Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Училище
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема мнение за 17-то СОУ?нови  
Авторraля (Нерегистриран)
Публикувано20.02.06 13:41



Дъщеря ми ще бъде в 1-ви клас тази есен.Ще бъда благодарна на тези,които изкажат мнения относно училищата в района на Люлин, Западен парк...



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: raля]  
Авторpoдитeл (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 18:40



Училището не е много свестноВоди се френска гимназия, само дето няма учители, които да преподават предметите на френски(за големите)
Преди години директорката успя да ни заблуди на р.среща, че едва ли не децата ни ще излезнат от там полиглоти, само че нещата съвсем не стоят така.
Много слаб преподавателски състав(с малки изключения), много лоша мат.база, училищен салон, в който влизат по два класа, лоша храна в стола и барчето , мърляви тоалетни и куп други неуредици.
Ако училището ви е на близо може да се прежалите до 4кл.
Със сигурност не се подвизават пласьори на наркотици.Това е, което мога да споделя, но то едва ли е валидно само за 17у-ще.



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: poдитeл]  
Авторtri6 (Нерегистриран)
Публикувано01.03.06 19:04



Aз уча в 17то и сценарият отдавна ми е известен.1во директорката (мяукайки ужасно досадно) ще ви гарантира, че детето ви ще научи перфектно и трите езика.За мен обаче истината е съвсем друга и тя е, че училището си е гола-вода.Води се френска гимназия ама на френския език не се отделя необходимото внимание, а за останалите два езика да не говорим.В гимназиалния курс, обучението по математика е изключително слабо.Особено това е важно за тези, които искат да кандидатстват.



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: tri6]  
Авторraля (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 08:18



много благодаря за споделеното.Те затвърдиха мнението,което си оформих разговаряйки с 3 седмоклснички в училищния двор.Изказванията им бяха подобни на горните.Ще си учим в най-близкото,поне до 4-ти клас.



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: raля]  
АвторCkaй (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 04:08



Здравей, Раля! Тук виждам доста негативни мнения за 17-то, Дамян Груев, но искам и аз да кажа нещо по въпроса. В момента съм в девети клас, в друга гимназия, но до седми клас съм се учил в 17-то. Нямам никакви оплаквания от самото училище. То е идеално за начално училище, до 7 клас, но не и за гимназия. Лично моят клас беше много добре подготвен от способни учители и 95 процента от съучениците ми влезнаха в добри гимназии. Сградата е на много спокойно и приятно място. Относно френския - също има добри учители. Но за 7 години повече от два езика детето ти няма да научи там Директорката наистина е пълна кучка, но аз съм останал с добри спомени от това училище - нищо не ми е липсвало, особено пролетно време е много приятно. Всички тези неща - за тоалетните, за бюфета, за стола, за физкултурата, това са неща, които се наблюдават във всяко едно училище. Особено за двойните часове в един салон - случва се по случайност и то най-много по един път на срок, демек, не е практика. Аз с удоволствие бих записал детето си там. Наистина нищо не ми е липсвало. Спирам дотук, защото вече ще се разцивря от носталгия



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: raля]  
Автор:Пишoka: (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 00:53



Аз Уча В 17 -то и искам да кажа че е ехтра суперско! Се слушийте сички с лоши мнения! Училището е ехтра - не се учи хич! Ебати якото ,нали?Стаа бахти купона а и има мноу пички! Аз са сам 8 ми клас там и е ехтра имаме 3-4ма за изключване щото се напиха и оповръщаха даскалото ама още не ги изключват! :P И най-якото е че и треволяк мое да се намери тука а не да обикаляш половината лайняна софия за да се надрусаш кат хората! Така че записваите пикльовците си тука ние ще ги научим да оият,да пушат,да се дрогират,да се ебът и да слушат МЕТАЛ!!!



