Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Училище
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: raля]  
Авторkaли (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 22:13



Моето мнение за 17 СОУ "Дамян Груев" е много добро !
Вмомента аз съм 5 клас там иии имам много добри впечатления за там !
Ето някои от тези впечатления:
1. училището е по различно от другите училища, защото:
-не е надраскано отвън
-отвътре е мн добре поддържано
-има 2 салона: малък и голям - много добре обурудвани
-има много хубава книжарница
-има хубав бюфет от които можеш да си купиш най-различни неща
-в стола се предлагат закуска и обяд на децата от 1 до 4 клас вкл.
-тоалетните не са чак най-гадните на света (доста добри са)
-има много добри преподаватели както по нормалните предмети така и по фр. и анг. език
-от 1 до 4 клас се учи фр. от 5 до 10 се учи фр. и анг. от 10 до 12 фр.,анг. и
немски
-всяка година идват образовани фрренски студенти (французи)
-от 1 до 7 клас учебниците са безплатни
Които иска да запише детото си там няма да сгреши !





Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: kaли]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано15.03.08 22:14



госпожо, може ли да не говорите от името на децата?!





Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: tri6]  
Автор pi6okat (непознат )
Публикувано11.05.08 00:07



абе кжо да говорим толкоз даскалото си е перфектно а и да и треволяк се намира





Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: raля]  
Авторme4eto (Нерегистриран)
Публикувано09.06.08 22:46



gotino e daskaloto



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: me4eto]  
Автор!!!! (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 16:01



Искам само едно да Ви кажа уча в 17 вече 5 години и съм пред завършване!!!Училището тепърва набира скорост /да не забравяме, че е от 5 години гимназия/ Директорката си върши максимално добре работата, а преди тя да стане такава училището е било пред закриване, а сега учениците достигат до 1000 - което не е хич малко!!! Помислете!!!



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: !!!!]  
АвторИвчo (Нерегистриран)
Публикувано17.10.08 19:27



Аз много харесах това училище, защото е с френски. Има възможности за спорт - баскетбол, футбол, карате, таекуондо, народни танци, художествена гимнастика...



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: kaли]  
Автор Svetla lvanova (непознат )
Публикувано03.12.08 22:37



Аз съм родител на второкласник. И съм възмутена от преподавателите. Поставят задачи на родителите за работа с децата, а в училището им говорят за Дама пика и викане на духове, вместо да преподават. Детето се връща от училище и започва да ме разпитва дали наистина има духове и т.н.. В същото време аз сядам да обясня кои са ни съседни държави, как се събира до 100, що е то -см,дм,м. Детето не е глупаво, защото като обясня, вече го е научило. Открих, че децата ,около 50% не знаят латинската азбука/ от разговори с родителите/. И се втрещих.
Да не се залъгваме - висок е процента на учителите, които не могат да поемат отговорностите на професията.
Забравих да спомена - учителите имат доста странни методи на възпитание - унижават децата и си позволяват насилие.



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: мoни]  
Авторthe voice (Нерегистриран)
Публикувано27.01.09 00:09



Здравейте! Учих в 17-то 8 години. През по-голямата част от престоя ми директор беше г-жа Атанасова, която е добър човек, но не я смятам за перфектния мениджър. Не мога да отрека, че се опитва все пак.

Прочетох много мнения за 17-то, но това на мони беше уникално смешно за мен.Разбира се, всеки си има мнение и критерии.

