Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:36 25.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Кой казва, ченови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.01.16 22:09



оптимист. доказано е, че смъртната присъда не влияе в посока намаляване на убийствата.
но ми е все едно вече- така или иначе ние сами не можем да се опазим...а всеки един ден е прекрасен ден за умиране

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Кой казва, ченови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано27.01.16 23:42



Неее. Какви присъди?
Някакво рибешко черногледство те е налегнало напоследък, а?
Асцендента май си казва думата





Тема Re: Кой казва, ченови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано27.01.16 23:46



нееее, мина този период
сега съм оптимист-реалист. екстра съм, бих казала, много добре съм си и си почивам в този период. но като чуя за лично оръжие и като гледам какво става в хората и се надига в мен една смътна тревога.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Кой казва, ченови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано27.01.16 23:55



Не гледай какво става с/в хората - това си е тяхна работа. А и те са толкова много, че най-много да се объркаш от гледане. Ти гледай в теб какво става, това още повече важи ако и оръжие ще взимаш.



"хората" е израз тип фейк, обобщение без конкретика и също като "животните" не значи нищо.



Тема Re: Кой казва, ченови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.01.16 00:19



все се каня да питам- я дай телефона на дилъра си.

абе бива ли да си толкоз пък перде и нищо да не виждаш... пък иначе ти минава на ума да си вземеш оръжие...как да кажа- т.е. те са го казали вече - не гледай дядо поп какво говори, а какво прави...упс, обратното беше..

когато си пишеш с мен най-добре да мислиш повече. от напъни да се правиш на интересен, ставаш чак артистичен. по-полека, ше се скършиш

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Кой казва, ченови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано28.01.16 09:11



абе бива ли да си толкоз пък перде и нищо да не виждаш... - не мога да знам ти къде гледаш и какво виждаш

Явно е, че не съм Ванга, та можеш да обясниш какво е това дето трябва да виждам

когато си пишеш с мен най-добре да мислиш повече. - Най-добре за кой и защо? Ефекта от мисленето не е в продължителността му или количеството, а резултата, качеството. Нал знаеш тази патка дето дълго мислила... Без да мислиш, ако получиш прозрение е най-добре.

от напъни да се правиш на интересен, ставаш чак артистичен. по-полека, ше се скършиш Ще си забия колче до мен и ще се вържа, да мога да съм интересен, но да не се скърша.



Тема Re: Кой казва, ченови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.01.16 15:08



Е, опитах...

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Кой казва, ченови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано28.01.16 19:17



Съм неподатлив на никакви влияния... казах.





Тема Re: Кой казва, ченови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано28.01.16 20:17



Кога няма влияния си наистина неподатлив.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Кой казва, ченови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано29.01.16 00:08



Тогава какво си опитала, вече не мога да разбера!?


Виж предното си мнение, казваш, че си опитала. - Какво? Не говориш ли, че си опитала да ми обясниш (покажеш нещо), та да си променя аз своето мнение?
- То това ако не е опит за влияние, здраве му кажи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.