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: raля]  
Авторaнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 17:29



Здравейте на всички. Много би ми се искало да прочетете това което ще напиша и ако успея, да променя поне малко негативното Ви мнение. По принцип наистина училището си има доста трески за дялане но искам да ви кажа че от доста големият си поглед над софийските училища това хич не е лошо а напротив. Може наистина нивото на обучение в гимназиания курс по някои предмети да не е толкова високо но какво искате например за математика след като профилът е чуждоезиковБ

Ако искате математика ами защо не сте в Математическата?Но ще ви кажа че там не е кой знае какво, има много наркомани, дори и най примерното дете няма как да не пробва поне веднъж трева защото именно тези "ЕЛИТНИ" гимназии са най-големите развъдници на дрога и т.н. Ако говорим за материалната база са абсолютни групости че е лоша, напротив.Правят всичко възможно да я подобряват и да ни е по-уютно. Това че ние учениците гледаме да скапем всичко хубаво си е абсолютно наш проблем.Дворът е много голям и добре поддържан, училището е чисто, има бели дъски навсякъде, аломиниева дограма а учителите не са някакви ненормални цербери. Вие знаете ли какво значи да ви карат да учите уроците наизуст със запетайките и пак да не изкарвате добри оценки. Защото много мои приятели са на това дередже в някои от ЕЛИТНИТЕ училища!!!!!! Така че престанете с глупостите, особено Вие РОДИТЕЛИМ Казвам ви нивото на началното особено образование е изключително високо и няма да съжалявате ако запишете детето си в 17 СОУ. А колкото до оплакванията за горния курс ще ви кажа че който иска може да учи и сам и да се подготвя добре а не да обвинява другите защото където и да отидете, и с фуния да ви го наливат знанието нищо няма да стане ако вие не го поискате. БЛАГОДАРЯ ВИ



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: raля]  
Авторbesni4ka (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 14:03



Абе хора стига сте говорили глупости!Даскалото е готино,тва че вас ви мързи да учете е отделен въпрос!Всичко знам за тва даскало,знам че може и горния курс да не струва много,то поне началния е отличен!Стига детето да има желание да учи!Да много момчета се напиха,но доколкото знам са го направили,за да покажат колко са велики!Слушайте ме в тва даскало не може да се намерят наркотици!Тва че 2-3-ма пушат(нркотици),за какво да страда цялото даскало!И защо плашим родителите,това е едно обикновено даскало!което има много проблеми,но кой ги прави тия проблеми ааааааа?Идиоти такива!





Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: besni4ka]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 15:09



sega az shte vi kaja moito mnenie za tova u4ilishte: zapisahme moia plemennik v nego v na4aloto vsi4kbe6e dobre, no v edin moment zapo4naha da go biat i saotvetno toi da otvrashta imam previd ot negovia klas,a toi e v 1-vi .i saotvetno gospojata go nakazva nego zashtoto toi s sam i nemoje da se zashtiti, a drugite detsa koito sa vinovni kazvat 4e toi e zapo4nal parvi.I gospojata kazva pred tselia klas "detsa da nakajem li ......" i te mnogo iasno kazvat DA ,i t prez tselia 4as stoi prav do vratata i nemoje da razbere kakvo se vzima prez 4asa, a i v tova vreme drugite detsa mu se podigravat. da ne govorim za u4itelkite ot zanimalniata te sa oshte po zle. poneje bil iztril edna zada4a ot daskata u4itelkata go podgonila(bukvalno) za da mu darpa u6ite.(vie se setete kakvo stana i neia sled tozi intsident) da ne govorim 4e ne im obrashta vnimanie a si 4ete vesniti i detsata kato se priberat zpo4vat da u4at na novo vmesto da si po4ivat. moga i oste da razpraviam no misla 4e niama smisal. vie pretsenete sami. nie go premestih me v drugo u-shte



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: az]  
Авторaaaaaaaa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 15:51



Имам 3 познати деца - в 1, 4 и 7 клас в това училище. 17 и 123 са най-добрите училища в района. Дори момчето, което е в 7 клас, учи 2 години в еврейското училище, не бяха доволни и се преместиха. Проучете не толкова училището, а учителките!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.