Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 21.05.24 
Непрофесионални
   >> Училище
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: mLukK]  
Автор4ETETE!!!! (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 12:52



MAIKA VI DEBA NA VSI4KI BEEE DETO GOVORITE PROTIV 17-TO!!!! TFA SAMO POKAZVA KOLKO NI6TO NE RAZBIRATE!! TFA E NAI QKOTO DASKALO S NAI QKITE HORA I NAI GOTINITE DASKALI AA DIREKTORKATA MOJE DA E KU4KA AMA NAPRAI SP MN ZA DASKALOTO ZGRADATA SI E SUPER I OT VUTRE I OTVUN NOVA DOGRAMA NOVI DASKI I 4INOVE...!! VUTRE E 4ISTO I NEKFO MNOGO QKO SAMO NEKFI PULNI NE6TASTNICI MOGAT DA GOVORQT TAKIVA NE6TA I NEKFI NEGATIVIZMI ZA 17-TO! A OTNOSNO EZICITE DASKALITE SA SUPER I AKO ISKA6 MOJE6 DA NAU4I6 EZICI NA MN VISOKO NIVO!!!!!!! TFA 4E NA NQKOI DECATA SA IM BAVNORAZVIVA6TI SE I GI MURZI DA SI DIGNAT PI6KATA NE E MOI PROBLEM TO SI E KAZANO OT GALO6A CARVUL NE MOE DA STANE!!! AIDE SQ MUL4ETE I GLEDAITE UMNO A AZ.... AZ 6TE SI SE KEFA NA OSTANALITE MI GODINI V 17-TO I 6TE SI JIVEQ JIVOTA!!!!



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: mLukK]  
Автор4ETETE!!! (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 12:53



MAIKA VI DEBA NA VSI4KI BEEE DETO GOVORITE PROTIV 17-TO!!!! TFA SAMO POKAZVA KOLKO NI6TO NE RAZBIRATE!! TFA E NAI QKOTO DASKALO S NAI QKITE HORA I NAI GOTINITE DASKALI AA DIREKTORKATA MOJE DA E KU4KA AMA NAPRAI SP MN ZA DASKALOTO ZGRADATA SI E SUPER I OT VUTRE I OTVUN NOVA DOGRAMA NOVI DASKI I 4INOVE...!! VUTRE E 4ISTO I NEKFO MNOGO QKO SAMO NEKFI PULNI NE6TASTNICI MOGAT DA GOVORQT TAKIVA NE6TA I NEKFI NEGATIVIZMI ZA 17-TO! A OTNOSNO EZICITE DASKALITE SA SUPER I AKO ISKA6 MOJE6 DA NAU4I6 EZICI NA MN VISOKO NIVO!!!!!!! TFA 4E NA NQKOI DECATA SA IM BAVNORAZVIVA6TI SE I GI MURZI DA SI DIGNAT PI6KATA NE E MOI PROBLEM TO SI E KAZANO OT GALO6A CARVUL NE MOE DA STANE!!! AIDE SQ MUL4ETE I GLEDAITE UMNO A AZ.... AZ 6TE SI SE KEFA NA OSTANALITE MI GODINI V 17-TO I 6TE SI JIVEQ JIVOTA!!!!



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: yчитeлka.]  
Автор4ETETE!!!!! (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 12:55



MAIKA VI DEBA NA VSI4KI BEEE DETO GOVORITE PROTIV 17-TO!!!! TFA SAMO POKAZVA KOLKO NI6TO NE RAZBIRATE!! TFA E NAI QKOTO DASKALO S NAI QKITE HORA I NAI GOTINITE DASKALI AA DIREKTORKATA MOJE DA E KU4KA AMA NAPRAI SP MN ZA DASKALOTO ZGRADATA SI E SUPER I OT VUTRE I OTVUN NOVA DOGRAMA NOVI DASKI I 4INOVE...!! VUTRE E 4ISTO I NEKFO MNOGO QKO SAMO NEKFI PULNI NE6TASTNICI MOGAT DA GOVORQT TAKIVA NE6TA I NEKFI NEGATIVIZMI ZA 17-TO! A OTNOSNO EZICITE DASKALITE SA SUPER I AKO ISKA6 MOJE6 DA NAU4I6 EZICI NA MN VISOKO NIVO!!!!!!! TFA 4E NA NQKOI DECATA SA IM BAVNORAZVIVA6TI SE I GI MURZI DA SI DIGNAT PI6KATA NE E MOI PROBLEM TO SI E KAZANO OT GALO6A CARVUL NE MOE DA STANE!!! AIDE SQ MUL4ETE I GLEDAITE UMNO A AZ.... AZ 6TE SI SE KEFA NA OSTANALITE MI GODINI V 17-TO I 6TE SI JIVEQ JIVOTA!!!!



