Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 21.05.24 
Фен клубове
   >> Руски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Руските женинови [re: kykypyky]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано16.02.07 17:05



Руските жени са като руските степи - обладаваш ги лесно, напускаш ги трудно.

We're all living in Amerika
Amerika ist wunderbar
Coca-Cola, Wonderbra


Тема Re: ..или по-спокойнонови [re: russian]  
Автор Boлk (Магичен)
Публикувано16.02.07 17:31



Абрамович не е щастлив човек-вярвай ми

А ако си мислиш, че с пари и дипломи ще накараш някоя жена да се влюби в теб-лъжеш се.Най-много да те използва-но тогава жената не е истинската-бе въобще-тъжна история



Тема Re: Руските женинови [re: kykypyky]  
Автор Bълk (умора няма)
Публикувано16.02.07 18:08



в присътствие на обратната захапка



забравих за балканските мустаци, носове и често срещано окосмяване по цици.

тъмни субекти

Редактирано от Bълk на 16.02.07 18:47.



Тема Re: Руските женинови [re: Bълk]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано16.02.07 21:06



Ей, Волк,
Нито захапката ми е обратна, нито носът ми е крив, нито имам мустаци, нито останалите глупости.
Убью!





Тема Re: Руските женинови [re: Бepeзka!]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано16.02.07 21:41



Ако не си българка, това може и да е така. Ако си българка обаче, не изглежда твърде невероятно да имаш мустаки, криви краци, обратна захапка, темерутско тъповато изражение на лицето и т.н.

Ако си рускиня вероятността да си красива е по-голяма, в сравнение със случая ако си българка.



Тема Re: Руските женинови [re: бeзпътeн]  
АвторRazbira4 (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 22:06



Да така е, напълно съм съгласен с вашето мнение : "Ако си българка обаче, не изглежда твърде невероятно да имаш мустаки, криви краци, обратна захапка, темерутско тъповато изражение на лицето и т.н." бих добавил и липсата на елементарно възпитание, обща култура и интелигентност.



Тема Re: Руските женинови [re: бeзпътeн]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано16.02.07 22:07



Привет, дорогой!


Пиша тук доста отдавна и много хора ме познават лично, да не говорим пък, че има мои снимки тук, в клуба.
Българка съм...
Гледам, че сега пък си добавил две нови обвинения: тъповато изражение и криви краци! Ми, к`во да ти кажа, приятелю... преди години си изкарвах хляба с танци (този вид дето се ходи на пръсти ), за тъповатото изражение - не знам, ако ти се рови - търси, може и да намериш изражението ми и да кажеш тогава дали е тъповато



Тема Разбирачев,нови [re: Razbira4]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано16.02.07 22:10



Не разбрах нещо на кого му липсва елементарно възпитание, обща култура и интелигентност?
Днес съм настоена за схватки, искаш ли да се пробваш?





Тема Re: Руските женинови [re: бeзпътeн]  
АвторKиpил (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 22:13



Ех, как може да ги сравнявате въобще - разликата е огромна





Тема Re: Руските женинови [re: Kиpил]  
Автор Бepeзka! ()
Публикувано16.02.07 22:17



С ръка на сърцето ще кажа, че наистина е така - рускините се невероятни красавици.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.