Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:01 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Училище
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Гимназия "Златарски"  
АвторMaйka (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 11:23



Моля споделете, какво знаете за частна гимназия "Златарски". Предстои ми да взема важно решение. Детето ми е прието там. Отличничка. Най-вероятно ще изкара и много добри оценки на изпитите за 7 клас. Все още не съм сигурна дали "Златарски" е най-добрия избор. Благодаря за мненията.



Тема Re: Гимназия "Златарски"нови [re: Maйka]  
АвторHeдa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 14:25



Много труден избор и за съжаление човек никога няма да разбере дали е взел по-доброто решение. Но всъщност може да се окаже, че и двете възможни решения са просто добри. Миналата година бях пред аналогичен избор- Дорис Тенеди или елитна езикова гимназия. Дъщеря ми беше категорично за държавното училище. Сега завършваме 8 клас с отлични резултати и в приятна среда- т.е. няма причина за съжаление. Но тепърва предстоят много години и нищо не се знае.
В думите ми няма съвет в едната или другата посока- просто мнение и още веднъж подчертавам, че може би и двете решения ще са добри.
Успех!



Тема Re: Гимназия "Златарски"нови [re: Heдa]  
Авторmajka (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 12:57



Искам да Ви попитам добро ли е това училище Дорис Тенеди?



Тема Re: Гимназия "Златарски"нови [re: majka]  
Автор пeтльoМодератор (!Champions!)
Публикувано21.06.06 13:01



екстра

...
Nobody ever said the life was fair


Тема Re: Гимназия "Златарски"нови [re: majka]  
АвторHeдa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 13:15



Аз го бях избрала чрез проучване на материали за у-щето и няколко разговора с представители на изложения и с директорката, когато водих дъщеря ми на тест. Не можах да намеря познати с деца там, така че щях да се доверя на проученото. вижте сайта им и отидете на среща- все още има време.
http://www.doristenedi.com/index.html
Това, което надделя при избора на държавното беше не само желанието на дъщеря ми, а и едно лично виждане за изучаваните езици- ние предпочитахме испански и френски, а това училище предлага англ. и немски. Частни у-ща с френски или испански не можах да намеря- поне не такива на които да се доверя.
Успех



Тема Re: Гимназия "Златарски"нови [re: Maйka]  
АвторFizzy (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 15:30



Mи аз сега завършвам 8 клас във 2-ра НЕГ(73-то) и съм доста щастлив.От 5 до 7 кл. включително съм учил в "Дойче Шуле", а след изпитите след 7 клас можех да избирам м/у 1АЕГ, 2АЕГ и 2НЕГ и реших да продължа с немски,защото три години за език не са достатъчни.



Тема Re: Гимназия "Златарски"нови [re: Maйka]  
Авторlveta (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 18:47



Gimnazia Zlatarski e chudesno uchilishte. Dushteria mi minalata godina go zavurshi. Malkoto mi dete e vse oshte v 5 klas, no sus sigurnost iskam tam da uchi. Uchitelite i uchilishtnoto rukovodstvo sa mnogo ambiciozni hora. Ne znaia dali ste imali vuzmojnost da razgledate uchilishteto po-otblizo, no e prekrasno. Atmosferata e vedra i decata sa usmihnati. Za akademichnoto nivo niama dve mnenia - a i uchenicite poluchavat 2 diplomi.

Dushteria mi dosta uchi, kakto i neinite suuchenici. No nali zatova tochno ia izpratihme v Gimnazia Zlatarski. Silno vi preporuchvam uchilishteto, naistina. Kogato nie izbirahme uchilishte i obikolihme pochti vsichki chastni uchilishta v Sofia, Gimnazia Zlatarski se otkroi s puti pred ostanalite. No vi preporuchvam da pitate deteto - kakvo tochno iska - kude iska i zashto. V tazi vuzrast e mnogo vajno, to samoto da iska da uchi v opredelenoto uchilishte - nasila hubost ne stava. Pojelavam vi uspeh.



Тема Re: Гимназия "Златарски"нови [re: lveta]  
АвторMaйka (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 15:54



Безкрайно много благодаря!
Почти не се съмнявам в избора ни. Детето е категорично. За момент се поколебахме, но край.
Направихме своя избор и Бог да е с нас!



