Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 21.05.24 
Непрофесионални
   >> Училище
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: raля]  
Авторpe4alnata (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 23:03



zdravei te .iskam da razkaga edna istoria ,za edin parvolak na koito roditelite sa razvedeni.u4itelkite i pedagogi4eskiat savetnik re6ixa 4e deteto triabva da ponese teror poradi tova 4e mama ne e 4ak tolkova dobre finansovo.obvinixa go v kragba koiato be6e naglasena. nai veroiatno ot gospoga krasteva.tia mu e u4itelka v 1vi klas zanimalnia.ot togava kakvoto i da stane6e moito dete za6oto e malko po palavo e vinovno za vsi4ko.u4itelkite se dargat bezobrazno spriamo mene i sina mi. ot tam re6ix 4e 6e go premestia v drugo u4ili6e. u4itelskia savet zapo4na da nalaga teror i na men. molia daite savet kakvo da pravia





Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: pe4alnata]  
Авторyчитeлka (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 09:17



За 17 у-ще ли пишеш?Според мен си доста афиктирана и пресилваш нещата.В никакъв случай не искам да кажа, обаче, че не си права. Разбира се, че за майката нейното детет е по-по-най. Много често малките палавници се държат в детска среда съвсем различно!/не те обвинявам, казвам го от личен опит/.Това,че са набедили твоето дете не ме изненадва. Това е често срещана педагогическа грешка.Чудно ми е как така "тормозят " теб? ЗАЩО ГО ДОПУСКАШ. Като учител, ще те посъветвам да си търсиш правата. Нима това е най-елитното училище ,та да си позволяват да те унижават.Ако съм на твое място ще им разкажа играта на колежките и...ще си преместя детето.Коя е директорката? Аз също съм изпадала в подобна ситуация, но се държах "на положение"!Сега детето ми е в ново училище и одисеята започва от начало. Е, за тази равота има Инспекторат по образованието /и там всички са нови!/



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: aaaaaaaa]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 11:04



Da no nali u4itelite sa tezi koito praviat u4ilishteto,a u4ilishteto e samo edna sgrada v koiato se u4i. No kajete mi shto za u4itel e 4ovek koito kara u4enik ot parvi klas da stoi na edin krak s vdignati ratse za nakazanie.



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: az]  
Авторyчитeлka. (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 13:55



Ако аз съм директор и разбера за тази "нравоучителна метода" ще накарам учителката да стои в същата поза 1 учебен час, иначе ще й пиша неплатен отпуск! Да, учителите правят имиджа на училището, но в едно квартално училище, където има около 16 начални учителки, трудно може да се очаква всички да са добри./човешко е/ .Това зависи от директора.В частното училище/градина, директорите имат повече право да избират, но в държавните...Трудно можеш да се отървеш от учител-некадърник, а и нямаш избор при тези заплати. За това е хубаво: училището да е близо, учителката да е "проучена".



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: pe4alnata]  
АвторJavaharmalister (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 16:38



кво да ти кажа еби им майката на тия шибаняци.Взимай си паракешите и АРЕ газ
.В тва училище(ако мога така да го нарека) цари пълна АНАРХИЯ !!!!! По цял ден се хвърлят чинове, столове надолу по стълбите, даже и поНякога и БИДОНИ(БОЙНО ПОЛЕ).ДЯВОЛИЯТА Е СТРАШНА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А дисциплината е ЕКСТРА(като в зоопарк).Учителите са на ,,супер" ниво!!!!!!





Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: raля]  
Авторsns (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 01:21



Аз мога да кажа лично моето мнение за това училище.В момента съм в 7 клас 17-то.Принципно това,което казват за стола не е вярно,пък да не говорим за бюфета...Винаги има топли закуски и всичко необходимо.Едва ли всички тези истории,разказани от тези хора са много реални (съдейки по това,което чета,мисля че нещата са доста пресилени,за да има ефекта "УАУ !").
Много недоволни коментари прочетох и за тоалетните.Не мога да разбера какво очакват тези хора...Нима в другите училища е по-различно ?! За сметка на тоалетните,обаче,класните стаи са много уютни.Хм,изпадам в прекалено много подробности,обаче останах изумена от тези мнения.
Да,няма спор за директорката...Това е проблема,но няма какво да се прави.Аз лично съм доволна от образованието,което съм получила досега





Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: poдитeл]  
Авторroшo (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 17:32



госпожо незмам коясте сега аз сам 6 клас и може 6е остана и до 12 незнам но само да ви кажа едно нещо наще са казали че до 7 клас с сигурност сам тва даскало така4е нема да прежалито до 4 клас а ми по добре ще бъда да прейалите до 7 клас поне аз така мисля и след седни в друго по добре е според мен но вие си решавате



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: tri6]  
Авторinkognito (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 22:11



Az ucha v 17to ot mnogo vreme i mnenieto mi za sajelenie e otricatelno.Nai-veche takova go pravi direktorkata!Kakto vsichki kazaha, tya e palna kuchka, da ne govorim shto za alkoholik e.Za da vi e dobre deteto tam, ne e nujno da imate pari, a piene!!!Po nyakoga imam chuvstvoto, che tazi jena e izvadena ot niakoi vic!Na baza uchilishteto e edno ot nai-dobrite v Sofia, no inache e palna tragedia, ako imate deca ne gi zapisvaite tam v niakakav sluchai!!!Az samiat se maham ot tam, zashtoto uchenicite sa kvartalnite tapanari!Na direktorkata i e po-lesno da gi opravlyava, za tova daskaloto e na t`va deredje!



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: Javaharmalister]  
АвторPoli (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 14:48



Ние ще бъдем втори клас в 17-то и наистина това училище ми харесва в сравнение с другите, които проучвах. Попаднахме на много добър педагог, г-жа Кръстева, и освен че научиха много, децата станаха един задружен и сплотен клас. Преподавателката по френски е французойка; миналата година смениха фирмата, която доставя храната (е, не че всичко яде дребния, но той си е капризен). Неуредиците са свързани с лошото разпределение на извънкласните форми - точно по обяд, което бе повод повечето родители да отпишат децата си. Като цяло сме доволни.



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: pe4alnata]  
АвторmLukK (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 12:50



MAIKA VI DEBA NA VSI4KI BEEE DETO GOVORITE PROTIV 17-TO!!!! TFA SAMO POKAZVA KOLKO NI6TO NE RAZBIRATE!! TFA E NAI QKOTO DASKALO S NAI QKITE HORA I NAI GOTINITE DASKALI AA DIREKTORKATA MOJE DA E KU4KA AMA NAPRAI SP MN ZA DASKALOTO ZGRADATA SI E SUPER I OT VUTRE I OTVUN NOVA DOGRAMA NOVI DASKI I 4INOVE...!! VUTRE E 4ISTO I NEKFO MNOGO QKO SAMO NEKFI PULNI NE6TASTNICI MOGAT DA GOVORQT TAKIVA NE6TA I NEKFI NEGATIVIZMI ZA 17-TO! A OTNOSNO EZICITE DASKALITE SA SUPER I AKO ISKA6 MOJE6 DA NAU4I6 EZICI NA MN VISOKO NIVO!!!!!!! TFA 4E NA NQKOI DECATA SA IM BAVNORAZVIVA6TI SE I GI MURZI DA SI DIGNAT PI6KATA NE E MOI PROBLEM TO SI E KAZANO OT GALO6A CARVUL NE MOE DA STANE!!! AIDE SQ MUL4ETE I GLEDAITE UMNO A AZ.... AZ 6TE SI SE KEFA NA OSTANALITE MI GODINI V 17-TO I 6TE SI JIVEQ JIVOTA!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.