Трояново.нови [re: ploalb]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано06.04.08 07:55



Че къде толкова "навсякъде" си търсил информация?


Рейсове има няколко от Чирпан, ама не знам кога.
Може и пеша да стигнеш от разклона, няколко километра в един пост- кооперативен пейзаж. Ако ти е зор, обади се, ще те закарам.




Тема Re: Разкажете за градчето-призрак Трояново.нови [re: Bgpunk]  
Автор ploalb (непознат )
Публикувано06.04.08 17:36



Благодаря за предложението да ме закарате до Гита, но не вярвам, че ще се съгласите да минете през София, където живея, да вземете мен,баща ми и майка ми и после през Пловдив да взете баба и дядо

.Но както и да е.Целта ми беше най-после да се намери нормален транспорт до селото, без да заангажирвам някой близък или роднина.В крайна сметка не ми е спешно ходенето до там, но ще е много полезно и интересно за мен.Надявам се това лято да посетя селото и да се видим с роднините останали там :(



Тема Re: Разкажете за градчето-призрак Трояново.нови [re: ploalb]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано06.04.08 17:52



Ами, нямам кой знае колко желание, ама може лесно да си хванете някой рейс и да спрете на разклона, което е няколко километра. Или да вземете такси от Чирпан, около 20тина лева ще ви коства. Ако смятате, че си струва, правете го.




Тема Re: Разкажете за градчето-призрак Трояново.нови [re: Bgpunk]  
Автор ploalb (непознат )
Публикувано07.04.08 00:40



Струва си 20те лева за такси според мен, защото имам голямо желание да отида час по-скоро в Гита, но на първо време ще изчакам великденската ваканция да дойде и да отида в Пловдив и от там дано се отвори възможност я с кола , я с рейс , я с влак, я с такси да отидем до селото.Ако колата не ни беше бракма до сега 100 пъти да бяхме отишли до селото.За първи и единствен път бях там като бях 5 клас през 2003 година :(.Жалко е, но смятам да наваксам.Иначе сам не бих отишал, защото няма да се ориентирам.





Тема Re: Разкажете за градчето-призрак Трояново.нови [re: ploalb]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано07.04.08 06:07



То не е кой знае какво, не го бъркай със Софияленд.


Не бързай толкова, няма да се махне от картата, поне до лятото.




Тема Re: Разкажете за градчето-призрак Трояново.нови [re: ploalb]  
Автор wode ()
Публикувано07.04.08 15:08



и аз имам роднини в село Гита...
Може и да се окажем далечни братовчеди...
цялото село е като едно голямо семейство...





Тема Re: Разкажете за градчето-призрак Трояново.нови [re: Bgpunk]  
Автор ploalb (непознат )
Публикувано07.04.08 20:01



Честно казано така и не отидох на Софияленд.Тъкмо да се наканя и го закриха

.Все пак, според мен, и в Гита има много за разглеждане.Не знам, вие ще кажете.Както предлагате, най-добре ще е да се отиде лятото, съчетавайки романтиката от посещението с материалната печалба(взимането на парите от кооперацията).Дано само не скимне на някой да изселва селото както ще стане с Трояново, доколкото разбирам.Впрочем забравих да се похваля,че вече няколко месеца на десктопа на компютъра ми съм си сложил панорамен изглед от Гита.



Тема Re: Разкажете за градчето-призрак Трояново.нови [re: wode]  
Автор ploalb (непознат )
Публикувано07.04.08 20:03



Може не чак толкова далечни

.Аз лично имам 11 втори братовчеди , свързани с Гита.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.