Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 11.06.24 
Фен клубове
   >> Руски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Уууффф...........нови [re: _snowqueen_]  
Автор atas (новичок)
Публикувано17.07.07 22:02



В отговор на:


Не бе, atas, чак до "сваляне" и "омотаване в брак" няма нужда да се обучавам.....Аз нали съм си казвала вече, че си падам старомодна, та това с "омотаването" не го броя за брак, и чак дотам няма нужда да се уча.




Слава Богу вие българките нямате нужда от това. На вас момчетата сами ви предлагат брак .

В отговор на:

Нали все пак е прилагано върху Вас, трябва да имате спомени как точно става.....Ей,, не си давате тайните.....ми не е честно така....



Сетих се , номера с мнимата бременност. Но в Русия е много стар, предполагам, че и в България няма да върви.



Тема Re: Уууффф...........нови [re: atas]  
АвторKit (Нерегистриран)
Публикувано18.07.07 00:29



Хе-хе...
или в предишния си живот е била рускиня , или в сегашния - съседа е бил руснак и то русоляв!





Тема Re: Уууффф...........нови [re: atas]  
Автор _snowqueen_ (sincera)
Публикувано18.07.07 00:33



Сетих се , номера с мнимата бременност. Но в Русия е много стар, предполагам, че и в България няма да върви.


Пак не ме разбрахте, atas........частта с брака и начините за постигането му не ме интересува. Хеле пък това с мнимата бременност /и с не-мнимата също, ако само тя е причината/ изобщо не считам, че е брак. Доколкото е, намирисва на другото значение на думата "брак".....

Интересен ми е процесът на прилагане на обучението....Ей на това "В угол, на нос, на "предмет" - БаГира, вас разве не учили стрелять глазками .

Хайде споделете, де.....току виж реша да го приложа някъде....



Тема Re: Уууффф...........нови [re: Kit]  
Автор Bълk (много злобен)
Публикувано18.07.07 03:07



говоришза баща ти, нали?



Тема Re: Уууффф...........нови [re: atas]  
Автор Bълk (много злобен)
Публикувано18.07.07 03:11



за мнимата бременост вече има цака. мъж за да не бъде съден за изнасилване се съгласява на брак, но с предбрачния договор му пише, че при негативен генетичен анализ с плода - жена му дължи издръжка до края на брака.



Тема Re: Уууффф...........нови [re: Kit]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано18.07.07 11:50



Кит, пак ли почна глупости да ръсиш?
Русата коса е рецесивен ген доколкото си спомням. Това значи, че тъмнокоси родители могат да имат светлокоси деца. Обратното не е възможно.

DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!


Тема Re: Уууффф...........нови [re: Бepeзka!]  
Автор _snowqueen_ (sincera)
Публикувано18.07.07 11:52



Тц, това е за светлите очи.

Което, разбира се, не променя факта, че китчето пак ръси глупости от скука в жегата....





Тема Това открих по въпросанови [re: _snowqueen_]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано18.07.07 17:17



за цвета на косата и наследствеността:

"Ген (или гены – сколько их в действительности, неизвестно, поскольку их пока и не выявили), которые лишают волосы темного пигмента, действительно являются рецессивными. "Чтобы ребенок родился со светлыми волосами, он должен унаследовать две копии "блонди" генов, по одной от каждого родителя. Чтобы иметь темные волосы, достаточно унаследовать один "коричневый" ген, или от матери, или от отца", – объясняет генетик Бруно Даллапиккола, научный директор института Mendel в Риме."

А това значи, че всеки един тъмнокос родител може да е носител на "блонди" ген.

DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!


Тема Re: Уууффф...........нови [re: Bълk]  
Автор atas (новичок)
Публикувано18.07.07 18:23



В отговор на:

за мнимата бременост вече има цака. мъж за да не бъде съден за изнасилване се съгласява на брак, но с предбрачния договор му пише, че при негативен генетичен анализ с плода - жена му дължи издръжка до края на брака.




Ха-а , браво! Знаех си аз, че мъжете са умни, ще му намерят цаката на всичко.

В Русия използват следния номер. След около 3 месеца "дружба", момичето заявява, че е бременно. След първоначалния шок, момчето си казва "Е, вече е безсмислено да "пазя". И край, тогава вече хлътва на 100%.



Тема Re: Уууффф...........нови [re: _snowqueen_]  
Автор atas (новичок)
Публикувано18.07.07 18:33



В отговор на:

Интересен ми е процесът на прилагане на обучението....Ей на това "В угол, на нос, на "предмет" - БаГира, вас разве не учили стрелять глазками .




Чесслово _snowqueen_, не разбирам точно въпроса, може би езиковия бариер ме мъчи...?

Ето какво ми идва наум:
1. Ако питате как са обучавали жена ми, не знам, не сме се познавали тогава.
2. Ако ли пък питате в кои три посоки последователно трябва да се гледа, това го знам, виждал съм го




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.