Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 26.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Кой казва, ченови [re: coffeemate]  
Автор blood2 ()
Публикувано11.01.16 16:45



Ти няма ли да преставеш да ни даваш съвети? Писна ми от теб.



Тема Re: Кой казва, ченови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано11.01.16 16:51



За четене трябват библиотеки. Аз повече харесвам библиотеките от книжарниците, че са по-богати на книги, а и не се изръсваши за книга, която може да не ти хареса.


Като малък, като ми писнеше от плаж, риболов, скитане, бели и други подобни обичах да ходя в библиотеката и дълго, да си избирам книги за четене, като междудругото разлиствах и разглеждах енциклопедийте...
Само, че тази библиотека я няма отдавна.



Тема Re: Кой казва, ченови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.01.16 18:54



системи бол, човеци, които да имат волята да приложат закона в цялата му сила- няма

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Кой казва, ченови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.01.16 18:57



в библиотеките е пълно със стари книги предимно. или пък строго научни, исторически разработки- не, тенкю

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Кой казва, ченови [re: blood2]  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.01.16 18:58



ти дай на някого два лева от джоба си, не се прави, че не разбираш. ако дадеш- ще получиш.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Кой казва, ченови [re: coffeemate]  
Автор rokoko543 (член)
Публикувано11.01.16 19:21



Бе иначе самият град не е зле, има доста зеленина, градинки. Само хората станахме тулупи. Даже и тия, дето уж трябва да са духовни, на втория разговор започват само да критикуват и явнно вече са със същата ценностна система като останалите, но неуспяли. Всеки си има свой живот и мен все по-рядко ме интересуват хората, веднъж в седмицата да се запеня, но бързо ми минава. Като разни познати от фб, дето по едно време кога беше случаят с Пайнер, пускаха постове против чалгата и песни от други стилове за пример, все едно са много по-хубави, ама то беше само така за критиката, иначе отдавна не харесват нищо. Тия, дето ги знам, че слушат много музика, те и не разбраха за цялата тая история. Или не ги е развълнувало.
А и е вярно, че навремето имаше по-малко възможности човек да открие нещо, всяка седмица ходехме за касети до София, покрай това и за някоя книга, макар да имаше разни сергии 90-те в Дупница, сега и тях ги няма, обаче има интернет и всеки може да си свали много работи лесно. И просто хората изгубиха интерес. Сега ако имаш някоя книга и я прочетеш, или имаш някой албум, не е толкова индивидуално, или да излезеш с тениска на някоя група, а навремето хората излизаха с нашивки и изглеждаха като клошари, но поне те много трудно се намираха и беше различно.



Тема Re: Кой казва, ченови [re: rokoko543]  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.01.16 19:43



то и аз се усещам вече, че изпушвам, но ... да мълчиш ли, да говориш ли...
помня една истинска случка. много показателна. отчайващо чак

пътувам за Свищов с автобус на Ивкони. зима, сняг навън, студ голям. някакви неземни студове. и ние влизаме в автобуса, точно бяха увеличили цената на билетите, почти двойно.
та, влизаме- младо шофьорче, някъде 24 годишно макс. пуска парното, тръгва автобуса. лека полека се провижда през прозорците, щото бяхме като в бял ковчег преди това- видимост никаква от заледени прозорци.
пътуваме и по едно време, бре, студено стана, прозорците пак побеляха. оглеждам се- всички сме будни, никой не спи, всеки се облякъл и с шапки, ръкавици в автобуса. а пътя е 4 часа, че и отгоре

ставам аз и се отправям към шофьорчето. нашия се перчи нещо, бъбрят с някакво девойче, кикотят се... аз се явявам нарушител на тяхната идилия. казвам му- вие няма ли да пуснете парното. той ми отговаря- пуснато е парното, госпожо. казвам- не, не е пуснато- вижте прозорците, вече 40 минути пътуваме. той пак- пуснато е! аз пак- не е, само под вашия задник е пуснато, на вас да ви е топло. а ние сме на висулки, а и не виждаме къде се движим. тоя видя, че няма да се разбере с мен, а и се уплаши, че ще наскачат и другите пътници - автобусът е пълен. и пусна парното. веднага се усети- след 10 минути положението беше чудесно. оубаче мина се малко време и пак го спря. аз изроптах на глас- абе в тоя автобус със статуи ли пътувам... тишина...никой не стана до края да му зашлеви на това пишлеме два шамара, че се гъбарка с пътниците. а това е 24 годишен пикльо. на такъв да не смееш да му кажеш нещо....но не, тук ще остана да видя този феномен- българинът. такъв абсурд трябва да се изследва и наблюдава.

А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 11.01.16 19:44.



Тема Re: Кой казва, ченови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.01.16 19:49



абе бунтари на думи бол, ама няма да се намери ни един революционер



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Кой казва, ченови [re: coffeemate]  
Автор blood2 ()
Публикувано11.01.16 20:30



И ако ти дам 2 лева, какво ще получа от теб?



Тема Re: Кой казва, ченови [re: blood2]  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.01.16 20:41



не на мен, глупако, и не го обръщай на пазарлък. раздели се с нещо, бе, да потече нещо, да го... като буркан празен с капачка отгоре си.

нищо няма да получиш, като дадеш два лева. не очаквай. просто се раздели с двата лева, кажи им "чао"

А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 11.01.16 20:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.