Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 22.05.24 
Фен клубове
   >> Руски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема весеннее обострениенови [re: Пиk]  
Автор russiann (непознат)
Публикувано22.02.07 20:54



хлопца Ахтунга вновь понесло (весной все обостряется, как известно ), хоть он и самовозвысился от Пича до Пика (коммунизма, не иначе). Фрейда почитал бы, что ли, здесь же не бесплатный психопрактикум в конце концов. А то все комплексы , да комплексы, переходящие в трясучку при слове "женщина" ...



Тема Re: Несуществующий город? Город грязней Софии!нови [re: russiann]  
Автор _snowqueen_ (sincera)
Публикувано22.02.07 21:30



Направо ти завиждам за зрението.....


Аз лично през илюминатора от 10 000 метра виждам само релефа, та по него се ориентирам за границите..... Добре, че не съм скарана с географията, иначе никога не бих разбрала къде е свършила българската помойка и е започнала румънската или сръбска преметена и измита територия.......



Тема Re: Несуществующий город? Город грязней Софии!нови [re: _snowqueen_]  
Авторrussiann (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 12:44



Снежная, это ж при посадке видно - приземляешся в Праге (примерно) - одна картинка, приземляешся в Софии - ох, другая ...

Хотя это своеобразный ответ на мой вопрос: как это им (бг) не мешает вся эта грязь? Оказывается ,они ее просто не видят...



Тема Re: Руските женинови [re: Пиk]  
Автор Lillie (not responding)
Публикувано23.02.07 14:46



Тук на "рускини" и "българки" ли ще се обиждате? Или да им мерите чара и прага на доволност? Коя е по-"чиста", а коя по-"кална"? Или коя повече се "ебе" и коя повече я бива в задоволяването комплексите на нечие раздуто мъжко его? Айдееее, не се излагайте бе хора





Тема Re: Руските женинови [re: Пиk]  
Автор Lillie (not responding)
Публикувано23.02.07 14:54



Българските не се ли оправят?

ай ай, затова има отрицателен прираст




Тема Re: Пич?нови [re: russiann]  
Автор Lillie (not responding)
Публикувано23.02.07 15:11



хаха, кефиш ме, сестро

"замусоленный крючок" крючочек даже



Тема Пик, едно въпросче към тебнови [re: Пиk]  
Автор Лeko_диxaниe (свежа)
Публикувано23.02.07 15:25



Пик, изчетох те

и ми стана мноооого интересно как ще се включиш, ако те попитам смяташ ли, че рускините са по-истерични от българките и ако да - на какво го отдаваш?

П.С. Не намесвай промискуитета, моля те. Този отговор го знаем всички



Редактирано от Лeko_диxaниe на 23.02.07 15:29.



Тема Re: Несуществующий город? Город грязней Софии!нови [re: russiann]  
Автор _snowqueen_ (sincera)
Публикувано23.02.07 15:32



Аха, кьорави сме, и то като мръсотията ни е национална черта.....



Съгласна съм, че да се приземяваш в Прага и в София е доста различно като пейзаж. Ама да ти кажа, доста голяма разлика има и между Фиумичино или Швехат и Шереметьево /примерно/...... И на мен хич не ми харесва да ми дърпат куфара тълпа вонящи на чесън криминални типове, желаещи да ме закарат на 20 км на цена, за която в цивилизования свят биха ме закарали на 200.....Само дето не мисля,че е моя работа да го обсъждам по руските форуми....


В случая ми е значително по-интересно друго - вече съм питала, но отговор не получих от никого от споделящите подобно отношение....
След като толкова презирате България и българите, защо сте тук, а не някъде, където е чисто, измито, хората са хубави и ви харесват? Дали защото само на нашата "помойка" можете да се реализирате? Или има и други причини? Щото свят широк....и целият ви чака....



Тема Re: Руските женинови [re: Lillie]  
Автор БaГиpa ()
Публикувано23.02.07 16:19



Тук на "рускини" и "българки" ли ще се обиждате? Или да им мерите чара и прага на доволност? Коя е по-"чиста", а коя по-"кална"? Или коя повече се "ебе" и коя повече я бива в задоволяването комплексите на нечие раздуто мъжко его? Айдееее, не се излагайте бе хора

Lillie, само да знаеш колко си права!

Славка, мисля, че трябва да заключиш вече тази тема.
Не че ще помогне.
Иначе, просто...........просто ще останем без клуб.
И той наистина ще стане място за избиване на комплекси.
Будет жаль



И сотворил Бог женщину... - зверёк получился злобный...но симпатишный....

Тема Re: Руските женинови [re: БaГиpa]  
Автор Lillie (not responding)
Публикувано23.02.07 16:37



За съжаление същата тенденция се наблюдава и в съседни на този дирски клубове. Влизаш в Религия и Мистика, например, и виждаш какво - чат, псувни и хвърчащи плюнки

деградира народа, деградира




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.