Тема Re: Гимназия "Златарски"нови [re: Maйka]  
АвторKиpeтo (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 15:22



Здравейте,

аз съм завършил Френската Гимназия в София и мога да кажа категорично, че който избере това училище няма да збърка. Личното ми мнение, като човек, който има впечатления и от частните училища е, че не си струва ученето там сравнено с държавно училище. В частните училища пълнят главите на децата с глупости от сорта на това колко елитно образование получават и няма как да е иначе при положение, че става въпрос за пари. Просто когато влиза всеки, който дава пари няма как обучението да е добро. Една елитна гимназия е в пъти по-добра от частните. Моя съвет е 1 АЕГ, 1 НЕГ, ФЕГ, ИЕГ Не признавам 2,3 , 5 и 8 немска и английска. Познавам хора от там, нивото е в пъти по-ниско от първите четири ! успех



Тема Re: Гимназия "Златарски"нови [re: Maйka]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 20:35




Гимназия "Златаров" не е златна!
Защо мислиш, че в гимназията правят детето ти по умно?
Всички мразят умните хора, защото те създават проблеми на по глупавите и ги управляват!
Ако детето ти е умно пази го от "учителите", защото самите учители не са умни!
Ако бяха умни, нямаше да стоят на тази работа, а щяха да правят нещо друго!
Учителите са дресьори на учениците си и ги дресират, как да загубятсобствената си същност и да станат удобни за управление!
Учител всъщност, съвсем не звучи гордо!



Здрасти !
Мулето е враг на ДИР, защо не зная!
Аз лично обичам ДИРА и прекарвам часове тук, защото това ми е приятно!
Проблемът не е в мен, а в тези от ДИРА, които всяески се опитват да ме баннат и това си е от години!
Това се превърна в игра, която Мулето играе с удоволствие, но те не!
Заради мен сега вече не могат да пишат хора, които не са регистрирани и затова, Мулето може да пише само в чужди теми!
Това ме устройва, но ядосва тези, които като теб, проемат това за посегателство, а то не е!
Не се ядосвай, моля те!
Ако можеш, предай на всички от ДИРА че много мие приятно тук и затова съм тук!
Аз им благодаря, за тези хиляди часове прекарани тук!
Благодарение и на този чешит, който е Мулето, тук става понякога много интересно!

Ето виж, помисли, ти нямаш повод да зразиш Мулето и да го банваш!
Аз съм чешит, но не съм простак или ако съ простак, то не съм толкова простак, колкото други!
В моите постове има не само снимки/интересни сами по себе си/ но има и неочаквани коментарии!
Заслужавам да ме черпиш, за това, че ти разнообразих форума, ПРИЗНАЙ!
Не ме черпи, щото само се бъзикам!
Ако някой път имаш проблем с колата си,обади ми се, защото имам няколко сервиза и магазини, мога да ти бъда полезен!
Знаеш ли колко е скучно и елементарно да правиш пари?
Ей затова съм тук!

Благодаря ти за това, че си прочел внимателно прадишния пост и не си го изтрил!

А сега, ако ти е интересно, прочети и това:
Постоянно искат да ме изкарат луд,защото инечи излиза че те са луди..... и Мулето им се смее най приятелски и ги гъбарка с думи и снимки!
Хе хе хе хе хе
.......................................................


Те ме смая!
"Работодател", който има глупави и негодни работници има огромен проблем!
Всъщност, той е "луд" , защото плаща на заплата негодници, които разхищават материала е енергията!
Работодателите трябва да ги караш на изпит, защото и те са оглупяли и разчитат с негодни работници,негодни стоки,затова че се надяват да забогатеят!
Глупости! хе хехе
Те умират по рано и бързо от негодниците на заплата, което можеш да видиш веднага в гробищата, които са пълни с умрели негодници и техните близки!
Фактите токазват, че негодниците живеят повече и се размножават повече, затова държавата и обществото се състоят от 90 процента негодни негодници!
А ти им завиждаш, защото си глупава и вероято гъзът ти е по голям от главата с която мислиш, което показва наличие на голям проблем!
........................................................

Погледнато в сравнение с вас,Мулето не е добре с "мозъка", защото защото няма проблеми с парите, работата,със здравето и практически няма проблеми!
Липсата на проблеми, всъщност е проблем!


Дори просяците около мен карат Мерцедеси:


Не зная кой от двамата има проблеми с главата?
Ти търсиш работа и пари, не Мулето!
Ти проституираш за заплата, не Мулето!
Кой тогава има проблеми с главата?
Не се безпокой, смъртта лекува глупостта ,всичко и всички:


И тя не е "работа" за пари, а е безплатна!

И кво от това?

Редактирано от пeтльo на 11.08.06 16:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.