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: raля]  
АвторKopни (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 20:06



здравей те аз във момента уча вув 17-то и там е много гот....има много готини
учителки,много свестни,най-вече,че си знаят работата.Някой от тях малко викат,но това е защото някой от децата са много непослушни.Най-добрите госпожи са тези за 1-ви клас,на 15-ти септемви тази година малките бяха посрещнати много подобаващо за уилище на такова високо ниво





Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: pe4alnata]  
АвторXимичka (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 18:12



Не е лошо училище, но децата никога нямат домашно и си мислят, че така е редно и те си знаят всичко /детето ми е в четвърти клас/. От началото на тази година тръгнаха на смени и започнаха с домашните и самоподготовка

. Едва в тази година те разбират какво е да си ученик..



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: Ckaй]  
АвторMaggy (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 12:43



Здравейте.
Скай, прочетох поста ти и ми се иска да те попитам при кой начален учител да запиша сина си, който ще е първокласник тази година? Иска ми се подготовката по френски език да бъде добра, все пак. Аз съм завършила преди 16 години 9-та ФЕГ и мога да му помагам. Но, все пак, ми се иска да е при добър начален учител. Би ли ми помогнал в избора на такъв?
Директорката и сега ли е същата?
Благодаря предварително на всички, които ще ми отговорят.



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: roшo]  
Авторkaraman (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 20:54



az sum v tva 6ibano daskalo ot purvi klas.sa sum qko propadnal za6toto edni me karaha da prava ujasni ne6ta.sega ne moga da se otkaja.maika mi me vodi do edna izostavena ku6ta za da mi davat narkotici,za6toto po4vam da ne moga bez tqh.edni mom4eta me karaha i to sus zdrav boi.opitaha se da me iznasilqt,samo za6toto sum tur4in.mrazqt vsqkakvi rasi ot takuv vid.ne moga da se mahna,za6toto direktorkata zapla6va na6te s ubiistvo,ako te me premestat.vuob6te mnogo sum precakan.edno momi4e iska6e da me nakara da se ojenq za neq,kogato bqh vtori klas.tova e moqta istoriq.nedeite da za pisvate decata si tuka



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: yчитeлka]  
АвторAйшe[тoятa kacaндpa] (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 21:15



КАРАМАНЕ лубов моя аз те обичам все още и то по-силно вече нямам пупки и нямам язви по устат така че можеш да ме целуваш!!!!! ти си моята звезда от 2 клас kior tutana sker ierani seker tupal!
оставете го намира той не е виновен че е рязан!!!!!!!!!!



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: raля]  
Автордapи (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 22:37



много сме доволни, дъщеря ми учи там във 2 "е" клас.



Тема Re: мнение за 17-то СОУ?нови [re: дapи]  
Автормoни (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 23:11



Аз сега уча в 17-то и съм много доволна.Аз съм 5 клас !
Много по различно е от другите училища, например защото :
-не е надраскано и нарисувано отвънка
-има голям двор
-много е чисто и подредено
-учителките са супеер
-стаите са перфектни
-тоалетните са малкоо гадни, но на първия етаж са яки
-може да се каже, че някои големи понякога налитаха на бой на малките, но сега вече не е така
-в бюфета има топли закуски, но повечето пъти понеже малките имат закуски, а големите- не, големите се предреждат
-има си и страхотни маршрутки, които могат да те карат от къщи до даскало и обратното
-шофьорите са много добри
-даже по фр.език имаше френски учители,които незнаеха български
-една от французойките ни беше на гости
Няма да сгрешите ако запишете децата си в това училище !!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.