За мен това, че няма графити съвсем не е най-важното за едно училище.Аз също мразя тъпите надписи от типа Л-С, ЦСКА или псувни, но графитите са признати за изкуство. И дори смятам, че талантливите деца трябва да имат правото да се изявяват посвъншните и вътрешните стени на училищата (,но само ако ппредставят проект и получат разрешение).
Относно двора - съвсем не е толкова голям. Напротив, малък е - все пак училището е създадено за да бъде основно, а не средно. Освен има само едно футболно игрище, един функциониращ баскетболен кош, (купиха нов, но го сложиха накриво, след като мина цяла година от както го имаха - за благодарност някой го счупи)в края на двора има и спортни съоръжения, които са забранени за използване (не че в това училище има забрани - по скоро от ръководството се правят на интересни, за да се подмажат на родителите). Големия салон всъщност е по-малък от този в настоящето ми училище. Малкия пък мисля, че беше пълна скръп - въргалящи се некординирани деца в прах и мръсотия. Освен това нямат басейн, фитнес уреди, а тенис масата са я завряли някъде и изобщо не се ползва - беще чисто ново. Загуба на пари бих казал.
подредено и чисто е наистина. дори се учениците се включват веднъж годишно в почистването на цялото училище, което никак не е лошо. Кофти е обаче, че карат малолетни "късметлии" да излизат да им чистят снега и ЛЕДА до колкото е възможно през зимата и разбира се през учебно време.
Стаите също са хубави: нови дъски и дограма(които ги има в почти всички училища в страната. да не говорим, че дограмата я сменяха поетапно няколко летни ваканции поред.) паркета го циклиха и може би го лакираха - не е сигурно.Все пак не се учудвайте, ако видите опаковки и още по-лошо храна по коридора и тн. Тоалетните на всички етажи са смръдливи бардаци. непоносимата миризма се носи из коридора (дори не е необходимо да влизате). Ако природата обаче се обажда и трябва да влете в миризливия ад, бъдете подготвени. Предстои ви да се "насладите" на човешки фекалии, които понякога са доста по далеч от дупката. Е, имало е и периоди, в които вода в казачанчетата липсваше. Но поне прекрасната студена вода на мивката ще ви помогне да се разхладите след преживяното. В действителност, не винаги е така. Ако имате късмет може някоя чистачка да е почистила. Но е невъзможно все пак да се чисти след всеки. Да големите вече не налитат на малките, а обратното малките псуват от време на време гимназистите. Сигурно и вашето дете го прави. Всъщност малките се бият по-жестоко от колкото големите биха ги набили.
Да, има микровълнова фурна, в която топлят едни и същи боклуци (сандвичи и пици). Останалите боклуци са пакетирани и не ги топлят. Разбира се, като всяко българско училище цените са с 10-20 ст. по-скъпи. Все пак сме в България. Преди години дори имаше акция - учениците не могат да излизат от училище по време на учебни занятия. тогава зам-директорката Цалова (предполагам) излизаше на входа и не пускаше никого. забележете това се случваше само голямото междучасие. В малките междучасия не беше проблем да излезеш.
Иначе това с предреждането е традиция. (за съжаление в новото ми училище не е така макар че няма учители да стоят да пазят - в 17-то така правеха - пазеха големите от малките, докато самите преподаватели не си купят нещо за ядене и не се разкарат. те самите се предреждаха.) Спомням си добре, когато бях начален курс висях цяло междучасие (голямо), за да си купя една кирлива баница (сега дажа са още по-зле). И когато в крайна сметка я държах в ръцете си нямах време да изям и 5 залъка. Е, след 5-ти клас вече бях от другата страна:)
Маршрутките са едно огромно и изгодно предимство.
френските учители, които не знаят български бяха само за седмица или две. и какво пък толкова. мои приятели, които учат френски от 1-ви клас едвам се справяха (някои не се и справяха, а чакаха да им превеждат).
запишете детето си, но след седми клас го махнете ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. даже ако виждате, че вече е кривнало от правия път - може и по-рано. и без това вероятноста да научи френски не е много голяма.
А, относно останалите учители: половината от тях са гола вода. Не пък по предметите, където учителите са по-добри се учи добре.

Питайте ако нещо не ви е ясно. мога да ви кажа много, понеже още поддържам връзка с приятели и знам как е там. (Втълпено им е, че са най-доброто училище в район Красна поляна - много са заблудени горките)



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: !!!!]  
Авторthe voice (Нерегистриран)
Публикувано27.01.09 00:14



1000 не само, че не е малко, но е и максимула на 17-то, които и сега е препълно.





Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: yчитeлka]  
Автор R@QandMiMi (непознат )
Публикувано16.04.09 15:27



Смотаната ни директорка е Тодорина Атанасова нямаше ли по-умна от тая //айде да не е много умна ама все пак да има мозък// нея да я сложат не тая овца Атанасова вече час търся резултатите за кенгуруто щот оная не ги е залепила на стената както се прави а и да вземе да намери преводач на французите че ми писна да се правя на мим!!!!!!!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.